خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 81
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      پس اینجور که شما میگین منی که ۲ ساله دارم واسه کنکور زحمت میکشی قطعا باید بیخیال رتبه زیر ۱۰۰۰ بشم مگر اینکه زیست و شیمیم رو بالای ۹۰ بزنم خب چه کاریه من که به هدفم نمیرسم دیگه چرا به خودم زحمت بدم
      تف تو این قانوناشون که هیچ جای جبرانی نمیزارن و انگار معدل نهایی چقدر بار علمی داره که اینهمه بهش ارزش میدن

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

پس اینجور که شما میگین منی که ۲ ساله دارم واسه کنکور زحمت میکشم قطعا باید بیخیال رتبه زیر ۱۰۰۰ بشم مگر اینکه زیست و شیمیم رو بالای ۹۰ بزنم خب چه کاریه من که به هدفم نمیرسم دیگه چرا به خودم زحمت بدم
      تف تو این قانوناشون که هیچ جای جبرانی نمیزارن و انگار معدل نهایی چقدر بار علمی داره که اینهمه بهش ارزش میدن
      شما اگه دوساله زحمت میکشین من 3 ساله زحمت میکشم.
      شما اگه معدلتون 10.5 باشه من معدلم 9.34 هست

حالا شما اگه بیخیال بشین من چیکار کنم؟؟
      من بیخیال نمیشم و ایشالا امسال کارنامه قبولیم در دندانپزشکی رو توی همین سایت قرار خواهم داد.

3. Top | #18
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      اندر احوالات تاثیر معدل بگم که من اگر سال سوم، ادبیات رو به جای 19.5، 20 میشدم، رتبم 1 می‌شد!

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anahita Najafi نمایش پست ها
      اندر احوالات تاثیر معدل بگم که من اگر سال سوم، ادبیات رو به جای 19.5، 20 میشدم، رتبم 1 می‌شد!
      کسانی که معدلشون پایینه چطور باید ضعف معدلشون رو جبران کنن؟؟؟؟

5. Top | #20
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSA نمایش پست ها
      کسانی که معدلشون پایینه چطور باید ضعف معدلشون رو جبران کنن؟؟؟؟
      مقداری خاک + چن قطره آب به مقدار متناسب با هم مخلوط میکنیم.
      2 دقیقه اون ور اون ورش میکنیم که کامل هم بیاد و بعد به کمک دوتا دست اون رو به حالت کروی یا بیضوی در میاریم سپس رو به آینه نشسته و به هرچه توان در دست داریم میکوبیم تو سرمون.

من که کاری جز این به عقلم نمیرسه.

ها یادم رفت بگم... در حین انجام عملیات بالا سلام های بلند به روح پاک مادر تصویب کننده این قانون مسخره بفرستید که عملیات کامل باشه... باور کنید اجر معنوی داره

جدای از شوخی باید بگم تاثیرش خیلی خیلی خیلی زیاده ... اینا به جا اینکه شرط معدل بزارن برای ورود به پزشکی و خیلیارو نا امید کنن میان معدل رو تاثیر میدن در کنکور که فقط کسایی که معدل بالا دارن پزشکی قبول شن و بقیه هم بیخود تلاش کنن و رشته های کم ارزش قبول شن ... اینا یه کلک خاصی سوار کردن که اگر اندر احوال آن بنگری کامل موتوجه میشی

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها.به نظرتون معدل کتبی نهایی 19/18واسه رتبه زیر 500 یا زیر 1000 تاثیر مثبت می ذاره یا منفی؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil1 نمایش پست ها
      سلام بچه ها.به نظرتون معدل کتبی نهایی 19/18واسه رتبه زیر 500 یا زیر 1000 تاثیر مثبت می ذاره یا منفی؟
      میگن سواره از حال پیدا خبر نداره.... اینجا بحث مدل زیر 15 و 10 نه 19.. کی شما رو را داد بیای تو این تاپیک؟

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من فقط یه سوال پرسیدم ولی شما به من توهین کردید.منم می تونم الان جواب شما رو بدم ولی اینکارو نمی کنم. من از شما گذشتم و به خاطر اینکه جو صمیمی و دوستانه فروم از بین نره و آقای آراز ناراحت نشن جواب شما رو نمیدم و همینطور که شما می خواین از این تایپیک میرم بیرون.

من فقط یه سوال پرسیدم ولی شما به من توهین کردید.منم می تونم الان جواب شما رو بدم ولی اینکارو نمی کنم. من از شما گذشتم و به خاطر اینکه جو صمیمی و دوستانه فروم از بین نره و آقای آراز ناراحت نشن جواب شما رو نمیدم و همینطور که شما می خواین از این تایپیک میرم بیرون.

9. Top | #24
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil1 نمایش پست ها

منی که دارم از معدل 10 و 9 حرف میزنیم سوال شما دال بر مسخره کرد من و دوستانه! ( غیر از اینه؟)
      هر تایپیک یه سطحی داره.... یه تاپیک برای نالیدنه ( مث همین) یه تاپیک برا علاف کردنه ( بخش آزاد) یه تایپیک برا تجارته ( تبلیغات) یه تایپیک برا پز دادنه ( جایی که شما باید این سوالو میپرسیدین).
      اینجا در این تاپیک باید بنالیی.. از درد معدل کم... نه اینکه بیای در مورد معدل 19هت سوال کنیی. شما باید بری تاپیک پز دادن اونجا سوال کنی.. میفهمی که چی میگم؟
      میخوام اصل موضوع رو برات تفهیم کنم ولی در قالب جملات نمیگونجه.

ها راستی یادت نره منم در جهت صمیمیت اعضای انجومن اینطور بی پروا و صمیمانه میحرفم...بخند پسر جان بخند دونیا دو روزه.

10. Top | #25
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anahita Najafi نمایش پست ها
      ولی شما درصد دینیتون خیلی از آقای پور میر بابایی پایین تر بود و اگه اشتباه نکنم 68 شده بود ! در حالی که شایان جان این درسو 94 درصد زده بودن

پس اگر ادبیات نهایی شما 20 هم بود باز 1 نمیشدید !

و همچنین درصد زمین شناسی شما 30 بود که آقا شایان این درس رو 64 درصد زده بودن پس !

درسته ؟
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

ویرایش توسط HaMeD.DeljoO : 18 بهمن 1393 در ساعت 20:40

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اونقدری که من با معدل 17 الان دپرسم دوستم با معدل 18 خوش حال نیست
      سنجش واقعا توجه عمقی به غمگین کردن ما در عوض شاد کردن داره
      نا شنوا باش وقتی هَمـــــــهـــــ از محال بودن آرزوهایتـــــــــ می گوینــــــد

12. Top | #27
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      چند پست بالایی رو ببین.
      طرف میترسه 19/18 تاثیر منفی داشته باشه.

سنجش خدا ازت نگذره با جوونای مردم چیکار کردی...

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      از نظر من اصلا بیخوده بشینیم حساب کتاب کنیم که تاثیــــــــــــر مثبت داره یا منفــــــــــــی یا چقد عمق داره
      چون بخواد تاثیـــــــــــــر بذاره میذاره کسی هم جلــــــــــــــودارش نیس و این فقط ی انرژی و حس منفـــــــــی به آدم میده و مثل ترمز دستـــــــیه
      زندگی بی مکث جریان داره....

14. Top | #29
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اگه معدلتون صفرم باشه درصد 100 شمارو 75 میکنه
      با این وجودم رتبتون عالی میشه و به چیزی که میخواین میرسید
      چه فرقی داره رتبتون چند شه
      همین که ب هدفتون برسید کافیه

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط venoos نمایش پست ها
      اگه معدلتون صفرم باشه درصد 100 شمارو 75 میکنه
      با این وجودم رتبتون عالی میشه و به چیزی که میخواین میرسید
      چه فرقی داره رتبتون چند شه
      همین که ب هدفتون برسید کافیه
      اگر معدل صفر باشه، 100% اگه یه درسی رو بزنید 75% حساب میشه!!

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)