خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

من ترلان پروانه 17 سال دارم!

بازیگر جوان «گذر از رنج‌ها» درباره نقشش در سریال توضیح داد.

ترلان پروانه - بازیگر سریال در حال پخش «گذر از رنج‌ها» - که در قسمت‌هایی ابتدایی این سریال در جریان قصه فوت کرد، به برداشت‌های نادرست و سوءتفاهم‌هایی که نسبت به نقشش در سریال فریدون حسن‌پور به وجود آمده بود، پاسخ داد.

فایل پیوست 21079

این بازیگر سینما و تلویزیون که از کودکی وارد حوزه‌ی بازیگری شده است، توضیح داد: زمانی که قسمت اول سریال «گذر از رنج‌ها» به روی آنتن رفت، یکسری برداشت‌های اشتباه از نقش «زیبا» از جانب بینندگان پیش آمده بود که سن زیبا از سن واقعی خودش بیشتر نشان داده شده است؛ در حالی که من، ترلان پروانه، 17 ساله هستم و زیبا هم یک دختر روستایی با سن خودم نشان داده شده و سنم بیشتر نشده است.
      یکی از دلایلی که زیبا بعد از به دنیا آوردن کودکش از دنیا رفت، به خاطر سن کمش بود.
      زیبا یک دختر 17 ساله است که به خاطر عشق و زندگی‌ای که خودش انتخاب کرده بود از روستای پدری‌اش خارج شد و در جای دیگری زندگی‌اش را با همسرش آغاز کرد.

وی سپس به سختی کار در سریال «گذر از رنج‌ها» اشاره کرد و یادآور شد: اصولا کار در تهران سختی‌های خودش را دارد چه برسد در شهر دیگری با آن شرایط آب و هوایی که قطعا چند برابر سخت‌تر هم بود؛ به ویژه که لوکیشن‌های ما لوکیشن‌های معمولی نبود.

ما برای تصویربرداری یا در کوه و دشت و بیابان بودیم و یا بین درختان و جاهایی که اصلا نمی‌شد راه رفت با اسب راه می‌رفتیم.

بازیگر سریال «گذر از رنج‌ها» در ادامه، اولین تجربه‌اش با فریدون حسن‌پور - کارگردان «گذر از رنج‌ها» - را رضایت‌بخش دانست و گفت:‌ آقای حسن‌پور از کارگردانان خوب و حساس سینما و تلویزیون است که من به عنوان بازیگری که اولین بار بود با ایشان کار کردم، حساسیت‌هایش را دوست داشتم و در کل از این پروژه راضی بودم.
      بازتابی هم که بعد از پخش سریال از جانب بینندگان دیدم، خدا را شکر خوب بود؛ چراکه هم کارگردان خوبی داشت و هم گروه خوبی در کنار هم همراه بودند و در کل هرکس در این سریال وظیفه خودش را انجام می‌داد و کارش را به موقع می‌رساند. کارگردان و گروه خوب بزرگترین شرط موفقیت یک کار هستند.

وی همچنین با بیان اینکه خاطرات نقش «زیبا» همواره با داستان «گذر از رنج‌ها» همراه است، خاطرنشان کرد: با وجود اینکه «زیبا» اول داستان فوت کرد و تا قسمت آخر دیگر حضور آنچنانی ندارد، اما در خلال سریال مدام صحبت از زیبا می‌شود، خاطراتش مرور می‌شود و داستان به گذشته‌ها می‌رود.

ترلان پروانه در پایان گفت‌وگوی خود درباره‌ی جدیدترین کارهایش در حوزه سینما و تلویزیون اعلام کرد: از کودکی تا به حال سریال‌های زیادی کار کردم اما از میان آن‌ها سریال‌های الف ویژه‌ای که طی چندین سال گذشته کار کردم، «سرزمین کهن»، «تا ثریا» و «گذر از رنج‌ها» بود.
      آن سال‌ها که بچه‌تر بودم تعداد کارهایم بیشتر بود و با حساسیت کمتری بازی می‌کردم. در کل بازیگری را دوست دارم و می‌خواهم کارم را ادامه بدهم.
      در حال حاضر هم در یک فیلم سینمایی با عنوان «درنا، دختر آب» به کارگردانی حسین قناعت مشغول بازی هستم.

بیتوته

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فیلم هاش تو تلویزیون یادمه کوچیک بود با موهای فرفری ماشالله الان بزرگ شده و واسه خودش یک خانم شده موفق باشند

فایل پیوست 21080

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      زشته....
      یه وقتایی یه جاهایی آدم چیزی نمیدونه

یکی راهو یکی چاهه, دوراهی روبرومونه

یه وقتی راضی از اینی که میبینی خطر کردی

همیشه قصه رفتن نیست, یه جایی خوبه برگردی

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aishin نمایش پست ها
      زشته....
      قیافه خودش خوبه، اینجا آرایش کرده زشت به نظر میرسه. :yahoo (4):

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب که چی 17 سال دارم؟! خیلی مهمه الآن؟! خیلی تاثیر گذاره تو زندگی مون؟! بابا برای اینا تگ نکنید منو برید درستون رو بخونید.
      ویرایش توسط Mr.Dr : 07 بهمن 1393 در ساعت 19:12

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      خوب جناب
      اگه دوست نداری
      یا تگ های منو نگاه نگن
      یا منو از لیست دوستات خط بزن
      اجباری نیست که شما...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Johnny Depp نمایش پست ها
      خوب جناب
      اگه دوست نداری
      یا تگ های منو نگاه نگن
      یا منو از لیست دوستات خط بزن
      اجباری نیست که شما...
      چقد زود ناراحت میشی جانی!!!
      منظوری نداشت که.. شوخی کرد عزیزم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      ناراحت نشدم
      راهنمایی کردم...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم راهنمایی کردم.
      چی خط بزنم از لیست دوستام
      میگم ذهنتون رو درگیر مسائل الکی نکنید.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      خب که چی 17 سال دارم؟! خیلی مهمه الآن؟! خیلی تاثیر گذاره تو زندگی مون؟! بابا برای اینا تگ نکنید منو برید درستون رو بخونید.
      ایشون ناظر بخشه سینماس کارشو میکنه شما برو درستو بخون ولی واقعاخودت نفهمیدی از عنوان تاپیک درسی نیس:yahoo (21):

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط na3r!n نمایش پست ها
      ایشون ناظر بخشه سینماس کارشو میکنه شما برو درستو بخون ولی واقعاخودت نفهمیدی از عنوان تاپیک درسی نیس:yahoo (21):
      راهنماییش کردم. میدونم ناظر بخش سینماس. کور نیستم می بینم. درسمم میخونم به کسی هم ربطی نداره. حوصلتو هم ندارم. نقل قول نکن.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      دوستان اینجا رو به چالش نکشن
      ملت خودشون میدونن که چی خوبه چی بده...
      هرکس علاقه نداره منو بذاره تولیست سیاه...
      نمیخوام توهینی به کسی بشه...
      مدیر سایتم خودش میدونسته چیکار بکنه چیکار نکنه...

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba93 نمایش پست ها
      فیلم هاش تو تلویزیون یادمه کوچیک بود با موهای فرفری ماشالله الان بزرگ شده و واسه خودش یک خانم شده موفق باشند

فایل پیوست 21080
      این خانوم کوچولو خواهر رفیقمه !! (زمانی این قد و اندازه بودش دیدمش، هنوز عکساشو تو سیستم دارم!)

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      عاغا منم نفهمیدم چرا17 ساله را زده؟؟
      بچه بود دوست داشتنی بودددد الان دیگه دخترونه نیس قیافش
      ان شالله روز به روز موفق باشه

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات