خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات

بعد از قبولی بــآید مـُعاینه انجـــآم بدیدم ؟؟

بچه ها تو دفترچه گفته بود بــآید دانشجوهـآی علوم پزشکی از لحاظ جسمی و روحی سالم بــآشن یعنی قبل از ورود به دانشگاه معاینه می شن !!! من همیشه احساس می کنم تپش قلب دارم و بیماری قلبی یعنی اگه حسم درست بــآشه نمی تونم تو علوم پزشکی درس بخونم حتی گفتــآردرمآنی ؟؟؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

up!

up
      تمـآم دنیـآ محلـه ی کوچکی ـست کـه تـو در آن متـولد میـشَوی و من میـان بـآزی ِ بچه هآی محلـه به عشـق ِ تـو پیــر میشـوم !

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قانونا که همه رشته ها باید معاینه بشن من خودم پارسال رشته جدیدم ثبت نام کردم توی ثبت نام سه تا فرم مخصوص مرکز بهداشت بود که معاینه چشم معاینه قلب - سنجش قد و وزن و بینایی به همراه معاینه دندون ها توش بود ولی هیچکسی معاینه نشد خودت توش مینوشتی که قلب سالم چشم راست سالم چپ سالم و ... میدادی به مرکز بهداشت.
      در مورد پزشکیی هم دانشگاه علوم پزشکی اردبیل امسال از قبول شده هاش معاینه انجام نداده.

نقل قول نوشته اصلی توسط khnomgol نمایش پست ها
      بچه ها تو دفترچه گفته بود بــآید دانشجوهـآی علوم پزشکی از لحاظ جسمی و روحی سالم بــآشن یعنی قبل از ورود به دانشگاه معاینه می شن !!! من همیشه احساس می کنم تپش قلب دارم و بیماری قلبی یعنی اگه حسم درست بــآشه نمی تونم تو علوم پزشکی درس بخونم حتی گفتــآردرمآنی ؟؟؟

up!

up
      خب چه اشکالی داره؟ من خودمم میخوام امسال پزشکی یا دارو بخونم وضعیت تپش قلبمم وحشتناکه روزی 2 تا پروپرانولول 20 میلی میخورم بازم هم فشارم بالاست هم چست پین دارم و هم تپش قلبم بالاست.
      نگران این چیزا نباش.
      برای تپش قلبتم اگه هنگام تپش قلب، پشتت ( بین دوتا شونه و نزدیک ستون مهره ها ) درد میکنه یا اینکه فشار خونت خیلی بالاست بهتره هم آزمایش بدی هم یه متخصص قلب معاینت کنه.
      ولی اگه این علایم رو نداری و صرفا تپش قلب داری صبح یا ظهر یه دونه پروپرانولول 10 میلی بخور خوب میشه.
      ویرایش توسط SNIPER : 14 بهمن 1393 در ساعت 16:53

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      قانونا که همه رشته ها باید معاینه بشن من خودم پارسال رشته جدیدم ثبت نام کردم توی ثبت نام سه تا فرم مخصوص مرکز بهداشت بود که معاینه چشم معاینه قلب - سنجش قد و وزن و بینایی به همراه معاینه دندون ها توش بود ولی هیچکسی معاینه نشد خودت توش مینوشتی که قلب سالم چشم راست سالم چپ سالم و ... میدادی به مرکز بهداشت.
      در مورد پزشکیی هم دانشگاه علوم پزشکی اردبیل امسال از قبول شده هاش معاینه انجام نداده.
      دکتر جان دارو تجویز میکنی :yahoo (21):

خب چه اشکالی داره؟ من خودمم میخوام امسال پزشکی یا دارو بخونم وضعیت تپش قلبمم وحشتناکه روزی 2 تا پروپرانولول 20 میلی میخورم بازم هم فشارم بالاست هم چست پین دارم و هم تپش قلبم بالاست.
      نگران این چیزا نباش.
      برای تپش قلبتم اگه هنگام تپش قلب، پشتت ( بین دوتا شونه و نزدیک ستون مهره ها ) درد میکنه یا اینکه فشار خونت خیلی بالاست بهتره هم آزمایش بدی هم یه متخصص قلب معاینت کنه.
      ولی اگه این علایم رو نداری و صرفا تپش قلب داری صبح یا ظهر یه دونه پروپرانولول 10 میلی بخور خوب میشه.
      دکتر جان دارو تجویز میکنی :yahoo (21):

4. Top | #4
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ما چشامون رو برای کنکور گذاشتیم...خیلی جالب میشه قبول بشیم و نزارن تحصیل کنیم....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)