خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 121
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها
      سلام
      من شیمی رو زینلی گرفتم که با اینکه تعریفش رو زیاد شنیده بودم خیلی خوب نیس
      فیزیک پارسایان میرم که خوبه و ازش راضی هستم
      ریاضی هم سلطانی که فوق العاده هستن

اما توی زیست...
      با آقای ده بزرگی کلاس گرفتم
      ایشون مفهومی و نکته ای کار میکنن که من که پارسال رشتم ریاضی یوده چیز زیادی متوجه نمیشم.....متاسفانه

یه سری ها میگن تو باید با فلاح زاده میگرفتی؟؟
      میشه معرفی کنید دبیر خوب زیست که پایه ای کار کنه؟؟
      از اولِ اول ....مفهومی و تستی...

خصوصی هم باشه مشکلی نیس...لطفا راهنمایی کنید عجله دارم..خیلی عقبم
      برای یاد گرفتن اولیه؛ بهتره معلم خصوصی بگیری که از پایه و صفر بهت یاد بده. پیشنهاد می کنم یه معلم خوب ولی معمولی که تو مدارس هستن و نرخ ساعتیشون معقوله رو پیدا کنی که گرون نشه برات... چون باید چندبار بخونی. موفق و موید باشی.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

اما توی زیست...
      ایشون مفهومی و نکته ای کار میکنن که من که پارسال رشتم ریاضی یوده چیز زیادی متوجه نمیشم.....متاسفانه

سلام ببینین اول حرف کسی نشین که فلان کس خوبه به قول یکی دبیرا با نسخه ای که اینو اون براتون میپیچه خودتو درمان نکن
      دوم ببینین برین موسسه گزینه دو خ اردیبهشت میشه حدودا خیابونی که رو بروی بیمارستان شهریاره یا همون سر پوسچی اونجا هم کلاسای خوبی داره
      و سوم اینکه از فیلم های صنعتی شریفم که رایگانه میتونین استفاده کنین
      موفق باشین

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هووووووووفهمین پارساییان نمی دونین داره چی کا می کنهحیف این جا جاش نی وگرنه رسواش می کردم تا دلتونم بخواد مدرک دارم بر علیهشمحمود زاده سلطانی الماسی نقش وار ده بزرگی کمال صالحی نوربخش جباری هیچ کدوم نمی تونه براتون کاری کنه از ما گفتن بود داداش خود دانی بشین خودت بخون که خربزه آب است

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

اما توی زیست...

رضایی رو امتحان کن خودم سرکلاسش نبودم ولی تعریفشو زیاد شنیدم
      خانم جعفریم هستن ولی به معروفی بقیه نیستن و فک کنم پایه ای ترکارکنن

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis413 نمایش پست ها

رضایی رو امتحان کن خودم سرکلاسش نبودم ولی تعریفشو زیاد شنیدم
      خانم جعفریم هستن ولی به معروفی بقیه نیستن و فک کنم پایه ای ترکارکنن
      این سلطانی که ایشون گفتن دبیر قیصری رتبه 12 هست جزوشون کپه کتاب ریاضیات مهر و ماه هس و چیز خاصی هم سر کلاسشون نمی گن می دونم که شما فقط پیش نهاد دادید منم خواستم اینو بگم
      ویرایش توسط Nikolai : 10 مرداد 1395 در ساعت 10:34 دلیل: ی غلط املای خیلی ضایع

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Devil May Cry نمایش پست ها
      این سلطانی که ایشون گفتن دبیر قیصری رتبه 12 هست جزوشون کپه کتاب ریاضیات مهر و ماه هس و چیز خاصی نمی گن می دونم که شما فقط پیش نهاد دادید منم خاصتم اینو بگم
      استادای بزرگ بیشترشون به نظرمن الکی بزرگ شدن دانش آموز خوبومیگیرن رتبه تحویل میدن آخرشم به اسم خودشون تموم میکنن
      ولی بی انصافیه بگیم همه اینطورین اقای استاد زاد دبیرفیزیک هستن ماباهاشون فقط6جلسهجمع بندی گرفتیم دوستم فیزیک درحد0بود ولی بااین 6جلسه حدودن رسید به37 بهتره درمورد همه این قضاوتو نکنیم

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis413 نمایش پست ها

استادای بزرگ بیشترشون به نظرمن الکی بزرگ شدن دانش آموز خوبومیگیرن رتبه تحویل میدن آخرشم به اسم خودشون تموم میکنن
      ولی بی انصافیه بگیم همه اینطورین اقای استاد زاد دبیرفیزیک هستن ماباهاشون فقط6جلسهجمع بندی گرفتیم دوستم فیزیک درحد0بود ولی بااین 6جلسه حدودن رسید به37 بهتره درمورد همه این قضاوتو نکنیم
      بله حرفتون و واقعا قبول دارم منم نگفتم همه استادا اینجورین آقایه دکتر رضایی ی دبیر زیست هستن که گرچه معروف نیستن و شناخته شده نیستن ولی کارشون فوق العادس بر عکس این جوجه ده بزرگی که دوزار بارش نی ولی بشدت معروف شده البته دلیل این معروفیت رو خوب می دون ولی ول چیزی نمی گم در موردش

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام به همه ببخشید که اینو میپرسم میگم gf به کنکور لطمه میزنه؟ ببخشید که اینو پرسیدم

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir 1378 نمایش پست ها
      سلام به همه ببخشید که اینو میپرسم میگم gf به کنکور لطمه میزنه؟ ببخشید که اینو پرسیدم
      ای بابااااااااااا دوباره شماییدتو گپ خونه سوالتون و پرسیدین دوستان هم جوابتون و دادن یک کلام اگه امسال و می خوای بد بخت نشی بزارش کنار همین و بس بعدشم پستتون طبق قوانین نامرطبت به موضوع تاپیک هست و اسپم محسوب می شههمین پست بنده هم الان اسپم محسوب می شهخواهشا اگه دوباره سوالی چیزی دارین به هیچ عنوان این جا نظر نذارید یا تو گپ خونه نظر بزارید یا تو پ خ برا هر کی که خواستینموفق باشین

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      هووووووووفهمین پارساییان نمی دونین داره چی کا می کنهحیف این جا جاش نی وگرنه رسواش می کردم تا دلتونم بخواد مدرک دارم بر علیهشمحمود زاده سلطانی الماسی نقش وار ده بزرگی کمال صالحی نوربخش جباری هیچ کدوم نمی تونه براتون کاری کنه از ما گفتن بود داداش خود دانی بشین خودت بخون که خربزه آب است

راستش اوضای پارسایان خیلی خرابه....خیلی بی ادبه...

واقعا هیچ کدوم از این معلما به درئد نمیخورن؟
      اینا نتونن کاری بکنن خودمم که نمیتونم پس کی باید چ غلطی بکنه؟؟
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      ای بابااااااااااا دوباره شماییدتو گپ خونه سوالتون و پرسیدین دوستان هم جوابتون و دادن یک کلام اگه امسال و می خوای بد بخت نشی بزارش کنار همین و بس بعدشم پستتون طبق قوانین نامرطبت به موضوع تاپیک هست و اسپم محسوب می شههمین پست بنده هم الان اسپم محسوب می شهخواهشا اگه دوباره سوالی چیزی دارین به هیچ عنوان این جا نظر نذارید یا تو گپ خونه نظر بزارید یا تو پ خ برا هر کی که خواستینموفق باشین

+دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بله حرفتون و واقعا قبول دارم منم نگفتم همه استادا اینجورین آقایه دکتر رضایی ی دبیر زیست هستن که گرچه معروف نیستن و شناخته شده نیستن ولی کارشون فوق العادس بر عکس این جوجه ده بزرگی که دوزار بارش نی ولی بشدت معروف شده البته دلیل این معروفیت رو خوب می دون ولی ول چیزی نمی گم در موردش
      دلیل معروفیتش مزه ریختن سر کلاسه...
      من رضایی رو میشناسم ..تعریفشو هم شنیدم...اونم معروفه ها..خوبه؟پایه ای درس میده؟؟
      +گفت:

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Gentleman نمایش پست ها
      سلام ببینین اول حرف کسی نشین که فلان کس خوبه به قول یکی دبیرا با نسخه ای که اینو اون براتون میپیچه خودتو درمان نکن
      دوم ببینین برین موسسه گزینه دو خ اردیبهشت میشه حدودا خیابونی که رو بروی بیمارستان شهریاره یا همون سر پوسچی اونجا هم کلاسای خوبی داره
      و سوم اینکه از فیلم های صنعتی شریفم که رایگانه میتونین استفاده کنین
      موفق باشین
      سلام گزینه دو میدونم کجاست توی خیابونیه که سرش نارنج و ترنجه..فک کنم البته
      منم همونجا آزمون گرفتم ولی دبیراشو نمیشناختم واسه همین اونجا کلاس نگرفتم
      ممنون
      +گفت:

14. Top | #44

نمایش مشخصات
      واسه رياضي فقط و فقط كمالييييي عاليه اگه باهاش پيش بري هرچند من سر كلاسش تنبلي كردم ولي خيلي معلم خوبيه درس نميده ها ولي روشش واسه رياضي حرف نداره من خودمم اولاش خيلي سختم بود خيلييي ولي عادت كردم
      فيزيك هم به دلايلي مجبور شدم با پارسايان كلاس بگيرم نميدونم خوب بود يا بد منو فقط مجبور كرد به فيزيك خوندن
      زيست معلم خوب نيس نگرد!
      درباره شيمي نظري ندارم من يه معلمي داشتم اصن راضي نبودم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سلام گزینه دو میدونم کجاست توی خیابونیه که سرش نارنج و ترنجه..فک کنم البته
      منم همونجا آزمون گرفتم ولی دبیراشو نمیشناختم واسه همین اونجا کلاس نگرفتم
      ممنون
      منم همونجا آزمونم
      دبیراش فکر میکنم بد نباشن
      فقط سراغ این علوی نمیدونم چیچی نرین مثلا گول که طرف دبیر پروازیه نخورین !!!

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن