خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 77
    1. Top | #61
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باو بیخیال

شما برو اول بخون ببین اصن قبول میشی، کنکور که هیچی امتحانات و بخش های بعدی رو ببین قبول میشی اصن بعد بیا درآمد بگو شما کجای دنیا رو دیدی طرف قبل از اینکه دانشگاه بره شغلش تضمین شدس؟
      من نمیدونم چرا همتون تیز کردید سمت پزشکی و ...
      شما درس بخونی تخصص و فوق تخصص بگیری میشه 30 سالت (حالا یکم اینور اونور) کی میخایی زندگی کنی؟؟ تا اون سن که سرت تو کتاب بوده حالا قبول بشی و بری دنبال کار مصاحبه کنی هزار طرف اخرش همشون پسر دایی و پسر عمو خودشونو میگیرن حالا کارم گیرت بیاد
      کی قراره زندگی کنی اونوقت؟ کی قراره حال دنیا رو ببری؟؟
      این سن جوونی 20 - 30 سالگیت ****** میره بعدش فقط سر کار و ... یکم فکر کنین خداوکیلی تازه واس پسرا سربازی هم هست

لابد میگی علاقه داری درسته؟ چند سال پیش اوایل دهه 90 اینطورا ملت به مهندسی علاقه داشتن که اشباع شد همه به پزشکی علاقه پیدا کردن چند سال دیگه شرط میبندم ملت میان سمت هنر و رشته های هنری ببین کی گفتم

شاید خیلیاتون کار و ویژگی های زیادی داشتید و دارید که ازش بی خبرید جامعه فقط به دکتر و آدم با سواد احتیاج نداره اگه قرار بود همه دکتر متخصص و ... بودن کی دیگه آشغالارو جمع میکرد کی نون میپخت کی میرفت مسافر کشی میکرد؟ همش پای این درس خوندن سوخت عمر منم داشت میسوخت پا درس خوندن که خداروشکر نیم سوز گرفتمش نمیگم نخونید بخونید ولی خب هوشمندانه بخونید سر چشم رو هم چشم با پسر عمه زن همسایه تونم که شده نرید رشته پزشکی و ... که خودتون ضرر میکنید الان داغید منم داغ بودم روی مغز و اعصاب حساب باز کرده بودم و دیدم خودم از همه بی اعصاب ترم این شد که قضیه کلا کنسل شد
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

2. Top | #62
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      اگه تخصص فک و صورت باشه یکی از میلیاردارای آینده ای...از اون یکی تخصص اطلاع ندارم..ولی پسرعمه ی من 35 سالشه متخصص فک و صورته...اینکه بگم یک سوم تهرانو داره میخره اغراق نیست...فوق العاده پولدار.. اصن یه چی میگم یه چی میشنوی..الانم با خانومش چنروز رفته امریکا...خانومشم متخصص پروتزه..درامدش نصف شوهرشم نیست..بجز فک وصورت هیچ تخصص دیگه ای بدرد نمیخوره تو دندونپزشکی..
      سلام
      ببخشید شما پزشک هستید الان میشه نظرتون رو در رابطه با رشته تون بگید .
      چون من دیروز با یکی از اقوام که ورودی 90 بود داشتم گفتگو میکردم . ایشون گفت من طرح رو هم نرفتم بعد فارغ التحصیلی و زده تو کار تزریق زل و کلینیک زیبایی . ایشون میگفت با وضعیت تورمی الان رفتن به پزشکی و حتی دندانپزشکی ارزش نداره و حقوق نمیدن و کلا سیاهی مطلق کلا میگفت به خاطر پول رفتن به این رشته ها خطرناکه و اتلف وقت و انرژی و جوانی میگفت حقوق دوستانم گاهی با تاخیر یک ساله به حسابشون واریز میشه
      درباره تخصص هم گفت که تخصص رفتن هم خیلی خیلی کار سختیه مخصوصا تو بعضی رشته ها مثل جراحی مغز و اعصاب خریت محض هستش چون گفت تخصص اش 7 سال هستش و خیلی خیلی سخته و سهمیه هم داره
      میگفت متخصص پوست دانشگاهی که 8 تا ظرفیت داره 5 تاش سهمیه جانباز و ....است و 3 تاش آزاد هستش و کلا خیلی سخته قبولی در تخصص خوب و ارزش نداره با سختی رزیدنتی که دارن میکشن تو بیمارستان
      حتی میگفت اوناییکه میرن تخصص 90 درصدشون انصراف میدن بعدش به خاطر سختی و حقوق کم . و کلا گفت اگر برگرده عقب داروسازی میخونه و وقتی اندک پولی دراورد بعدش مهاجرت میکنه و یا حتی میره رشته های علوم پایه / به جای اینکه بره 7 سال پزشکی بخونه بعدش طرح و بعدش تخصص و بعدشم طرح تخصص میره داروسازی و اون مدت تخصص رو کار میکنه برای مهاجرت . چون مهاجرت دندانپزشکی و پزشکی هم میگفت خیلی سخته و مدرک ایران رو قبول ندارند
      میخوام نظر شما و بقیه دوستان پزشکی رو هم بدونم . اگر میشه راهنمایی کنید.
      کلا میگفت دوستی دارم که الان ازدواج کرده اند و دارند تخصص میخونن و 2 ساله که پدرشون خرج زندگیشون رو میده و خودشون درآمدی ندارند . خیلی ها گفت اینطوری هستند تو پزشکی .و تا 35 سالگی باید از جیب پدر بخوری تا به یک درامد کم در برابر این تورم بتونی برسی که اون دراد کم ارزش این فشار و استرس رو نداره که بخوای براش 15 سال زمان بزاری و از الان هم میتونی اون درامد رو داشته باشی اگر عقلت رو به کار بگیری
      میشه شما هم نظرتون رو در رابطه با این سه رشته بگید . ممنون . و اینکه شما راضی هستید ؟؟ و برگردید به عقب دوباره این مسیر رو می آیید؟
      ویرایش توسط -Mikasa- : 26 خرداد 1401 در ساعت 10:20

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Manhattan نمایش پست ها
      درآمد در حوزه فناوري بسيار بالاست بهتره نرم افزار و كامپيوتر بريد.

اگر درآمد صرف مد نظره كه پزشكي خوندن احمقانه ترين كار ممكنه بريد mba و در شغل هاي مديريتي معناي درآمد واقعي رو بچشيد.

اگر بازم درآمد ميخوايد مهندسي نفت تو شركتايي مثل رويال داچشل درآمد بالاست.

درآمد بالا ميخوايد ادبيات چيني و ژاپني بخصوص چيني كه مدام با سفير ها و مقامات در سفريد و در آمد ميليوني سه رقمي داريد.

درآمد بالا ميخوايد تو رشته هنر استايليست يا طراح بشيد،
      تو شو روماي خصوصي تهران مانتو داريم ٥ ميليون برند طراح كه نمونه اسم ميبرم ماندي مُد.

درآمد بالا ميخوايد حقوق و وكالت بخصوص وكلاي ارشد شركت ها كه درآمد هاي فوق نجومي دارن بماند كه قضات، دادستان ها و رؤساي دادگستري درآمد هاي بالايي دارن و البته دفترخونه ها.

درآمد بالا ميخوايد مهندسي معماري تو تهران افرادي مانند مهندس دليري درآمدهايي دارن كه سهامداران عمده بيمارستاناي دي و بهمن تو خوابشونم نمي بينن!

درآمد ميخوايد علوم آزمايشگاهي در رشته دكتري با يك آزمايشگاه و صرف امضاي چند صد برگه آزمايش انواع و اقسام چند صد ميليون در آمد دارن.

درآمد ميخوايد هنرستان مهندسي فرش تو حراجي هاي تهران فرش هاي چند صد ميليوني كارشناسي مي كنن و تو صادرات و وريفيكيشن فرس هاي صادراتي كلي حق الزحمه دريافت مي كنن.

اگر عرضه داشته باشي تو هر فيلدي موفقي
      من واقعا كم كم دارم به كلي از انجمن اومدن پشيمون ميشم!!!

پي نوشت: پدر من پزشك هست، يكبار تابحال نديدم چنين صحبتي از بدو تولدم پيش بياد كه درآمد پدر من بيشتره يا فلان متخصص و...
      اونوقت كسي كه هنوز رنگ كنكور تجربي رو نديده شروع كرده داره چرتكه مي ندازه!!!

#بايد_خون_گريست

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      واقعا این سوالات بنظرم منطقی نیست و خنده داره
      مگه یه متخصص دندان چی نداره (مادی) که یه نورولوژیست داره؟ یا بالعکس؟
      زندگی مگه همش پوله؟ پس احساس خوشبختی و رضایت و زندگی و رضایت از شغل چی میشه؟
      شیفت شب نورولوژیست، ابیوز های دوران بعد اینترنی، سختی درسها . . . شیفت شب . . .
      التماس تفکر
      Responsible for the MEMEs of the association

5. Top | #65
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا این بحث ها رو میکشید وسط آخه
      من دیگه رد داده ام حقیقتا

ببین یدونه مننژیوم از مغز طرف درمیاره جراح مغز و اعصاب اندازه یدونه لوبیا تقریبا 50 الی 70 ملیون تومان پول میگیره بعضا 100 ملیون
      یدونه تومور عصبی جراحی اش بالای 50 ملیونه
      دیسک کمر و گردن هم عمل جراحی اش کم کم 30 تومن هزینه داره
      نمیدونم دیگه چه قدر به پزشک میرسه و .....
      دندون پزشکی هم که کل دنیا گرونه و هزینه ها سرسام اور بالاست و خوب درامد خیلی خوبی داره کلا من دندونپزشکی که وضعیت اش بد باشه رو ندیده ام حقیقتا شما دیدی به ما هم معرفی کنید.

ولی

همه این شغل ها یه جورایی شغل آزاد محسوب میشن / پس درامد فرد به فرد متغیره و ثابت نیست. یه نفر هست درامد بالایی داره مهارت سرمایه گذاری بلده و پولش رو مدیریت میکنه یه نفر هم هست نه مهارت بازار یابی و تبلیغات و ... نداره و مدیریت سرمایه و سرمایه داری بلد نیست .

همین الان له ترین رشته مهندسی فک کنم مهندسی دریا باشه دیگه نه؟ ینی هر کسی بگه مهندس دریا هستم شما تا 20 سال هم میگی بیکاری
      من دیروز یه نفر رو دیدم ماشین اش Lx570 تیپ و قیافه و .... اومده بود مغازه یکی از بستگان پرسیدم این کیه ؟گفت هم خدمتیم بود سال 89
      بعد رفتنش شغل و .. پرسیدم گفت تو بندر عباس مهنس دریاست و بندر داره

پشمهایم ریخت کلا
      پس یه راهی رو بگیرید تا ته ته اش برید . تا ته ته اش
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 27 خرداد 1401 در ساعت 09:44

6. Top | #66
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -Mikasa- نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید شما پزشک هستید الان میشه نظرتون رو در رابطه با رشته تون بگید .
      چون من دیروز با یکی از اقوام که ورودی 90 بود داشتم گفتگو میکردم . ایشون گفت من طرح رو هم نرفتم بعد فارغ التحصیلی و زده تو کار تزریق زل و کلینیک زیبایی . ایشون میگفت با وضعیت تورمی الان رفتن به پزشکی و حتی دندانپزشکی ارزش نداره و حقوق نمیدن و کلا سیاهی مطلق کلا میگفت به خاطر پول رفتن به این رشته ها خطرناکه و اتلف وقت و انرژی و جوانی میگفت حقوق دوستانم گاهی با تاخیر یک ساله به حسابشون واریز میشه
      درباره تخصص هم گفت که تخصص رفتن هم خیلی خیلی کار سختیه مخصوصا تو بعضی رشته ها مثل جراحی مغز و اعصاب خریت محض هستش چون گفت تخصص اش 7 سال هستش و خیلی خیلی سخته و سهمیه هم داره
      میگفت متخصص پوست دانشگاهی که 8 تا ظرفیت داره 5 تاش سهمیه جانباز و ....است و 3 تاش آزاد هستش و کلا خیلی سخته قبولی در تخصص خوب و ارزش نداره با سختی رزیدنتی که دارن میکشن تو بیمارستان
      حتی میگفت اوناییکه میرن تخصص 90 درصدشون انصراف میدن بعدش به خاطر سختی و حقوق کم . و کلا گفت اگر برگرده عقب داروسازی میخونه و وقتی اندک پولی دراورد بعدش مهاجرت میکنه و یا حتی میره رشته های علوم پایه / به جای اینکه بره 7 سال پزشکی بخونه بعدش طرح و بعدش تخصص و بعدشم طرح تخصص میره داروسازی و اون مدت تخصص رو کار میکنه برای مهاجرت . چون مهاجرت دندانپزشکی و پزشکی هم میگفت خیلی سخته و مدرک ایران رو قبول ندارند
      میخوام نظر شما و بقیه دوستان پزشکی رو هم بدونم . اگر میشه راهنمایی کنید.
      کلا میگفت دوستی دارم که الان ازدواج کرده اند و دارند تخصص میخونن و 2 ساله که پدرشون خرج زندگیشون رو میده و خودشون درآمدی ندارند . خیلی ها گفت اینطوری هستند تو پزشکی .و تا 35 سالگی باید از جیب پدر بخوری تا به یک درامد کم در برابر این تورم بتونی برسی که اون دراد کم ارزش این فشار و استرس رو نداره که بخوای براش 15 سال زمان بزاری و از الان هم میتونی اون درامد رو داشته باشی اگر عقلت رو به کار بگیری
      میشه شما هم نظرتون رو در رابطه با این سه رشته بگید . ممنون . و اینکه شما راضی هستید ؟؟ و برگردید به عقب دوباره این مسیر رو می آیید؟

تک تک حرفهایی که بهت گفته درسته تک تکشون مستند راه قریب رو بخوای ببینی هم اونجا بهش اشاره شده و من خودم هم از بستگان خودم دیده ام
      ولی
      کسی که جونش رو داره . حئوصله اش رو داره . توانایی اش رو داره . علاقه اش رو داره خوب میره تا آخرش حتی میشه استاد دانشگاه و جراح و فوق متخصص

کلا پزشکی میخوای بیایی باید زندگی و عمرت رو وقف این رشته کنی واسلام .
      کسایی که میان مدرکشون رو به راحتی بگیرن بعد انتظار دارن به راحتی بتونن خروار خروار پول دربیارن بعد زندگی شاهانه بکنن . این رشته حقیقتا براشون جهنمه
      شما با اینتخاب این رشته مسیرتون رو تا مرگ مشخص میکنید . کلا سبک زندگیتون رو باید تغییر بدید .
      درامد هم کمه واقعا ینی باید تو کل دوره تحصیلتون دانشجویی زندگی کنید مگر اینکه رو بیارید به کارای دیگه مثل تدریس کنکور و مشاوره و ... در این بین بخوایید ازدواج هم کنید خوب خرج زندگیتون میره بالاتر و باید بیشتر کار کنید و جون بکنید.
      ینی طرف 7 سال عمومی میخونه + 7 سال تخصص { جراحی مغز و اعصاب 7 ساله تخصص اش با طرح} + 2 سال طرح عمومی
      میشه 16 سال
      16سالللللل

خوب هر کسی این مسیر رو انتخاب نمیکنه .
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

7. Top | #67
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نوشتم نوشتم نوشتم
      بعد پاکش کردم
      فقط اون مدینه ی فاضله ای که از پزشکی واستون ساختن
      وجود خارجی نداره
      Eror404میده
      به قول آقای جوزف
      لایف استایل مخصوص خودشو میخاد
      لایف استایلی به شدت ناسالم و مخرب
      یعنی عملا تو از سلامتی خودت میزنی که از سلامتی دیگران محافظت کنی
      آمار خودکشی انترن ها و رزیدنت هایی که منتشر نمیشه
      آمار انصراف رزیدنت های زنان و جراحی عمومی که سر به فلکه
      چقدر رزیدنت ها به خاطر کار زیاده شون سقط شده بچشون
      تازه اصن مدرکت بگیری سرویس میشی تا استخدام شی
      این درآمد های نجومی هم اکثرا واسه جراح های قدیمیه نه تازه کار
      تو تا جا بیوفتم و مردم بشناسند و اینا و درآمدت بیاد بالا میشه ۴۰ سالت
      چرا الان ۸۰ درصد دانشجوهای پزشکی زدن تو کار تدریس و مشاوره؟
      چرا الان هر چی پزشکی عمومی هست زدن تو کار زیبایی
      من حتی مامایی دیدم زده تو کار زیبایی چون مجوز مطب داشته.
      تو این راه علاقه نداشته باشی و یه پشتوانه ی مالی از جای دیگه واسه ی خودت نسازی دووم نمیاری.به قولی پا ره میشی پا را.
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

8. Top | #68
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      البته اینم اضافه کنم
      پزشک عمومی میشناسم میگفت عملا این گرونی ها به من فشاری نیاورده من درآمدمو دارم.
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

9. Top | #69
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنده خدا یه سوال کرد دقیقا جواب سوالشو بدید دیگه چرا انقدر حاشیه میرید و سعی در جلب توجه دارید؟؟؟

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وقتی این تاپیک زده شده من ۱۱ سالم بوده این قدیمیارو از کجا میارید آپ میکنید

ولی به هر حال با نگاه باز تر به زندگی نگاه کنید

11. Top | #71
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      حینی که یه پزشک ترم 12 و 13 شیفت میگذرونه از صب تا شب و مهلت برای خوابش میخواد و حقوقش الان که دارم مینویسم 1 تومنه!
      اونطرف یه دانشجو ترم 6 کارشناسی علوم کامپیوتر یه کد مینویسه یا ان اف تی میبنده میفروشه چند هزار دلار
      یا حینی که داره یه مهندس کارشناسی ارشد درساشو پاس میکنه و الکی ترم میبره جلو واس خودش
      یه دانشجو حقوق میره دفتر وکالت خودشو قاطی ماجرا میکنه و برا خودش اعتبار جمع میکنه
      یا حینی که داره یه دانشجو مدیریت فقط جزوه استاد رو میخونه و به خودش حرکت نمیده بره شرکتای تازه تاسیس کار اموزی کنه
      یه دانشجو حسابداری کاردانی ناپیوسته دانشگاه فنی حرفه ای میره و میشه زیر دست حساب کتاب یه تولیدی یا کار اموز بانک! و برا خودش رزومه و حتی شاید شغل تضمین میکنه

اینا رو باور نمیکنید چون اصلا دیدی به اینده نداره دبیرستانی و کنکوری ، دید و طرز تفکرش همون دیکته ننه باباش و مشاور و معلم از حقوقش ناراضیه! که پزشکی اله بله

هیچ رشته صفر درصد اشتغال و 100 درصد بیکار نداره ، فقط جریان اینه شما خودتو میزاری جای کسی که جرر داده خودشو و شده اون ، البت اینکه از اول ابتدایی مدرسه زده تیپ تار ذوق و علاقه ذاتی تون رو محو کرده هم بی تاثیر نیس که الان میگید پس پزشکی نشه چیکار کنم؟ پزشکی شده دلیل بودن ، عدم قبولیش شده شکست و خفت
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 26 خرداد 1401 در ساعت 20:10

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پرنیان بانو نمایش پست ها
      سلام ببخشید من یه سوال دارم میدونم شاید زیاد جالب نباشه ولی با یک نفر بحثمون شد گفتم نظر شما رو هم بپرسم به نظر شما درامد یک متخصص مغز و اعصاب بیشتره یا یک دندانپزشک متخصص البته برای خانومها ممنون
      ببین
      اولا متخصص مغز و اعصاب (مورولوژیست) با جراح مغز و اعصاب (نوروسرجن) فرق داره اولی دوره تخصصش 4 ساله دومی 5 سال
      جراحی مغز و اعصاب نسبتا رشته مردونه ای هست، ی سری عمل هاش صرفه اقتصادی نداره و کسی گردن نمی گیره
      اگر صرفا به قیمت مصوب بخوای کار کنی رشته های جراحی درامد چندانی ندارن و به صرفه نیست اونهمه عمر پاش بزاری مگر از خود مریض به اصطلاح زیرمیزی بگیری
      جراح مغز و اعصاب عمدتا دیسک عمل میکنه تو این دوره زمونه از هر مریض هم بسته به توانایی های خودش 4 5 تومن تا 10 20 تومن میگیرن

دندان پزشک عمومی هم با کار کردن درصدی تو درمانگاه روزی 2 3 تومن در نظر بگیر دربیاره البته این خییلییی متغیره بستگی به تجربه خود طرف و درمانگاه طرف قرارداد و لود بیمار اونجا و تایم کاری طرف داره ی سری ها خیلی به خودشون فشار میارن روزی 5 6 تومن هم کار میکنن ولی خب قاعدتا فرسودگی شغلی زودتر سراغ اونها میاد
      حالا دندون پزشک متخصص رو هم ی چیزی بالا تر از این در نظر بگیر درامدش رو ( در بسته به نوع تخصص محل مطب و لود بیمار و کار بلدی خودش )

13. Top | #73
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      حینی که یه پزشک ترم 12 و 13 شیفت میگذرونه از صب تا شب و مهلت برای خوابش میخواد و حقوقش الان که دارم مینویسم 1 تومنه!
      اونطرف یه دانشجو ترم 6 کارشناسی علوم کامپیوتر یه کد مینویسه یا ان اف تی میبنده میفروشه چند هزار دلار
      یا حینی که داره یه مهندس کارشناسی ارشد درساشو پاس میکنه و الکی ترم میبره جلو واس خودش
      یه دانشجو حقوق میره دفتر وکالت خودشو قاطی ماجرا میکنه و برا خودش اعتبار جمع میکنه
      یا حینی که داره یه دانشجو مدیریت فقط جزوه استاد رو میخونه و به خودش حرکت نمیده بره شرکتای تازه تاسیس کار اموزی کنه
      یه دانشجو حسابداری کاردانی ناپیوسته دانشگاه فنی حرفه ای میره و میشه زیر دست حساب کتاب یه تولیدی یا کار اموز بانک! و برا خودش رزومه و حتی شاید شغل تضمین میکنه

اینا رو باور نمیکنید چون اصلا دیدی به اینده نداره دبیرستانی و کنکوری ، دید و طرز تفکرش همون دیکته ننه باباش و مشاور و معلم از حقوقش ناراضیه! که پزشکی اله بله

هیچ رشته صفر درصد اشتغال و 100 درصد بیکار نداره ، فقط جریان اینه شما خودتو میزاری جای کسی که جرر داده خودشو و شده اون ، البت اینکه از اول ابتدایی مدرسه زده تیپ تار ذوق و علاقه ذاتی تون رو محو کرده هم بی تاثیر نیس که الان میگید پس پزشکی نشه چیکار کنم؟ پزشکی شده دلیل بودن ، عدم قبولیش شده شکست و خفت
      دقیقا
      هرکی به ی جایی رسیده قطعا به وقتش زحمتش رو کشیده
      همین الانش کلی پزشک داریم دوزار نمی ارزن درامد چندانی هم ندارن، اسنپ کار کنن بیشتر کاسبن
      ماها عادت کردیم فقط فردی که به قله رسیده رو ببینیم
      همه جا تو هر شغلی ی سری ها هستن که به جایی نرسیدن تهش...
      پزشکی هم مستثنی نیست....

14. Top | #74
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      دقیقا
      هرکی به ی جایی رسیده قطعا به وقتش زحمتش رو کشیده
      همین الانش کلی پزشک داریم دوزار نمی ارزن درامد چندانی هم ندارن، اسنپ کار کنن بیشتر کاسبن
      ماها عادت کردیم فقط فردی که به قله رسیده رو ببینیم
      همه جا تو هر شغلی ی سری ها هستن که به جایی نرسیدن تهش...
      پزشکی هم مستثنی نیست....
      فقط چون پزشکی حقوق بالاتر داره به واسطه مطبش و البت گذر اکثریت میوفته و شناخته میشه بولد شده ، خیلی تجار و وکلای شاخ رو نمیشناسیم و خبر نداریم از درامدشون که ده تا متخصصی میفرستن پی نخود سیاه
      همون قضیه نشستن تو مطب و حساب کتاب حق ویزیت تو یه هفته ماهه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #75
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واقعا چه بلایی به سر مملکت اومده ،دوست من پزشکی و کلا درس مسیر پولدار شدن نیست ،مسیر پولدار شدن تجارته که ته پزشکی هم به اون ممکنه برسه،پزشکی سبک زندگیه،علاقه میخواد،خیلی علاقه میخواد،درآمدم داره ولی مثل قبل نیست که بری بعد بری تخصص ،بقران از ۳ نفر دونفر سهمیه ای قبول میشن،این سهمیه ای ها تو مقاطع بالاتر بیشتر اذیتتون میکنه،صرف اینکه خب پزشکی نخونیم پس چیکار کنیم اینده رو تباه نکنید،برید توییتر رتبه یک سال ۹۳ رو پیدا کنید داره خون گریه میکنه،شایان بابایی بود فکر کنم،واسه پزشکی اول باید جوونیتونو بذارید،

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)