خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اشاره پیشوایمان امام علی (ع) به استخوان های ((چکشی سندانی و رکابی!!!))

امام علی (ع):تعجب از این بشرم که با یک تکه گوشت حرف می زند و با تکه اسختوانی می شنود!
      اشاره به رکابی سندانی چکشی
      972yxd.jpg

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این سخن ایشونو تا حالا نشنیده بودم .خوب بود.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این امام عزیزمون اناتومی بلد بوده.فیزیک دانم که بوده.شیمیدانم احتمالا هست کاش برقو زودتر ایشون کشف میکردن تا به نام ایشون باشه.بسه دیگه انقد به اماما و شعور مردم توهین نکنید.اون بنده خدا اصلا روحشونم خبر نداشته .

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

لطفا همه برن تو احادیث بگردن ببینن در مورد درمان ایدز چیزی اشاره شده یا نه تا غربی ها کشف نکردن.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      این امام عزیزمون اناتومی بلد بوده.فیزیک دانم که بوده.شیمیدانم احتمالا هست کاش برقو زودتر ایشون کشف میکردن تا به نام ایشون باشه.بسه دیگه انقد به اماما و شعور مردم توهین نکنید.اون بنده خدا اصلا روحشونم خبر نداشته .
      اگر شما شیعه هستید باید خدمتتون عرض کنم طبق عقیده مذهب تشیع علم ایشون وصل به علم الهیه(لدنی) و اگر می خواهید از کارهای خارق العاده با خبر بشید کمی در مورد حضرت سلیمان و کارهای ایشون مثل این که ابر ها و اجنه و حیوانات به فرمان ایشون بودن و سخن گفتن ایشون با مورچه در سوره نمل مطالعه کنید به عنوان یک مثال!!!
      بد نیست به حدیث مشهور امام علی (ع) اشاره کنم که فرمودند:سلونی قبل ان تفقدونی(از من بپرسید قبل از این که من را از دست بدهید!) اصلا یه نفر مثل امام زمان چطوری میتونن جهان رو با علم و فهم و توانایی یک انسان معمولی در عصر ظهور اداره کنن؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      متاسفم برای ماهایی که وقتی به اعتقاداتِ موروثیِ خودمون شک می کنیم ، به علت ِ عمق ِ تعصب ایجاد شده در گذر زمان نسبت به این اعتقادات ،

به جای پرسش و نقد ، فقط به دنبال مثلا" تطبیق کلام بزرگان دین با علوم امروزی میفتیم . . .

محاسبه سرعت نور ، اعجاز عددی در قرآن ، رابطه ی پنهانی ! انیشتین و آیت الله بروجردی ، خوردن گلبول های سفید توسط طلا و علیت حرمت اون در اسلام و صدها نوع از این مزخرفات . . .
      لطفا" سری به سایت گمانه و آرشیوش بزنید . . . همه ی مواردی که ذکر کردم به طور مستند در اونجا نقد و رد شده . . .

من هم اگه 1400 سال پیش زندگی می کردم و موقع گردن زدن کفار ! گریزی هم به گوششون می داشتم و می بریدم و آناتومی گوش رو نگاه می کردم بالاخره رابطه ای بین

شنیدن و استخوان های گوش پیدا می کردم !

دوستان عزیز و معتقد ، جایگاه اعتقاد در قلبه ، ربطی به عقل نداره . . . معتقد باشید به این دلیل که به چیزی باور دارید ، لازم نیست براش هزارتا سند دروغین درست کنید

و با این مزخرفات به بزرگان دین هم توهین کنید !

چرا تو جیه میارید ؟

هاتف اصفهانی قرن ها پیش گفته : «دل هر ذره را که بشکافی ، آفتابش در میان بینی» ؟ خب ، آیا ما باید بیایم بگیم هاتف منظورش واکنش های شکافت هسته ای

بوده ؟!

تفسیر های الکی و تو در تو و پیچش ،به جای ترویج دین ، به دین لطمه می زنه !

اگه بخوایم این طوری برخورد کنیم ، هیچ دینی مثل دینی بودایی با گفته های علمی سازگاری نداری ! و همونطور که میدونید بودایی دین یکتا پرستی نیست . . .
      به راهِ بادیه رفتن به از نشستنِ باطل

اگر مُراد نیابم ، به قدر وُسع بکوشم

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با دیدن بعضی نظرات نمی دونم بخندم یا گریه کنم .... امام علی (ع) کسی هستند که تمامی مسلمین و حتی وهابیون تکفیری هم معتقدند بعد از رسول خدا داناترین انسان ها به

علم الهی بوده اند ... ایشون علمش رو از همون کسی گرفته که قرآن رو برای هدایت بشر فرستاد ... قرآنی که 1400 سال پیش بسیاری از کشفیات بزرگ بشر رو بیان نموده ....

به عنوان مثال نظریه ی انبساط دنیا که یکی از بحث برانگیز ترین و بزرگ ترین کشفیات بشر بود ... اشاره به مدار سیارات ، انشقاق ماه و صد ها و بلکه هزاران مورد ،

اشاره ی علمی دیگر
      .... ببینم می تونید معجزات علمی قرآن رو هم زیر سوال ببرید ؟؟؟

الحمد لله که معجزات علمی بیان شده از جانب پیامبر اسلام و سایر معصومین هم اون قدر زیاد و مستند هست که حرف عده ای چون شما مثل جوک باشه ...

این موردی هم که بیان شده از نهج البلاغه است ... کتابی که عمده ی مسلمین قبولش دارند و کتابی کاملا مستنده ... اتفاقا معجزات علمی عدیده ای در نهج البلاغه هست که

حتی دانشمندان متعددی رو به مطالعه ی این کتاب وفق داده ... شما به هیچ عنوان نمی تونید ادعا کنید که این مورد جعلیه ...

حتی بچه ی دبستانی که این مطلب رو بلد باشه می تونه این برداشت رو به راحتی از این کلام داشته باشه .... الحمد لله اون قدر معجزه از پیامبر و ائمه دیدیم و می بینیم و در

آینده هم خواهیم دید که حرف شما کشک هم محسوب نشه ...

ببخشید تند جواب دادم ولی از این بهتر نمی تونم با کسی که به امام من توهین می کنه برخورد کنم ...

عقل گرایی خوبه منتها نه تا حدی که خودمونو عقل کل ببینیم ...

و السلام
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...
      ویرایش توسط moho : 14 شهریور 1394 در ساعت 14:20

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این بنده قبلا شنیده بودم دبیرمون گفته بودند .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)