خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منبع تصویری فیزیک و ریاضی

به نظر شما کدام اساتید که لوح های تصویری برای ریاضیات و فیزیک دارن،بهتر گفتن؟؟کدوم تکنیکی تره؟برای پایه درسی ضعیف

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

اگه با ریاضی کامل مشکل دارید آقای منتظری عالیه.
      اگه زیاد مشکلی ندارید و برای درصد بهتر و تثبیت می خواید دربندی بگیرید.

قابل توجه هم که اصلا تکنیک خاصی در کار نیست ! اگه می خواید بخرید به انتظار تکنیک و ترفند و اینا نباشید صرفا برای آموزش بگیرید.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adel نمایش پست ها
      سلام

قابل توجه هم که اصلا تکنیک خاصی در کار نیست ! اگه می خواید بخرید به انتظار تکنیک و ترفند و اینا نباشید صرفا برای آموزش بگیرید.
      اون طور که تو dvdهای نمونه و تبلیغاتشون میگن من فکر میکردم برای همه تیپ ها یه تکنیک سریع و آسان گفتن!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رو مفاهیم کار می کنن ، توضیح می دن ، با روش هایی بهتر حل می کنن اما اینکه بگی سؤال رو با 1 نگاه سریع یه تناسب ببندی حل کنی و ... تست رو تو 10 ثانیه جواب بدی و ... انتظار چنین چیزایی نداشته باش.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

رو مفاهیم کار می کنن ، توضیح می دن ، با روش هایی بهتر حل می کنن اما اینکه بگی سؤال رو با 1 نگاه سریع یه تناسب ببندی حل کنی و ... تست رو تو 10 ثانیه جواب بدی و ... انتظار چنین چیزایی نداشته باش.
      من گوله تبلیغاتشون رو خورده بودم و به اینکه میگن زیر 20ثانیه باور کرده بودم.با این حال بنظرتون از روی کتاب بخونم بهتره یا لوح؟
      برای فیزیک گاج میکرو دارم و برای ریاضی جامع تجربی مهروماه.
      رشتم تجربی و تو این 2 درس صفرم.
      مرسی

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ببینید اگر بشه همه سوالات ریاضی رو زیر 20 ثانیه زد که دیگه ریاضی نیست و باید با دین و زندگی یا زبان مقایسش کنیم.
      اینها فقط جهت تبلیغات هست و هیچ تضمینی وجود نداره.
      درضمن راه های کوتاه و میانبر ، شما رو به اهداف کوتاه و ناقص میرسونه پس دنبال راه و روش خاص و شگفت انگیز برای حل مسائل ریاضی و فیزیک نباشید.
      همچنین شما که در این دروس در حد صفر( به قول خودتون ) هستید ، دلیلی برای استفاده از این لوح ها وجود نداره.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

dvd های مهندس امیر مسعودی رو برای ریاضی و فیزیک تهیه کن!من خودم گرفتم الآن هم تو قلمچی نتیجه اش رو دیدم که از 10،20 درصد رسیدم به بالا 50% !
      البته در عرض 20 ، 30 ثانیه میتونی به تست ها جواب بدی !باور کن!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor نمایش پست ها
      dvd های مهندس امیر مسعودی رو برای ریاضی و فیزیک تهیه کن!من خودم گرفتم الآن هم تو قلمچی نتیجه اش رو دیدم که از 10،20 درصد رسیدم به بالا 50% !
      دکتر جون زد به هدف
      من پکیج کامل تجربی رو گرفتم............>>ریاض و فیزیکش فوق العادن یعنی امیر مسعودی فن بیان خوبی داره جوری بهت درس میده که علاقه پیدا میکنی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Doctor نمایش پست ها
      خریدم.عالیه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا فقط مهندس دربندی رو بگیر
      محصولاتش عالیه
      من همشو دارم
      خیلی درصدم خوب شده
      جه تو فیزیک
      چه تو ریاضی

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان . این تکنیک ها یی که در این دی وی دی ها اموزش میدن فقط روی برخی سوالات جواب یده . واقعا ارزش داره که این اندازه هزینه کنید و دی وی دی بخرید درصورتی که میتونید به بهترین شکل تسهای ریاضی فیزیک رو از تست های کنکور سال های گذشته + گاج میکرو (طوسی ) و خیلی سبز ( ریاضی تجربی + فیزیک جامع ) بزنید و هزینه خیلی خیلی کمتری بپردارید؟
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن