خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

جمع بندی بهترین dvd ها

سلام. خب من یه پشت کنکوری هستم. چند وقت پیش تو رادیو با موسسه های مختلف که آموزش تصویری تولید میکنن آشنا شدم. ولی متاسفانه یه منبع خوب و بدرد بخور تو نت پیدا نکردم که بتونم خوب رو از بد تشخیص بدم بنابرین با توجه به این تبلیغات و حرفای زیبایی که این موسسات میزنن من هم جذب شدم و یک ماهی وقتم تلف شد واسه این قضیه و بسیاری ازین مجموعه ها رو از موسسات مختلف تهیه کردم. و حالا میخوام یه جمع بندی کلی که خودم در مورد اونها به نتیجه رسیدم رو براتون انجام بدم که دانش اموزایی هم که میخوان این فیلم هارو تهیه کنن اشتباه نکنن و پولشون دور ریخته نشه.
      از زیست که مهم ترین درسه تجربی هست شروع میکنم اشتباه نکنین و هیچ پکیجی رو تهیه نکنید.زیست رو باید با کتاب خوند. خودتون باید مفهومی کار کنید نه اینکه بیان براتون توضیح بدن. ژنتیک هم مجموعه های زیادی هست ازجمله عرفان اکبری کنکور آسان است و علی کرامت که هیچکدوم به هیچ دردی نمیخورن.
      کل زیست و شیمی کنکور آسان است رو بریزید دور. عرفان اکبری و دادگستری که مدرسین کنکور آسان است هستن اندازه ی یه دانش اموز متوسط هم اطلاعات ندارن. ژنتیک اکبری رو که میدیدم طرف بلد نبود الل هارو در هم ضرب کنه دیگه خودتون برید تا آخرش. شیمی هم که مبتکران رو برداشته بازگو کرده. شیمی وتوس و افبا هم اصلا حرفش رو نزنید
      شیمی یه پکیج خوب اگه بخواین من پایه ی رهپویان به تدریس علی سلوکی رو پیشنهاد میکنم که مطالب رو کم حجم و مفید براتون توضیح داده. دی وی دی های بهمن بازگان هم مفید و خوبه به خصوص سومش.
      میرسیم به فیزیک. مسعودی کنکور آسان است که بیخیال.... بد نیستا ولی خیلی حجیمه مثلا نور رو عالی گفته ولی تو همون وقتی که میخواید بذارید که فقط نور رو ببینید کل پایه اول و دوم رو میشه یه دور خوند کامل و تستاش رو زد. فیزیک پایه مجموعه ی خوبی رو پیدا نکردم و خودتون بشینید بخونید وقت هم تلف نکنید. ولی فیزیک پیش باز هم از محصول رهپویان به تدریس نیما نوروزی فوق العاده بود. (از نظرم بهترین پکیج تو کل دروس و موسسات همینه)
      ریاضی مجموعه هاش وقت گیر و بیخودن. بشینین خودتون بخونید و اصلا در مورد دی ویدی فکر نکنید.
      اما عربی , عربی صد احمدی یه چیز کاملا مضخرف باهاش ده درصد هم نمیشه زد. ونوس بد نیست ولی خیلی ناقصه. رهپویان هم فقط ترجمش بد نبود.
      زبان گرامر فیروزان کنکور آسان است خیلی خوبه. اگه گرامر میخواید حتما همین رو بگیرین. لغات و تصویر سازی و اینا هم یه مشت مضخرفه لغت رو باید بشینین خودتون حفظ کنین تصویر سازی و کلید واژه فقط گیجتون میکنه.
      ادبیات و دینی هم کلا آموزش دادن نداره باید نشست خوند. این پکیجا هم دیدم همش مفت نمی ارزه... بهشون فکر هم نکنین...
      امیدوارم مفید واقع بشه. در کل بشینین بخونین با اینا کار به جایی نمیرسه و گول تبلیغات هوس انگیز اینارو نخورین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دقیقا درست گفتین.ممنون از دلسوزیتون برای دوستان.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دکمه تشکر رو گذاشتن که اگه از مطب نوشته شده خوشتان امد و قصد تشکر داشتین پست ننویسین که مطلب خوب بود اون دکمه تشکر رو بزنین
      فرهنگ استفاده رو باهم یاد بگیریم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست دادگستری خیلیم خوبه چطور اندازه یه دانش آموز متوسط بلد نیست؟ ایشون از سال 78 تا 83 دبیرعلامه حلی بوده.
      در مورد عرفان اکبری کاملا درست فرمودین ایشون خودش درصد زیست کنکور سراسریش زیر 60 بوده.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این لینک شاید برا دوران جمع بندی نوروز به دردتون بخوره ثبت نام کنید
      Amoozesh . ir

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      زیست دادگستری خیلیم خوبه چطور اندازه یه دانش آموز متوسط بلد نیست؟ ایشون از سال 78 تا 83 دبیرعلامه حلی بوده.
      در مورد عرفان اکبری کاملا درست فرمودین ایشون خودش درصد زیست کنکور سراسریش زیر 60 بوده.
      خود شما داری میگی از ۷۸ تا ۸۳ ینی چی؟ ینی دیگه منسوخ شده. الان متد های آموزشی ای هم که واسه سال نود بوده دیگه کاربرد نداره چون سبک سوالات صد و هشتاد درجه تو سه سال اخیر تغییر داشته... زیست روشش دیگه فقط تمرین و تست و ممارسته از نظر من مفهوم رو دریافتنم دیگه فایده ای نداره و فقط باید خوند و خوند و خوند...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من فیزیک مسعودی به درد کسی میخوره که بخواد از تدریسش استفاده کنه. نه تکنیکای بگیر نگیرش

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

به نظر من فیزیک مسعودی به درد کسی میخوره که بخواد از تدریسش استفاده کنه. نه تکنیکای بگیر نگیرش

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط emshabi نمایش پست ها
      سلام. خب من یه پشت کنکوری هستم. چند وقت پیش تو رادیو با موسسه های مختلف که آموزش تصویری تولید میکنن آشنا شدم. ولی متاسفانه یه منبع خوب و بدرد بخور تو نت پیدا نکردم که بتونم خوب رو از بد تشخیص بدم بنابرین با توجه به این تبلیغات و حرفای زیبایی که این موسسات میزنن من هم جذب شدم و یک ماهی وقتم تلف شد واسه این قضیه و بسیاری ازین مجموعه ها رو از موسسات مختلف تهیه کردم. و حالا میخوام یه جمع بندی کلی که خودم در مورد اونها به نتیجه رسیدم رو براتون انجام بدم که دانش اموزایی هم که میخوان این فیلم هارو تهیه کنن اشتباه نکنن و پولشون دور ریخته نشه.
      از زیست که مهم ترین درسه تجربی هست شروع میکنم اشتباه نکنین و هیچ پکیجی رو تهیه نکنید.زیست رو باید با کتاب خوند. خودتون باید مفهومی کار کنید نه اینکه بیان براتون توضیح بدن. ژنتیک هم مجموعه های زیادی هست ازجمله عرفان اکبری کنکور آسان است و علی کرامت که هیچکدوم به هیچ دردی نمیخورن.
      کل زیست و شیمی کنکور آسان است رو بریزید دور. عرفان اکبری و دادگستری که مدرسین کنکور آسان است هستن اندازه ی یه دانش اموز متوسط هم اطلاعات ندارن. ژنتیک اکبری رو که میدیدم طرف بلد نبود الل هارو در هم ضرب کنه دیگه خودتون برید تا آخرش. شیمی هم که مبتکران رو برداشته بازگو کرده. شیمی وتوس و افبا هم اصلا حرفش رو نزنید
      شیمی یه پکیج خوب اگه بخواین من پایه ی رهپویان به تدریس علی سلوکی رو پیشنهاد میکنم که مطالب رو کم حجم و مفید براتون توضیح داده. دی وی دی های بهمن بازگان هم مفید و خوبه به خصوص سومش.
      میرسیم به فیزیک. مسعودی کنکور آسان است که بیخیال.... بد نیستا ولی خیلی حجیمه مثلا نور رو عالی گفته ولی تو همون وقتی که میخواید بذارید که فقط نور رو ببینید کل پایه اول و دوم رو میشه یه دور خوند کامل و تستاش رو زد. فیزیک پایه مجموعه ی خوبی رو پیدا نکردم و خودتون بشینید بخونید وقت هم تلف نکنید. ولی فیزیک پیش باز هم از محصول رهپویان به تدریس نیما نوروزی فوق العاده بود. (از نظرم بهترین پکیج تو کل دروس و موسسات همینه)
      ریاضی مجموعه هاش وقت گیر و بیخودن. بشینین خودتون بخونید و اصلا در مورد دی ویدی فکر نکنید.
      اما عربی , عربی صد احمدی یه چیز کاملا مضخرف باهاش ده درصد هم نمیشه زد. ونوس بد نیست ولی خیلی ناقصه. رهپویان هم فقط ترجمش بد نبود.
      زبان گرامر فیروزان کنکور آسان است خیلی خوبه. اگه گرامر میخواید حتما همین رو بگیرین. لغات و تصویر سازی و اینا هم یه مشت مضخرفه لغت رو باید بشینین خودتون حفظ کنین تصویر سازی و کلید واژه فقط گیجتون میکنه.
      ادبیات و دینی هم کلا آموزش دادن نداره باید نشست خوند. این پکیجا هم دیدم همش مفت نمی ارزه... بهشون فکر هم نکنین...
      امیدوارم مفید واقع بشه. در کل بشینین بخونین با اینا کار به جایی نمیرسه و گول تبلیغات هوس انگیز اینارو نخورین
      در مورد دادگستری چرت و پرت محض فرمودین !

یارو دوتا ماژِیک میگیره دست کل زیستو درس میده و از نوع تدریسش مشخصه کاملا ادم با سوادی هست بعدشم متخصص بیهوشی هر چقدرم ا.حمق و بی سواد باشه

مطمنم از من و شما + اون 12-13 نفری که ازت تشکر کردن سطح سواد و فهم و دانشش بیشتر باشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا داری چرت میگی ؟ شما نتوسنتی ارتباط برقرار کنی مشکل موسسات چیه
      من از دوتا موسسه استفاده کردم واقعا هم بازده خوبی داشته .فوقالعاده بودن
      دوستانی که تا حالا استفاده نکردید من بهتون قول میدم تو هر درس از د20 تا 40 درصد پیشرفت میکنید
      البته به پشت کا خودتونم بستگی داره .تنها دیدن این فیلم ها کافی نیست .
      کنارش باید تمرین و تکرار کنید و تست بزنید.
      میگی داره حرفاای مبتکران رو میگه درست ولی داداش من یکی بهت توضیح بده بهتر میفهمی یا مکتوب باشه ؟
      درسته گرونه ولی خوبه

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ازجمله عرفان اکبری کنکور آسان است و علی کرامت که هیچکدوم به هیچ دردی نمیخورن.

انصافا اصلا دیدیشون که نظر دادی درموردش؟؟؟؟؟؟؟شاید بهترین نباشن اما اینجورم نیستن حداقل فیزیکش

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirbay نمایش پست ها
      چرا داری چرت میگی ؟ شما نتوسنتی ارتباط برقرار کنی مشکل موسسات چیه
      من از دوتا موسسه استفاده کردم واقعا هم بازده خوبی داشته .فوقالعاده بودن
      دوستانی که تا حالا استفاده نکردید من بهتون قول میدم تو هر درس از د20 تا 40 درصد پیشرفت میکنید
      البته به پشت کا خودتونم بستگی داره .تنها دیدن این فیلم ها کافی نیست .
      کنارش باید تمرین و تکرار کنید و تست بزنید.
      میگی داره حرفاای مبتکران رو میگه درست ولی داداش من یکی بهت توضیح بده بهتر میفهمی یا مکتوب باشه ؟
      درسته گرونه ولی خوبه
      صد در صد تایید میشه حرفت من شیمیم زیر صفر بود با یزدانی که همه اینقدر ازش بد میگن کلی پیشرفت کردم یه تخته سیاه هم گرفتم تست کار کردم و نکته به جزوه یزدانی اضافه کردم شیمیم عالی شده...

چطور اسم شیمی میاد همه میگن مبتکران بعد یکی رو مبتکران برات توضیح بده هیچی یاد نمیگیری بد هست دزد هست قاتل هست کلاهبرداره ؟!؟

خوب شیمی همینه دیگه توقع نداشته باش بره روش از کره مریخ بیاره روشی که واسه ساختار لویس میگه بهترین روش هست و تو هیچ کتابی هم پیدا نمیشه همین یزدانی که

میگن هیچی بلد نیست و...

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      به انسانی ها تهیه دی وی دی های جمع بندی استاد تمنا {فلسفه} {اردو} رو پیشنهاد میکنم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      صد در صد تایید میشه حرفت من شیمیم زیر صفر بود با یزدانی که همه اینقدر ازش بد میگن کلی پیشرفت کردم یه تخته سیاه هم گرفتم تست کار کردم و نکته به جزوه یزدانی اضافه کردم شیمیم عالی شده...

چطور اسم شیمی میاد همه میگن مبتکران بعد یکی رو مبتکران برات توضیح بده هیچی یاد نمیگیری بد هست دزد هست قاتل هست کلاهبرداره ؟!؟

خوب شیمی همینه دیگه توقع نداشته باش بره روش از کره مریخ بیاره روشی که واسه ساختار لویس میگه بهترین روش هست و تو هیچ کتابی هم پیدا نمیشه همین یزدانی که

میگن هیچی بلد نیست و...
      تموم شد رف .من خودم با یزدانی شیمیم رو به 60 رسوندم از صفر

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درسته که ادم این فیلمارو نگا میکنه پیشرفت میکنه منم منکر این نیستم ولی مشکل اینجاس که اولا تو فیلما میگن همه شما صد میزنید و دانش اموز وقتی نمیتونه 100 بزنه از موسسات ناراضی میشه وگرنه ادم زیاد پیشرفت میکنه ولی 100 نمیشه زد باهاشون دوما دانش اموزا اصلا رو مطالبی که از دی وی دی میخونن تمرین زیاد نمیکنن احساس میکنن دی وی دی یه امپوله که میخاد درس تزریق کنه تو ذهنشون ....در ضمن جمله سازی و کدینگ کردن رو لغات زبان ولی با چند روش دیگر نه روشهای موجود در دی وی دی ها و اینترنت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)