خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

آخرین اخبار از «دزدان دریایی کارائیب ۵»/ پسر دیوی جونز به میدان می آید!

فایل پیوست 20769
      برنتون تویتس طبق خبری اعلام کرد که داستان فیلم «دزدان دریایی کارائیب: مردان مرده قصه نمی گویند» (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales)، پیرامون پسر دیوی جونز و چگونگی ارتباط وی با پدرش خواهد چرخید.

به گزارش اختصاصی
      سینما باکس، با گذشت تنها یک روز از خبر پیوستن کایا اسکودلاریو به عنوان یک رهبر زن در فیلم «دزدان دریایی کارائیب ۵: مردان مرده قصه نمی گویند»، نقش مکمل وی یعنی برنتون تویتس جزئیات دیگری درباره ی خط داستانی این فیلم ارائه کرد. این بازیگر که در ماه نوامبر به این پروژه اضافه شد، قصد دارد در نقش یک سرباز بریتانیایی به دار و دسته کاپتان جک اسپارو (جانی دپ) بپیوندد. با این حال هنوز چیز زیادی درباره ی داستان این فیلم مشخص نیست. در این حال برنتون تویتس که عازم سفری به استرالیا برای انجام کارهای پیش تولید فیلم است، جزئیات دیگری را درباره ی این پروژه فاش نموده است :

من چیز زیادی درباره ی داستان فیلم نمی دانم، چرا که عوامل فیلم سعی دارند تا این موضوع محرمانه باقی بماند. من قصد دارم در یک دوره یک ماه به استرالیا برگردم تا به انجام کار های پیش تولید بپردازم. همین قدر بگویم که داستان درباره مرد جوانی است که قصد دارد تا دوباره با پدرش یعنی دیوی جونز ارتباط برقرار کند. اما نفرینی مانع از انجام این کار می شود. من فکر می کنم که قصه درباره ی چگونگی برخورد او با این قضیه و حل این مشکل و این که چطور قرار است پدر گمشده اش را نجات دهد، باشد. من به شدت مشتاق انجام این کار هستم، چرا که برایم خیلی سرگرم کننده است!

بیل نیگی نقش دیوی جونز را در هر دو پروژه «دزدان دریایی کارائیب: صندوقچه مرد مرده» و «دزدان دریایی کارائیب: پایان دنیا» ایفا کرد .اما ویل ترنر (اورلاندو بلوم) در پایان قسمت سوم این سری (پایان دنیا) توانست جایگاه و عنوان او را در فیلم تصاحب کند. اورلاندو بلوم اخیرا به این نکته اشاره کرد که شاید او هم به این ماجراجویی جدید بپیوندد که الان و با وجود افشاگری هایی که برنتون تویتس درباره ی داستان فیلم کرده است، این موضوع خیلی هم دور از ذهن به نظر نمی رسد. خاویر باردم برای نقش جدید و منفی کاپتان براند در نظر گرفته شده است، روحی که قصد دارد تا با کشتن کاپتان جک اسپارو انتقام برادر مرده اش را از وی بگیرد. جفری راش هم طبق روال گذشته در نقش کاپتان باربوسا ظاهر خواهد شد.

«دزدان دریایی کارائیب: مردان مرده قصه نمی گویند» با هنرمندی ستارگانی چون جانی دپ، برنتون تویتس، خاویر باردم و جفری راش در تاریخ ۷ جولای ۲۰۱۷
      روی پرده سینماها خواهد رفت. کارگردانی این اثر هم به عهده یواخیم رانیینگ و استفن سندبرگ می باشد.
      سینما باکس
      ویرایش توسط Lawyer : 04 بهمن 1393 در ساعت 03:44

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      عاله پسر
      so Give Me A Smile

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بازگشت عشق..فک کنم با این فیلم جانی دوباره برگرده به رده a بازیگران هالیوود(البته که همیشه عالیه )

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      شکستای آخر جانی دپ بخاطر حواشی بوده...
      وگرنه خودش همیشه بهترین نقش هارو بازی کرده...
      عاشقشم...

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      2017:yahoo (19):؟؟ چقد دیر به دیر قسمت های جدید فیلم میاد آخه ، راستی یه سوال تو قسمت 3 فیلم ، دیوی جونز مردش یا رفت پیش عشقش اون زنه جادوگره ؟ بعد یه سوال دیگه تو همون قسمت زن جادوگره دقیقا به کدوم سمت کمک کرد ؟ فقط گردآب راه انداخت ؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      حتما میخوان فیلم توپی از آب درآد...اینطوری هیجانش هم بیشتر میشه...
      دیوی جونز فکر نکنم مرده باشه!چون توخبرهم گفته پسرش میخواد باهاش ارتباط برقرار کنه و از این حرفا...
      زنه جادوگر رو منم نفهمیدم چی شد....یا واقعا کدوم طرف بود...
      باید برا سومین بارم نگاش کنم
      :yahoo (94):

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      این جانی دپ حرف نداره خیلی عالی نقش جک رو بازی میکنه خداکنه تا جایی ک میتونن بسازنش ی 10تایی قسمت بشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      خودش یه جا میگفت میخواد تا قسمت 10 روهم بازی کنه!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)