خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad DH نمایش پست ها
      من که با عربی ایادفیلی اصلا حال نکردم مطالب خارج از کنکور زیاد داره با لفظ قلمبه سلمبشم ادمو از عربی خوندن زده می کنه من می گم گاج نقره ای (سفید) یا الگو
      والا دیگه نمیدونم چیکار کنم؟ هرکی یه چیزی میگه شما میگی گاج الگو اون یکی میگه ایادفیلی یکی میگه ماهینی یکی خیلی سبز یکی مهر و ماه یکی تخته سیاه خلاصه گیر کردیم تو هزار راه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط priyanka نمایش پست ها
      والا دیگه نمیدونم چیکار کنم؟ هرکی یه چیزی میگه شما میگی گاج الگو اون یکی میگه ایادفیلی یکی میگه ماهینی یکی خیلی سبز یکی مهر و ماه یکی تخته سیاه خلاصه گیر کردیم تو هزار راه
      شما برو يه كتاب فروشى يه كتاب مبتكران عربى به زبان ساده ايادفيلى بردار ورق بزن به حرف من مى رسى من بقيه كتابايى كه گفتى رو نديدم ولى خودم گاج دارم دوستامم الگو مى زنن اونم ديدم جفتش خوبه
      You Can live your Dream

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      دوستان بنده تا به امروز عربی نخوندم خیلی هم نگرانم واقعا کلافم تو رو خدا منو از بلا تکلیفی نجات بدید نمیدونم چه جور شروع کنم و چیکار کنم عربیمم خیلی ضعیفه شما در حدی بزار که هیچی نمیدونم فقط تو آزمونا تستای ترجمه و تعریب رو میزنم میشه حدود 20 درصد یه منبع خوب میخوام عربی سفید گاج با دی وی دی ماهینی دارم اما نمیتونم ازش استفاده کنم امروز رفتم کتابفروشی یه چند تا کتابو بررسی کنم تو انجمن هم خیلی از دوستان خیلی سبز رو گفتن اما من رفتم به فوت و فن نگاه کردم به جامعش نگاه کردم عربی کامل نگاه کردم و ایاد فیلی مبتکران به نظر من ایادفیلی به چشم خوب اومد یعنی ساده گفته و از پایه نظرتون چیه بگیرمش بیشتر دوستان هم گفتن تستاش ضعیفه و کمه به نظرتون میتونم از تستای عربی سفید استفاده کنم و میتونم کنارش از دی وی دی ماهینی استفاده کنم
      به هر حال یه منبع خوب برا منی که هیچی از عربی نمیدونم و مخوام از الان شروع کنم معرفی کنین به درصد 50و 60 هم راضیم زیاد نمی خوام عربی بازم میگم از ایادفیلی بیشتر خوشم اومد تا کتابای دیگه
      ببخشید که طولانی شد ولی خواهشا همشو بخونین

سلام

نمی دونم چرا کار رو برای خودتون سخت می کنین .... درس عربی ساده تر از این حرفاس ...... از هر کتابی که بخونین ( ایاد فیلی ، گاج ، الگو و .... ) می تونین تو این درس موفق بشین

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان بنده تا به امروز عربی نخوندم خیلی هم نگرانم واقعا کلافم تو رو خدا منو از بلا تکلیفی نجات بدید نمیدونم چه جور شروع کنم و چیکار کنم عربیمم خیلی ضعیفه شما در حدی بزار که هیچی نمیدونم فقط تو آزمونا تستای ترجمه و تعریب رو میزنم میشه حدود 20 درصد یه منبع خوب میخوام عربی سفید گاج با دی وی دی ماهینی دارم اما نمیتونم ازش استفاده کنم امروز رفتم کتابفروشی یه چند تا کتابو بررسی کنم تو انجمن هم خیلی از دوستان خیلی سبز رو گفتن اما من رفتم به فوت و فن نگاه کردم به جامعش نگاه کردم عربی کامل نگاه کردم و ایاد فیلی مبتکران به نظر من ایادفیلی به چشم خوب اومد یعنی ساده گفته و از پایه نظرتون چیه بگیرمش بیشتر دوستان هم گفتن تستاش ضعیفه و کمه به نظرتون میتونم از تستای عربی سفید استفاده کنم و میتونم کنارش از دی وی دی ماهینی استفاده کنم
      به هر حال یه منبع خوب برا منی که هیچی از عربی نمیدونم و مخوام از الان شروع کنم معرفی کنین به درصد 50و 60 هم راضیم زیاد نمی خوام عربی بازم میگم از ایادفیلی بیشتر خوشم اومد تا کتابای دیگه
      ببخشید که طولانی شد ولی خواهشا همشو بخونین
      سلام. خسته نباشی! با کمال احترام ولی انقدر جو نده بابا!!! عربی کامل نوشته دکتر علی فیلی رو بگیر سه تا زمان 90 دقیقه ای در هفته بخون. خوب بخونی تا 70 حداقل جوابگوه.
      موفق باشی...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      معنی و منصوبات و بخون 50 تا 60 درصد !!
      کتابای تو بازار همه خوبن
      دی وی دیم نمیخاد

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من که هموزم میگم ایاد فیلی

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط backstreetboys نمایش پست ها
      واقعا اینقدر وقت میشه ؟

تا کنکور 4 ماه مونده !

منکه شخصا عربی دوم تموم کردم ، میترسم برای مرور دوم نرسم !

فک کنم همون عربی آفبا به تنهایی کفایت کنه
      عربی تاج بخش 25 جلسه 40 دقیقه ای هست. که با یه برنامه فشرده میشه کمتر از دو هفته تمومش کرد. ( یکی از جلساتش هم که ترجمه هست میشه اصلا کنارش گذاشت کلا و به مرور مهارت ترجمه رو با مطالعه و تست کسب کرد. دوتا از جلساتش هم تحلیل صرفی اسم و فعله که اگه کتاب تخته سیاه رو کسی بخونه نیازی به این دو جلسه نیست.

من خودم قواعد رو از صفر شروع کردم تا آخر بهمن تموم میکنم. بهمن تا اسفند هم کل کتاب تخته سیاه گویا به جز ترجمه از فروردین تا آخر اردیبهشت هم کل عربی جامع خیلی سبز. از اول خرداد هم که 20 روز تا کنکور مونده اختصاص میدم به جمع بندی. ضمنا لغت رو هم از اان تا روز کنکور هر روز کار میکنم.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ممنون یعنی میگین ایاد فیلی خوب نیست؟
      حالا از کجا تهیه کنم دی وی دی های تاج بخش رو تو کتابفروشی ها هست؟
      نمیگم خوب نیست ولی با توجه به وقت کم و شرعت کم مبتکران در ارائه مطالب بهتره سراغ فیلم های آموزشی تاج بخش بری.
      Dvd های عربی جامع رو میتونی از سایت شرکت رهپویان بخری 35 تومن هست.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSA نمایش پست ها
      من که هموزم میگم ایاد فیلی
      برای کسی که از الان میخواد شروع کنه خوندن ایادفیلی وقت تلف کردنه، باید کتابی رو انتخاب کنه که هم مفید باشه هم مختصر و هم تست های خوب داشته باشه.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohaqd نمایش پست ها
      برای کسی که از الان میخواد شروع کنه خوندن ایادفیلی وقت تلف کردنه، باید کتابی رو انتخاب کنه که هم مفید باشه هم مختصر و هم تست های خوب داشته باشه.
      یعنی چهار ماهه نمیتونم تمومش کنم؟

کس دیگه ای نظری درباره عربی تاج بخش که دوستمون گفتن نداره؟

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی چهار ماهه نمیتونم تمومش کنم؟

کس دیگه ای نظری درباره عربی تاج بخش که دوستمون گفتن نداره؟
      عزیزم تو که نمیخوای بشینی فقط عربی بخونی که! درسای اختصاصی چی پس؟ تجربه و دیدن اطرافیان به من ثابت کرده که نه نمیشه! کنکور شوخی که نیس نمیتونیم آزمون و خطا کنیم! سعی نکن همه چیزو خودت تجربه کنی!

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عربی سفید گاج بسیار کتاب خوب و جامعیه

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا برو بشین یک کتاب بخون دگ!!! مگه ما چیکار کردیم؟؟؟ طرف تو آستانه اشرفیه شده رتبه یک! بدبخت این همه کتاب و دی وی دی اش کجا بود؟؟؟
      همین وقتی ک اینجا گذاشتی چونه میزنی سر کتاب، بشینی بخونی ده درصد عربیت میاد بالا!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش بنظر من عربی تخته سیاه رو بخر بعد قواعد سال اول رو از روش بخون اخرش تکنیک های ترجمه و تعریب حرکت گذاری گذاشته اینایی که گفتم رو بخونی پنجاه و خورده ای میزنی اگه کلمات عربی رو هم از رو تیک ایت گاج بزونی میتونی تا 68 درصد بزنی. من خودم دارم برای 68 درصد میخونم البته جوری که وقتی میرم سر جلسه کنکور 100 درصد 68 بزنم تو این روشی که بهت گفتم اصلا نمیخواد قواعد دوم و سوم رو بخونی نصف سختی عربی تموم میشه

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.z نمایش پست ها
      داداش بنظر من عربی تخته سیاه رو بخر بعد قواعد سال اول رو از روش بخون اخرش تکنیک های ترجمه و تعریب حرکت گذاری گذاشته اینایی که گفتم رو بخونی پنجاه و خورده ای میزنی اگه کلمات عربی رو هم از رو تیک ایت گاج بزونی میتونی تا 68 درصد بزنی. من خودم دارم برای 68 درصد میخونم البته جوری که وقتی میرم سر جلسه کنکور 100 درصد 68 بزنم تو این روشی که بهت گفتم اصلا نمیخواد قواعد دوم و سوم رو بخونی نصف سختی عربی تموم میشه
      این چه راه حلیه دگ؟؟؟ حالا شانس شما اومد و از همون جاهایی که خوندید امسال سخت اومد هم روحیتون خراب میشه هم درصدتون کلی میاد پایین. واسه کنکور چیزی رو نباید حذف کنی! یک وقت دیدی همون سوالای قواعد جونتو نجات داد!

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم
      اولین نفری بودم که وارد تاپیکت شدم- چون مشکلت با مشکل بنده یکی هست - دقیقا جوابت رو کامل دادم ولی متاسفانه نت قط شد پستم ارسال نشد
      بنده پنج شش ساله از اتمام دیپلمم میگذره و الان یه جورهایی پشت کنکوریم - هر چند خودم عرب زبان هستم ولی از عربی فصیح و کتاب های درس هیچیش رو بلدم نیستم و دقیقا صفر کیلومترم
      هفته پیش نشستم کتاب های عربی اول راهنمایی تا سوم راهنمایی رو دانلود کرده و حدود 600 کلمه ازشون در آوردم - تا حدودی با قواعد هم آشنا شدم - واسه هر کتاب هم یک روز وقت گذاشتم - فردا هم میخام کتاب اول دبیرستان رو بخونم - تو سایت گروه عربی بری تمام کتاب رو معنی و آموزش داده
      به توصیه دوستان کتاب متبکران یا به قول شما همون ایاد فیلی رو گرفتم - خیلی بد فرم توضیح داده - به درد کسی میخوره که حداقل سر کلاس های عربی نشسته باشه و یه چیزهای بلد باشه - نه اینکه مثل من صفر کیلومتر باشه و هیچی ندونه - تازه یه مباحث دیگه ای هم داره که واسه رشته انسانی هستش
      خلاصه رفتم مرجوعش کردم و کتاب عربی کامل گاج رو گرفتم - خیلی شیک و قشنگ توضیح داده - اولین مزیتی که داره درس به درس پیش رفته - ایاد فیلی که هم اصلا معلوم نیست چطور موضوع بندی کرده - کلی گیجم هم کرد - ولی گاج درس به درس و مطابق با کتاب پیش رفته خیلی عالی و تاثیر گذارتره - دومین مزیتش تست های فراوانی که داره- حتی قواعد سال اول دبیرستان رو توضیح داده و کلی ازشون تست اورده- اگه تونستی تست هاش رو بزنی میتونی بری واسه سال دوم - ولی اگه نتونستی یعنی تو پایه ضعیف هستی و اون میشه یه مبحث دیگه - و سومین و بهترین مزیتی که نسبت به کتاب ایاد فیلی داره اینه که پاسخ تست ها رو تشریحی داده و نکته قابل توجهش اینه که تمام گزینه اشتباه رو هم توضیح داده - ( دلیل رد گزینه های دیگر ) - خودتون هم بهتر میدونید یکی از فن و فوت تست زنی اینه که بتونی دنبال گزینه غلط باشی و اون رو حذف کنی - پس همین مزیت رو گاج داره ولی ایاد فیلی نداره - یه چیزی رو که خودم فهمیدم اینه که تشریح گزینه های اشتباه زحمت خیلی زیادی واسه نویسنده داره
      اخر کتاب هم 40 تا متن و درک مطلب اورده که این هم یک مزیت دیگه حساب میشه
      توی مقدمش هم نوشته - خوندن این کتاب برای 100 درصد 100 زدنه - به خاطر همینه که اسمش رو گذاشته عربی کامل
      به نظرم روزی نیم ساعت هم واسش زیاده - تا اون موقع میتونی راحت تمومش کنی - دوست گلم sniper هم توی پست بالا این رو بتون گوشزد کرده بود
      موفق باشی جانم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)