خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      مدیر کل

نمایش مشخصات

دانشجوي ترم 4 آمار دانشگاه اصفهان هستم.

با عرض سلام و خسته نباشيد و تشكر به خاطر سايت خيلي خوبتون. من دانشجوي ترم 4 آمار دانشگاه اصفهان هستم. قصد تغيير رشته به گرايشهاي كامپيوتر رو دارم (هوش مصنوعي). طراح وب هستم و بخاطر همين با برنامه نويسي و كمي پايگاه داده آشنا هستم. درسم 3 ساله ديگه تموم ميشه و 3 سال وقت دارم. ميخوام دانشگاه دولتي و اصفهان يا تهران قبول بشم. به نظر شما اين كاره من درسته و ارزش اين ريسك رو داره؟ اگه بخوام واسه ي كامپيوتر بخونم معدل كارشناسيم پايين ميشه و از طرفي هم مثله دانشجويان كامپيوتر در جو دروس نيستم. اين دو عامل تاثير چنداني روي نتيجه داره؟؟ .
      پاسخ : سلام رشته كامپيوتر با رشته آمار از نظر دروس بسيار دور مي باشد و از اين بابت اگر بخواهيد در رشته كامپيوتر شركت كنيد وقت زيادي بايد بگذاريد. بنده پيشنهاد مي كنم در صورتيكه علاقه زيادي به رشته كامپيوتر داريد به اين رشته تغيير گرايش بديد دليل اين موضع ظرفيت بسيار پايين و تعداد داوطلب هاي بسيار زياد در اين رشته مي باشد. به نظر بنده شما در رشته خودتان ادامه تحصيل بديد و در صورت علاقه مندي مي توانيد فارغ از مدرك كامپيوتر در زمينه هوش مصنوعي كارهاي پژوهشي انجام دهيد. اين هزينه بسيار كمتري براي شما خواهد داشت و موفقيت بيشتري نيز براي شما در پي خواهد داشت زيرا آمار در رشته هوش مصنوعي كاربرد زيادي دارد و حوزه هاي تحقيقاتي مناسبي در اين زمينه وجود دارد. موفق باشيد

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من دانشجو امار هسنم
      خارج از ايران
      خواستم بدونم براي كارشناسي ارشد جه دانشكاههايي دانشجو با مليت غير ايراني قبول ميكنند؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سلام

من دانشجو امار هسنم
      خارج از ايران
      خواستم بدونم براي كارشناسي ارشد جه دانشكاههايي دانشجو با مليت غير ايراني قبول ميكنند؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      چه کشوری هستی الان؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط design46 نمایش پست ها
      چه کشوری هستی الان؟
      من در دانشكاه صلاح الدين اربيل عراق هستم
      و رشتم اماره
      1 سال ديكه ليسانسم رو ميكيرم
      مليتم هم عراقيه
      ميخوام بيام وادامه تحصيل بدم
      علاقه خودم كامبيوتره
      اما مهمترين كزينم اينه كه واسه كارشناسي ارشد يه رشته اسون بخونم اما مرتبط با امار يا كامبيوتر(من در ايران رياضي فيزيك خوندم تا بيش دانشكاهي)
      ممنون ميشم اكه راهنماييم كنيد

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      پاسخ : سلام رشته كامپيوتر با رشته آمار از نظر دروس بسيار دور مي باشد و از اين بابت اگر بخواهيد در رشته كامپيوتر شركت كنيد وقت زيادي بايد بگذاريد. بنده پيشنهاد مي كنم در صورتيكه علاقه زيادي به رشته كامپيوتر داريد به اين رشته تغيير گرايش بديد دليل اين موضع ظرفيت بسيار پايين و تعداد داوطلب هاي بسيار زياد در اين رشته مي باشد. به نظر بنده شما در رشته خودتان ادامه تحصيل بديد و در صورت علاقه مندي مي توانيد فارغ از مدرك كامپيوتر در زمينه هوش مصنوعي كارهاي پژوهشي انجام دهيد. اين هزينه بسيار كمتري براي شما خواهد داشت و موفقيت بيشتري نيز براي شما در پي خواهد داشت زيرا آمار در رشته هوش مصنوعي كاربرد زيادي دارد و حوزه هاي تحقيقاتي مناسبي در اين زمينه وجود دارد. موفق باشيد
      گرچه قبول شدن تو این رشته با کمی تلاش امکان پذیر هست ولی به نظر من برای ارشد که دروس خیلی پیشرفته و در حد آشنایی اموزش داده میشه ارزششو نداره و شما چیز خاصی یاد نخواهید گرفت الا گرفتن مدرک.چون از اقوام ادبیات خونده بود برای ارشد روانشناسی قبول شد به سختی خوند ولی اون چیزایی که باید یاد میگرفتو نداشت تو دروسش..
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

7. Top | #7
      royan
      نمایش مشخصات
      خیلی هم رشته دندان گیری نیست. بنده میشناسم افرادی رو که با داشتن مدرک فوق لیسانس هوش مصنوعی ! در حال کرایه کشی هستند!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن