خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Lightbulb لغت براي منحصرا زبان

سلام به همگي
      من منحصرا زباني ام
      كسي ميدونه بعد از 504 چي بايد بخونم؟
      چون 504 رو تموم كردم
      راستي كتاب 1100 رو هم دارم!
      ممنون

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      vocabularu for high school students
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      كتاب 1100 چه طوريه؟

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      دقیق اطلاع ندارم
      اما شنیدم سطحش یه خرده بالاس مال ماها نباشه فک کنم
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط State of Grace نمایش پست ها
      سلام به همگي
      من منحصرا زباني ام
      كسي ميدونه بعد از 504 چي بايد بخونم؟
      چون 504 رو تموم كردم
      راستي كتاب 1100 رو هم دارم!
      ممنون
      سلام.. کتاب 504 کتاب فوق العاده ایه.. با اینکه میدونم خوندی..ولی به ضرس قاطع میتونم الان بگم اشراف 100% رو این کتاب نداری..معنی حرفم اینه که باید این کتاب رو واسه زبان تخصصیت حداقل 2بار بخونی تا کنکور.. طراحان زبان تخصصی علاقه زیادی به این کتاب دارند.. همه جای این کتاب مطلب داره واسه یاد گرفتن..اما اگر خیلی مشتاقی که کتاب های دیگری هم بخونی به ترتیب اهمیت در زیر بهت میگم:
      1)504
      2)واژگان و اصطلاحات زبان تخصصی.. دکتر اناری..انتشارات مبتکران(هم گرامر و هم واژکان خوبی داره)..
      3)(Essential words for TOEFL or IELTS ... (Barron's
      در مورد کتب 1100 باید بگم خوب واضحا کتاب سنگین و عالیه.. ولی برای زبان تخصصی اگر این 3 کتاب رو(البته کتاب درسی رو باید خورده باشی..چوم از ان هم سوال میاد..شک نکن) مسلط باشی 90% ازمون واست اشناس..شایدم بیشتر.. توصیه میکنم بعد از عید کنکور های زبان تخصصی رو خیلی دقیق بررسی کنی.. از کنکور ها غافل نشو.. باز سوالی بود در خدمتم..

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنونم
      من خودم كتاب گرامر آقاي اناري رو قبول ندارم
      اومده كتاب گرامر اين يوز رو ترجمه كرده!!!!

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      ممنونم
      من خودم كتاب گرامر آقاي اناري رو قبول ندارم
      اومده كتاب گرامر اين يوز رو ترجمه كرده!!!!
      سخت نگیر..برای گرامر تخصصی باید Grammar in use رو حفظ باشی..2 جلد اولش که اصلا لازمه لازمه..و کتاب گرامر اقای اناری تست های کنکور هم پوشش داده.. ولی خوب..حرفت درسته.. اگه کتاب اقای اناری رو نمیتونی بخونی.. کتاب های جامع تری در گرامر هست..نگفتم چون خیلی زیاده و بعید میدونم برسی همه رو بخونی.. در تنیجه خواندن اون کتابها واسه لغت و زدن تست های زبان تخصصی کنکور و ازمون های قلمچی(از سال 90 به بعد..کیفیتش بهتر شده) تو رو به درصد 70 80 می رسونه.. ضمنا یه توصیه دیگه..بچه های زبان معمولا چون زبان تخصصی دارند از زبان عمومی غافل میشن.. اگه کارنامه هارو ببینی اکثرا زبان عمومی 70 80 زدن.. در صورتی که اگه حواست باشه و بتونی زبان عمومی رو 90 بزنی خیلی ترازت میره بالا.. اسون تر رو ول نکنی کامل سخت تر رو بچسبی.. 3 ازمون جامع سنجش هم بزن امسال.. و اگر دیدم ازمون جامع گاج هم استاندارد بهت میگم.. سال قبل که زیادی بی ربط سوال می داد.. موفق باشی Saving Grace...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط روزبه نمایش پست ها
      سخت نگیر..برای گرامر تخصصی باید Grammar in use رو حفظ باشی..2 جلد اولش که اصلا لازمه لازمه..و کتاب گرامر اقای اناری تست های کنکور هم پوشش داده.. ولی خوب..حرفت درسته.. اگه کتاب اقای اناری رو نمیتونی بخونی.. کتاب های جامع تری در گرامر هست..نگفتم چون خیلی زیاده و بعید میدونم برسی همه رو بخونی.. در تنیجه خواندن اون کتابها واسه لغت و زدن تست های زبان تخصصی کنکور و ازمون های قلمچی(از سال 90 به بعد..کیفیتش بهتر شده) تو رو به درصد 70 80 می رسونه.. ضمنا یه توصیه دیگه..بچه های زبان معمولا چون زبان تخصصی دارند از زبان عمومی غافل میشن.. اگه کارنامه هارو ببینی اکثرا زبان عمومی 70 80 زدن.. در صورتی که اگه حواست باشه و بتونی زبان عمومی رو 90 بزنی خیلی ترازت میره بالا.. اسون تر رو ول نکنی کامل سخت تر رو بچسبی.. 3 ازمون جامع سنجش هم بزن امسال.. و اگر دیدم ازمون جامع گاج هم استاندارد بهت میگم.. سال قبل که زیادی بی ربط سوال می داد.. موفق باشی Saving Grace...
      ممنون از جواباي كاملتون روزبه جان
      درست گفتي اصلا كتاب آقاي اناري رو نميتونم بخونم
      اين كتاب فقط طبقه بندي تستاش خوبه!!
      من آزمون هاي سنجش شركت ميكنم و از سوالاي تخصصي هم راضيم! به نظر استاندارده! (نظره شما چيه؟)
      در مورد زبان عمومي هم درست ميگين بايد جدا از تخصصي خوند

راستي از جواب سوال قبلتون يه جورايي فهميدم اگه 504 رو 2 بار بخونم بهتره اينه كه 1100 رو يه بار بخونم (البته براي كنكور زبان) درسته؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستي اسمم State of Grace هستش! نه Saving Grace!

اسمه يه آهنگه

10. Top | #10
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      راستي اسمم State of Grace هستش! نه Saving Grace!

اسمه يه آهنگه
      1)ازمون های سنجش قبل از جامع ها غلط زیاد داره.. پس سعی کن گیجت نکنه
      2)اره.. 504 رو 2بار کامل بخون..و دیگه سراغ 1100 نرو.. 504 کتابیه که جا داره 20 بار بخونی..معرکه اس
      3)Saving Grace معادل با State of Grace هستش... یعنی هرجا State of Grace به کار برده میشه میتونی Saving Grace رو به جاش به کار ببری.. اره میدونم.. مال TS..(حرف اول اسم و فامیلیشو نوشتم)

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1)ازمون های سنجش قبل از جامع ها غلط زیاد داره.. پس سعی کن گیجت نکنه
      2)اره.. 504 رو 2بار کامل بخون..و دیگه سراغ 1100 نرو.. 504 کتابیه که جا داره 20 بار بخونی..معرکه اس
      3)Saving Grace معادل با State of Grace هستش... یعنی هرجا State of Grace به کار برده میشه میتونی Saving Grace رو به جاش به کار ببری.. اره میدونم.. مال TS..(حرف اول اسم و فامیلیشو نوشتم)

1) چشم
      2) بازم چشم
      3)خوشم اومد شما هم جز مايي!!!!!!

بعد يه سوال ديگه
      اون 125 تا آخر 504 چي؟ اونم ارزش خوندن داره يانه؟

12. Top | #12
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      1) چشم
      2) بازم چشم
      3)خوشم اومد شما هم جز مايي!!!!!!

بعد يه سوال ديگه
      اون 125 تا آخر 504 چي؟ اونم ارزش خوندن داره يانه؟
      اون 125 تا خیلی مهم هستند.. حتی اون 125 تا رو روشی که من به بچه ها میگم اینه که تک تک رجوع کنند به دیکشنری...یعنی فقط به مثال های کتاب اکتفا نکن.. و حتی سعی کن از روی کتاب اکسفورد برای هر کدوم یه Synonym و یه Antonym یاد بگیری..امیدوارم رتبه تک رقمی امسال باشی با این پیگیری عالی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون 125 تا خیلی مهم هستند.. حتی اون 125 تا رو روشی که من به بچه ها میگم اینه که تک تک رجوع کنند به دیکشنری...یعنی فقط به مثال های کتاب اکتفا نکن.. و حتی سعی کن از روی کتاب اکسفورد برای هر کدوم یه Synonym و یه Antonym یاد بگیری..امیدوارم رتبه تک رقمی امسال باشی با این پیگیری عالی
      اون روشي كه شما مي فرمايين رو من از قبل انجام ميدادم
      البته فقط براي كلمات خيلي سخت
      مثلا از قبل كلمه jealous رو بلد بودم و فقط به مثال هاي كتاب بسنده ميكردم. اما وفتي كلمات سخت مثل prognosticate رو ميديدم، يه بار تو ديكشنري هم چكش ميكردم و مثالاشو ميديدم

شما خودتون منحصرا زباني بودين؟ (يا هستين؟) آخه ميبينم اطلاعاتتون بالاست!

14. Top | #14
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      اون روشي كه شما مي فرمايين رو من از قبل انجام ميدادم
      البته فقط براي كلمات خيلي سخت
      مثلا از قبل كلمه jealous رو بلد بودم و فقط به مثال هاي كتاب بسنده ميكردم. اما وفتي كلمات سخت مثل prognosticate رو ميديدم، يه بار تو ديكشنري هم چكش ميكردم و مثالاشو ميديدم

شما خودتون منحصرا زباني بودين؟ (يا هستين؟) آخه ميبينم اطلاعاتتون بالاست!
      پس خودت واردی..خوبه اگه با این روش اشنایی.. نتیجه میگیری حتما.. من کنکور منحصرا زبان رو به خاطر علاقم شرکت کردم همون سال کنکورم..و بعدش که دیگه وارد تدریس شدم مجبور بودم خودم رو به روز نگه دارم..ولی خودم رشتم ریاضی بود.. ولی زبان رو یه جور دوست داشتم.. در ضمن مدیر انجمن که نمیتونه کنکوری باشه .. اگه استرس نگیری فکر کنم بتونی رتبه خوبی بیاری..

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس خودت واردی..خوبه اگه با این روش اشنایی.. نتیجه میگیری حتما.. من کنکور منحصرا زبان رو به خاطر علاقم شرکت کردم همون سال کنکورم..و بعدش که دیگه وارد تدریس شدم مجبور بودم خودم رو به روز نگه دارم..ولی خودم رشتم ریاضی بود.. ولی زبان رو یه جور دوست داشتم.. در ضمن مدیر انجمن که نمیتونه کنکوری باشه .. اگه استرس نگیری فکر کنم بتونی رتبه خوبی بیاری..
      بگو ايشالا!
      من تلاشم رو ميكنم تا بتونم رتبه خوبي بيارم!
      بازم از راهنمايي هاي عاليت تشكر ميكنم!!
      كنكور منحصرا زبان:www.StateofGrace.blogfa.com

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن