خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 77 از 77
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      واقعا چه بلایی به سر مملکت اومده ،دوست من پزشکی و کلا درس مسیر پولدار شدن نیست ،مسیر پولدار شدن تجارته که ته پزشکی هم به اون ممکنه برسه،پزشکی سبک زندگیه،علاقه میخواد،خیلی علاقه میخواد،درآمدم داره ولی مثل قبل نیست که بری بعد بری تخصص ،بقران از ۳ نفر دونفر سهمیه ای قبول میشن،این سهمیه ای ها تو مقاطع بالاتر بیشتر اذیتتون میکنه،صرف اینکه خب پزشکی نخونیم پس چیکار کنیم اینده رو تباه نکنید،برید توییتر رتبه یک سال ۹۳ رو پیدا کنید داره خون گریه میکنه،شایان بابایی بود فکر کنم،واسه پزشکی اول باید جوونیتونو بذارید،
      جوونی چیه بابا باید کل زندگیت بشه . حتی بعضی جاها از زندگیت هم باید مهم تر باشه برات کارت . شب ساعت 3 خوابیدی تو خونه ات زنگ میزنن باید پاشی بری بیمارستان
      ببین هیچ آلترناتیوی باقی نونده حداقل برای بعضی ها واقعا تنهاترین مسیره این
      ینی بقیه جاها هم واقعا خوب نیست . حال هیشکی خوب نیست .
      تو بقیه جاها هم ما نوک قله رو میبینیم و سختی هایی که باید تحمل کرد رو نمیبینیم که . مثلا یکیش مهاجرت / مهندس کامپیوتری که پروژه فریلنس میده / اونیکه روزمه سنگین و تحقیقاتی داره و اپلای میکنه / همشون انرژی میخواد + هزینه
      هیچ چیزی آسون به دست نمیاد .
      بعضی ها هم واقعا معلوم نیس چی میزنن . جامعه رو دیدن هاا ولی خوب ندیدن
      تاجر شدن؟؟؟

ماذا فاذا ؟
      من هم میشناسم ها تجاری که ملیاردر ان ولی بخوای تاجر بشی الآن تقریبا اگر سرمایه اولیه خوبی داشته باشی چندین سال طول میکشه تا بتونی رابطه تجاری و افرادی رو که میخوای رو به دست بیاری . تازه اگر سرمایه اولیه کافی داشته باشی . که اکثرا ندارن .

پزشکی مسیریه که طرف هیچ آپشن دیگری نداره و سرمایه ای هم نداره و پدر و مادر هم سرمایه ای ندارن و عمو و دایی هم کارخونه ای نداره بزاره سر کار و .... و باید بین تحصیل و یا کارگری یکی رو انتخاب کنی
      ولی طرف جنگنده است و تا تهش میخواد بره میاد این مسیر و 15 سال وقت میزاره و در نهایت هم میرسه به زندگی خوبی که انتظارش رو داره . زندگی خوب ها نگفتم مرفه و شاهانه از بدو ورود
      بعدش باید کار کنی و کار کنی تا پیشرفت کنی تو شغل ات که این هم بستگی به مهارت های پول در اوردنت داره
      اگر آپشن دیگری دارید اون رو امتحان کنید حتما .و این مسیر نیایید
      من خودم بین یک کارگر معترض به وضع موجود و پزشک معترض به وضع موجود . پزشک نالان رو انتخاب میکنم
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 28 خرداد 1401 در ساعت 09:19

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      واقعا چه بلایی به سر مملکت اومده ،دوست من پزشکی و کلا درس مسیر پولدار شدن نیست ،مسیر پولدار شدن تجارته که ته پزشکی هم به اون ممکنه برسه،پزشکی سبک زندگیه،علاقه میخواد،خیلی علاقه میخواد،درآمدم داره ولی مثل قبل نیست که بری بعد بری تخصص ،بقران از ۳ نفر دونفر سهمیه ای قبول میشن،این سهمیه ای ها تو مقاطع بالاتر بیشتر اذیتتون میکنه،صرف اینکه خب پزشکی نخونیم پس چیکار کنیم اینده رو تباه نکنید،برید توییتر رتبه یک سال ۹۳ رو پیدا کنید داره خون گریه میکنه،شایان بابایی بود فکر کنم،واسه پزشکی اول باید جوونیتونو بذارید،
      شما نگران رتبه1 نباش قطعا اپلای میکنه و از ایران میره ولی الان وضع مملکت جوری شده که اکثرا از زندگیشون ناراضی هستن

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)