خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

جان هرکی دوست دارین کمکم کنین

تو رو خدا یکی بهم کمک کنه اینقدر سایتها را گشتم گیج شدم به شما پناه اوردم.من فارغالتحصیل 82کاردانی رشته بهداشت عمومی هستم الان 34 سال سن دارم میخوام دوباره درس بخونم اما ادامه تحصیل رشته خودم بدرد نمیخوره اگه خدا بخواد با علاقه و پشتکاری که دارم میخوام کنکور سراسری شرکت کنم ولی فقط و فقط واسه دندانپزشکی یا داروسازی .بنظر شما توی این سن میشه این. رشته ها رو قبول شد ویا اگه قبول بشم میتونم ادامه بدم با توجه به سنی که دارم.توروبخدا جوابمو بدین دارم دیونه میشم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من كه هيچ دليلي نمي بينم كه نشه!يادگيري محدوديت سني نداره خواه 18 سال خواه 118 سال!شما هم هيچ محدوديتي نداري!

3. Top | #3

نمایش مشخصات
      چرا که نه
      حتما موفق میشی و ی دندونپزشک خیلی خوب میشی
      اما وقتی دکتر شدی یادت نره که انصاف رو رعایت کنی و قلفتی پوست مردم رو نکنی( باشه!)(فقط محض روحیه دهی بود)ناراحت نشین یهو
      من هم سعی میکنم مسواکمو هرشب بزنم تا دندونام خراب نشه اما اگه خدای نکرده خراب شد میام پیش شما فقط ارزون حساب کن
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از لطفتون ولی تورو خدا احساسی جوابمو ندین فرضا من دندانپزشکی قبول شدم تا بخوام تموم کنم 40 سالم شده .توی 40 سالگی ادم میتونه دندانپزشک یا داروساز بشه منظورم اینه واسه این دوتا رشته سن زیادی نیست ؟بازدهی داره؟ممنووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووون

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه الان اينكارو نكني وقتي شدي 40 ساله اون وقته كه ميگي اي كااااش وقتي 34 ساله بودم شروع كرده بودم و به چيزي كه ميخواستم رسيده بودم .
      الان خودتو توي اون موقعيت تصور كن ميبيني تنها نظري كه برات مهم خواهد بود نظر خودته .
      اگه واقعا ميخواي نيازي به دونستن نظر ديگران نداري .

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط brad نمایش پست ها
      ممنون از لطفتون ولی تورو خدا احساسی جوابمو ندین فرضا من دندانپزشکی قبول شدم تا بخوام تموم کنم 40 سالم شده .توی 40 سالگی ادم میتونه دندانپزشک یا داروساز بشه منظورم اینه واسه این دوتا رشته سن زیادی نیست ؟بازدهی داره؟ممنووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووون
      دوست عزیز من اگه به چیزی علاقه داشته باشم حتی وقتی صد سالگیم بهش برسم بازم راضیم...مهم خودتی...چرا الان یه ذره یی دیر هست وای بازم بهش میتونی برسی...دست دست کردن بهتره یا اقدام کردن؟40 سالگی مطب داشته باشی بهتره یا 56 سالگی؟
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من اگه به چیزی علاقه داشته باشم حتی وقتی صد سالگیم بهش برسم بازم راضیم...مهم خودتی...چرا الان یه ذره یی دیر هست وای بازم بهش میتونی برسی...دست دست کردن بهتره یا اقدام کردن؟40 سالگی مطب داشته باشی بهتره یا 56 سالگی؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم ازهمتون که راهنمایی کردین و امید دادین. راستشو بخوایین کتابها رو خریدم ولی هر وقت میخواستم بخونم(در سن 34 سالگی) وپسرمو میدیدم که سال دیگه باید مدرسه میرفت خندم میگرفت از وقتی که عضو این انجمن شدم یه حال دیگه دارم .واسم دعا کنین که به هدفم برسم چون عاشق درخوندنم ولی متاسفانه مشکلات زندگی سد راهم شده بود

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنونم ازهمتون که راهنمایی کردین و امید دادین. راستشو بخوایین کتابها رو خریدم ولی هر وقت میخواستم بخونم(در سن 34 سالگی) وپسرمو میدیدم که سال دیگه باید مدرسه میرفت خندم میگرفت از وقتی که عضو این انجمن شدم یه حال دیگه دارم .واسم دعا کنین که به هدفم برسم چون عاشق درخوندنم ولی متاسفانه مشکلات زندگی سد راهم شده بود
      موفق باشید...سعی کنید تومسیر هدف تونم تحت هیچ شرایطی دلسرد نشین

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      با امید موفقیت شما.
      همیشه توکل به خدا ، تلاش و پشتکار و امید به آینده رو در وجودتون تقویت کنید .
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن