خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Unhappy ﻛﻤﻚ ﺩﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﺩﺭﺱ ﺯﺑﺎﻥ ﺗﺨﺼﺼﻲ

ﺳﻼﻡ ﺑﺠﻪ ﻫﺎ ﺍﻳﻦ ﺯﺑﺎﻥ ﺗﺨﺼﺼﻲ ﺩﻳﻜﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺭﻭﺍﻧﻴﻢ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﺍﻗﺎ ﻫﻤﺶ 50 ﺩﺭﺻﺪ ﺍﻳﻨﺎ ﻣﻴﺰﻧﻢ ﻫﻲ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﻧﻤﻴﺎﺩ! ﺍﻗﺎ ﻣﻦ 504 ﻣﻴﺨﻮﻧﻢ ﻟﻐﺎﺕ ﺗﺎﻓﻞ ﻣﻴﺨﻮﻧﻢ ﺩﻭ ﺟﻠﺪﻱ ﺷﻬﺎﺏ ﺍﻧﺎﺭﻱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻢ ﻫﺮ ﻟﻐﺘﻲ ﻛﻪ ﺗﺎﺯﻩ ﻳﺎﺩ ﻛﺮﻓﺘﻪ ﻣﻮ ﺗﻮ ﻳﻪ ﺩﻓﺘﺮ ﻣﻴﻨﻮﻳﺴﻢ ﻭ ﺯﺑﺎﻧﻢ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻳﻴﻴﻴﻲ ﺩﻭﺳﺘﺎﻡ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﻃﻮﺭﻱ ﻛﻪ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﻫﻤﻪ ﺍﺯ ﻣﻦ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻣﻴﺨﻮﺍﻥ! ﺍﻣﺎ ﺟﻮﻥ ﺍﻳﻦ ﺯﺑﺎﻥ ﺗﺨﺼﺼﻲ ﻛﻮﻓﺘﻲ ﻫﻴﺞ ﻣﻨﺒﻌﻲ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻫﺮ ﺟﻲ ﺗﻼﺵ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﻧﻤﻴﻜﻴﺮﻡ! ﻫﻤﻮﻥ 50 ﺩﺭﺻﺪﻩ! ﺑﺎﻭﺭ ﻧﻤﻴﻜﻨﻴﻦ ﺍﺯ ﺗﺎﺑﺴﺘﻮﻥ ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﺟﻘﺪ ﻟﻐﺘﻮ ﺍﺻﻄﻼﺣﻮ ﺍﻳﻨﺎ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﻭﻟﻲ ﺑﻌﻀﻲ ﺍﻭﻗﺎﺕ ﻫﻴﺸﻜﺪﻭﻡ ﺗﻮ ﺳﻮﺍﻻ ﻧﻤﻴﺎﻥ! ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﺍﻳﻦ ﻃﺮﺍﺣﺎ ﺟﻲ ﻓﻜﺮ ﻛﺮﺩﻥ! ﻫﻤﻪ ﺭﺳﺘﻪ ﻫﺎﺍ ﺗﻮ ﺩﺑﻴﺮﺳﺘﺎﻥ ﺭﺷﺘﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺟﺰ ﺯﺑﺎﻥ! ﻟﻄﻔﺎ ﺍﻛﻪ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﻳﻲ ﺩﺍﺭﻳﻦ ﻛﻤﻚ ﻛﻨﻴﻦ ﻛﻪ ﺧﻴﻴﻴﻴﻴﻠﻲ ﺑﻪ ﻛﻤﻜﺘﻮﻥ ﻧﻴﺎﺯ ﺩﺍﺭﻡ

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      برای زبان تخصصی گرامر تخصصی خیلی سبز و یه کتاب جدیده دیگه از انتشارات تخته سیاه اومده !

در ضمن از دوستان زبان تخصصی بپرسید چند منبع خوب بهتون معرفی میکنن! همچین بی منبعم نیست!! داره منبع ! البته اعلام نشده از سنجش

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mariz
      نمایش مشخصات
      عزیزم خودت فکر میکنی که بیشتر مشکلت توی لغت باشه یا گرامر؟ زبان تخصصی کنکور زبان بخشای متفاوتی داره. پسیج هاش هم هست که برای اونا باید سرعت خوندنت رو بالا ببری و تکنیک های ریدینگ رو یاد بگیری.
      حالا اول بررسی کن ببین ضعفت کجاست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من هنوزم فکر میکنم برای الان ، 50 درصد خوبه !
      ببین ما برای آزمون تخصصی دو موضوع در پیش رو داریم
      یکی مطالعه / یکی تست
      برای مطالعه تا اینجا 2 جلدی اناری رو داری + 504 + آزمون ها ی کانون
      پیشنهاد میکنم منابع مطالعاتی زبان تخصصی ات رو اینجوری تقسیم بندی کنی و نم نم باهاشون بری جلو
      2 جلدی اناری - کتاب لغت ( که الان 504 رو میخونی ) - کتاب reading - آزمون های کانون
      اگه وقتشو داری روری یه ساعت هر کدوم رو بخون اگه نه یه روز در میون ( هر روز دو تاشو یه ساعت بخون )
      برای کتاب لغت فعلا با 504 بیا جلو تمومش که کردی کتاب جدید بهت میگم
      برای reading با کتابای Active reading skills شروع کن
      منظورم از آزمون های قلم چی در بخش مطالعه اینه که تست های تخصصی رو بخونی هم لغت های جدید رو دربیاری و هم با توجه به پاسخ نامه تشریحی ، نکته های مختلف رو باد بگیری ( علی الخصوص گرامر ها )
      این 4 بخش میشن منابع مطالعه شما
      اما بیشتر از مطالعه تست زدن اهمیت داره چون هم لغت بهت یاد میده و هم سرعت عملتو میبره بالا تا سر کنکور تست هایی که بلدی رو سریع بزنی و وقت کافی بزاری برای فکر کردن روی گرامرها یا کلوز یا درک مطلب
      برای تست هم مثل مطالعه چند تا منبع بزار مثلا اینجوری :
      1. کتاب آبی تخصصی کانون ( که پر از تست تالیفیه )
      2. کتاب زرد درک مطلب و کلوز کانون ( که زدن تست های همین کتاب و خوندن متن هاش کلی لغت بهت میده )
      3. تست های 2 جلدی اناری
      4. تست های آزمون های قلمچی
      هر بار تست زدی تموم شد لغت ها و نکته هایی که جدیدن رو یادداشت بردار و در برنامه ات برای یادداشت هات وقت بزار
      با جدیت تلاش کن و مطمئن باش کم کم درصدت میاد بالا ( یادت باشه درصد کلی زبان تخصصی نم نم رشد میکنه )

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SuccessfulStudent نمایش پست ها
      من هنوزم فکر میکنم برای الان ، 50 درصد خوبه !
      ببین ما برای آزمون تخصصی دو موضوع در پیش رو داریم
      یکی مطالعه / یکی تست
      برای مطالعه تا اینجا 2 جلدی اناری رو داری + 504 + آزمون ها ی کانون
      پیشنهاد میکنم منابع مطالعاتی زبان تخصصی ات رو اینجوری تقسیم بندی کنی و نم نم باهاشون بری جلو
      2 جلدی اناری - کتاب لغت ( که الان 504 رو میخونی ) - کتاب reading - آزمون های کانون
      اگه وقتشو داری روری یه ساعت هر کدوم رو بخون اگه نه یه روز در میون ( هر روز دو تاشو یه ساعت بخون )
      برای کتاب لغت فعلا با 504 بیا جلو تمومش که کردی کتاب جدید بهت میگم
      برای reading با کتابای Active reading skills شروع کن
      منظورم از آزمون های قلم چی در بخش مطالعه اینه که تست های تخصصی رو بخونی هم لغت های جدید رو دربیاری و هم با توجه به پاسخ نامه تشریحی ، نکته های مختلف رو باد بگیری ( علی الخصوص گرامر ها )
      این 4 بخش میشن منابع مطالعه شما
      اما بیشتر از مطالعه تست زدن اهمیت داره چون هم لغت بهت یاد میده و هم سرعت عملتو میبره بالا تا سر کنکور تست هایی که بلدی رو سریع بزنی و وقت کافی بزاری برای فکر کردن روی گرامرها یا کلوز یا درک مطلب
      برای تست هم مثل مطالعه چند تا منبع بزار مثلا اینجوری :
      1. کتاب آبی تخصصی کانون ( که پر از تست تالیفیه )
      2. کتاب زرد درک مطلب و کلوز کانون ( که زدن تست های همین کتاب و خوندن متن هاش کلی لغت بهت میده )
      3. تست های 2 جلدی اناری
      4. تست های آزمون های قلمچی
      هر بار تست زدی تموم شد لغت ها و نکته هایی که جدیدن رو یادداشت بردار و در برنامه ات برای یادداشت هات وقت بزار
      با جدیت تلاش کن و مطمئن باش کم کم درصدت میاد بالا ( یادت باشه درصد کلی زبان تخصصی نم نم رشد میکنه )
      ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﺭﻭﺵ ﺟﺎﻟﺒﻲ ﺑﻮﺩ ﺣﺘﻤﺎ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻣﻴﻜﻨﻢ
      ﺗﻮﻱ ﺍﺯﻣﻮﻧﺎ ﺟﻘﺪﺭ ﻣﻴﺰﻧﻲ? ﻭﺍﻱ ﻣﻦ ﺩﻳﻜﻪ ﻋﻤﺮﺍ ﻛﺘﺎﺏ ﺟﺪﻳﺪ ﺑﺨﻮﻧﻢ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﺯ ﺑﺲ ﻟﻐﺖ ﺧﻮﻧﺪﻡ! ﺑﺴﻪ ﺩﻳﻜﻪ ﺑﺎﺑﺎ! ﺑﺪﺑﺨﺘﻴﺸﻢ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻫﻴﺞ ﻛﺪﻭﻡ ﺍﺯ ﻟﻐﺘﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﺗﻮ ﺍﺯﻣﻮﻧﺎ ﻧﻤﻴﺎﺩ! ﻣﻦ ﺍﺻﻼ ﻭﻗﺖ ﻧﻤﻴﻜﻨﻢ ﺍﻭﻧﻘﺪﺭ ﺗﺴﺖ ﺑﺰﻧﻢ! ﻋﻤﻮﻣﻴﺎ ﻭ ﺍﺧﺘﺼﺎﺻﻲ ﻫﺎﻱ ﺭﺷﺘﻪ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺟﻴﻜﺎﺭ ﻛﻨﻢ? ﺭﺍﺳﺘﻲ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺍﺧﺘﺼﺎﺻﻲ ﺭﺷﺘﺘﻮ ﺩﺭ ﺣﺪ ﺩﻩ ﻣﻴﺨﻮﻧﻲ ﺍﺭﻩ?

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به هر حال ماهیت رشته ما اینه. باید تا میتونیم لغت بخونیم. راستی یادم نبود یه راه بهتر هست به جای اینکه کتاب نخری. همین اینترنت پر از reading های جورواجوره. به جای کتابای لغت و متن هر روز یه متن در سطح Advanced بگیر و بخون راحت و بی درد سر
      من فعلا آزمونا رو نمیرم چون با تایم کاریم نمیخونن به زودی قلمچی ثبت نام میکنم
      فارغ التحصیلم و درس دیگه ای جز کنکور زبان ندارم
      شمام وقتی هدفتون زبانه خب طبیعیه که درسای مدرسه رو برای پاس کردن بخونین ؛ فقط یجوری بخونین پاس بشناااا

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SuccessfulStudent نمایش پست ها
      به هر حال ماهیت رشته ما اینه. باید تا میتونیم لغت بخونیم. راستی یادم نبود یه راه بهتر هست به جای اینکه کتاب نخری. همین اینترنت پر از reading های جورواجوره. به جای کتابای لغت و متن هر روز یه متن در سطح Advanced بگیر و بخون راحت و بی درد سر
      من فعلا آزمونا رو نمیرم چون با تایم کاریم نمیخونن به زودی قلمچی ثبت نام میکنم
      فارغ التحصیلم و درس دیگه ای جز کنکور زبان ندارم
      شمام وقتی هدفتون زبانه خب طبیعیه که درسای مدرسه رو برای پاس کردن بخونین ؛ فقط یجوری بخونین پاس بشناااا
      متاسفانه واسه همین پاس کردن هم کلی باید وقت بزارم تا ده هم بگیرم! کنکور از یه طرف درسای مسخره مدرسه هم از طرف دیگه:yahoo (19):

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن