خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

انتقاد از وضعیت و احوال پست های انجمن

با سلام به همه کاربران و مدیر محترم انجمن

بچه ها بنده از وضعیت پست هایی که تو انجمن ارسال میشه ناراضیم.

چون کمتر به مباحث علمی پرداخته میشه و اغلب به خرید کتاب و دی وی دی و کلاس کنکور و درصد کنکور پرداخته میشه که به نظر من باعث عقب افتادن بچه ها از کنکور میشه.

به نظر من باید یه انقلابی تو انجمن رخ بده و اون اینه که پست ها به سمت طرح سوال درسی و نکته درسی باشه تا مباحث مختلف وگرنه این جوری انجمن دیگه انجمن برتر کنکور نیست.

این انجمن تو گوگل از رتبه یک برخورداره(((سرچ کنین انجمن کنکور))) حیفه که کمتر به ماهیت سوالات پرداخته بشه و همش در مورد حواشی کنکور باشه.

این انجمن پاسخ گوهای خیلی قوی و فعالی داره حیفه که از علمشون استفاده نکنیم.

همین علمو و پرسش و پاسخ و جاهای دیگه پولی انجام میدن ولی اینجا بدون هیچ چشم داشتی بچه ها به همدیگه کمک میکنن.

خلاصه اینو گفتم که توی تاپیک درست کردن و ارسال پستتون یه خورده تجدید نظر بکنین و یکم به درس و خود چیزی که قراره تو کنکور بیاد توجه کنین.

با تشکر از همه بچه های خوب و فعال انجمن

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      همین الان یک نفر تاپیک بزنه با این عنوان > صد تست احتمالی کنکور 94! 30 تا بازدید 5 تا تشکر! میخوره به زور

یک نفر دیگه یه تاپیک دیگه میزنه > آهنگ جدید ایمان سرور پور > 200 بازدید 30 تشکر!

تاپیکی که همش رو خودم توی تابستون نوشتم و گذاشتم http://forum.konkur.in/thread16093.html ببینید چقد تشکر خورده!

اینم یه تاپیک فوق العاده حاشیه ای با عنوان عکس های خانوادگی رتبه های برتر کنکور - http://forum.konkur.in/thread16163.html

فقط مقایسه کنید و اختلاف رو بدونید!

خود شما تاپیک های بسیاری در مورد حل المسائل ریاضی زدید! چه استقبالی شد؟

ما اینجا چقدر تراز بالای هفت هزار داریم! که میان واسه تفریح!

هر وقتم تاپیک زدن دیدن استقبال نشده دلسرد شدن و جمع کردن و خیلی هاشون حتی رفتن از اینجا

الان یک نفر ایکس بیاد تاپیک بزنه در مورد روش های مطالعه بگه! یکی یه تیکه میندازه! یکی یه اشکال واسش در میاره! یکی مسخرش میکنه! یکی میگه! اا دروغ میگی)

ما چقد دانشجوی شریف و تهران داریم همینجا! ولی میبینن بچه ها طالب نیستن علمشون رو احتکار میکنن! به قول یکی از دوستانم بنگاه شادی نیست که اینجا! انجمن کنکوره!!!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزانم
      اون چیزی که شما میخاید انجام بدید فرهنگ سازیه - که از نظر من خیلی سخته - چون عرف انجمن الان این شکلیه
      دوما - خب یک ادم تا احساس نیاز نکنه به سراغ اینا نمیاد
      وقتی امار بازدید و تشکر در تاپیک اهنگ ها زیاده - خب یعنی کابران بیشتر به اون نیاز دارن
      وقتی تایپیک مباحث حاشیه کنکور و دی وی دی های اموزشی و کلاس های کنکور زیاده - یعنی حتما کاربران زیادی به اون نیاز داشتن
      یا مثلا وقتی اقای ostadmomeni مدرس شیمی - از بازدید بالا و تاپیک های فراوان در بخش اهنگ و مباحث متفرقه گله داره و دلخور هم هستن که چرا تایپیک پر محوای ایشان ( تست های احتمالی شیمی 94 ) خلوت و کم بازدید هستش معنیش اینه که عده کمی هستن که به اینا نیاز دارن
      خب درک این مسئله هم زیاد سخت نیست - هر کسی هر چی نیاز داره میره اونجا - اوکی ؟
      خودم هم روز اولی که مشتاق این انجمن شدم به خاطر همین مباحث حاشیه بود - پس جای تعجب نداره - مدیریت انجمن هم بهتر میدونه که انجمن به خاطر همین مباحث هستن که روی پای خودش ایستاده

حالا اینکه میخاید تحولی دراین سیستم بکنید ( ما از اون در انجمن های دیگه به اسم انقلاب یاد میکنیم ) یکم کار سختیه - و باید برنامه ریزی کنید - با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه
      توکل بر خدا

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنده هم یه نظری دارم که شاید بنظر بعضی ها اشتباه باشه
      ببینید الان زمانی هستش که بچه ها استرس زیادی دارن نیاز به ارتباط با هم سن و سالاشون دارن نیاز به ارتباط با کسایی که مثل خودشونن خیلی ها میان اینجا که استرسشون کم بشه یعنی خیلی برای محتوای علمی نمیان مثل خودم من فقط زمان استراحت بین درس هام میام.پس نمیشه بچه ها رو سرزنش کرد. ولی وقتی به روز های نزدیک کنکور برسیم یه تایپکی مثل تست های احتمالی 94 وحشتناک بازدید خواهد داشت چون اون موقع همه دنبال اینجور چیزان. کلا منظورم اینه الان بچها خیلی توجه به تاپیک های دررسی ندارن و بعد از عید تایپک های درسی بنظر من خیلی پر بازدید میشه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیز اینجا همه کنکورین و یه عده کمی هم دانشجو.

شما باشگاه مهندسان برین که بالای 70% فارغ التحصیل کارشناسی یا ارشد هستن هم وضعیت همینه.

فروم پارس مدیک هم اگه برین که همشون پزشک فارغ التحصیل هستند وضعیت همینه. در مورد دارو تاپیک زده میشه هفته ای دوتا پست هم توش نیست ولی تاپیک های درددل و معاشقه و معشوق شناسی و چگونه مهربان باشیم و احساساتت رو با یه آهنگ بگو و نفر قبلیت شبیه کدوم بافت عصبی هست و ... روزی سه صفحه میرن جلو.

کاریش نمیشه کرد عزیز. مردم بیشتر برای پرکردن وقت های تلف شدشون میان نت نه برای بحث و گفتگوی علمی. حالا این فروم هم در کنار هر 10 تا پست علمی حداقل یکی دوتا پست علمی توش داده میشه یعنی اینکه وضعیتش نسبت به هدفش در مقایسه با بقیه سایت ها خیلی خوبه.

همون فروم پزشکی که گفتم بیش از 50 زیرمجموعه تخصصی برای بحث های علمی داره ولی کل پست های اون انجمن ها رو جمع کنی اندازه تاپیک احساساتت و دل نوشته ها نمیشه.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      تاپیکهای علمی طرفدار نداره ، چون اینقدر تعداد مشاور و پشتیبان زیاد شده و همه اشون یه چیزی میگن....که دیگه آدم رغبت نمیکنه دوباره همین حرفهای تکراری رو بخونه....
      الان جدیدا توی هر شبکه تلوزیونی هم دارن مشاوره میدن و تبلیغ میکنن...
      کسی دیگه حوصله شنیدن حرفهای تکراری نداره...
      قبول دارم سایت کنکوره...اصلا خودمم واسه اینکه سایت کنکور بود عضوش شدم...به نظرم بهتره تاپیکهای مفیدتری ایجاد کنن..تا دیگران جذبش بشن!!! وحرفهاشون منطقی و علمی باشه...
      نه اینکه از خودشون یه چیزی بگن...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sorbi stars نمایش پست ها
      تاپیکهای علمی طرفدار نداره ، چون اینقدر تعداد مشاور و پشتیبان زیاد شده و همه اشون یه چیزی میگن....که دیگه آدم رغبت نمیکنه دوباره همین حرفهای تکراری رو بخونه....
      الان جدیدا توی هر شبکه تلوزیونی هم دارن مشاوره میدن و تبلیغ میکنن...
      کسی دیگه حوصله شنیدن حرفهای تکراری نداره...
      قبول دارم سایت کنکوره...اصلا خودمم واسه اینکه سایت کنکور بود عضوش شدم...به نظرم بهتره تاپیکهای مفیدتری ایجاد کنن..تا دیگران جذبش بشن!!! وحرفهاشون منطقی و علمی باشه...
      نه اینکه از خودشون یه چیزی بگن...

با حرفاتون کاملا موافقم
      بیشترین چیزی که لطمه میزنه حرف های دوگانه هستن که طرف یه روز پا میشه از خواب حالش خوبه میاد اینجا انگیزه میده روز بعد میاد منطقی میشه میگه نه نخونید نمیشه
      مشخصه خب اینجور افراد و تاپیک هاشون دوگانگی اینجاد میکنن برای بچه ها و اونا هم رغبت نمیکنن برن اون تاپیکا
      آخه مگه بیکاریم هر دقیقه یه چی بشنویم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      با حرفاتون کاملا موافقم
      بیشترین چیزی که لطمه میزنه حرف های دوگانه هستن که طرف یه روز پا میشه از خواب حالش خوبه میاد اینجا انگیزه میده روز بعد میاد منطقی میشه میگه نه نخونید نمیشه
      مشخصه خب اینجور افراد و تاپیک هاشون دوگانگی اینجاد میکنن برای بچه ها و اونا هم رغبت نمیکنن برن اون تاپیکا
      آخه مگه بیکاریم هر دقیقه یه چی بشنویم
      دقیقا همین طوره
      بیشتر به جای اینکه ایده هاشون منطقی و دلسوزانه باشه...
      دنبال اینن سوادشون رو به رخ دیگران بکشن...فکر میکنن مثلا چون زیست رو توی کنکور 100 زده...دیگه خدای زیست محسوب شده و هرچی که بگه درسته... حتی نمیشه از نظر بعضی هاشون انتقاد کرد...چون اونا میدونن و ما نمیدونیم..این طوری که نمیشه..

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sorbi stars نمایش پست ها
      دقیقا همین طوره
      بیشتر به جای اینکه ایده هاشون منطقی و دلسوزانه باشه...
      دنبال اینن سوادشون رو به رخ دیگران بکشن...فکر میکنن مثلا چون زیست رو توی کنکور 100 زده...دیگه خدای زیست محسوب شده و هرچی که بگه درسته... حتی نمیشه از نظر بعضی هاشون انتقاد کرد...چون اونا میدونن و ما نمیدونیم..این طوری که نمیشه..
      باز صد رحمت به اونایی که کنکور دادن و اظهار نظر میکنن .اخه خیلیا خودشون هنوز کنکور دارن و باعث این دوگانگی ها میشن:yahoo (21):

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      آقا منم انتـــــــــــــقاد میکنم از این تاپیک انتقادیتون

چیه نشستید دعوا میکنید
      این رو همه به وضوح میبینیم که تاپیکای سرگرمی بیشتره چون معمولا ما ایرانیا از نت برای سرگرمی استفاده میکنیم تا کسب علم پس برای جلب کاربران لازمه این چیزا..... اصن واسه همیناس که 1 شده.
      بزودی نام قرمز و شکلک باشد که نمایـــــــــــــان شود
      زندگی بی مکث جریان داره....

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

دوستان بحث های غیر مرتبط با موضوع نکنید لطفا

+ توهین و کل کل ممنوع

پست های اسپم حذف گردید

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.z نمایش پست ها
      بنده هم یه نظری دارم که شاید بنظر بعضی ها اشتباه باشه
      ببینید الان زمانی هستش که بچه ها استرس زیادی دارن نیاز به ارتباط با هم سن و سالاشون دارن نیاز به ارتباط با کسایی که مثل خودشونن خیلی ها میان اینجا که استرسشون کم بشه یعنی خیلی برای محتوای علمی نمیان مثل خودم من فقط زمان استراحت بین درس هام میام.پس نمیشه بچه ها رو سرزنش کرد. ولی وقتی به روز های نزدیک کنکور برسیم یه تایپکی مثل تست های احتمالی 94 وحشتناک بازدید خواهد داشت چون اون موقع همه دنبال اینجور چیزان. کلا منظورم اینه الان بچها خیلی توجه به تاپیک های دررسی ندارن و بعد از عید تایپک های درسی بنظر من خیلی پر بازدید میشه
      منم با حرفت کاملا موافقم
      من خودم یه کنکوریم قصدم از اومدن به انجمن فقط اینه که وقت استراحتم پر شه
      درسته که انجمنه کنکوره ولی همیشه که بکس انلاین نیستن که بخای اینجا مشکل درسیتو حل کنی یه سوال میپرسی تا بیان و بخان جواب بدن چن روز شده پس نتیجه میگیری که سوالتو ببری از یه دبیر حقیقی چیزی بپرسی دیگه

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بله خیلی پیشنهاد خوبی هست.
      منم استقبال میکنم که علمی باشه و اگرهم تفریحی خواستید فقط در پست های تفریحی باشه اونم نه اینجوری ...>>>
      تاپیک هایی مانند : امروز رو مد کدوم آهنگی و جواب نفر قبلی را بده و... واقعا وقت تلف کردن هست

14. Top | #14
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      آهای اونی که گفتی انجمن باید فاز علمی بگیره....
      تا حالا فکر کردی اگه همچین اتفاقی بیوفته اول کار به ضررته؟ فکر کردی اینایی که الان دارن وقتشون رو تو بخش آزاد تلف میکنن اگه به خاطر حرف تو برن به مسائل درسی بپردازن چقدر متضرضر ( متضرزر -مطضرز - متز...) میشی؟
      عزیز طرز فکرت رو تغییبربده ... هه کنکوری ها رقیب همدیگن... اگه یکی وقتش تلفش به امتیازته عزیز... اگه یکی بره سراغ درس به ضررته... شوما هر کاری میکنی بکن که اینا اصلا درس نخونن ... دروغ میگم؟
      شوما هم مثل همونا به حاشیه میپردازی... آخع این انجمن علمی باشه ی تفریحی مگه به حالت فرق میکنه؟ هزار مطلب مفید از اینترنت بگیری به اندازه 1% مطالب کتاب ارزش ندارن ولو اگر جواب خود سوالات کنکور سال بعد باشن.
      عزیز جان برو درستو بخون... از فردا میترسم بری به مسائل افغانستان گیر بدی... چون اونجا جنگه صدا توپ خمپاره میاد من در چند هزار مایلی به خاطر سرو صدا نمیتوم درس بخونم...

افکارم زیادی خبیثانست انگار

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)