خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ریاضی و جدا شدن از برنامه ی کانون

سلام بچه ها من فارغ التحصیل تجربی هستم و امسال کنکور دارم,
      توی درس ریاضی به شدت مشکل دارم و هدفم این هست که توی کنکور درصد 40 الی 50 بزنم, اما خب با این برنامه ی کانون احساس می کنم هرگز توی این درس به این درصد نمی رسم و نهایتاً 10-12 درصد می زنم!
      بخاطر اینکه از منی که اینقدر ریاضیم ضعیف هست انتظار داره توی دو هفته مشتق و حد رو اماده برم سر جلسه!!! خب معلومه که یه خط درمیون میخونم و نهایتاً نصفه کاره تموم میشه و دوباره دو هفته دیگه دوتا مبحث دیگه هم به همین ترتیب!

می خوام ریاضی رو از قلمچی جدا کنم و از امروز بشینم فقط و فقط اون مباحثی رو بخونم که قراره تو کنکور براشون وقت بذارم, محدودیت زمانی نمی خوام قائل شم برا خودم و می خوام فقط و فقط بخونم و یاد بگیرم.

بنظر شما اشتباهه اینکار؟ نکته خاصی مدنظرتون هست که باید بگید؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه اگه هدفت 40 درصده که جدا شو از برنامه همون مباحثیو که میخای رو قوی کن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      مشتق و کاربرد-تابع-حد-مثلثات-هندسه-امار-انتگرال اینا 24 تا سوال کنکور هستن...

منم مثل تو هیچی بلد نیسم یعنی واقعا صفررررررررررررررررررررررر رر.....ولی بعد از اینکه کوله و مبتکران خیلی سبز و هزارتا چیز دیه خریدم فهمیدم بدون معلم ریاضی نمیشه یاد گرفت....

اولش از مشتق وحشت داشتم معلم خصوصیم خییییییلی توپه براش ابش کرد....اگه برات مقدوره حتما برو کلاس بگو اینارو برات کار کنه کلا بیخیال برنامه قلمچی شو

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Dvd های آفبا رو بگیر تماشا کن بعدش از روی کتاب تست، تست های یه مبحث رو حل کن.
      برای ریاضی باید چندتا مبحث رو انتخاب کرد و تا آخر سال همون مباحث رو فقط خوند.

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معلم که نمی تونم بگیرم همشون ماشالله جلسه ای 100 به بالا میگیرن!
      دی وی دی آفبا چطوره دیگه؟نمیشه خودم بخونم یعنی؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

خودم می خونم , 450 هزار تومن بدم آفبا!!!! سر گردنه که نیست, خودم می خونم 30-40 درصد دی وی دی نمی خواد ک

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من آفبا رو دارم چیز خاصی نداره به نظرم هر چی تو کتاب ریاضی مهروماه هست اونا هم میگن
      ی بدی آفبا این ک درسنامه ای درس نمیدن فقط به صورت تست و نکته های کوتاه (درسنامه رو به صورت زبانی میگن و نه نوشتاری ک اینطور خیلی خوب نیس اونم واس سی ک ریاضی رو خوب بلد نیس ) علی مقدم نیا و سروش مویینی عالین ولی اون شروین سیاح نیا خوب نیس به نظر من ک اینطور واس کسی خوبه ک قبلا ریاضی رو خونده و دنبال نکته !!

کلا اگ کلاس میتونی بری برو اگ ن بشین مبحثایی رو بخون ک میتونی از پسشون بر بیای بعد عیدم جم بندی رهپویان دانش و بگیر میگن ک خوب !!
      کلا ریاضی ی درسی ک باید از پایه خونده بشه و درسی نیس ک بندازی به اخر و بخوای تو چن ماه جمعش کنی !!خودمم همین مشکل و دارم و خیلی تو ریاضی داغونم !!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اتفاقا آفبا تنها منبع دارای درسنامه خوب برای ریاضی تجربی هست. ان که میبینین تست حل میکنن به این خاطر هست که میخواست وسط درسنامه هاشون تست حل کنن. تست ها هم معمولا تست های آسون هستن که دانش آموز اینا رو حل بکنه اون ترس از تست زدن ازش دور میشه.
      کسی که با کتاب بدون معلم و دی وی دی اگه بتونه کار کنه خیلی بهتره چون در زمان هم صرفه جویی میکنه.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسنامه داره اما به صورت نکته ای میگن !! و همشو یاداشت نمیکنن !!!
      ولی من نگفتم خوب نیس

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kinghossein1 نمایش پست ها
      مشتق و کاربرد-تابع-حد-مثلثات-هندسه-امار-انتگرال اینا 24 تا سوال کنکور هستن...

منم مثل تو هیچی بلد نیسم یعنی واقعا صفررررررررررررررررررررررر رر.....ولی بعد از اینکه کوله و مبتکران خیلی سبز و هزارتا چیز دیه خریدم فهمیدم بدون معلم ریاضی نمیشه یاد گرفت....

اولش از مشتق وحشت داشتم معلم خصوصیم خییییییلی توپه براش ابش کرد....اگه برات مقدوره حتما برو کلاس بگو اینارو برات کار کنه کلا بیخیال برنامه قلمچی شو

ولی اگر کسی پایه اش خوبه با کوله پشتی حتما راه میوفته اگر خعیلی وقت بزاره رو ریاضی ! چون کوله پشتی هم انرژِی میگیره و هم وقت .

من پارسال انواع اقسام معلم خصوصی و کلاس کنکور و دی وی دی مسعودی گرفتم از آخر زدم 35 !

البته کم کاری از خودم بود !

اگر براتون مشکل نداره ، حتما دی وی دی آفبا بگیرید که خوب چیزیه !

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ترجیح می دم بشینم خودم بخونم هرچقدر توانم هست بذارم در حد 30-40 درصد هم باشم برام خوبه چون درصدهای بقیه درسام غیر از ادبیات و فیزیک که حدود40 یا 50 هست بالای 60 هست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)