خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 43 از 43
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan sa73 نمایش پست ها
      من مشروط و اخراج شدم کنکور دادم قبول شدم الان ثبت نامم چی میشه اخه مدارکم بیش دانشگاه قبلیمه لطفا جواب بدین
      دوره ی تحصیلی قبلی روزانه بود؟
      در هر حال باید برید با دانشگاه قبلی تسویه کنید و مدارک رو تحویل بگیرید.
      پی دی اف زیر (دفترچه شماره 1 ثبت نام کنکور 97) رو دانلود کنید و داخل پی دی اف، کلمه ی اخراج رو جستجو کنید، اطلاعات خوبی داره.

http://www6.sanjesh.org/download/sar...ARI-1397-1.pdf

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jhasani نمایش پست ها
      دوره ی تحصیلی قبلی روزانه بود؟
      در هر حال باید برید با دانشگاه قبلی تسویه کنید و مدارک رو تحویل بگیرید.
      پی دی اف زیر (دفترچه شماره 1 ثبت نام کنکور 97) رو دانلود کنید و داخل پی دی اف، کلمه ی اخراج رو جستجو کنید، اطلاعات خوبی داره.

http://www6.sanjesh.org/download/sar...ARI-1397-1.pdf
      انصراف از دوره روزانه دانشگاه برای شرکت در کنکور فقط برای اینه که دوره روزانه قبول بشیم؟
      مثلا اگه کسی پردیس شبانه و آزاد بخواد بره حتما باید تا اسفند انصراف بده؟؟ ؟

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali1997ja نمایش پست ها
      انصراف از دوره روزانه دانشگاه برای شرکت در کنکور فقط برای اینه که دوره روزانه قبول بشیم؟
      مثلا اگه کسی پردیس شبانه و آزاد بخواد بره حتما باید تا اسفند انصراف بده؟؟ ؟
      حقیقتش جواب دقیقی ندارم؛
      طبق برداشت از دفترچه، شما برای شرکت در کنکور،(حالا بعدا میخوای هر جا بری؛ چه روزانه، چه آزاد، چه غیر انتفاعی و ...) باید از روزانه تا تاریخ معینی انصراف بدی؛
      اما شنیدم گویا درعمل، کسانی بودن که از روزانه انصراف ندادن و کنکور هم شرکت کردن و آزاد رفتن؛ شاید اگه سنجش متوجه بشه، براشون مشکل پیش بیاد؛
      به نظرم بهتره ریسک نکنید و از سیستم ها پاسخگویی تلفنی و اینترنتی سنجش، استعلام کنید و با خاطرجمعی جلو برید.

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jhasani نمایش پست ها
      حقیقتش جواب دقیقی ندارم؛
      طبق برداشت از دفترچه، شما برای شرکت در کنکور،(حالا بعدا میخوای هر جا بری؛ چه روزانه، چه آزاد، چه غیر انتفاعی و ...) باید از روزانه تا تاریخ معینی انصراف بدی؛
      اما شنیدم گویا درعمل، کسانی بودن که از روزانه انصراف ندادن و کنکور هم شرکت کردن و آزاد رفتن؛ شاید اگه سنجش متوجه بشه، براشون مشکل پیش بیاد؛
      به نظرم بهتره ریسک نکنید و از سیستم ها پاسخگویی تلفنی و اینترنتی سنجش، استعلام کنید و با خاطرجمعی جلو برید.
      اگه طرف بتونه تا موقع اعلام نتایج مدرک معادل کاردانی از دوره روزانه بگیره چی؟
      تو دفترچه نوشته مدرک کاردانی اما درمورد کسایی که مدرک معادل میگیرن چیزی نگفته!

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
      من سال قبل ی رشته شبانه قبول شدم ... ثبت نام اینترنتی رو انجام دادم ولی ثبت نام حضوری نه ... حدود یک هفته هم سر کلاسای دانشگاه رفتم ... بعد یک هفته رفتم انصراف بدم ... ی نامه ای بهم دادن که از قسمت های مختلف واسه تسویه حساب امضا بگیرم ... مثل حراست و کتابخونه و امور مالی و غیره ... وقتی از همه امضا گرفتم و رسیدم به امور مالی مسئول اون قسمت گفت این نامه رو کی به شما داده ؟ گفت شما اصلن مگه چند روز سر کلاس رفتی ؟ گفت بشین همینجا ی نامه بنویس که 200 تومنی که موقع ثبت نام اینترنتی واریز کردی بهت پس بدن ... گفت این نامه رو به شما اشتباه دادن ... بعد گفتم ثبت نام کنکورم چی میشه ؟ گفت وقتی ثبت نام حضوری نکردی مث اینه که کلا ثبت نام نکردی ! ...
      حالا الان من نمیدونم به حرفش اعتماد بکنم یا نه ! میترسم واسه کنکور مشکلی پیش بیاد ...
      به نظر خودم اگه حرفش درست بود باید پولو میریختن به حسابم ... ولی تا حالا که نریختن هنوز ...
      البته من نامه ای که موقع انصراف بهم دادن رو دارم که نوشته در تاریخ 7/9 درخواست انصراف دادم ... فقط تسویه حساب مونده ... همین بسه ؟ حالا اگه مشکل تسویه حساب بود بعد کنکور میرم حل میکنم ... میخوام یعنی بدونم زمان انصرافم موقعی میشه که درخواست انصراف دادم یا موقعی که کاملا تسویه حساب کردم ؟ آخه نوشته واسه ثبت نام کنکور تا 30 بهمن مهلت انصراف از رشته قبلی رو دارین ؟
      بعدم سوال دیگه این که من موقع ثبت نام کنکور اون گزینه دانشجوی انصرافی رو تیک بزنم ؟ آخه اون یارو گفت انگار اصلا ثبت نام نکردی ....

سوال دیگه هم این که واسه ثبت نام دانشگاه باید بری اداره پست ی رسیدی بهت میدن ... حالا من نمیدونم فک کنم واسه اینه که مدارک تحصیلیت رو اداره آموزش پرورش بفرسته به دانشگاه مورد نظر ... من اداره پست هم رفتم واسه ثبت نام دانشگاهم و اون رسید رو گرفتم ... یعنی احتمالا الان اون مدارک توی دانشگاهی هست که قبول شدم ... حالا واسه کنکور جدید اگه گزینه دانشجوی انصرافی رو نزنم بعد خب طبیعتا باید اون مدارک رو از دانشگاه بگیرن دیگه ... یعنی دوباره نمیشه برم اداره پست چون ی بار اون مدارک رو من گرفتم ! نمیدونم چیکار کنم ؟

خلاصه هرکی میدونه راهنمایی کنه ...
      برو خداتو شکر کن ثبتنام نکردی وگرنه موقع ثبتنام شهریه ثابت کل دوران تحصیلی رو ازت میگیرن
      چون حضوری نرفتید ثبتنام پس مدارکت دست خودته دیگه
      من بیچاره که. از روزانه انصراف دادم حالا میخوان جریمه ام کنن خداکنه مقدارش زیاد نباشه
      مسوول آموزش میگفت جریمه نمیخواد اما حسابداری میگفت باید جریمه بدی

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asie67 نمایش پست ها
      برو خداتو شکر کن ثبتنام نکردی وگرنه موقع ثبتنام شهریه ثابت کل دوران تحصیلی رو ازت میگیرن
      چون حضوری نرفتید ثبتنام پس مدارکت دست خودته دیگه
      من بیچاره که. از روزانه انصراف دادم حالا میخوان جریمه ام کنن خداکنه مقدارش زیاد نباشه
      مسوول آموزش میگفت جریمه نمیخواد اما حسابداری میگفت باید جریمه بدی
      خانم فوقش شهریه یک ترم ازتون بگیرن
      اخر میتونید کنکور بدید یانه؟ پرسیدید؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      خانم فوقش شهریه یک ترم ازتون بگیرن
      اخر میتونید کنکور بدید یانه؟ پرسیدید؟
      آره میتونم
      یه ترم چقدر میشه؟
      بنظرم پول زوره تقصیر سازمان سنجشه که دیر جواب میده من بیشتر از یک ماه از درخواستم میگذشت حتی روز ثبتنام هم دوباره تو قسمت پاسخگویی سیستم پرسیدم برم ثبتنام یا نه؟رفت واسه بررسی اما هیچ جوابی ندادن

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      بنده سال ۹۴ کنکور دادم راضی نبودم و ۱ سال پشت کنکور موندم
      سال ۹۵ دوباره کنکور دادم و رفتم دانشگاه دولتی
      الان که ترم شیشم کلا ۲ ترم خوندم ، ۲ ترم هم مرخصی بودم و ۲ ترم دیگه رو نیمه دانشگاه رو ول کردم اومدم بیرون
      الان اگه بنده انصراف بدم ؛ آیا میتونم دوباره کنکور بدم یا در رشتته های بدون کنکور تحصیل کنم ؟؟؟؟؟؟

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در مورد این نظری دارید ؟ 😐 چرا من نمیفمم چی گفتهscreenshot_20190601-122959_samsung-internet.jpg

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farmanie نمایش پست ها
      در مورد این نظری دارید ؟ ������ چرا من نمیفمم چی گفتهبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_20190601-122959_Samsung Internet.jpg
مشاهده: 45
حجم: 31.8 کیلو بایت
      میگه وقتی که کنکور رو ثبت نام میکنی قبلش باید انصراف داده باشی حتما

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahman نمایش پست ها
      میگه وقتی که کنکور رو ثبت نام میکنی قبلش باید انصراف داده باشی حتما
      اگه دانشگاه آزاد بخوام قبول شم چی؟

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینا رو باید بپرسی

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فرقی نمیکنه هر دانشگاهی که بخواین شما اگر دانشجوی روزانه هستین باید برای کنکور تا تاریخ اعلام صده انصراف بدین فرقی نداره بخواین آزاد و شبانه و پردیس و غیرانتفاعی و... برین اگر دانشجوی روزانه هستین برای کنکور باید انصراف بدین
      اما اگر دانشجوی روزانه نیستین لازم نیست واسه کنکور انصراف بدین حالا هر دانشگاهی که بخواین
      حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس میکنم ؛ بی گناه و در عین حال خطاکار ، نه در یک سلول بلکه در این شهر زندانی ام...

#کافکا

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)