خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برنامه 120 روزه مکتبستان

سلام بچه ها

من میخواستم برنامه 120 روزه مکتبستان رو بگیرم میخواستم بدونم کسی اون رو تا حالا تهیه کرده اگه کسی تهیه کرده بیاد بگه هزینش چقدره و برنامش خوبه یا نه؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه برنامه ی 90 روزه ی سلیمانی نه 120 روزه ی مکتبستان و نه 5 ماهه افشار نمیتونه شما رو به جایی برسونه ! بشخصه درمورد تک تکشون تحقیق کردم !

اینجور برنامه ها هیچگونه مروری ندارند یا اگر داشته باشند بزور در برنامه جاش کردند ! شما در بهترین حالت پیش 1 رو ضعیف کار کردید که دارید به اینجور برنامه ها توجه میکنید پس بدونید اگه با این برنامه ها پیش برید نه تنها سودی در کار نیست بلکه پیش 2 رو هم مثل پیش 1 گذرا تموم میکنید و شب کنکور هست که ضربشو میخورید !

سوادم انقدر بود !:yahoo (1):
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HaMeD.DeljoO نمایش پست ها
      نه برنامه ی 90 روزه ی سلیمانی نه 120 روزه ی مکتبستان و نه 5 ماهه افشار نمیتونه شما رو به جایی برسونه ! بشخصه درمورد تک تکشون تحقیق کردم !

اینجور برنامه ها هیچگونه مروری ندارند یا اگر داشته باشند بزور در برنامه جاش کردند ! شما در بهترین حالت پیش 1 رو ضعیف کار کردید که دارید به اینجور برنامه ها توجه میکنید پس بدونید اگه با این برنامه ها پیش برید نه تنها سودی در کار نیست بلکه پیش 2 رو هم مثل پیش 1 گذرا تموم میکنید و شب کنکور هست که ضربشو میخورید !

سوادم انقدر بود !:yahoo (1):
      خودش گفته که 4 هفته که خوندی 2 هفته بعدش مروره
      نظرت درمورد جزواتشون چیه؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.z نمایش پست ها
      خودش گفته که 4 هفته که خوندی 2 هفته بعدش مروره
      نظرت درمورد جزواتشون چیه؟
      دادا منظورم اینه که کسی که میاد ادعا میکنه من میخوام برنامه 120 روزه بدم باید بتونه واسه هرکس جدا بده ! بالاخره شما باس یه پولی خرج کنی پس چه بهتر که درست خرج بشه !

و اما جزواتشون ! بجز عمارلو که الان فک میکنم دیگه پخش نمیشه بقیشون همون کتب بازار هستن که گاها با دست نوشته شده یا بصورت فجیعی تایپ شدن !

فقط خواهشن دوستان نیان بگن شما فقط داری مکتبستان رو میکوبی ! ولی حقیقتش همینه !

صاحب سایتش هنوز ترم 3 پزشکیه خودشو دکتر میدونه ! میاد از روی همایش های افشار نت برداری میکنه به اسم انگیزشی میزنه تو سایتش !

خلاصه بگم که نکن با خودت داداش ! اگر میخوای مشاوره بگیری حتما حضوری برو و یه برنامه مختص خودت با شرایط خودت بگیر چون این جور افراد دارن فقط از قانون یکی برای همه ، همه برای یکی برای پر کردن جیبشون بهره میبرن !

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      الکی مثلا من عاشقشم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخه تا وقتی برنامه ی قلم چی هست چه احتیاجی به این کاراست؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخه یه جوری تبلیغ میکنن ادم وسوسه میشه فک کنم با همون قلمچی برم جلو بهتره البته شاید جزواتشون رو گرفتم

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه یه جوری تبلیغ میکنن ادم وسوسه میشه فک کنم با همون قلمچی برم جلو بهتره البته شاید جزواتشون رو گرفتم
      بنظر من برنامه ی قلمچی جامع تره ، شما میتونی شخصی سازیش کنی مطالبی که عقب موندی رو با بالابردن ساعت مطالعه بین برنامه ی جدید جا کنی و اینجوری عقب افتادگیا ها رو جبران کنی تازه توی دوران طلایی عید هم 14 روز وقت داری برای جمع بندی پیش 1 و پایه

پس تو فکر نباش فقط یه تغییر کوچولو تو رویه ی زندگیت بده ! بدون خدا عاشق اینه که کمکت کنه

الکی مثلا من عاشقشم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظر من برنامه ی قلمچی جامع تره ، شما میتونی شخصی سازیش کنی مطالبی که عقب موندی رو با بالابردن ساعت مطالعه بین برنامه ی جدید جا کنی و اینجوری عقب افتادگیا ها رو جبران کنی تازه توی دوران طلایی عید هم 14 روز وقت داری برای جمع بندی پیش 1 و پایه

پس تو فکر نباش فقط یه تغییر کوچولو تو رویه ی زندگیت بده ! بدون خدا عاشق اینه که کمکت کنه
      بنظرت با 10 ساعت خوندن میتونم تا کنکور به تسلط خوبی به درس ها برسم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      black-white-impossible-possible-writing-favim.com-165545.jpg

این روز ها همه این سوالو میپرسند! به هر دلیلی کسایی که شروع نکردند میپرسند! عده ای میگن میشه عده ای میگن نمیشه!

سعی کردم تمام راه های موجود رو بگم!+ چند تیکه انگیزشی ناب

شما بعد از گوش دادن به این فایل خواهید دونست که شما میتونید از الان موفق بشید یا نه؟!

استراتژی که مورد تدریس قرار گرفته اینه که چگونه بفهمم من میتونم یا نه؟!

در مورد اینم بحث شده که چگونه با وجود هر اتفاقی شما ادامه بدید!

امیدوارم جزء کسایی باشی که شروع میکنی و موفق میشی

حتما گوش کن!

برگرفته شده از ***************
      ویرایش توسط Takfir : 09 بهمن 1393 در ساعت 20:59

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر تا الان روزی 5 دقیقه هم نخوندی با هدف گذاری یکدفعه ای روی روزی 10 ساعت فقط شکست های بیشتری رو برای خودت رقم میزنی !

از 5 ساعت توی روز های مدرسه و 7-8 ساعت توی روزهای تعطیل شرع کن و تا بعد عید 1-2 ساعت به هرکدوم اضافه کن

ولی اگر تا الان همچین ساعت مطالعه ای داشتی با روزی 10 ساعت میتونی 5 بار کنکورور مرور کنی تا شب کنکور

سعی کن گام هات پشت هم باشه نه اینکه یکیرو برداری بعدش بعدی رو بزاری واسه 2 ماه دیگه

موفق باشی

الکی مثلا من عاشقشم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر تا الان روزی 5 دقیقه هم نخوندی با هدف گذاری یکدفعه ای روی روزی 10 ساعت فقط شکست های بیشتری رو برای خودت رقم میزنی !

از 5 ساعت توی روز های مدرسه و 7-8 ساعت توی روزهای تعطیل شرع کن و تا بعد عید 1-2 ساعت به هرکدوم اضافه کن

ولی اگر تا الان همچین ساعت مطالعه ای داشتی با روزی 10 ساعت میتونی 5 بار کنکورور مرور کنی تا شب کنکور

سعی کن گام هات پشت هم باشه نه اینکه یکیرو برداری بعدش بعدی رو بزاری واسه 2 ماه دیگه

موفق باشی
      نه بابا من صفر نیستم ازمون قبلی ترازم 5400 شد تازه با 5روزه مریض بودن 5400 شدم اگه مریض نبودم نزدیک 6 میشدم این ازمون هم همش مریض بودم بخاطر همین ناامیدم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من به برنامه قلم چی اعتماد کامل دارم
      هرچند که دوتا آزمون جمع بندی رو خوب پیش نرفتم
      اما میدونم که میشه با برنامه کانون جبرانش کرد به شرطی که کم کاری نکرد
      این x و y که میان میگن شما با برنامه فلان روزه ما پیش برو حکایت همونه که میگه کنکور را یک شبه 100 بزنید
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عزیزم بخون از الان با یه برنامه اصولی و تیزبینی و زیرکی خودت میتونی موفق بشی
      شک نکن
      بعضیا هم معلوم نیس با خودشون چند چندن یه روز میان میگن نخونید ما از خیلی وقت پیش شروع کردیم و عمرا موفق نمیشید
      بعد میان انرژی میدن که فلانه و میشه
      یعنی اصلا ثبات ندارن ادم اصلا میمونه کدوم حرفشونو بشنوه
      ولی تو کر باش وقتی از نشدن ها و نرسیدن ها بهت میگن یا از محال بودن ارزوهات
      البته ببخشید این یه جمله بود قبلا یه جا خونده بودم دقیقش یادم نیس ولی توی همین مضمون بود

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من خیلی مایل به وارد شدن به این بحثا نیستم ولی برام خیلی جالبه خیلی خیلی جالبه
      فارغ التحصیل روانشانسی و هر رشته دیگری چقدر باید اعتماد به سقف داشته باشه برنماه واسه قبولی پزشکی بده!
      والا من توی رشته قبلیم که مهندسی بود رتبه بسیار عالی داشتم در دانشگاه تهران! باز اومدم کنکور دادم خدا رو شکر بد نشد ولی من برام خوب زیر 100 بود نه زیر 700!!!! بازم کسی میپرسه میگم "من " این برنامم بود و نمیتونم واسه کس دیگری برنامه بدم. سیستم آدما با هر فرق میکنه. ولی طرف میره ادبیات فارسی میخونه میشه مشاور کنکور! برنامه میده! و سخنرانی میکنه
      بابا بشینید درستونو بخونید هر کسی بر اساس شناختش از خودش توانش برنامش و خیلی چیزای دیگه باید واسه خودش برنامه بنویسه این مسخره بازی مشاورهمشاوره چیه راه افتاده. تا الانم 1 ریال به هیچ کدام از این آدمای بیکار پر ادعا نداده ام برای مقاطع بعدی هم محال ممکنه حتی نگاه کنم ببینم چرت و پرتایی رو که میگن.
      اینا عرضه داشتن خودشون یه رشته درست و حسابی قبول میشدن! مثل اون گروه کنکور اسان است همشون بسیار هفت خط هستند و پر ادعا! این از من به شماها نصیحت. حالا دیگه میل خودتونه.
      البته اگه به روش این فاکتور گرفتنا بخوایدنگاه کنید که هیچ مثلا از دو ماه پیش مینوشتن برخی بچه ها واسه همدیگه وااااااااااااااااای 3 ماه مونده تا کنکور:/ دقیقا بیشتر از 5 ماه از الان وقت هست تا کنکور این هزار بار یک ماه پیش یکی ازم پرسید تو این 4 ماه به نظرت میتونم؟ گفتم به نظرم تو این دو هفته باقی مونده نمیدونم میتونی یا نه! الان باز بیایید بگید تو این دو ماه!!!
      هدفتون رو معین کنید طبق همون بودجه بندی کنید. و برنامه بریزید : چه موقع بخونید. چطور بخونید . چی بخونی. درصدا رو چطور بالانس کنید . بابا یکی مغزش نمیکشه 70 درصد ریاضی بزنه ولی میتونه میانگین شیمی و زیستو مثلا بالای 80 بزنه خب این به راحتی جبران میکنه چرا این استاندارهای غیر استاندارد مشاور!!!!!!!!!!!!!!!!! ها رو واسه خودتون ملاک قرار میدید.
      من همینا رو بلد بودم گفتم شاید بدرد بخوره دیگه بقیشو خودتون میدونید.
      موفق باشید همگی. به جای وقت تلف کردن 24 ساعته اینجا هم دو صفحه زیست بخونید! شاید فرجی شد.... تو این یک ماه باقی مونده تا کنکور!!
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      من خیلی مایل به وارد شدن به این بحثا نیستم ولی برام خیلی جالبه خیلی خیلی جالبه
      فارغ التحصیل روانشانسی و هر رشته دیگری چقدر باید اعتماد به سقف داشته باشه برنماه واسه قبولی پزشکی بده!
      والا من توی رشته قبلیم که مهندسی بود رتبه بسیار عالی داشتم در دانشگاه تهران! باز اومدم کنکور دادم خدا رو شکر بد نشد ولی من برام خوب زیر 100 بود نه زیر 700!!!! بازم کسی میپرسه میگم "من " این برنامم بود و نمیتونم واسه کس دیگری برنامه بدم. سیستم آدما با هر فرق میکنه. ولی طرف میره ادبیات فارسی میخونه میشه مشاور کنکور! برنامه میده! و سخنرانی میکنه
      بابا بشینید درستونو بخونید هر کسی بر اساس شناختش از خودش توانش برنامش و خیلی چیزای دیگه باید واسه خودش برنامه بنویسه این مسخره بازی مشاورهمشاوره چیه راه افتاده. تا الانم 1 ریال به هیچ کدام از این آدمای بیکار پر ادعا نداده ام برای مقاطع بعدی هم محال ممکنه حتی نگاه کنم ببینم چرت و پرتایی رو که میگن.
      اینا عرضه داشتن خودشون یه رشته درست و حسابی قبول میشدن! مثل اون گروه کنکور اسان است همشون بسیار هفت خط هستند و پر ادعا! این از من به شماها نصیحت. حالا دیگه میل خودتونه.
      البته اگه به روش این فاکتور گرفتنا بخوایدنگاه کنید که هیچ مثلا از دو ماه پیش مینوشتن برخی بچه ها واسه همدیگه وااااااااااااااااای 3 ماه مونده تا کنکور:/ دقیقا بیشتر از 5 ماه از الان وقت هست تا کنکور این هزار بار یک ماه پیش یکی ازم پرسید تو این 4 ماه به نظرت میتونم؟ گفتم به نظرم تو این دو هفته باقی مونده نمیدونم میتونی یا نه! الان باز بیایید بگید تو این دو ماه!!!
      هدفتون رو معین کنید طبق همون بودجه بندی کنید. و برنامه بریزید : چه موقع بخونید. چطور بخونید . چی بخونی. درصدا رو چطور بالانس کنید . بابا یکی مغزش نمیکشه 70 درصد ریاضی بزنه ولی میتونه میانگین شیمی و زیستو مثلا بالای 80 بزنه خب این به راحتی جبران میکنه چرا این استاندارهای غیر استاندارد مشاور!!!!!!!!!!!!!!!!! ها رو واسه خودتون ملاک قرار میدید.
      من همینا رو بلد بودم گفتم شاید بدرد بخوره دیگه بقیشو خودتون میدونید.
      موفق باشید همگی. به جای وقت تلف کردن 24 ساعته اینجا هم دو صفحه زیست بخونید! شاید فرجی شد.... تو این یک ماه باقی مونده تا کنکور!!
      تکبیر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)