خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

رتبه و شهریه پزشکی دانشگاه آزاد

سلام دوستان وقت تون بخیر اولین باره که دارم پست میذارم و در واقع از ایدی دوستم استفاده کردم یه سوالی ذهنمو درگیر کرده و اونم در رابطه با دانشگاه آزاد رسته پزشکی هست میخوام بدونم برای پذیرش توی رشته پزشکی دانشگاه آزاد چه حدود رتبه هایی میخواد؟؟ شهرش زیاد مهم نیست و دوم اینکه شهریه های دانشگاه آزاد چه طوره؟؟ به طور حداکثر ترمی چقدر باید شهریه داد؟؟ خواهش میکنم اگر جواب این سوالات رو میدونید دریغ نکنید شاید بتونم تصمیم درستی بگیرم و از سر درگمی در بیام
      روزی دیگر آغاز شد؛
      هنوز نقشی بر امروز نرفته است
      و تو نقاش منتخب خداوندی
      این تو و این اعتماد خالق به تو …
      ویرایش توسط Parniya : 26 بهمن 1393 در ساعت 00:21 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atusa-63 نمایش پست ها
      سلام دوستان وقت تون بخیر اولین باره که دارم پست میذارم و در واقع از ایدی دوستم استفاده کردم یه سوالی ذهنمو درگیر کرده و اونم در رابطه با دانشگاه آزاد رسته پزشکی هست میخوام بدونم برای پذیرش توی رشته پزشکی دانشگاه آزاد چه حدود رتبه هایی میخواد؟؟ شهرش زیاد مهم نیست و دوم اینکه شهریه های دانشگاه آزاد چه طوره؟؟ به طور حداکثر ترمی چقدر باید شهریه داد؟؟ خواهش میکنم اگر جواب این سوالات رو میدونید دریغ نکنید شاید بتونم تصمیم درستی بگیرم و از سر درگمی در بیام
      پزشکی ازاد اشتباه است.رتبه 1500 تا 3 میگیره.شهریشم ثابت 10 یا 12 تومنه ترمی که ترم عملی بگیری از 20 تومنم رد میکنه.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EDGE98 نمایش پست ها
      پزشکی ازاد اشتباه است.رتبه 1500 تا 3 میگیره.شهریشم ثابت 10 یا 12 تومنه ترمی که ترم عملی بگیری از 20 تومنم رد میکنه.
      مطمعنید؟؟کمتره ها :yahoo (21):

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSA نمایش پست ها
      مطمعنید؟؟کمتره ها :yahoo (21):
      والا منم شنیدم به طور یقینن نگفتم.ولی اشنا تو پردیس داشتیم همین بوده وضع شهریه.

5. Top | #5
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اخرین چارک قبولی برا پزشکی دانشگاه ازاد رتبه کشوری تقریبا 11000 هست که میشه ماله کیش و قشم و کمترین تراز لازم برای قبولی 9000 هست

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EDGE98 نمایش پست ها
      دوست عزیز این مبالغی که شما گفتی مربوط به پردیسهای بین الملل دانشگاههای سراسری هستش
      هزینه آزاد از حدود 2 میلیون شروع میشه و در اواخر تحصیل به 4-5 میلیون میرسه
      هزینه پردیس بین الملل آزاد(کیش و قشم) هم قانونش اینه که 2 برابر همین مبالغ بالا میشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atusa-63 نمایش پست ها

من خودم ی مدت گیر داده بودم ب پزشکی ازاد.....توی شهرما یکی با5500پزشکی ازاد یزد اورده بود کلا زیر5000حساب باز کن....شهریه هم 4-5تومن هس ک توی ترمای بالاتر ی ب5-6میرسه ....واسه پردیسم ک دیه ماشاا...14-16م هس ک اونم با رفتن ب ترم های بالاتر گرون میشه و تا20م میرسه و رتبه زیر 10-11هزار میخواد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پزشکی دانشگاه آزاد امسال زیر 9300 اصلا قبولی نداشته
      دندانپزشکی سال 93 هم زیر 9400 نبوده
      پزشکی آزاد تهران امسال آخرین نفر قبولی تراز 9400 داشته

در ضمن پارسال ترازای خیلی کمتری از امسال میگرفت ولی شرایط امسال و کاهش ظرفیت ها رو که میدونید به همین دلیل قبولی سخت تر شده

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kinghossein1 نمایش پست ها
      من خودم ی مدت گیر داده بودم ب پزشکی ازاد.....توی شهرما یکی با5500پزشکی ازاد یزد اورده بود کلا زیر5000حساب باز کن....شهریه هم 4-5تومن هس ک توی ترمای بالاتر ی ب5-6میرسه ....واسه پردیسم ک دیه ماشاا...14-16م هس ک اونم با رفتن ب ترم های بالاتر گرون میشه و تا20م میرسه و رتبه زیر 10-11هزار میخواد
      زمانی که با 5000 یا حتی 4000 میشد پزشکی آزاد آورد گذشت! همین یزدی که شما میگی پارسال 160 تا پذیرش داشته امسال 50 تا

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دانشگاه ازاد برای پزشکی زیر 6000 "کشوری" گرفته امسال.شهریش هم حدودا 3 تا 3.5 که 2-3 ترم آخر به 5 میرسه.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط simin11 نمایش پست ها
      دانشگاه ازاد برای پزشکی زیر 6000 "کشوری" گرفته امسال.شهریش هم حدودا 3 تا 3.5 که 2-3 ترم آخر به 5 میرسه.
      ا
      ز وام شهريه هم خبر داري؟ اينکه ترمي چقدرشو ميدن و اينکه آيا هر ترم اين وام تعلق ميگيره يا نه؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان هزینه هایی که گفتین واسه پردیس بین الملل فکر کنم هزینه یک سال بود که گفتین حدود 14-20 تومن و ترماي بالاتر تا 20 تومن هم ميرسه ... فکر کنم یکسال هم یعنی 2 ترم ...
      یعنی مثلا دندانپزشکی که 6 ساله میشه 6 سال حداکثر 20 تومنی که میشه 120 میلیون ...
      دانشگاه آزاد هم فکر کنم هزینه کل 6 سال دندانپزشکی حدود 50 تومن باشه ...
      البته این هزینه ها بدون کتاب و وسایل و خوابگاه و ... بود ! ...
      یه بار یه جایی خوندم که این دانشگاه ها برای کارهای عملی دندانپزشکی فقط ماسک و دستکش میدن و بقیه وسایل مثل مواد اولیه و اینجور چیزا بر عهده دانشجو ...
      ممنون میشم اگه حرفام ایرادی داشت اصلاح کنین ...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات

پزشکی دانشگاه ازاد

سلام دوستان
      تو این انجمن هست کسی که پزشکی ازاد بخونه؟رتبه تو چند بوده
      ایا از رتبه های دانشگاه ازاد تهران خبر دارید

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      هیچکس [emoji53][emoji53]

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شهریش رو هم اگه کسی میدونه بگه لطفا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن