خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 125
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      در مورد چ رشته ای؟
      علوم آزمایشگاهی ک گفتم نمیتونی ازمایشگاه برا خودت بزنی...
      منظورم فیزیوتوراپی هست

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Mohammad نمایش پست ها
      منظورم فیزیوتوراپی هست
      رشته ی خوبیه
      کارشناسی ک بهت مطب نمیدن
      ارشد میخواد
      بعدشم برا وسایل و دستگاهاش باید وام بگیری
      قیمتاشم بالاست
      واسه همین شهری یاید بری ک جوابگوی وام دادن و خرج و زندگیت باشه
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درسته
      میانگین درآمدش چقدره؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی اینم اضافه کنم ک فیزیوتراپی نمیتونی با ی لیسانس مطب بزنی باید حداقل ارشد داشته باشی تا مجوز مطب بدن!
      من خودم از دوتا فیزیوتراپیست که چندساله در شهر خودمون مشغول بکارند پرسیدم گفتندفقط لیسانس دارند.فوق لیسانس این رشته همین چندسال اخیر راه اندازی شده .بینایی سنجی هم قبلا فقط تا مقطع لیسانس بود و این اواخر فوقش آمده.بهترین کار اینه که توی دفترچه انتخاب رشته که سایت سازمان سنجش میذاره رابرای اطمینان از آخرین تغییر ضوابط و قوانین،دانلود ومطالعه کنید.آنجا معمولا نوشته با چه مدرکی ودر چه مقطعی به چه کاری میشه مشغول شد.

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسته
      میانگین درآمدش چقدره؟
      نمیدونم
      بستگی به جایی ک کار میکنی داره...

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فرض کنید در شهری مثل تبریز
      یا در یکی از توابعش که خودش هم شهر بزرگیه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pinkrose نمایش پست ها
      من خودم از دوتا فیزیوتراپیست که چندساله در شهر خودمون مشغول بکارند پرسیدم گفتندفقط لیسانس دارند.فوق لیسانس این رشته همین چندسال اخیر راه اندازی شده .بینایی سنجی هم قبلا فقط تا مقطع لیسانس بود و این اواخر فوقش آمده.بهترین کار اینه که توی دفترچه انتخاب رشته که سایت سازمان سنجش میذاره رابرای اطمینان از آخرین تغییر ضوابط و قوانین،دانلود ومطالعه کنید.آنجا معمولا نوشته با چه مدرکی ودر چه مقطعی به چه کاری میشه مشغول شد.
      خودتون دارید میگید فیزیوتراپیست چند سال پیش!!!! الان دیگه باید ارشد داشته باشی
      دکترای حرفه ای هم حتی داشت ک تا جایی ک من اطلاع دارم قرار بود خذفش کنن، دیگه خبر ندارم حذف شد یا نه

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فرض کنید در شهری مثل تبریز
      یا در یکی از توابعش که خودش هم شهر بزرگیه
      نمیدونم خب بستگی داره دیگه
      خوبش ده پونزده تومن شاید داشته باشه... اینم ک میگم یه جراح به من گفت اینو
      شاید اشتباه باشه...تاکید میکنم که شاید اشتباه باشه
      دوباره کسی جبهه نگیره

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pinkrose نمایش پست ها
      این دفترچه ک گفتید، دفترچه انتخاب رشته سراسری منظور بود؟ امسال ک ما انتخاب رشته کردیم همچین چیزی ندیدیم!!!
      ارشد منظورتونه؟
      لینکش رو میدید؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از شما دوستان
      من تو شهر کوچیکی زندگی میکنم و امکان رفتن و زندگی در شهر بزرگ رو ندارم
      آیا این رشته در شهر کوچیک و البته در حال رشد و توصعه پول خوبی داره؟ میانگین درآمد ماهیانش مثلا چقدره؟
      خوب شد این تاپیکو زدم. کلی اطلاعات غلط داشتم در مورد پزشکی و پیراپزشکی
      خود من هم در یک شهر کوچک ساکنم و اینجا همه تقریبا همدیگه رو میشناسندبطوریکه با کمی جستجو می بینی فلان دکتر یا فیزیوتراپ با دوست یا همسایه یا همکلاستون نسبت داره و راحت میشه راجب به مدرک و درامدش تحقیق کرد.این فیزیوتراپیست های لیسانسه که گفتم ،در یک محل کلینیک زده اندوبا هم همسر هم هستند در شهر ما شناخته شده اند ومن بشخصه برای درمان یکی از افراد خانواده 10جلسه به ایشان مراجعه کردم،گفتنددر همین ده سال اخیر اینجا کلینیک زده اند وبسیار به گفته خودشون راضی اند واز صفر با وام کلینیک زده اند و خداروشکربه خونه وماشین خوب رسیده اند.باید دید قانون جدیداعوض شده و ارشد میخواد یا نه. اینم توی دفترچه انتخاب رشته میگه .شما الان باید بشدت بفکر کسب آمادگی برای کنکور باشید و بعد با مطالعه دفترچه راهنما همه چیز براتون معلوم میشه.ضمن اینکه با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی و آزمایشگاه و یا بیمارستانها که محل کار کاردان های هوشبری و اتاق عمل و غیره است البته در ساعتهای کم مراجعه که با حوصله جواب بدن،ازشون سؤالاتتون رو بپرسید.بهترین راهنمابرای انتخاب رشته پرسیدن از شاغلین در رشته مورد نظرتونه.

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رشته های دندون و دارو درآمدشون با همه رشته ها یه سر و گردن و یه نیم تنه کلا فرق داره.
      بعد از اینا هم علوم آزمایشاهی و دامپزشکی ( دکترا ) خوبن.
      بعدشون پیراپزشکی ها درآمدشون با مهندسی ها فرق نداره فقط بیکار توشون کمتر از مهندسی ها هست.
      ====

ممنون برای پاسخ شما
      من شنیدم بعد از 6 سال که دندون خوندی باید چند سال هم تخصص بگیری بعد بتونی مطب بزنی
      این درسته؟
      اصلا و ابدا. شما دندون بخون بعدش مستقیم میری کار کنی حتی مطب هم نزنی توی درمانگاه بشی به قدری درآمد داری که هیچ وقت به تخصص و ... فکر نکنی. اصلا شرکت در تخصص دندانپزشکی یه سری شرایط داره که حتی دندونپزشک ها هم خیلی هاشون ازش اطلاع ندارن.

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این دفترچه ک گفتید، دفترچه انتخاب رشته سراسری منظور بود؟ امسال ک ما انتخاب رشته کردیم همچین چیزی ندیدیم!!!
      ارشد منظورتونه؟
      لینکش رو میدید؟
      من الان رشته ام کارشناسی زبان انگلیسیه و پارسال کنکور ندادم نمیدونم چرا توضیح ننوشته بودندولی زمان ما راهنمای انتخاب رشته یک دفترچه کاملی بود که راجب به تمام رشته ها و مقطع و آینده شغلیشون بطور خلاصه ولی کافی توضیح داده بودو زمان اعلام رتبه میامد بعد هم روی سایت سازمان سنجش برای مطالعه گذاشته میشد.
      فکر کنم حوالی زمان انتخاب رشته روی سایت میذارنش.آدرس سایت سازمان سنجش فکرکنم این باشه:sanjesh.ir یا توی گوگل بنویسید سایت سازمان سنجش

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      مقدمه:
      من 26 سالمه و لیسانس دارم. از راهی که رفتم و سرنوشتی که 6 سال پیش برای خودم انتخاب کردم پشیمونم
      و درصدد جبران اون هستم.
      سوال:
      با توجه به شرایط سنی نمیتونم پزشکی بخونم. اینه که میخوام از رشته های پیراپزشکی یکی انتخاب کنم
      لطفا بگید پولساز ترین رشته پیراپزشکی کدام هست؟ ممنون میشم اگر کسانی نظر بدند که واقعا در رابطه با سوال من اطلاعاتی دارند
      داداش شرایط سنی چیه ؟من خودم با 25 سال سن که هیچی شما با 26 سال سن که هیچی دوستم با 27 سال سن اونم هیچی طرف با 31 سال سن یا حتی بیشتر داره واسه پزشکی تلاش میکنه ، شما 4 سال یه رشته پیراپزشکی بخونی بهتره یا بتونی با زرنگی و واحدهای تطبیق خورده بعد 6 سال پزشک عمومی شی ؟حتی اگه به همین عمومی هم اکتفا کنی(که نمیکنی)بازم با توجه به زندگیت تو شهر کوچیک حقوقت 5 برابر پیراپزشکاس

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      داداش شرایط سنی چیه ؟من خودم با 25 سال سن که هیچی شما با 26 سال سن که هیچی دوستم با 27 سال سن اونم هیچی طرف با 31 سال سن یا حتی بیشتر داره واسه پزشکی تلاش میکنه ، شما 4 سال یه رشته پیراپزشکی بخونی بهتره یا بتونی با زرنگی و واحدهای تطبیق خورده بعد 6 سال پزشک عمومی شی ؟حتی اگه به همین عمومی هم اکتفا کنی(که نمیکنی)بازم با توجه به زندگیت تو شهر کوچیک حقوقت 5 برابر پیراپزشکاس
      کاملا موافقم سن ایشون برای پزشکی اصلا زیاد نیست منم 25 هستم و برای پزشکی یا دارو تللاش میکنم.
      =======
      البته پزشکی رو نمیشه به هیچ وجه با تطبیق واحد کوتاهشون کرد. چون واحدهای تخصصی هیچ رشته ای رو نمیشه در پزشکی تطبیق داد و عمومی ها هم حتی اگه همشون تطبیق بخورن بازم به جهت آرایش دروس در طول ترم و لزوم رعایت پیش نیازها، به هیچ وجه نمیشه دوره علوم پایه رو کمتر از 5 ترم کامل تموم کرد ( دروس تخصصی اصلی هم در تابستان ارائه نمیشن) بعد از علوم پایه هم که دوره آموزشی هست اصلا نمیشه کوتاهشون کرد.

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      شوما که سنی ازت گذشته بیخیال شو میدونو واسه جوونا خالی کن :yahoo (94):

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)