خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

این مرد شاید بارها به خوابتان آمده باشد...

هرشب در سرتاسر جهان، هزاران نفر این چهره را در خواب می بینند

01.jpg

شاید در ابتدا کمی‌ عجیب به نظر برسد، اما اگر شما یا یکی از نزدیکان‌تان چهره این مرد را در خواب دیده
      باشید، شما هم جزء هزاران نفری هستید که در سرتاسر جهان از ایران گرفته تا آمریکا و... این مرد را در
      رویاهایشان مشاهده کرده‌اند!
      این ماجرا آنقدر جالب و همه گیر بود که حتی سایتی هم با عنوان این مرد راه اندازی شد و تمام افرادی که
      تجربه دیدن این فرد را داشته‌اند به بحث و اظهار نظر درمورد خواب و رویاهایشان در مورد این آقای مرموز
      پرداخته اند.
      تاریخچه
      تمامی‌ این ماجراها از ژانویه سال 2006 در نیویورک آغاز شد؛ زمانی که بیمار یک روانپزشک ادعا کرد مردی را
      بارها در رویاهایش می بیند و با او صحبت می‌کند. این زن می گوید که حتی یک بار هم این فرد را در زندگی
      واقعی ملاقات نکرده است اما بارها او را در خواب دیده است.

02.jpg

پس از صحبت‌های این خانم، تصویر مرد ترسیم می‌شود و برروی میزکار روانپزشک باقی می‌ماند تا اینکه
      بیمار دیگری می‌آید و با دیدن این عکس ادعا می‌کند که این مرد را بارها در خواب دیده است.
      با این اتفاقات روانپزشک تصویر این مرد را برای تعدادی از همکارانش ارسال می‌کند و پس از گذشت چند ماه،
      چهار بیمار دیگر هم می‌گویند که این مرد را بارها در خواب دیده‌اند!

03.jpg

از ژانویه سال 2006 تا کنون حداقل 2000 نفر از شهرهای مختلف از جمله لس آنجلس، پکن، بارسلون،
      پاریس، مسکو و تهران و... اعلام کرده‌اند که این مرد را دیده اند.
      افراد اعلام کرده‌اند که این مرد در خواب با آنها پرواز می‌کند، پس از یک روز سخت کاری به آنها آرامش می‌دهد
      و حتی با آنها غذا می‌خورد.

04.jpg

اما واقعا چه چیزی باعث چنین اتفاقی می‌شود؟
      تئوری‌های مختلفی مطرح شده است تا حضور مکرر این مرد رو در خواب افراد مختلف توضیح دهند. 3 تئوری
      زیر مهمترین این تئوری ها شناخته شدند :
      تئوری اولیه
      با توجه به نظریه روانکاوی یونگ، این مرد یک تصویر کهن متعلق به ضمیر ناخودآگاه جمعی است که می تواند
      در مواقع سختی (رشد عاطفی، تغییرات دراماتیک در زندگی ما، شرایط استرس زا و غیره) به خصوص در
      افراد احساساتی به این شکل نمود پیدا کند.
      06.jpg

تئوری ماورای رویا
      این نظریه، جالب ترین و یکی از تاثیرگذارترین تئوری هایی است که تا به حال مطرح شده، اما دارای پایین ترین
      اعتبار علمی هست. بر اساس این نظریه این مرد یک فرد واقعی است، کسی که مهارت‌های خاص روانی
      دارد و توانایی ورود به خواب افراد را دارا می‌باشد!
      برخی معتقدند که در زندگی واقعی، این مرد همان شکلی ست که در خواب ظاهر می شود. برخی دیگر فکر
      می کنند وجهه او بایستی کاملا متفاوت باشد.
      اما برخی از این افراد چنین می پندارند که پشت سر این مرد یک طرح شست و شوی ذهنی توسعه یافته از
      سوی شرکت های مرموز و بزرگ وجود دارد.

07.jpg
      تئوری تقلید رویا
      این یک تئوری علمی جامعه شناختی است که ادعا می کند این پدیده بطور معمولی بوجود آمده است ولی
      به تدریج توسط تقلید گسترش پیدا کرده است. در واقع زمانی که مردم به این پدیده پی بردند و مدام راجع به
      آن فکر کردند و به گفتگو پرداختند، عمیقا تحت تأثیر قرار گرفتند و همین باعث شد که شروع به دیدن این مرد
      در خواب کنند.

05.jpg

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نیاد خابمون صلوات:/

3. Top | #3
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      جالب بود

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام و درود ،
      خیلی متشکر از مطلب ، در نوع خودش جالب بود
      من بیشتر این جمبه رو قبول دارم : "
      اما برخی از این افراد چنین می پندارند که پشت سر این مرد یک طرح شست و شوی ذهنی توسعه یافته از
      سوی شرکت های مرموز و بزرگ وجود دارد."

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط na3r!n نمایش پست ها
      نیاد خابمون صلوات:/
      من صلوات دادم بیاد تو خوابت

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

من منتظرم امشب بیاد تو خوابم شاید سوالای کنکور رو داشته باشه شاید اصن طراح سوال باشه...

به به ببین چه چیزی پیدا کردم اینا نوشته های اونایی هستن که خواب این خوشگل پسر رو دیدن

DREAMS

"I have had this recurrent dream for some years now. A tall, dark man shows me a picture and asks me if I can recognise my father in it. The man in the picture is this man I have never seen before, he looks nothing like my dad, nevertheless I inexplicably answer that I do recognize my father. At this point I usually wake up feeling very peaceful. Other times the dream continues, I am standing before my father's grave, I place some flowers on the ground and I realise the photograph on the tombstone is missing."

"I fell in love with him from the very first time I saw him in my dream. Even though if I think about it I must admit he's really ugly. And yet each and every time, he sweeps me off my feet with his romantic gestures and sweet words. He buys me flowers, jewellery, he takes me out to dinner or to the beach to watch the sunset."

"I have always had this dream of flying in the sky over my city and observing my friends from up there. Since I moved to another house I started meeting this man while flying. Not every single time that I have this dream about flying, but often enough. He flies too, but he never speaks."

"The first time I had a dream about this man I was having a hard time at work. I had a dream about getting lost in a huge and deserted shopping mall. Suddenly this man appeared and I started running away from him. He chased after me for what seemed like an hour until I found myself against a wall in the kids' area in a supermarket. At this point he smiled at me and he showed me the way out towards the cash desks and I woke up. Ever since that night this man has appeared in all of my dreams and he always gives me directions to get out of the dream and wake up."

"I have never had ********** relationships or even fantasies. But I dream about having ***ing with this man all the time. I must admit he has a lot of imagination and he pleases me. Sometimes when I wake up I discover I have had a nocturnal emission."

"I saw this man in my dream, dressed as Santa Klaus. When he showed up I felt so happy, just like when I was a little girl. Then he smiled at me and his head became a balloon,floating in the air above me, but no matter how hard I tried to catch it, I just couldn't reach it."

" I dreamt of this man when I was in the 10th grade. He hasn't been in any recurring dreams just one very memorable and terrifying dream. In my dream I was stuck in a room sitting on a stool. A few feet away from me there was a television set. I was 'visited' by two men I had never seen before (not 'this man') and they both attacked me. I woke up covered in sweat and tears and I was screaming. I somehow fell asleep then I found myself back in the room. I started screaming and crying. Then This Man showed up on the screen. I begged him to not harm me. He didn't change his blank expression or speak. He slit my throat and I woke up. I suppose he let me out of the nightmare but I couldn't stop thinking about him for weeks. I still have some of the sketches I drew of him. I know it's kind of weird."

" I dreamt this man was in my mirror watching me, saying nothing, and he was wearing glasses. He never moved the entire time I saw him, he was like a statue, so still."

" I dreamt this man... was Brazilian and very handsome. He was a schoolteacher type with 6 fingers on his right hand. He said if the US had a nuclear disaster: go North!"

" I have seen this man in 3 completely different dreams. He was slightly different from the picture, but I recognized him immedialely. He appeared suddenly and disappeared in the same manner. His message in all 3 of my dreams was:" It's all over". That was repeated 3 times in each dreams. The differences in the picture and the man in my dreams are: his hair was a little longer in the top; his eyebrows were not as bushy. Other than that, he is identical. I had no fear of him, but many questions."

مثله این که مهربونه بچه ها اگه تو خوابتون اومد ازش سوالای کنکور رو بگیرین فکر کنم بده

6. Top | #6

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ما که ندیدیم امید وارمم ک نیاد
      جونی نیست
      انگار نوری نیست

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      من فک کنم دیدمش ... !

ولی تاثیر خاصی روم نزاشته !

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من دارم یک تحقیقی جالب در مورد خواب و مرگ انجام میدم.
      نتیجش شاید یک کتاب بشه
      خیلی جالبه این جیزها
      ممکن است فردی که کما رفته صدای ما را بشنود ناراحت شود خوشحال شود ولی نتواند به ما بفهماند که می فهمد!
      شاید وقتی یک انسانی بمیره هم روحش صدای ما را بشنود ما را ببیند ناراحت شود و گریه کند و....
      نمیتونه به ما بفهماند و شاید حتی فکر میکند به ما می فهماند و شاید فکر میکند ما میفهمیم و جواب می دهیم.
      هرطور باشه من با صدای بلند میگم اگر صدای من را میشنوی من میدونم تو نمیتونی به من بفهمونی
      چه قدر خوشحال می شود و می خندد
      خواب نیز دنیای جالبی دارد.
      وقتی ما میخوابیم روح ما وارد جسم دیگری در دنیای دیگری می شود.
      وقتی ما در این دنیا هستیم، به راستی هنگام خواب چند درصد این دنیا را به یاد داریم؟
      وقتی نیز بیداریم طبیعی هست فقط یک کمی از خوابمان یادمان باشد.
      فقط صحنه های ترسناک یا خیلی حس های خوب که همراه با بیداری و وصل به این دنیا هست یادمان می ماند.
      موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من بیشتر با تئوری سوم موافقم
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      همینو کم داشتم...
      امشب باهاش صحبت میکنم تا به خواب بقیه نره!
      احساس کردم فرشته مرگه!آخه خیلی مرموز...
      چقدرم قیافش عجیب...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من این یارو رو چند بار توی پارک دیدم.
      داشت ورزش میکرد.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بیشتر فکر میکنم شبیه مجید دلبندمه
      ولی بدون شوخی
      تو بچگی یکیو دیدم که تی خونه قبلیمون شب که خوابیده بودیم اومد بیدارمون کرد و تنها بودم همه ی تخت خواب هار پرت کرد بیرو
      فقط این نبد چند تای دیگه هم بودن
      احساس میکنم اونه
      چون لحظه ی دیدن این عکس یه احساس عجیبی پیدا کردم
      ولی او عکسی که شبیه ادم فضایی اون فرضیه دارای انحراف به یه سمتیه که بعضیا میدونن
      من با اون نقاشیه دوم و اول مافق ترم فک کنم خد ناکسش بود
      با ملت حال میکنو من ااز خواب به در میکنه
      این نامرد بد ترین کابوس زندگی من بود تا عمر دارم اون کابوس یادم نمیره.البته به این سادگی نبود ترسناک بود صحنه ها

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>بیا ما شکلکشم داریم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      چشم...
      شما نگران مایی؟؟؟؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام ،
      ببخشید دوستان یه موضوعی رو میخوام مطرح کنم که شاید جاش اینجا نباشه ولی بی ربط نیست
      تو عمرم چند تا خواب دیدم که واقعا دیگه نمیشه تشریحشون کرد و با حس زمینی نمیشه توضیحش داد
      مثالش ، خوابی بود که تو یه قبرستان بودم و یکی داشت همه رو از دم تیغ میگذروند ، یه حس خیلی خیلی عجیبی داشتم
      شما هم هم با این جور خواب ها مواجه شدین که اون حس خاص رو تجربه کرده باشین ؟؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Al I نمایش پست ها
      سلام ،
      ببخشید دوستان یه موضوعی رو میخوام مطرح کنم که شاید جاش اینجا نباشه ولی بی ربط نیست
      تو عمرم چند تا خواب دیدم که واقعا دیگه نمیشه تشریحشون کرد و با حس زمینی نمیشه توضیحش داد
      مثالش ، خوابی بود که تو یه قبرستان بودم و یکی داشت همه رو از دم تیغ میگذروند ، یه حس خیلی خیلی عجیبی داشتم
      شما هم هم با این جور خواب ها مواجه شدین که اون حس خاص رو تجربه کرده باشین ؟؟

من چند روز پیش خواب دیدم دارن گردن عدد یک رو با گیوتین قطع میکنن.
      بعد که قطع کردن یک تبدیل شد به0.2و0.8
      واقعن ترسناک بود باید اونجا میبودین تا میفهمیدین چی میگم.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)