خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 43
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      بالاخررره چیششششد
      شتاب نکن.خبرای خوش تو راهه.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داش رضا در حد دو خط میگی چی شده؟ممنون
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      امیدوارم همینطور که شما میگی باشه...خوب چقد احتمال داره بنظرتون

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      حالا وقتشه کفاشیانو نبی خودشونو نشون بدن:yahoo (4):

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Am7r نمایش پست ها
      100% fبه نفع ایران میدهند داداش بالعدل قامت السماوات و العرض (رسول الله صلوات الله علیه)

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ارض
      داداش عراقیام میتونن دعا کنن:/

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      داش رضا در حد دو خط میگی چی شده؟ممنون
      ایران دیروز باخت.
      ورزش سه اومد تیتر زد که علاعبدالزهرا بازیکن عراق دوپینگیه و نباید بازی میکرد.
      بعد از پیگری هایی که انجام شد مدارک رو به فیفا فرستادیم،فیفا هم قبول کرد که این یارو حق بازی نداشته.
      حالا منتظرم ببینیم نتیجه بر میگرده یا نه؟؟؟؟؟

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pr.Reza نمایش پست ها
      ایران دیروز باخت.
      ورزش سه اومد تیتر زد که علاعبدالزهرا بازیکن عراق دوپینگیه و نباید بازی میکرد.
      بعد از پیگری هایی که انجام شد مدارک رو به فیفا فرستادیم،فیفا هم قبول کرد که این یارو حق بازی نداشته.
      حالا منتظرم ببینیم نتیجه بر میگرده یا نه؟؟؟؟؟
      دمت گرم...خوب بود توضیحات ممنون
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیفا تایید کرده اسم این بازیکن جز بازیکنان دوپیگینی بوده

حالا مسئله مهم اینه، اگه کنفدراسیون آسیا ب این بازیکن ابلاغیه رو داده باشه، این بازیک غیر مجاز هستش و صدرصد بازی 3 بر 0 اعلام میشه( ک این اعلام نتیجه خودش کلی دردسر داره واسی ای اف سی منظور بازیهای دور مقدماتی هستش)

اگه هم ابلاغ نشده، ک دیگه هیچ و فقط بازیکن از این بعد نمی تونه بازی کنه، ک اینم امکان نداره چون ب فیفا ابلاغ شده ولی ب بازیکن نه!!!

من ک خودم بعید میدونم، نتیجه تغییر کنه، حالا اگه ژاپن ، کره یا عربستان بود شاید کاری می کردن وایران مال این حرفا نیست
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      طباطبایی: شانس برگشتن نتیجه 50 درصد است

رامين طباطبايي قائم مقام دبيرکل ستاد ملي مبارزه با دوپينگ تاکيد مي‌ کند شانس ايران براي پيروزي در داستان دوپينگ بازيکن عراق بيش از 50درصد نيست.

او می‌ گوید با توجه به اینکه فیفا دوپینگ بازیکن عراقی را تایید کرده، ما به این پرونده امیدورانه تر نگاه می‌ کنیم و امیدواریم رای کمیته انضباطی ای اف سی به سود ایران باشد.

او در توضیح این موضوع که چگونه ممکن است رای به سود تغییر کند می‌ گوید: احتمال اینکه نتیجه بازی تغییر کند، 50 درصد است که البته شانس پایینی نیست. ما امیدواریم بتوانیم حقمان را از فیفا بگیریم اما اگر نشود، این حق را داریم که به دادگاه بین المللی کاس شکایت کنیم. تمام تلاشمان این است که بهترین اتفاق برای ایران بیافتد.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یادم رفت بگم جلسه ی کمیته انضباطی هم فردا ساعت 4 صبح ب وقت ایران برگزار میشه
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گزارش شبکه‌های استرالیایی از دوپینگ عبدالزهرا

در حالي که قرار است راي نهايي اعلا عبدالزهرا، هافبک تيم ملي عراق ساعت 4 صبح به وقت ايران اعلام شود، رسانه هاي استراليايي به اين موضوع پردااخته اند.

مدیران فداراسیون فوتبال امیدوار هستند که بتوانند به خاطر دوپینگ عبدالزهرا نتیجه بازی را تغییر بدهند و به جای تیم ملی عراق در بازی با کره در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا بازی کند.

جالب است که شبکه فاکس و سی بی اس در استرالیا از شکایت ایران از اعلا عبدالزهرا خبر دادند و البته هیچ گونه قضاوتی در مورد رای احتمالی کمیته انضباطی ای اق سی نکردند. چیزی که می تواند به این دلیل باشد که ایران شانس کمی برای برنده شدن در این ماجرا دارد.

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مجله خبری شبکه یک گفت فردا ساعت 3 صب معلوم میشه
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بخدااااا این حقه بچه ها نیس...خدایا توکل به خودت هر چی صلاحه

14. Top | #29
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عبدالزهرا: مسوولان ایران با آبروی من بازی نکنند

بدون شک علا عبدالزهرا ، سوژه اصلي رسانه هاي ايراني در دو روز گذشته بوده است. دوپينگ او و اعتراض ايران به اين موضوع به اخبار اصلي جام ملتهاي آسيا بدل شده است.

هافبک تیم ملی عراق در مورد بحث دوپینگش به خبرنگار "ورزش سه" می گوید:« من نمی دانم این چه کارهایی است که مسئولان ایران انجام می دهند. آنها با انتشار این اخبار می خواهند ذهن مردم ایران را جای دیگری ببرند تا باخت را فراموش کنند و انتقادی انجام ندهند. من 6 ماه پیش برای تراکتورسازی بازی می کردم. 19 شهریور با این تیم فسخ قرارداد کردم. 20 شهریور با پرواز هوایی به بغداد رفتم. از آن زمان تاکنون چرا مسئولان ایرانی درباره دوپینگ من حرفی نردند؟ چرا مهرماه به من چیزی نگفتند؟ چرا آبان ماه حرفی نزدند؟ چرا گذاشتند و فقط نیم ساعت بعد از بازی این بحث را رسانه ای کردند؟»

عبدالزهرا در ادامه می گوید:« من یک بار در ایران تست دوپینگ دادم. مسئولان گفتند تست تو مشکوک است و باید یک بار دیگر از تو تست بگیریم. من هم با تراکتورسازی فسخ قرارداد کردم و به عراق رفتم. آن زمان مسئولان فدراسیون ایران باید با باشگاه جدید من یا فدراسیون عراق مکاتبه می کردند و می گفتند که من باید تست بدهم. آنها هیچ حرفی به من نزدند و نامه ای به من ندادند. واقعا نمی توانم درک کنم که چرا مسئولان ایران حالا یادشان افتاده که باید از من تست می گرفتند. آنها برای من آی تی سی صادر کردند اما حالا آمده اند و از مثبت بودن دوپینگ من حرف می زنند که جای تعجب دارد.»

علا عبدالزهرا در ادامه می گوید:« مگر ایرانی ها نمی گویند که من دوپینگ کرده ام؟ چرا خبرش روی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا و حتی فیفا نیست؟ چرا فقط در رسانه های ایرانی می گویند که فیفا دوپینگ مرا تایید کرده؟ اگر من دوپینگ کرده ام، پس باید خبرش روی سایت های رسمی بیاید اما فعلا که خبری نیامده. این خوب نیست که مسئولان ایرانی با آبروی من بازی می کنند. آنها خودشان مسلمان هستند و می دانند در دین اسلام، آبروی کسی را نباید برد.یکی دو روز است که همه در استرالیا به من جور دیگری نگاه می کنند. من وقتی از تراکتورسازی جدا شدم، پولم را پس دادم. گفتم که این پول برای من که فقط چند بازی انجام داده ام حرام است اما حالا می بینم که این شایعات را برایم ساخته اند. اگر واقعا دوپینگی بودم چرا نیم ساعت بعد از بازی اعلامش کردید؟ مسئولان فوتبال ایران می خواهند مرا قربانی کنند تا خودشان قربانی نشوند و این برای ما دو کشور که دین مان اسلام است اتفاق خوبی نیست.»

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اخبار گفت حدود ساعت 3 (نیمه شب) تکلیفمون روشن میشه
      طبق قوانین تیم معترض تا دو ساعت بعد از بازی باید شکایت کند ( کاری که ایران کرد اما حریفان دور مقدماتی عراق نکردن(احتمالا نمیدونستن که این یارو دوپینگی هست!) پس احتمال این که ایران برنده اعلام بشه وجود داره )
      دوران افول و عقب ماندگی ملت ها زمانی شروع شد که جای اندیشیدن را "تقلید"، جای تلاش و کوشش را "دعا"، جای فکر کردن به آرروهای بزرگ را "قناعت"، جای اراده برای رفتن و رسیدن را "قسمت" و جای تصمیم عاقلانه را "استخاره" گرفت.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)