خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات

کارت شارژ 1000 تومانی رایگان هدیه همراه اول

من این روش رو در یکی از وبلاگ ها دیدم گفتم اینجا هم بذارم این روش رو خودم تست کردم واقعی هستش.
      تمام مراحل رایگان میباشد هزینه ای ندارد با شارژ صفر هم میتونید
      برای شروع:یه پیام حاوی متن زیر به شماره 203060 بفرستید
      K 1763440988
      یه کد شبیه همین کد می ده که کافیه به سه نفر از دوستاتون بگین که این کد رو به شماره 203060 ارسال کنند به همین راحتی بعد از این که دوستاتون اون پیام رو فرستادن یه کد شارژ 1000 تومانی به گوشیتون ارسال می شه نکته 1: به ازای هر سه نفر یه شارژ 1000 تومانی می گیرید و اگه تعداد نفرات بیشتر باشه شارژ بیشتری می گیرید نکته 2: بین k و عدد فاصله بزارید
      کسایی هم که خواستن این طرح رو لغو کنن پیام فارسی زیر رو به 203060 ارسال کنید.
      کلکل خاموش

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jamshid1 نمایش پست ها
      من این روش رو در یکی از وبلاگ ها دیدم گفتم اینجا هم بذارم این روش رو خودم تست کردم واقعی هستش.تمام مراحل رایگان میباشد هزینه ای ندارد با شارژ صفر هم میتونیدبرای شروع:یه پیام حاوی متن زیر به شماره 203060 بفرستیدK 1763440988یه کد شبیه همین کد می ده که کافیه به سه نفر از دوستاتون بگین که این کد رو به شماره 203060 ارسال کنند به همین راحتی بعد از این که دوستاتون اون پیام رو فرستادن یه کد شارژ 1000 تومانی به گوشیتون ارسال می شهنکته 1: به ازای هر سه نفر یه شارژ 1000 تومانی می گیرید و اگه تعداد نفرات بیشتر باشه شارژ بیشتری می گیریدنکته 2: بین k و عدد فاصله بزارید کسایی هم که خواستن این طرح رو لغو کنن پیام فارسی زیر رو به 203060 ارسال کنید.کلکل خاموش
      همون کدی رو که بهمون میده رو به دوستامون بدیم بفرستن؟؟یا اینی که اینجا نوشتید؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sorbi stars نمایش پست ها
      همون کدی رو که بهمون میده رو به دوستامون بدیم بفرستن؟؟یا اینی که اینجا نوشتید؟
      همون کدی که به شما می ده رو به دوستاتون بدین بفرستن

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      همون کدی که به شما می ده رو به دوستاتون بدین بفرستن
      اوکی
      اونوقت فقط به همراه اولی بفرستم؟
      در ضمن این شارژی که میده فقط برای استفاده ی درون شبکه است؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sorbi stars نمایش پست ها
      اوکیاونوقت فقط به همراه اولی بفرستم؟در ضمن این شارژی که میده فقط برای استفاده ی درون شبکه است؟؟
      آره فقط باید همراه اولی باشه.من خودم کد شارژ گرفتم ولی استفاده نکردم فکر نکنم درون شبکه باشه چون کد شارژ می ده ربطی به درون شبکه نداشته باشه.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب خسته نباشید این کد حالا مال هرکی هست (که البته فک میکنم مال خودتونه) رو گذاشتید که هرکی میفرستی برا شما حساب بشه بعد تند تند بیاد رو اسم شما؟!!!!! یا حالا اون شخص سازنده وبلاگ...
      خداقوت....
      ---
      بعدا نوشت! : دقیقا هم همینی هست ک گفتم!! تو نت گشتم...هرجا هم میری طرف کد خودشو گذاشته!!!
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............
      ویرایش توسط mohamadj07 : 17 بهمن 1393 در ساعت 18:01

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      خب خسته نباشید این کد حالا مال هرکی هست (که البته فک میکنم مال خودتونه) رو گذاشتید که هرکی میفرستی برا شما حساب بشه بعد تند تند بیاد رو اسم شما؟!!!!! یا حالا اون شخص سازنده وبلاگ...خداقوت....---بعدا نوشت! : دقیقا هم همینی هست ک گفتم!! تو نت گشتم...هرجا هم میری طرف کد خودشو گذاشته!!!
      آره دقیقا همینطوره همه کد خوشون رو گذاشتن ولی من قبل از این که این تاپیک رو بزنم دنبال یه کد بی طرف بودم که تبلیغ نشه ولی چنین کدی پیدا نکردم که همراه اول ارائه کرده باشه در نتیجه کل متن اون وبلاگ رو بدون ذکر وبلاگ کپی پیست کردم.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آره دقیقا همینطوره همه کد خوشون رو گذاشتن ولی من قبل از این که این تاپیک رو بزنم دنبال یه کد بی طرف بودم که تبلیغ نشه ولی چنین کدی پیدا نکردم که همراه اول ارائه کرده باشه در نتیجه کل متن اون وبلاگ رو بدون ذکر وبلاگ کپی پیست کردم.
      خب روش درستش رو میذاشتی! اصلا لزومی به کد فرستادن نیست....
      کافیه فقط توش ثبت نام کنی خودش کد میده
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      نزنین چون ازحسابتون کم میکنه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      خب روش درستش رو میذاشتی! اصلا لزومی به کد فرستادن نیست....کافیه فقط توش ثبت نام کنی خودش کد میده
      مطمعنی که بدون کد می شه؟یعنی می گی که یه پیام خالی به همون شماره بفرستیم ثبت نام می کنه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mohadeseh نمایش پست ها
      نزنین چون ازحسابتون کم میکنه
      آره 120 تومان هزینه روزانه این طرح هستش.اگه کسی نتونه سه تا دوست پیدا کنه ضرر می کنه من بعد اینکه کد شارژ رو گرفتم زود غیرفعال کردمولی یه سوال پس من چطوری با شارژ صفر تونستم این کار رو کنم؟ واقعا جای تعجب داره!!!!!؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان همراه اول با این کار ضرر نمیکنه هیچ سودم داره براش واسه بعضیا تا ی سرویس فعال بشه دیگه غیر فعال نمیشه باید زنگ بزنی9990 یا ی سرویس با اسم رایگان فعال میکنی میبینی چن تا سرویس برات فعال شده خودتم هیچی خبر نداری
      k 292730659
      بعد کا فاصله هستش
      دوستان من 1 نفر دیگه لازم دارم یکیتون که میخاد فعال کنه مال منو بزنه ببینم شارژ میده

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LfbbfoK نمایش پست ها
      دوستان همراه اول با این کار ضرر نمیکنه هیچ سودم داره براش واسه بعضیا تا ی سرویس فعال بشه دیگه غیر فعال نمیشه باید زنگ بزنی9990 یا ی سرویس با اسم رایگان فعال میکنی میبینی چن تا سرویس برات فعال شده خودتم هیچی خبر نداریk 292730659بعد کا فاصله هستشدوستان من 1 نفر دیگه لازم دارم یکیتون که میخاد فعال کنه مال منو بزنه ببینم شارژ میده
      منم فکر نکنم با این کار ها همراه اول ضرر کنه چون دیروز بعد این که طرح رو فعال کردم چند تا پیام تبلیغاتی فرستاد بعدش که غیر فعال کردم دیگه پیامی نیومدولی پنج روز پیش ایرانسل طرح های رو داشت که آدم واقعا شاخ در می اورد که دیروز غیر فعال کرد (کاش اونارو هم تو انجمن قرار می دادم)90 دقیقه مکالمه 300 مگابایت اینترنت و 300 پیامک و 300 ام ام اس رایگان یک ماهه !!!!!!!!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      تا بخوایم دوستامون رو متوجه ی موضوع کنیم...دو هزار تومن شارژمون رفته...دیگه فایده نداره..هههه

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان جدیدا مد شده واسه همراه اولیا یه سریا میان تو مسنجرای موبایل و شبکه های اجتماعی میگن این کد(مثلا k 194551541330) رو بفرستین به فلان شماره بهتون شارژ رایگان میده اولا همراه اول بخواد به این همه آدم شارژ رایگان بده که ورشکست میشه،دوما اگه دقت کرده باشین عددایی که هرکسی میده با بقیه متفاوت هست چون واسه هر شماره ای این عددا متفاوتهدرواقع با این کار 1000 تومن از خط شما میره به خط طرف،به همین راحتی خلاصه هرکی گفت این کدو به این شماره بفرست بلاکش کنید

من اینو تو ی جایی دیدم ...گفتم با شما هم در میون بذارم..کپی پیست کردم!
      ریسکش زیاده...تصمیم با خودتون!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.sahar نمایش پست ها
      دوستان جدیدا مد شده واسه همراه اولیا یه سریا میان تو مسنجرای موبایل و شبکه های اجتماعی میگن این کد(مثلا k 194551541330) رو بفرستین به فلان شماره بهتون شارژ رایگان میده اولا همراه اول بخواد به این همه آدم شارژ رایگان بده که ورشکست میشه،دوما اگه دقت کرده باشین عددایی که هرکسی میده با بقیه متفاوت هست چون واسه هر شماره ای این عددا متفاوتهدرواقع با این کار 1000 تومن از خط شما میره به خط طرف،به همین راحتی خلاصه هرکی گفت این کدو به این شماره بفرست بلاکش کنید

من اینو تو ی جایی دیدم ...گفتم با شما هم در میون بذارم..کپی پیست کردم!
      ریسکش زیاده...تصمیم با خودتون!
      اصلا اینجوری نیست که شما میگید.
      من تا الان واسه بیشتر از 10 نفر کد رو ارسال کردم یه ریال هم از شارژم کم نشده.
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)