خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کاربرد مشتق

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کاربرد مشتق

سلام..من الان داشتم فصل کاربرد مشتق رو از روی کوله پشتی میخوندم که به مبحث مشتق مراتب بالا رسیدم و یه نگاه که به کتاب درسی کردم دیدم یه اشاره ی خیلی کوچولو بهش کرده ولی توی کوله پشتی کلی فرمول و مسائل سخت داشت که خیلی منو ترسوند و در ضمن همشونم تالیفی بودن حالا به نظرتون بخونمشون؟؟ همه بهم میگفتن کوله پشتی خیلی کتاب خوبیه ولی...

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      سلام..من الان داشتم فصل کاربرد مشتق رو از روی کوله پشتی میخوندم که به مبحث مشتق مراتب بالا رسیدم و یه نگاه که به کتاب درسی کردم دیدم یه اشاره ی خیلی کوچولو بهش کرده ولی توی کوله پشتی کلی فرمول و مسائل سخت داشت که خیلی منو ترسوند و در ضمن همشونم تالیفی بودن حالا به نظرتون بخونمشون؟؟ همه بهم میگفتن کوله پشتی خیلی کتاب خوبیه ولی...
      سلام اول تست های کنکور بزن بعد اگه وقت داشتی تالیفی هارو هم بزن در ضمن هر کسی با یک کتابی خوب میفهمه هر کتابی که با اون نتیجه می گیری بهترین کتاب برای شما اینم که گفتن خوب یه چیز کلی گفتند

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مشتق مراتب بالاتر بیشتر در کنکورهای آزاد مطرح می شد و در سراسری کم سوال اومده ازش
      پس طبق حرف دوستمون نمیخواد بخونیش
      الویت آخر بذارش

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      سلام

مزیت کوله پشتی به همین جامع بودنشه !

تو مثلتاث هم واسه 2 دونه تست که ماله آزاد 87ریاضی و سنجش 86 بود اومده بود کلی درسنامه داده بود

جاهاییش که میبینی ارزش خوندن نداره حذف کن خودت !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن