خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فروش فوری کتاب

سلام
      یکی از دوستام میخواد کتاباشو با یه تخفیف خوب بفروشه اگه مایل به خریدید ترجیحا به خودش ایمیل بزنید اگه به ایمیل دسترسی ندارید فقط و فقط همین جا اعلام کنید

1-ریاضی تجربی جامع کنکور خیلی سبز92
      قیمت روی جلد19000....قیمت با تخفیف11000

2-عربی به زبان ساده ایاد فیلی-مبتکران92
      قیمت روی جلد25000قیمت با تخفیف19000

3-کتاب300تست احتمالی فیزیک تالیف دکتر رحمانی
      قیمت خرید20000 قیمت با تخفیف13000

4-زیست شناسی سال دوم-خیلی سبز-پارسال گرفتم اما زده چاپ 91 فک نکنم جدیدش خیلی فرقی کنه چون زیست دوم عوض نشده سوالاتشم اکثرا ترکیبی میاد
      قیمت روی جلد15900قیمت با تخفیف10000

5-شیمی و ازمایشگاه سوم تجربی-گلواژه91
      قیمت روی جلد11000فیمت با تخفیف5000

6-فیزیک پایه میکروطبقه بندی گاج92
      فیمت روی جلد15000قیمت با تخفیف9000

7-زبان انگلیسی جامع کنکور شهاب اناری-مبتکران93
      قیمت روی جلد24000 قیمت تخفیف خورده19000

هزینه پستشم رایگانه

راستش من نمیدونم چجوری باید عکسا رو اینجا اپلود کنم الان به دوستم میگم بیاد خودش اپلود کنه واستون
      -----------

سلام راسیتش منم بلد نیستم اینجا چطور عکس آپلود میکنن عکس ها روی توی اکانت خودم تو پرشین گیگ آپلود کردم و لینک ها رو گذاشتم میتونید روی لینک ها کلیک کنید تا عکس براتون باز شه و سال چاپ هم کنارشون گذشتم خواهشا هم اینقدر گیر ندین ما برا یه قرون دوهزار دیگه دله دزدی که نمیکنیم مدیرجون :D میخوام تا از دور نیفتاده بفروشم همه هم برند های خوب کتب کنکوری هستن منتها دیگه برا رتبه خاصی نمیخونم و نمیخوام ازشون استفاده کنم -کتاب ها هم خیلی تمیزن من از هرکدوم فقط چندصفحه اول رو استفاده کردم :D
      لینک عکس کتاب ها :
      https://cld.persiangig.com/download/UbDKSZl2Yx/anjoman-konkur-atusa%20(1).jpg/dl
      https://cld.persiangig.com/download/vn9vG16Akm/anjoman-konkur-atusa%20(2).jpg/dl
      https://cld.persiangig.com/download/rEJ61XZ90k/anjoman-konkur-atusa%20(3).jpg/dl

نکته دیگر: این تاریخی که توی عکسه دقیقا تاریخ روزیه که مطلب گذاشته شده منتها اپلودش رو من دیر انجام دادم التماسا به اینم گیر ندین
      با تچکر
      ویرایش توسط atusa-63 : 16 بهمن 1393 در ساعت 23:41 دلیل: آپلود عکس کتاب هایی که برای فروش گذاشتیم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

11.قرار دادن قیمت اولیه و عکس از کتاب در پست اول تاپیک الزامیست .
      در هنگام قرار دادن عکس بايد حتماً نام کاربري و نام انجمن کنکور به همراه تاريخ همان روز بر روي يک کاغذ نوشته شود و در تمام عکس ها مشخص باشد ( جهت اطمینان مشتری از اصل بودن کالا ) . عکس ها بايد فاقد هرگونه ويرايش باشد .

12. تاپیکهایی که بند بالا را رعایت نکنند بعد از 24 ساعت از انجمن بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خب مال چه سالی هستن ؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatte2 نمایش پست ها
      خب مال چه سالی هستن ؟؟
      سال هرکدومو زدم کنارشون میتونید ببینید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن