خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: your Prefer?

رأی دهندگان
    44. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مهندسی برق

6 13.64%
    • مهندسی مکانیک

7 15.91%
    • مهندسی عمران

5 11.36%
    • مهندسی کامپیوتر (نرم افزار، سخت افزار و iT)

19 43.18%
    • مهندسی شیمی - پلیمر

5 11.36%
    • مهندسی مواد

0 0%
    • مهندسی معدن

0 0%
    • مهندسی نفت

1 2.27%
    • مهندسی پزشکی

0 0%
    • سایر رشته ها (رشته های علوم پایه، نساجی، کشاورزی و... )

1 2.27%
    صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AynazZ نمایش پست ها
      مهندس میشین برین اونور آب ! تا میتووونید مهارت و تکنیک یاد بگیرید و زبان انگلیسیو عین زبان مادریتون قوی کنید هرچند همین اوضاعه داغونه مملکتم به مهندسه واقعی نیاز داره و مطمینا کار برای آدمی که واقعا کاربلده هست...تجربیا انقد استرس به این بندگانه خدا ندین , الان همه ی شماها که تجربی هستین تضمینی داره پزشک شین در آینده؟؟!!!
      خارج رفتن الکی نیس
      اگه کسی پول مهاجرت داشته باشه باهاش یکاری همین جا راه میندازه و نمیره اونور دیگه
      نه اتفاقا تجربی حالا حالا اشباع نمیشه ریاضی دیگه تموم شد
      با این تحریما اصلا درست بشو نیس مگر اینکه تحریمارو بردارن شاااید مثه قبل بیافته رو بورس

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      آقا مثل اینکه شما ایران زندگی نمیکنید بیکاری مهندس ها ربطی به علم و دانش دانشجو ها تعداد دانشجو ها مهندسی کشور و ... نداره ایران تحریم شما میدونید از سال ۹۰ تا الان چند تا کارخانه تو ایران درش بسته شده شما میدونید کل بازار ایران اجناس چینی گرفته
      من خودم فوق لیسانس هوافضا دارم از بهترین دانشگاه روسیه که رنکش با شریف قابل مقایسه نیست با معدل خوب
      واقعا اگه دنبال آینده و شغل خودتون هستید متاسفانه باید برید تجربی بخونید من خودم عاشق رشته های مهندسی هستم ولی خداییش برای زندگی کزدن پول میخواین شما دلتون هم به این خوش نکنید فردا بورس می‌گیرید میری کشور دیگه ای زندگی میکنید واقعا از الان خوب فکر کنید

مشکل هست منم نمیگم گل و بلبله ، منم دیدم بچه هایی که با مدرک کارشناسی و معدل 19 اینجا دارن دلالی زیتون میکنن ، منم دیدم کسایی که با مدرک مهندسی دانشگاه رنک 3 کشور راضی شدن به روزی 10 ساعت کار با حقوق اداره کار ، منم کم سوار ماشین راننده اسنپای فارق التحصیلای همینجا نشدم از کاوه تا دانشگاه ولی راهتو پیدا میکنی اگه انرژیتو بذاری و مرد این راه باشی ، من الان ترم ششم دانشگاهمم معروفه به سخت گیری ولی الان دو برابر بابام درآمد دارم ، به امید بورس ام نیستم ، ادامه تحصیلم نمیخوام بدم . خیلی سختی کشیدم تا شد این ولی حرفم اینه که شد ، بهترم میشه و این نیست بن بسته محض باشه ، بخوایَم به زور آیندتو به خودت تحمیل کنی قدر فرصت زندگی ای که بهت داده شده رو ندونستی ، فلسفه من تو زندگیم همینه و کلا جور در نمیاد با حرفای شما
      .Human, Developer, Innovator
      ویرایش توسط vahyd : 11 اسفند 1397 در ساعت 22:29

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امید وارم موفق باشید تو راهی که انتخاب کردی

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)