خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 89
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها

الان ملت جو گیر میان پست میزنن : " چرا که نه؟ حتما میتونی بخون حتما رتبه 1 میاری..."

سر جم در بهترین حالت ممکن 3 ماه مونده برا کنکور....دوستم از دوم دبیرستان داره خودشو میکشه برا پزشکی .. با معدل 19! ولی الان سال دوم کنکورشه...مطمئنم امسال هم چیزی نمیاره

رقابت شدیده ... جمعیت زیاده... تستا سختن ... فقط شما نیستین بلکه چند صد هزار نفر مثل شما شرکت کردن و کم کم 50 هزار نفر از اونا طالب رتبه های زیر 2000 هزارن و از اون 50 هزار نفر در بهترین حالت 20 هزار نفر برای رتبه زیر 2000 تلاش میکنن و این تلاششون رو خیلی وقته شروع کردن از سال های اول دبیرستان نه از سه ماه مونده به کنکور.

من نه فاز منفی میدم و نه آدم منیفیم ولی وقت میبینم بعضیا در رویا سیر میکنن.....

دوستی که میگی امسال بخونم قبول میشم یا نه اینو بدون که روزی صد نفر مث شما میاد و میپرسن.... و این دوستان بیکار و رویا پرداز همین جوابی که به شما دادن رو به اونا هم میدن...
      یعنی اگه 500 هزار نفر کنکوری بیان اینجا بپرسن قبول میشیم یا نه بدون استثنا به همشون میگن شما قبولید... صرف نظر از ظرفیت 1500 نفری...

حرف ما این است و بس! هرچه میخواهید بوگویید... ( از فش گرفته تا ناسزا)
      دوست عزیز درسته 3 ماه مونده شاید یکی به اندازه 6 ماه ازش استفاده کنه شاید یکی اراده کنه 15یا 16 ساعت درس بخونه البته معیار من ساعت مطالعه نیست اما میخوام همه مثل هم نیستن شاید یکی بتونه با یه بار خوندن شیمی رو 100 بزنه یکی هم المپیادی باشه و بالای 70 نزنه چیزی که تو کنکور 93 ثابت شد هیچکدوم از المپیادی ها نتونستن شیمی رو بالای 80 بزنندر حالی خیلیا که المپیادی نبودن این کارو کردن!
      بعدشم این دلیل نمیشه که چون فلانی که 2 سال داره درس میخونه واسه کنکور کسی که 3 ماه بخونه چیزی نمیشه! اینو یادت باشه سخت زحمت کشیدن مهم نیست هوشمندانه زحمت کشیدن مهم!
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

الان ملت جو گیر میان پست میزنن : " چرا که نه؟ حتما میتونی بخون حتما رتبه 1 میاری..."

سر جم در بهترین حالت ممکن 3 ماه مونده برا کنکور....دوستم از دوم دبیرستان داره خودشو میکشه برا پزشکی .. با معدل 19! ولی الان سال دوم کنکورشه...مطمئنم امسال هم چیزی نمیاره

رقابت شدیده ... جمعیت زیاده... تستا سختن ... فقط شما نیستین بلکه چند صد هزار نفر مثل شما شرکت کردن و کم کم 50 هزار نفر از اونا طالب رتبه های زیر 2000 هزارن و از اون 50 هزار نفر در بهترین حالت 20 هزار نفر برای رتبه زیر 2000 تلاش میکنن و این تلاششون رو خیلی وقته شروع کردن از سال های اول دبیرستان نه از سه ماه مونده به کنکور.

دوستی که میگی امسال بخونم قبول میشم یا نه اینو بدون که روزی صد نفر مث شما میاد و میپرسن.... و این دوستان بیکار و رویا پرداز همین جوابی که به شما دادن رو به اونا هم میدن...
      یعنی اگه 500 هزار نفر کنکوری بیان اینجا بپرسن قبول میشیم یا نه بدون استثنا به همشون میگن شما قبولید... صرف نظر از ظرفیت 1500 نفری...

در مورد ملت جو گیر حق با شماس
      ولی آدم فکر کنه که میتونه ممکنه بتونه
      فکر کنه نتونه عمرا اگه بتونه
      90% داوطلبا کنکور سیاه لشکرن
      از اینا گذشته کارنامه کنکوریا سالا قبلو ببینی متوجه میشی با درست خوندن به نتیجه میرسی
      اون دوستت که از دوم داشت میخوند یه جا کارش میلنگه حتما
      دیگه میل خودتونه که جزو اون سیاه لشکره باشین یا نه
      اصلا مگه فکر میکنی رتبه ها برتر کنکور چکار میکنن ؟ خونشون رنگین تره ؟ چشونه ؟
      من نمیدونم جوابشو ولی بنظر خودم اونا فقط درست فکر میکنن و طرز فکر خوبی دارن
      احتمالش کمه که تو این 3 ماه آدم یه غلتی بکنه تا کنکور خوب بده
      ولی بازم احتملی هست . اگه میخوای تو زندگیت موفق باشی باید جزو همون اقلیته باشی که کنکور خوب میدن
      همون اقلیتی که احتمالش کمه تو این مدت کاری کنند
      کاری نیست که تو دنیا کسی بتونه انجام بده و دیگری نتونه فقط باید درست درکش کنی که سخت ترین قسمتش همینه
      میدونی اولا سال من میخواستم رتبه 1 بشم وقتی تازه شرو کرده بودم
      همه میگفتن نمیشه منم مقاومت میکردم
      من سستی کردم که الان دیگه حتی به رتبه زیر 1000 ام شک دارم
      اصلا میدونی چیه ؟ الان من خیلی متحول شدم با حرفا خودم
      دیگه تا بعد کنکور آن نمیشم بعد میام کارناممو میزارم اینجا
      تا ببینم کی میگه نمیشه
      خدا سعدی

3. Top | #33
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط muhammad76 نمایش پست ها
      من پارسال رفبقم با معدل 12.32 از عید شروع کرد درس خوندن .رتبش هم تو منطقه2 شد3200
      کنکور فقط 50% تمرین تکرار خوندن 50% بقیش روحیس دوست من امسال پزشکی قبول شد اراک ایشون از سال دوم درس میخوند واسه کنکور تخرم رتبش شد 1800 در حالی که با این ترازی قلمچی( 7900) با معدل 20 رتبش باید میشد 80! به خودتون اعتماد کنید!
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

حرف شما کاملا متین و منطقی , هیچ کس به شما اهانت یا توهین نکرد پس شما هم لطفا نکن این کار رو.
      خب پیشنهاد شما چیه؟
      ایشونم باید از یه جایی شروع کنن دیگه , تو بدترین حالتش اینه که نهایتا میمونه برا سال بعد ,اما حدافل میدونه که استارت زده و باز از مهر 94 درگیر این مساله نیست که این شنبه شروع کنم یا ......

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      لطفا فاز منفی ندین , شاید حداقل حرف یک نفر تاثیر کرد و راهش رو پیدا کرد و ادامه داد
      فاز حقیقت = منفی = تلخ !

من عادت ندارم چشمامو ببندم و فقط جفنگ تلاوت کنم و بگم می تونم نمیشه حاجی کسی که تا حالا نخونده از این به بعدشم نمی خونه این یه چیز سادس در هزار نفر دیدم

در ضمن نیاین بگین یکی بود سه ماه خوند دکتر شد

منم بلدم چاشنی اغراقو بیشترش کنما رفیق خودم پارسال 5 دقیقه قبل کنکور خوند رفت رتبه 200 شد کی می تونه بگه دروغه !؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      این روش ها رو خودتون تست کردین؟؟ تا چه حد جواب داده؟

اره جواب میده - تا حدی که بهش ایمان داشته باشی ! واس منم تا حدی بود که حتی روز کنکور هم 4صب فیزیک بخونم .

بهتره اول نباختن رو یاد بگیریم بعد بردن رو !

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

7. Top | #37
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط muhammad76 نمایش پست ها
      من پارسال رفبقم با معدل 12.32 از عید شروع کرد درس خوندن .رتبش هم تو منطقه2 شد3200
      گوش ما از این حرفا پره...
      "دوستم معدل -10 بود شد رتبه 10 رفیقم مدل 0 بود شد رتبه 1! ....."

راست میگی سند بیار ..کار نامه بیار

منم یه دوست داشتم سواد نداشت ولی در کنکور سال 93 شرکت کرد الان داره پزشکی تهران میخونه...! مردی بگو دروغ میگی

دوست عزیز درسته 3 ماه مونده شاید یکی به اندازه 6 ماه ازش استفاده کنه شاید یکی اراده کنه 15یا 16 ساعت درس بخونه البته معیار من ساعت مطالعه نیست اما میخوام همه مثل هم نیستن شاید یکی بتونه با یه بار خوندن شیمی رو 100 بزنه یکی هم المپیادی باشه و بالای 70 نزنه چیزی که تو کنکور 93 ثابت شد هیچکدوم از المپیادی ها نتونستن شیمی رو بالای 80 بزنندر حالی خیلیا که المپیادی نبودن این کارو کردن!
      بعدشم این دلیل نمیشه که چون فلانی که 2 سال داره درس میخونه واسه کنکور کسی که 3 ماه بخونه چیزی نمیشه! اینو یادت باشه سخت زحمت کشیدن مهم نیست هوشمندانه زحمت کشیدن مهم!
      حرف جدید نداری حاجی؟
      هرجا میگم نمیشه شما میای میگی فلانی المپیادی بود فلانی فضایی بود فلانی معدلش 20 بود چیزی نیورده ...

ربطی به بحث ما نداره....

حرف من دو کلمست:
      3 ماه مونده اگه تا الان چیزی نخوندی اگه تاحالا لایه کتاب رو همم باز نکردی مطمئن باشه چیزی نمیاری حتی اگه روزی 25 ساعت مطالعه کنی ( اون یه ساعت اضافه رو هم اگر خداوند بهت عنایت بفرماید)

جالبه همه اینایی که شدن انگیزنده دیگران خودشون در باطلاق پشت کنکور درجا میزنن....

اصلا تو راست میگی... هم تو و هم چنصد هزار نفر کنکوری همه با هم تحت فشار وارد دانشگاه تهران میشید برا همه شما هم صندلی هست برا همه شما هم ظرفیت هست...

8. Top | #38
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      فاز حقیقت = منفی = تلخ !

من عادت ندارم چشمامو ببندم و فقط جفنگ تلاوت کنم و بگم می تونم نمیشه حاجی کسی که تا حالا نخونده از این به بعدشم نمی خونه این یه چیز سادس در هزار نفر دیدم

منم بلدم چاشنی اغراقو بیشترش کنما رفیق خودم پارسال 5 دقیقه قبل کنکور خوند رفت رتبه 200 شد کی می تونه بگه دروغه !؟
      خب عزیز جان این که تو بگی نمیشه چه کمکی میکنه به بقیه!!! هر کمکی میکنه بگو ما هم بدونیم! دوست عزیز بازم میگم حتما برای بالا زدن یه درس نیاز نیس 10 بار خوند اون درس با 2 بار خوندن هم میشه
      بعدشم شما برید ببینید کارنامه ها رو مثلا تو رشته ریاضی طرف با 30 ریاضی 50 فیزیک شیمی 40 رتبش شده 600 اینا واقعا نمیشه تو 3 ماه زد ؟؟؟ اگه نمیشه دیگه طرف خرف!!!
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      گوش ما از این حرفا پره...
      "دوستم معدل -10 بود شد رتبه 10 رفیقم مدل 0 بود شد رتبه 1! ....."

راست میگی سند بیار ..کار نامه بیار

منم یه دوست داشتم سواد نداشت ولی در کنکور سال 93 شرکت کرد الان داره پزشکی تهران میخونه...! مردی بگو دروغ میگی

حرف جدید نداری حاجی؟
      هرجا میگم نمیشه شما میای میگی فلانی المپیادی بود فلانی فضایی بود فلانی معدلش 20 بود چیزی نیورده ...

ربطی به بحث ما نداره....

حرف من دو کلمست:
      3 ماه مونده اگه تا الان چیزی نخوندی اگه تاحالا لایه کتاب رو همم باز نکردی مطمئن باشه چیزی نمیاری حتی اگه روزی 25 ساعت مطالعه کنی ( اون یه ساعت اضافه رو هم اگر خداوند بهت عنایت بفرماید)

جالبه همه اینایی که شدن انگیزنده دیگران خودشون در باطلاق پشت کنکور درجا میزنن....

اصلا تو راست میگی... هم تو و هم چنصد هزار نفر کنکوری همه با هم تحت فشار وارد دانشگاه تهران میشید برا همه شما هم صندلی هست برا همه شما هم ظرفیت هست...
      نمی دونم ملت چه اصراری داره میگن معدل 20 داشتیم فلان شد بدبخت شد معتاد شد و...

معدل 10 داشتیم رتبه یک شد !

حالا یکی تو طول تاریخ اینطور شد بقیه که مثل گرگ نشستن و معدلشون 20 بوده و هر سال زحمت کشیدن خرشون گم شده یا .... که بخان سه ماه یا 4 ماه درس بخونن و بهترین رتبه نیارن !؟

گول زدن خودمونم حدی داره

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ساعتو نگاه کن......مدرک هم میارم ولی حالا نمیشه
      واقعیت همینه که بدی خوبه
      /
      ولی حقیقت این نیست.

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      خب عزیز جان این که تو بگی نمیشه چه کمکی میکنه به بقیه!!! هر کمکی میکنه بگو ما هم بدونیم! دوست عزیز بازم میگم حتما برای بالا زدن یه درس نیاز نیس 10 بار خوند اون درس با 2 بار خوندن هم میشه
      بعدشم شما برید ببینید کارنامه ها رو مثلا تو رشته ریاضی طرف با 30 ریاضی 50 فیزیک شیمی 40 رتبش شده 600 اینا واقعا نمیشه تو 3 ماه زد ؟؟؟ اگه نمیشه دیگه طرف خرف!!!
      حداقلش حداقلش اینه که کسی خودشو گول نمیزنه ریاضی 50 و فیزیک 50 ؟! هه

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      فاز حقیقت = منفی = تلخ !

جفنگ چیه برادر من؟ یه کم مودب باشین بد نیست .
      بنده , تو کدوم پستم عرض کردم با 3 ماه میشه دکتر شد؟
      منظور بنده اینه ایشون اومده از شما ها راهنمایی میخواد , شما هم با اصول و منطق راهنمایی کنین , وگرنه به قول خودش , استرس رو فامیلاشم بهش میدن.

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شده ببینی یه جوونی که لات راه بره
      که با غرور خاص خودش تو پاسگاه بره
      نه دنبال دختر و مادمازل
      فقط عاشق سه سری گاد فادره :yahoo (4):

همینجوری:yahoo (3):
      واقعیت همینه که بدی خوبه
      /
      ولی حقیقت این نیست.

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شما درست میقرمایید اگه 100 هزار نفرم بیان من بهشون میگم میتونی موفق بشی به امید اینکه حتی 1 نفر از اون 100 هزار نفر موفق بشه

15. Top | #45
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      حرف شما کاملا متین و منطقی , هیچ کس به شما اهانت یا توهین نکرد پس شما هم لطفا نکن این کار رو.
      خب پیشنهاد شما چیه؟
      ایشونم باید از یه جایی شروع کنن دیگه , تو بدترین حالتش اینه که نهایتا میمونه برا سال بعد ,اما حدافل میدونه که استارت زده و باز از مهر 94 درگیر این مساله نیست که این شنبه شروع کنم یا ......

والا توهین نکردیم...
      هرکی از الان بخونه برا 95 میتونه به رتبه 1 هم فکر کنه چه برسه به زیر 2000 ... ولی 94 ؟ .... سه ماهه دیگه؟

شمایی که میگی از همین الان بخون برا 94 ... این بنده خدا با کلی زحمت و مشقت اگه قبول نشد شما جوابش رو میدی؟
      اگه قرار باشه درست راهنمایی کنیم باید درست و راست حرف بزنیم... خیلی راحت میتونیم بهش بگیم امسال شرکت کن ولی انتظار نداشته باش رتبه خوب بیاری... ولی اگه بتونی تا 95 ادامه بدی رتبه عالی میاری ... ولی نه امسال

فعالانه منتظر جواب دوستان هستیم تا این بحثه مسخره " از الان بخونیم قبول میشیم؟" رو به کل ببندیم...

ما میگیم نمیشه شما بگو میشه

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)