خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 82 از 82 نخستنخست ... 728182
    نمایش نتایج: از 1,216 به 1,230 از 1230
    1. Top | #1216
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmaddd نمایش پست ها
      به به مشتی شاداب
      درصداتو دیدم منم تقریبا کمتر از تو نباشم بیشتر از تو نزدم
      خوب همینم خوبه یکم خوندیم بازم من که اگه نمیخوندم الان پشیمون بودم
      منم هر چی شد میرم ولی دوس دارم آزاد پزشکی تبریز
      موفق باشی ایشالا

2. Top | #1217
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شاداب شریعتی نمایش پست ها
      موفق باشی ایشالا
      شمام همینطور

3. Top | #1218
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      رفقام تنهام گذاشتن
      ای نامردا

4. Top | #1219
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دعا میکنم که خوب بخونید فقط....به بازی نگیرید و کنکور 95 آسون که نیست ولی سخت تره از 94 از الانم 7 کولاکی و طوفانی شروع نکنید وگرنه بعد عید افت میکنید.
      پاسخ به سوالات سربازی

5. Top | #1220
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      دعا میکنم که خوب بخونید فقط....به بازی نگیرید و کنکور 95 آسون که نیست ولی سخت تره از 94 از الانم 7 کولاکی و طوفانی شروع نکنید وگرنه بعد عید افت میکنید.
      ینی مدیونی اگه 20تا صلوات نفرستی
      کلا ببین تاروخ تاپیکو

6. Top | #1221
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من نمیدونستم کجا سوالمو بپرسم واس همین اینجارو انتخاب کردم

بچه ها درباره کلاس کنکور سوال داشتم خب میدونید من فیزیک و زیست رو میرم کلاس چون نیاز دارم واقعا اما امروز دبیر فیزیکمون میگفت حتما عمومی هم برید یکی دوتا چون مثلا دینی رو شما دوساعت وقت میزاری بخونی خونه همون رو دبیر کنکور خوب در مدت زمان خیلی کوتاهی بهت میگه و ازاین حرفا البته خودشم گفت که الان مشکل هزینه و وقت هست

حالا به نظر شما ادم چه کنه/./؟؟؟؟ینی واقعا اینطوریه ؟؟؟بعدم خب معلومه اگه بخواییم چندتااا کلاس بریم وقت خونه کم میاریم و این که هزینه ها واقعا سنگین شدن
      بعضی حرفها را نباید زد و بعضی حرفها را هم نباید خورد بیچاره دلم چه میکند میان این زد و خورد....

7. Top | #1222
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یهدا نمایش پست ها

بچه ها درباره کلاس کنکور سوال داشتم خب میدونید من فیزیک و زیست رو میرم کلاس چون نیاز دارم واقعا اما امروز دبیر فیزیکمون میگفت حتما عمومی هم برید یکی دوتا چون مثلا دینی رو شما دوساعت وقت میزاری بخونی خونه همون رو دبیر کنکور خوب در مدت زمان خیلی کوتاهی بهت میگه و ازاین حرفا البته خودشم گفت که الان مشکل هزینه و وقت هست

حالا به نظر شما ادم چه کنه/./؟؟؟؟ینی واقعا اینطوریه ؟؟؟بعدم خب معلومه اگه بخواییم چندتااا کلاس بریم وقت خونه کم میاریم و این که هزینه ها واقعا سنگین شدن
      سلام
      شما برین کلاس عمومی بازهم بیاین خونه باید یک دورهم که شده کتاب رو بخونین وتست بزنین چون نمیشه فقط به توضیحات دبیر اکتفا کرد.عمومی ها دروسی هستند که بیشتر نیاز به خوندن و تست زدن دارن،چون اغلب بچه ها مفاهیم اصلی رو درک کردن تا حدی ،اگر هم مشکلی در درک بعضی مفاهیم برای فردی وجود داشته در هر درس با خوندن کتابهای کنکوری خوبی که وجود داره به راحتی و با هزینه کمتر میتونه برطرف کنه.
      درضمن شما بخواین برین کلاس حداقل بیست دقیقه قبلش باید حاضرشین تا حداقل دو دقیقه قبل شروع حاضر باشین در کلاس(اگر شهر بزرگ نباشین)وقتی هم که برگردین همون بیست دقیقه نیازه تا اماده بشین دوباره برین سر درس یعنی درکل چهل دقیقه.خوب همون چهل دقیقه رو فکر نمیکنین خودتون بخونین موفقترین تازه بعضی درسها هم راحتتر هستن و سریعتر میتونین تموم کنین و برین سر درس بعدیتون.

8. Top | #1223
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر من واقعا اشتباه که همه درسا را کلاس بری. این حرکت ینی یک اشتباه محض که طرف درس خوندنشو مدیون کلاس رفتن و فک میکنه فلان کلاس را پیش یه استاد خوب رفته حتما اون درسو بالای 70 میزنه - اشتباه اشتباه-وقتتون الکی با کلاس های مختلف پر نکنید- مشلا بهتربن کتاب های کمک اموزشی موجود هست که خودتون استاد میشید.
      قدر لحظه های “زندگی” را بدان
      زندگی یعنی “لبخند” به گذشته و امید به آینده
      لبخند “امروز” را با غم های گذشته تلخ مکن

9. Top | #1224
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یهدا نمایش پست ها

با نظر دوستمون موافقم و تکمیل کنم که تو دروس عمومی کتابهای خوبی هست که کامل توضیح دادن در ضمن اگر آزمونی شرکت میکنید بعد از یکی دوتا آزمون می فهمید که مثلا درس دینی رو چظور باید بخونید.
      من خودم سال اول به توصیه ی یه نفر همه ی دروس رو رفتم کلاس (عمومی و تخصصی) و تو عمومیا فقط جزوه ی زبانش بدردم خورد.سال اول رتبم شد 28000
      سال دوم 1 کلاسم نرفتم و با همین کتابایی که هست خوندم بنظرم خیلی بهتر از کلاس بودن بیشترشون.رتبم شد 5000
      اگر سوال دیگه ای بود در خدمتم

10. Top | #1225
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کیا دی وی دیا حامد دلیجه رو تهیه کردن؟
      مشاور

11. Top | #1226
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      کیا دی وی دیا حامد دلیجه رو تهیه کردن؟
      مگه اینم dvd داده؟

12. Top | #1227
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R.E.Z.A نمایش پست ها
      مگه اینم dvd داده؟
      چندسالی میشه
      مشاور

13. Top | #1228
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      چندسالی میشه
      چرا از ریاضی صنعتی شریف استفاده نمیکنی ( یا ب کسی ک میخوادپیشنهاد نمیکنی ؟

الان تو صنعتی شریف خیلی بهتر از اینا تدریس کردن !

وقتی طرف تو تلویزیون اومده میگ شاید 15 درصد سوالات ریاضی کنکور 94 بشه با تکنیک حل کرد وبقیه نیاز ب راه حل اصلی و مفهومی خود کتاب !

خود تکنیک باعث میشه ریاضی رو خوب نفهمیم !

تکنیک و این راه و روشا خوبه ولی بعد از اینکه رو کل مفاهیم مباحث مسلط باشیم !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #1229
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

چرا از ریاضی صنعتی شریف استفاده نمیکنی ( یا ب کسی ک میخوادپیشنهاد نمیکنی ؟

الان تو صنعتی شریف خیلی بهتر از اینا تدریس کردن !

وقتی طرف تو تلویزیون اومده میگ شاید 15 درصد سوالات ریاضی کنکور 94 بشه با تکنیک حل کرد وبقیه نیاز ب راه حل اصلی و مفهومی خود کتاب !

خود تکنیک باعث میشه ریاضی رو خوب نفهمیم !

تکنیک و این راه و روشا خوبه ولی بعد از اینکه رو کل مفاهیم مباحث مسلط باشیم !
      من که الا رو قبول دارم
      برا خودم نیست ازم پرسیدن درباره ریاضی دلیجه و عربی حقیقی خواستم بدونم کسی استفاده کرده
      مشاور

15. Top | #1230
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      عاپ
      برای کسایی که دنبال انگیزه های زپرتین

صفحه 82 از 82 نخستنخست ... 728182

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)