خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 89
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      سلام. اگه تجربی باشی نه اگه ریاضی باشی آره
      حرفتو قبول دارم کار بچه های تجربی سخت تره ! اما ریاضی میشه زیر 1000 شد
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله حق با شماست من وقت زیادی رو که داشتم از دست دادم از طرف اطرافیان که به هر نحوی موج های منفی که دریافت میکنم سبب تردید واسترس های من میشوند باعث این میشند ارزوم رو به گور ببرم ولی اگه قرار باشه این اتفاق بیفته باید سعی خودمو بکنم من بدون رشته ژنتیک میمیرم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط چی ماه نمایش پست ها
      بله حق با شماست من وقت زیادی رو که داشتم از دست دادم از طرف اطرافیان که به هر نحوی موج های منفی که دریافت میکنم سبب تردید واسترس های من میشوند باعث این میشند ارزوم رو به گور ببرم ولی اگه قرار باشه این اتفاق بیفته باید سعی خودمو بکنم من بدون رشته ژنتیک میمیرم
      خب بجای فکر کردن به امواج منفی فامیلا اون درسهایی که فک میکنید صفر خواهید زد بخونید تا حداقل20-30 درصد بزنید تا رتبتونو به زیر16000 برسونید.تا ژنتیک قبول بشید

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه برنامه مطالعاتی نوروز بگیرید و از شنبه با قدرت بخونید . فقط به هدف فکر کنید
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      این مشکل شما رو تا حد زیادی منم دارم
      ولی اما شاید باید به این فکر کنی که اونا که این امواج رو میفرستند خودشون تو زندگی چه .... ی شدن ؟
      سخته و تنها چیزی هم که کنکورو سخت میکنه همینه
      چیز خوبم بدون سختی بدست نمیاد پس
      تحمل کن اگه حتی تحمل کردنش سخته ...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهر من شک نکن اگه از همین الان شروع کنی هنوز میتونی موفق بشی حتی زیر 1000 بیای اصلا به توانایی خودت شک نکن این که فکر کنی نمیتونی فقط یه موج منفی برای اینکه بیخیال بشی
      بخدا توکل کن و از فردا شروع کن و به پشت سرت نگاه نکن چون قرار نیست گذشته برگرده به حرف های منفی دیگران هم اهمیت نده مخصوصا کسایی که میگن نمیشه چون بعضیاشون برای موفقیت خودشون میخوان تو نخونی تا راحت تر قبول شن
      حالا برای اینکه بعضا مارو به دروغ و امید الکی محکوم نکنن برو این پست که مال رتبه 2 کنکور بخونhttp://forum.konkur.in/thread20274-97.html#post366472
      ولی بدون حتما باید از فردا با قدرت بخونی با قدررررررررررررررررررررررر رررت
      شک نکن موفقیت تو دستات

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      کسی که تا حالا نخوند از این به بعدشم نمی خونه شک نکن
      موافقم ....چون تجربه کردم....
      همش باخودم میگم من ک تا الان نخوندم دیگه بزارم سال بعد از اول مهربخونم.....

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لطفا فاز منفی ندین , شاید حداقل حرف یک نفر تاثیر کرد و راهش رو پیدا کرد و ادامه داد

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shadab shariati نمایش پست ها
      موافقم ....چون تجربه کردم....
      همش باخودم میگم من ک تا الان نخوندم دیگه بزارم سال بعد از اول مهربخونم.....
      اه اه انقدر نا امید نباش باو.باور کن میتونی درس خوندن فقط شروعش سخته فقط شروعش وقتی استارت رو زدی خود بهخود رو روال میفتی
      اینو بدون خیلی از مطالب درسی زاید و اصلا تو کنکور نمیاد شما میتونی بری مطالب مهم رو بخونی و درصد های خیلی بالای هم بزنی
      اینو بدون فقط نصف کنکور معلومات نصف دیگش روحیس

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.z نمایش پست ها
      اه اه انقدر نا امید نباش باو.باور کن میتونی درس خوندن فقط شروعش سخته فقط شروعش وقتی استارت رو زدی خود بهخود رو روال میفتی
      اینو بدون خیلی از مطالب درسی زاید و اصلا تو کنکور نمیاد شما میتونی بری مطالب مهم رو بخونی و درصد های خیلی بالای هم بزنی
      اینو بدون فقط نصف کنکور معلومات نصف دیگش روحیس
      ناراحت نشیدولی این جمله ک همش میگن خوندن واسه کنکور فقط شروعش سخته بنظرمن شعاری بیش نیست....چون من چند روز شروکردم خوندم روزی 2ساعت....استارت اختصاصیاموزدم ولی باز.....

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shadab shariati نمایش پست ها
      ناراحت نشیدولی این جمله ک همش میگن خوندن واسه کنکور فقط شروعش سخته بنظرمن شعاری بیش نیست....چون من چند روز شروکردم خوندم روزی 2ساعت....استارت اختصاصیاموزدم ولی باز.....
      اولا منظور من از شروع چند روز نیست حداقا 2 هقته باید سختی شروع رو تحمل کنی بعدش رو روال میفتی
      دوما 2 ساعت خو کم باید بیشتر بخونی

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      من به همه نمیگم میشه !!!

من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 10000بیاره که اهمیت کنکور رو فهمیده باشه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 9000 بیاره که بدونه واسه چی داره تلاش میکنه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 8000 بیاره که دل بده به کار و با عشق زحمت بکشه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 7000 بیاره که احساسات های منفی رو دور بریزه و سرتاسر انرژی مثبت واسه کارش صرف کنه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 6000 بیاره که برنامه ریزی دقیق و منعطف داشته باشه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 5000 بیاره که تمرکزش فقط روی کارش باشه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 4000 بیاره که هر روز به خودش در بازه های زمانی مختلف 3 4 تا جمله انگیزشی هدیه کنه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 3000 بیاره که پیشرفت خودشو روز به روز باور کنه و ببینه که داره موفق میشه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 2000 بیاره که اگه 10 بار هم مسئله رو نفهمید بار 11 رو امتحان کنه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 1000 بیاره که از روش ها و تکنیک های مطالعه سریع ( مرور بالارد - جعبه به یاد ... ) استفاده کنه

توهم نزن که میشه ! اول شرایط رو آنالیز کن ببین واقعا وجودشو داری یا نه ؟ اونوقت بپرس میتونم یا نه

" دنیا حد و مرزی نداره ، این بی حد و مرزی تو وجود انسان هم قرار داره ، کی میدونه شاید رتبه 1 کنکور سال 94 یکی باشه که از الان شروع میکنه و همه قوانین رو بهم میریزه تا بفهمونه همیشه استثنایی هم هست . "
      این فقط کنکور نیست زندگیه
      استثنایی باش :yahoo (3):

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

13. Top | #28
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

الان ملت جو گیر میان پست میزنن : " چرا که نه؟ حتما میتونی بخون حتما رتبه 1 میاری..."

سر جم در بهترین حالت ممکن 3 ماه مونده برا کنکور....دوستم از دوم دبیرستان داره خودشو میکشه برا پزشکی .. با معدل 19! ولی الان سال دوم کنکورشه...مطمئنم امسال هم چیزی نمیاره

رقابت شدیده ... جمعیت زیاده... تستا سختن ... فقط شما نیستین بلکه چند صد هزار نفر مثل شما شرکت کردن و کم کم 50 هزار نفر از اونا طالب رتبه های زیر 2000 هزارن و از اون 50 هزار نفر در بهترین حالت 20 هزار نفر برای رتبه زیر 2000 تلاش میکنن و این تلاششون رو خیلی وقته شروع کردن از سال های اول دبیرستان نه از سه ماه مونده به کنکور.

من نه فاز منفی میدم و نه آدم منیفیم ولی وقت میبینم بعضیا در رویا سیر میکنن.....

دوستی که میگی امسال بخونم قبول میشم یا نه اینو بدون که روزی صد نفر مث شما میاد و میپرسن.... و این دوستان بیکار و رویا پرداز همین جوابی که به شما دادن رو به اونا هم میدن...
      یعنی اگه 500 هزار نفر کنکوری بیان اینجا بپرسن قبول میشیم یا نه بدون استثنا به همشون میگن شما قبولید... صرف نظر از ظرفیت 1500 نفری...

حرف ما این است و بس! هرچه میخواهید بوگویید... ( از فش گرفته تا ناسزا)

14. Top | #29
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biskie نمایش پست ها
      من به همه نمیگم میشه !!!

من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 10000بیاره که اهمیت کنکور رو فهمیده باشه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 9000 بیاره که بدونه واسه چی داره تلاش میکنه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 8000 بیاره که دل بده به کار و با عشق زحمت بکشه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 7000 بیاره که احساسات های منفی رو دور بریزه و سرتاسر انرژی مثبت واسه کارش صرف کنه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 6000 بیاره که برنامه ریزی دقیق و منعطف داشته باشه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 5000 بیاره که تمرکزش فقط روی کارش باشه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 4000 بیاره که هر روز به خودش در بازه های زمانی مختلف 3 4 تا جمله انگیزشی هدیه کنه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 3000 بیاره که پیشرفت خودشو روز به روز باور کنه و ببینه که داره موفق میشه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 2000 بیاره که اگه 10 بار هم مسئله رو نفهمید بار 11 رو امتحان کنه
      من به کسی میگم میتونه از الان شروع کنه و رتبه زیر 1000 بیاره که از روش ها و تکنیک های مطالعه سریع ( مرور بالارد - جعبه به یاد ... ) استفاده کنه

توهم نزن که میشه ! اول شرایط رو آنالیز کن ببین واقعا وجودشو داری یا نه ؟ اونوقت بپرس میتونم یا نه

" دنیا حد و مرزی نداره ، این بی حد و مرزی تو وجود انسان هم قرار داره ، کی میدونه شاید رتبه 1 کنکور سال 94 یکی باشه که از الان شروع میکنه و همه قوانین رو بهم میریزه تا بفهمونه همیشه استثنایی هم هست . "
      این فقط کنکور نیست زندگیه
      استثنایی باش :yahoo (3):
      این روش ها رو خودتون تست کردین؟؟ تا چه حد جواب داده؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها

الان ملت جو گیر میان پست میزنن : " چرا که نه؟ حتما میتونی بخون حتما رتبه 1 میاری..."

سر جم در بهترین حالت ممکن 3 ماه مونده برا کنکور....دوستم از دوم دبیرستان داره خودشو میکشه برا پزشکی .. با معدل 19! ولی الان سال دوم کنکورشه...مطمئنم امسال هم چیزی نمیاره

رقابت شدیده ... جمعیت زیاده... تستا سختن ... فقط شما نیستین بلکه چند صد هزار نفر مثل شما شرکت کردن و کم کم 50 هزار نفر از اونا طالب رتبه های زیر 2000 هزارن و از اون 50 هزار نفر در بهترین حالت 20 هزار نفر برای رتبه زیر 2000 تلاش میکنن و این تلاششون رو خیلی وقته شروع کردن از سال های اول دبیرستان نه از سه ماه مونده به کنکور.

من نه فاز منفی میدم و نه آدم منیفیم ولی وقت میبینم بعضیا در رویا سیر میکنن.....

دوستی که میگی امسال بخونم قبول میشم یا نه اینو بدون که روزی صد نفر مث شما میاد و میپرسن.... و این دوستان بیکار و رویا پرداز همین جوابی که به شما دادن رو به اونا هم میدن...
      یعنی اگه 500 هزار نفر کنکوری بیان اینجا بپرسن قبول میشیم یا نه بدون استثنا به همشون میگن شما قبولید... صرف نظر از ظرفیت 1500 نفری...

حرف ما این است و بس! هرچه میخواهید بوگویید... ( از فش گرفته تا ناسزا)
      من پارسال رفبقم با معدل 12.32 از عید شروع کرد درس خوندن .رتبش هم تو منطقه2 شد3200
      واقعیت همینه که بدی خوبه
      /
      ولی حقیقت این نیست.

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)