خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910
    نمایش نتایج: از 136 به 138 از 138
    1. Top | #136
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad113 نمایش پست ها
      بازم بعد از چند وقت فراموش میشه
      فیزیک رو با جغرافیا و تاریخ اشتباه گرفتی
      چیزی رو حفظ نکن
      هر دفعه پرتو هارو رسم کن ببین چه اتفاقی می افته

2. Top | #137
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      f1.png
      چرا میشه 100؟

3. Top | #138
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a99a78 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: f1.png
مشاهده: 23
حجم: 36.6 کیلو بایت
      چرا میشه 100؟
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B1%DB%B0%DB%B2%DB%B3_%DB%B1%DB%B8%DB%B3%DB%B1%DB%B5%DB%B3.jpg
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، amir، فقط، فیزیک، فک، فاصله، فرمول، قانون، قائم، قبل، قرار، قسمت، مفهومی، مقابل، من، مهروماه، مورد، می، میکنم، میکنن، میکند، میرود، میشن، میشه، میشود، مبحث، مجموعه، محور، مسیر، مشکل، مشترک، مطابق، چند، چون، نور، نوشته، چیه؟، چیکار، نیاز، نیست، چگونه، نامه، ندارم، چرا، نزدیک، نسبت، نظرتون، هم، همیشه، همگرا، همان، ها، های، هر، هست، وقتی، ولی، یه، یک، یا، کلا، کنم، کنم؟؟، کنید، کنکور، کند، که، کوچولو، کاملا، کانون، کاغذ، کدام، کرد، کردم، گفته، گیر، گاج، گزینه، پیوسته، پاسخ، پاسخنامه، پرنده، پرتو، پرسشی، پست، آنها، آینه، آزمایشی، البته، اندازه، اول، این، اینه، ایستاده، اگر، ابتدا، ادامه، ادغام، از، است، اصلی، بلکه، به، بود، بود؟، با، بالا، باید، ببین، بد، بدونم، بدید، برام، برای، براش، برخورد، بشه، بعد، تو، توی، توضیح، تجربی، تحلیلی، تخت، تست، تشریحی، تصویر، جهت، جواب، جوابش، جور، جا، جایی، جسم، حل، حرکت، حساب، خلاف، خواهند، خواستم، خودم، خورشید، خیلی، دل، دو، دور، داریم، در، درسته، دسته، رو، روی، ریاضی، رادیکال، راستای، رسم، رسیدن، زمین، زاویه، زده، سمت، سنجش، سوی، سوال، سوالو، سوالای، سایه، ساده، سرعت، شوند، شود، شکل، شخصی، شده، طوری، طرف، عدسی، غلط

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن