خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: your Prefer?

رأی دهندگان
    44. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مهندسی برق

6 13.64%
    • مهندسی مکانیک

7 15.91%
    • مهندسی عمران

5 11.36%
    • مهندسی کامپیوتر (نرم افزار، سخت افزار و iT)

19 43.18%
    • مهندسی شیمی - پلیمر

5 11.36%
    • مهندسی مواد

0 0%
    • مهندسی معدن

0 0%
    • مهندسی نفت

1 2.27%
    • مهندسی پزشکی

0 0%
    • سایر رشته ها (رشته های علوم پایه، نساجی، کشاورزی و... )

1 2.27%
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من برنامه نویسی بلدم و بی نهایت به نرم افزار علاقه دارم
      اما امسال رتبم مناسب نبود نمیدونم چه کار کنم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اقا مهندسی کامپیوتر نرید که اصلا بازار کار نداره
      خیلی اشباع شده اصلا کار نیست

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MrNobody نمایش پست ها
      اقا مهندسی کامپیوتر نرید که اصلا بازار کار نداره
      خیلی اشباع شده اصلا کار نیست
      شوخی میکنه گوش ندید

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه رشتم ریاضی بود(درواقع اگ ریاضی میموندم!) مهندسی شیمی یا پلیمر میخوندم.
      صرفا بر اساس علاقه...
      هرچند ک میدونم مهندسی شیمی ، اونقدیم شیمی نداره و مشتق شده از مکانیکه.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تهش راننده اسنپ میشید
      من خودم فوق لیسانس دارم
      نکنید این کارو
      ریاضی فیزیک کار نیست هر چند رشته ای جذاب و دوست داشتنی

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamalii نمایش پست ها
      شوخی میکنه گوش ندید
      راست میگه والا
      دانشگاه های ازاد و غیرانتفاعی و پیام نور از چپ و راست مهندس میدن بیرون
      بعد اینک درسشون تموم شد با پارتی میرن سر کار
      فقط کامپیوتر نیس تقریبا همه رشته های مهندسی اینطوری شدن

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رفیق من شریف خونده الان بیکار میگه سال ۹۹ کنکور میدم برای تجربی
      خیلی از بچه‌های شریف وسط کار متوجه میشن انصرافی میدن میرن کنکور تجربی میدن اصلا مهم نبست مهندسی میخوایشریف بخونی امیرکبیر یا پیام نور کار نیست
      نکنید بچه ها با آینده اتون بازی نکنید !
      پراید هم گرون شده راننده اسنپ هم شدن هم خرج داره والا

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها
      رفیق من شریف خونده الان بیکار میگه سال ۹۹ کنکور میدم برای تجربی
      خیلی از بچه‌های شریف وسط کار متوجه میشن انصرافی میدن میرن کنکور تجربی میدن اصلا مهم نبست مهندسی میخوایشریف بخونی امیرکبیر یا پیام نور کار نیست
      نکنید بچه ها با آینده اتون بازی نکنید !
      پراید هم گرون شده راننده اسنپ هم شدن هم خرج داره والا
      از آینده تجربیم باید ترسید
      ♡Be your Own HERO

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولا اینکه رشته های تجربی رو شاید خیلیا مثل من دوست نداشته باشن و اینکه میگن کار نیست واسه رشته های مهندسی مشکل خود دانشجوها هستن که هیچ کاری بلد نیستن انتظار داشتن دانشگاه ازشون مخ برنامه نویسی بسازه
      و اینکه مطمئنم این مشکل گریبان تجربی هارم میگیره
      مگه این کشور چقدر دکتر و پرستار میخواد؟
      آدم باید بره دنبال علایقش و اگه واقعا تلاش کنه حتی تو همین اوضاع خراب کشور بازم میتونه موفق شه
      ویرایش توسط AmirAsghari : 11 اسفند 1397 در ساعت 15:18

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAsghari نمایش پست ها
      اولا اینکه رشته های تجربی رو شاید خیلیا مثل من دوست نداشته باشن و اینکه میگن کار نیست واسه رشته های مهندسی مشکل خود دانشجوها هستن که هیچ کاری بلد نیستن انتظار داشتن دانشگاه ازشون مخ برنامه نویسی بسازه
      و اینکه مطمئنم این مشکل گریبان تجربی هارم میگیره
      مگه این کشور چقدر دکتر و پرستار میخواد؟
      آدم باید بره دنبال علایقش و اگه واقعا تلاش کنه حتی تو همین اوضاع خراب کشور بازم میتونه موفق شه
      رشته های مهندسی بیشتر خلاقیت میخوان نسبت به تجربی متاسفانه خیلیا توجه نمیکنن ولی دیدم یه مهندس معماریو که الان میلیاردره همشم میره دبی واسه برج و دیزاین خودشم گفت دانشگاه آزاد خونده
      تجربی اسمش روشه باید فقط تجربه کسب کرد تا موفق شد فکر کنم ۱۰ سال بعد همه تجربیا میان مینالن که کار نیست برید انسانی
      ♡Be your Own HERO

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مهندس میشین برین اونور آب ! تا میتووونید مهارت و تکنیک یاد بگیرید و زبان انگلیسیو عین زبان مادریتون قوی کنید هرچند همین اوضاعه داغونه مملکتم به مهندسه واقعی نیاز داره و مطمینا کار برای آدمی که واقعا کاربلده هست...تجربیا انقد استرس به این بندگانه خدا ندین , الان همه ی شماها که تجربی هستین تضمینی داره پزشک شین در آینده؟؟!!!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قبل از حرف زدن اینجا به اینم فکر کنید که با حرفاتون ممکنه آینده یه نفرو تغییر بدین ، اونم نه از نوع خوبش!

شمایی که با فلان مدرک و فلان مدرک از بیکاری مینالید و حرف اسنپ و میزنید ، انصافا خودتون پیش خودتون به خودتون میگید مهندس ؟! شریف و امیرکبیر و صنعتی اصفهان و آزاد و پیام نورم نداره ! کاری باشی انرژی بذاری کار هست ، خووووبم هست ! پارتی و پولم نداشته باشی سختت میشه ولی بازم میتونی بسازی ! انقدر راحت رو 4تا چیزی که شنیدین از یه عده که صرفا به اسم مدرک مهندسی گرفتن همه جا صحبت نکنیم ! من خوابگاهیم اکثر کساییم که باشون رفت و آمد دارم رتبه ها 3 رقمین و میدونم پس فردا همینا میشن اینایی که مینالن از بیکاری ، اگه مرد کارید و میاید جایی که بهش علاقه دارید بسم الله ! کار هست !

واقعا تعصبی رو مهندسیم ندارم خودم برمیگشتم میرفتم حقوق میخوندم ولی الان با شرایطی که دارم سعی میکنم بهترین و بسازم ، تو انتخابتون دقت کنید ولی اگه مطمئن مطمئنید که مهندس چیزیه که باید بشید دلتون نلرزه !
      .Human, Developer, Innovator
      ویرایش توسط vahyd : 11 اسفند 1397 در ساعت 20:29

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

از آینده تجربیم باید ترسید
      کلا از آینده ایران باید ترسید واگرنه همه جوامع به مهندس پزشک وکیل روانشناس و ... احتیاج داره

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      قبل از حرف زدن اینجا به اینم فکر کنید که با حرفاتون ممکنه آینده یه نفرو تغییر بدین ، اونم نه از نوع خوبش!

شمایی که با فلان مدرک و فلان مدرک از بیکاری مینالید و حرف اسنپ و میزنید ، انصافا خودتون پیش خودتون به خودتون میگید مهندس ؟! شریف و امیرکبیر و صنعتی اصفهان و آزاد و پیام نورم نداره ! کاری باشی انرژی بذاری کار هست ، خووووبم هست ! پارتی و پولم نداشته باشی سختت میشه ولی بازم میتونی بسازی ! انقدر راحت رو 4تا چیزی که شنیدین از یه عده که صرفا به اسم مدرک مهندسی گرفتن همه جا صحبت نکنیم ! من خوابگاهیم اکثر کساییم که باشون رفت و آمد دارم رتبه ها 3 رقمین و میدونم پس فردا همینا میشن اینایی که مینالن از بیکاری ، اگه مرد کارید و میاید جایی که بهش علاقه دارید بسم الله ! کار هست !

واقعا تعصبی رو مهندسیم ندارم خودم برمیگشتم میرفتم حقوق میخوندم ولی الان با شرایطی که دارم سعی میکنم بهترین و بسازم ، تو انتخابتون دقت کنید ولی اگه مطمئن مطمئنید که مهندس چیزیه که باید بشید دلتون نلرزه !
      آقا مثل اینکه شما ایران زندگی نمیکنید بیکاری مهندس ها ربطی به علم و دانش دانشجو ها تعداد دانشجو ها مهندسی کشور و ... نداره ایران تحریم شما میدونید از سال ۹۰ تا الان چند تا کارخانه تو ایران درش بسته شده شما میدونید کل بازار ایران اجناس چینی گرفته
      من خودم فوق لیسانس هوافضا دارم از بهترین دانشگاه روسیه که رنکش با شریف قابل مقایسه نیست با معدل خوب
      واقعا اگه دنبال آینده و شغل خودتون هستید متاسفانه باید برید تجربی بخونید من خودم عاشق رشته های مهندسی هستم ولی خداییش برای زندگی کزدن پول میخواین شما دلتون هم به این خوش نکنید فردا بورس می‌گیرید میری کشور دیگه ای زندگی میکنید واقعا از الان خوب فکر کنید

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب شد یسریا مشاور نشدن !

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)