خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حرفی واسه گفتن ندارم ... دیگه با این کارا ادم بره خارج بگه ایرانیه مسخره میکنن مارو.
      بس که مشهورمون کردن بعضیا .
      :yahoo (21):

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فرهنگ ایرانی یعنی این بعد از بازی ایران امارات خودشون زباله های خودشون جمع کردن و شدن سوژه تمامی رسانه

فرهنگ و تربیت این نیست که اگه تیم باخت فحاشی کنی و فحش بدی به تیم حریف یا داور رو به فحاشی بکشونی

من از دوستانی که فحش میدن میخوام یکبار خودشون جای این داور بزارند اگه این همه فحش بهشون وسط بازی و بعد از بازی و پیج شخصی ایشون بدهند چیکار میکنند ؟؟؟

داور هم یک انسان هست و دچار اشتباه اگر هم اشتباه کرد کمیته داوران برای جریمه هست بلاخره یک ادم عادل پیدا میشه جریمه اش کنه

تیم ما وقتی فقط یک گل زده و مدام گل خورده و خودش پنالتی ها رو خراب کرده و باخته ان دیگه داور مقصر نیست

قبول میکنم داور اشتباه کرد ولی داور یک انسان و جایز الخطا خواهش دیگه دست از فحاشی و حمله به صفحات شخصی دیگران جلوگیری کنید از یک کشور با این همه تمدن که ادعای داشتن کوروش کبیر و یدک میکشه خجالت داره از کشوری که دم از دین صلح و اسلام داره

ایا با فحاشی جز ابرو رفتن کشور ایران و باعث فقر فرهنگی اسم کشور ایران میشه چیزی عاید تیم ایران شد ؟؟؟؟؟؟

جالب اینجاست همین شخص که اشتباه گرفتن با بنجامین ویلیامز میگه هر دقیقه یک پیام برام اومده با این که بهم فحش میدادن

بعضی ها بابت فحش ها معذرت خواهی میکرده بابت فحش و من خوشحالم که ایران مردمی خوب داره

ببینید فرق فرهنگ بعضی ها با ما که دم از کوروش و دین رحمت و اسلام میزنیم

فایل پیوست 21074

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)