خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کتابای زرد عمومی

سلام من چهارم تجربی هستم.می خواستم بدونم کتابای زرد عمومی رو از کی باید تهیه کنم؟؟؟و ایا ضروری هستن یا نه؟؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این کتاب ها برای جمع بندیهای و شما ميتونيد این ها یا جمع بندی های گاج را تهیه کنید
      الان فکر کنم زوده
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دور دنیا در 4 ساعت رو پیشنهاد میدم که البته خودتون میدونید.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه دوست عزیز به هیچ وجه لازم نیست دیگه کتابای زرد رو بخرین.
      سوالات کنکور خارج از کشور رو سازمان سنجش در سایتشون قرار داده و تا چند روز دیگر پاسخ های تشریحیشون هم آماده میشه. هیچ نیازی به کتابهای دور دنیا و زرد و ... نیست.

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      نه دوست عزیز به هیچ وجه لازم نیست دیگه کتابای زرد رو بخرین.
      سوالات کنکور خارج از کشور رو سازمان سنجش در سایتشون قرار داده و تا چند روز دیگر پاسخ های تشریحیشون هم آماده میشه. هیچ نیازی به کتابهای دور دنیا و زرد و ... نیست.
      مگه شما فکر کردید مردم زرد رو بخاطر کنکور خارج میخرن؟؟؟ اصن زرد کنکور خارج نداره (نداشته). کتابایی مثل زرد و دوردنیا صرفا بخاطر کنکور خارجشون نیست، بخاطر دوران جمعبندی و داشتن پاسخ تشریحی هست

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      کتابای زرد رو تقریبا باید از فروردین شروع کنی که روی عمومی ها به ی تسلط خوب برسی اگه در دوران عید عمومی ها رو جمع کنی(اگه فارغ التحصیل هستی)خیلی عالی هست
      در بیابان گر به شوق کعبه، خواهی زد قدم

سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان، غم مخور

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      مگه شما فکر کردید مردم زرد رو بخاطر کنکور خارج میخرن؟؟؟ اصن زرد کنکور خارج نداره (نداشته). کتابایی مثل زرد و دوردنیا صرفا بخاطر کنکور خارجشون نیست، بخاطر دوران جمعبندی و داشتن پاسخ تشریحی هست
      من هم دور دنیا رو کامل دارم هم زرد رو. هردوشون فقط سوالات کنکور + پاسخ تشریحی هستن.( کتاب زرد یه سی دی تخمن رتبه هم داره که مهم نیست )
      سوالات کنکور داخل رو که تقریبا در همه کتابها وجود دارن. به صورت کامل و جمع بندی هم که توی اینترنت به وفور یافت میشه.
      تنها مزیت دوردنیا و زرد، همین سوالات کنکور سال گذشته خارج بودن که از امسال سوالات خارج سال گذشته با پاسخ تشریحی توی اینترنت پیدا خواهند شد.
      عملا دیگه کسی به خریدن کتابهای زرد نیازی نخواهد داشت، البته پشتیبان ها شدید اصرار خواهند کرد برای خریدن کتاب ( واسه اینکه 15% پورسانتشون رو دریافت کنن )

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SNIPER نمایش پست ها
      من هم دور دنیا رو کامل دارم هم زرد رو. هردوشون فقط سوالات کنکور + پاسخ تشریحی هستن.( کتاب زرد یه سی دی تخمن رتبه هم داره که مهم نیست )
      سوالات کنکور داخل رو که تقریبا در همه کتابها وجود دارن. به صورت کامل و جمع بندی هم که توی اینترنت به وفور یافت میشه.
      تنها مزیت دوردنیا و زرد، همین سوالات کنکور سال گذشته خارج بودن که از امسال سوالات خارج سال گذشته با پاسخ تشریحی توی اینترنت پیدا خواهند شد.
      عملا دیگه کسی به خریدن کتابهای زرد نیازی نخواهد داشت، البته پشتیبان ها شدید اصرار خواهند کرد برای خریدن کتاب ( واسه اینکه 15% پورسانتشون رو دریافت کنن )
      سوالات کنکوری که توی کتابای تست هست، به صورت طبقه بندی شده و فصل به فصل اومده. در حالی که ما برای دوران جمعبندی نیاز به کنکور جامع داریم.
      راجب سوالای نت اولا که کیفیت خیلی پایینی دارن، دوما یا پاسخ تشریحی ندارن یا پاسخ تشریحیشون قابله مقایسه با دوردنیا نیست. نبایدم باشه، هیچوقت یک پاسخ رایگان توی نت کیفیت پاسخی که براش پول میدی رو نداره. سوما هرکسی ترجیح میده یه مجموعه ی مرتب از سوالای کنکور رو داشته باشه نه اینکه یه سری فایل که از نت گرفته و اصلا ترتیبی ندارن. تازه علاوه بر این دلایل که گفتم، وقتی از نت بگیری و بخوای چاپ کنی هم فکر نمیکنم زحمت و تعداد کاغذ و جوهر و اینا برای چاپش کمتر از هزینه خرید کتابش بشه

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      سوالات کنکوری که توی کتابای تست هست، به صورت طبقه بندی شده و فصل به فصل اومده. در حالی که ما برای دوران جمعبندی نیاز به کنکور جامع داریم.
      راجب سوالای نت اولا که کیفیت خیلی پایینی دارن، دوما یا پاسخ تشریحی ندارن یا پاسخ تشریحیشون قابله مقایسه با دوردنیا نیست. نبایدم باشه، هیچوقت یک پاسخ رایگان توی نت کیفیت پاسخی که براش پول میدی رو نداره. سوما هرکسی ترجیح میده یه مجموعه ی مرتب از سوالای کنکور رو داشته باشه نه اینکه یه سری فایل که از نت گرفته و اصلا ترتیبی ندارن. تازه علاوه بر این دلایل که گفتم، وقتی از نت بگیری و بخوای چاپ کنی هم فکر نمیکنم زحمت و تعداد کاغذ و جوهر و اینا برای چاپش کمتر از هزینه خرید کتابش بشه
      کسی جلوی شما رو برای پول خرج کردن نگرفته به راحتی میتونین پول خرج کنین.
      چند روز دیگه نشر دریافت سوالات خارج از کشور رو میزاره اونوقت میبینین پاسخ تشریحی یعنی چی.
      ضمنا کل کنکور 87 تا الان رشته تجربی با پاسخ تشریحیش اگه با کیفیت عالی پرینت کنین و جلد کلفت با سیم بزنین بهش میشه 4000 تومن. حالا خارج هم بهش اضافه کنین میشه دو برابر.

در هر صورت شما در خرج کردن پولتون آزاد هستین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن