خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

واکنش پدر گلشیفته فرهانی به ماجرای عریانی دخترش!

فایل پیوست 20570
      پدر گلشیفته فراهانی در خصوص متن منتسب به وی در شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان داد.‌

بهزاد فراهانی، پدر گلشیفته فراهانی در پاسخ به سوالی در خصوص متن منتشر شده منتسب به وی در فیس‌بوک گفت: «صفحه‌ای در فیس بوک ندارم».

در روزهای گذشته متنی منتسب به بهزاد فراهانی در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان از اعتراض این بازیگر کشورمان به اقدام اخیر دخترش داشت.

متن منتشر شده در فضای مجازی به شرح ذیل است:

تو را دخترم نمیخوانم،
      چرا که هنر را با عریانی اشتباه گرفتی.
      تو را دخترم نمی نامم
      چرا که هویت اریایی را در اندام *** خود به سخره گرفتی
      تو را چه بگویم که از هنر و فهم تنها حیوانی ترین راه را برای اعتراض یافتی،
      فرزند فرهنگ باخته ام من برخودم لعنت فرستادم که یادم رفت برایت شاهنامه بخوانم،
      از کوروش و زرتشت بگویم ، لعنت به من که کنار بازیگری،
      بازی زندگی را یادت ندادم که چنین رسوایی را برای آریایی به بار آوردی،
      دیدن اندام عریانت ، زانوانم را لرزاند،
      فرزند، چه بر سر هویت متعصب ایرانی اوردی،
      کاش مرده بودم واندام برهنه ونگاه بی رنگت ، در دستان مردم دست به دست نمیشد.

کاش تو اعتراض باشرفت میکردی . نه با اندامت ،

که فقط یک پدرو خرد کردی .
      با من چه کردی

ای غریبه …!'

لازم به ذکر است در سالهای گذشته بهزاد فراهانی در قبال انتشار تصاویر نیمه برهنه دخترش در شبکه های اجتماعی و رسانه ها موضعی جدی نگرفته بود و اظهار داشته بود که مسائل دخترم به من مربوط نمی شود.

بیتوته

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فایل پیوست 20570
      پدر گلشیفته فراهانی در خصوص متن منتسب به وی در شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان داد.‌

بهزاد فراهانی، پدر گلشیفته فراهانی در پاسخ به سوالی در خصوص متن منتشر شده منتسب به وی در فیس‌بوک گفت: «صفحه‌ای در فیس بوک ندارم».

در روزهای گذشته متنی منتسب به بهزاد فراهانی در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان از اعتراض این بازیگر کشورمان به اقدام اخیر دخترش داشت.

متن منتشر شده در فضای مجازی به شرح ذیل است:

تو را دخترم نمیخوانم،
      چرا که هنر را با عریانی اشتباه گرفتی.
      تو را دخترم نمی نامم
      چرا که هویت اریایی را در اندام *** خود به سخره گرفتی
      تو را چه بگویم که از هنر و فهم تنها حیوانی ترین راه را برای اعتراض یافتی،
      فرزند فرهنگ باخته ام من برخودم لعنت فرستادم که یادم رفت برایت شاهنامه بخوانم،
      از کوروش و زرتشت بگویم ، لعنت به من که کنار بازیگری،
      بازی زندگی را یادت ندادم که چنین رسوایی را برای آریایی به بار آوردی،
      دیدن اندام عریانت ، زانوانم را لرزاند،
      فرزند، چه بر سر هویت متعصب ایرانی اوردی،
      کاش مرده بودم واندام برهنه ونگاه بی رنگت ، در دستان مردم دست به دست نمیشد.

کاش تو اعتراض باشرفت میکردی . نه با اندامت ،

که فقط یک پدرو خرد کردی .
      با من چه کردی

ای غریبه …!'

لازم به ذکر است در سالهای گذشته بهزاد فراهانی در قبال انتشار تصاویر نیمه برهنه دخترش در شبکه های اجتماعی و رسانه ها موضعی جدی نگرفته بود و اظهار داشته بود که مسائل دخترم به من مربوط نمی شود.

بیتوته
      [/quote]

دیروز توی فیس بوک عکسشون بود پدر ودختر کنار هم البته یه خانم دیگه هم کنارشون بود که توی خارج از کشور گرفته شده بود حالا عکسش رو پیدا کردم میزارم .

شاید در جواب سوالاتی در داخل ایران منکر این قضیه بشه ولی هر چی باشه پدرشه.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این .،.،. های گلشیفته هم واسه ملت شده سوژه ها والللاااا
      همه مشکلاتمون حل شده فقط همین لخ،تی گلشیفته مونده که اونم به یاری خداوند متعال حل و رفع میکنیم!
      سر صبح یه نخ سیگار تا چشما باز شد ...
      روی میز تیکت با پول نقد و پاسپورت
      یه کبریت، یه بنزین، یه رویا، یه خونه
      یه کوله خاطره که باید جا بمونه...

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
      این .،.،. های گلشیفته هم واسه ملت شده سوژه ها والللاااا
      همه مشکلاتمون حل شده فقط همین لخ،تی گلشیفته مونده که اونم به یاری خداوند متعال حل و رفع میکنیم!
      نمیخوام دوباره گیر بدم بهت که باز برگردی بگی بزار رنگ آکانتت خشک بشه و فلان ،

اما این خیلی حرف مضحکیه که : همه مشکلاتمون حل شده و ......

اینطوری در هر موردی که بخوای بحث و تبادل نظر کنی یه نفر میتونه پیدا بشه و به یه چیز دیگه اشاره کنه و بگه اون مهم تره و باید اول اون حل بشه بعد ......

اتفاقا مشکل گلشیفته فقط *** شدن یه ایرانی تو خارج نیست !! مشکلو از این زاویه نگاه کن که چرا چنین چیزی برای یه ملت انقدر اهمیت پیدا میکنه و براشون جنبه قهرمانانه یا برعکس ضد ارزش داره ؟!

از این دید نگاه کن که چی باعث شده طرف عقده هاشو از دین طریق خالی کنه و از اون مهم تر چی باعث شده این عقده ها از اول درست بشن ؟!!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این نوشته مال بهزاد فراهانی نیست خودش گفته فیس بوک نداره و کارهای دخترش به ایشون مربوط نیست!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Putin نمایش پست ها
      نمیخوام دوباره گیر بدم بهت که باز برگردی بگی بزار رنگ آکانتت خشک بشه و فلان ،

اما این خیلی حرف مضحکیه که : همه مشکلاتمون حل شده و ......

اینطوری در هر موردی که بخوای بحث و تبادل نظر کنی یه نفر میتونه پیدا بشه و به یه چیز دیگه اشاره کنه و بگه اون مهم تره و باید اول اون حل بشه بعد ......

اتفاقا مشکل گلشیفته فقط *** شدن یه ایرانی تو خارج نیست !! مشکلو از این زاویه نگاه کن که چرا چنین چیزی برای یه ملت انقدر اهمیت پیدا میکنه و براشون جنبه قهرمانانه یا برعکس ضد ارزش داره ؟!

از این دید نگاه کن که چی باعث شده طرف عقده هاشو از دین طریق خالی کنه و از اون مهم تر چی باعث شده این عقده ها از اول درست بشن ؟!!

اولن گفتی باز بیای بگی.... من هرگز همچین حرفی رو به کسی نگفتم و نخواهم گفت .
      .
      گفتی مضحک ! لازم به ذکره من هم نظرمو گفتم.
      دوما زندگی شخصی هر فرد فقط به خودش مربوطه و تمام.
      راجب بازیگرای خارجی میبینی یه جنجالی پا میشه، بعد یه مدت فروکش میکنه و عادی میشه. تو ایران مردم هیچ کاری از دستشون بر نمیاد دنبال سوژه میگردن که سرشونو گرم کنن و مشکلات خودشونو فراموش کنن ل،خت شده که شده به درک اسفل السافلین.
      تا کی قراره هر سایتی و فرومی بریم عکس اینو ببینیم؟
      من نمیگم نظر ندیم ولی اینی که تو ایران مد شده نظر دادن نیست انتقاد نیست . خورد کردن شخصیت افراده. طرف این راهو انتخاب کرده حالا هرچه زشت و هرچه ناپاک باشه باز انتخابش اینه حالا شما تا ابد الدهر راجب گلشیفته حرف بزنید مشکلات اقتصادی و سی.یا .سی و رو ول کنید بچسبید به این دختره به هر حال سوژه خوبیه از دستش نباس داد ...
      خوبه دیگه مردم وقتی اینجور چیزا رو میبینن گلوشونو پاره میکنن اونوقت اونوقت اینهمه فقر و بیکاری و تورم صد جور مشکلات رو مهم نمیگیرن. عزیز اصلش اینه که مشکلات اصلی جامعه حل بشه نه قضایایی از این قبیل
      راجب عقده ها هم بگم که یه نگاهی به جامعه ما بنداز دوباره از دید دخترا و پسرایی که تو خفگان بزرگ میشن

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اولن گفتی باز بیای بگی.... من هرگز همچین حرفی رو به کسی نگفتم و نخواهم گفت .
      .
      گفتی مضحک ! لازم به ذکره من هم نظرمو گفتم.
      دوما زندگی شخصی هر فرد فقط به خودش مربوطه و تمام.
      راجب بازیگرای خارجی میبینی یه جنجالی پا میشه، بعد یه مدت فروکش میکنه و عادی میشه. تو ایران مردم هیچ کاری از دستشون بر نمیاد دنبال سوژه میگردن که سرشونو گرم کنن و مشکلات خودشونو فراموش کنن ل،خت شده که شده به درک اسفل السافلین.
      تا کی قراره هر سایتی و فرومی بریم عکس اینو ببینیم؟
      من نمیگم نظر ندیم ولی اینی که تو ایران مد شده نظر دادن نیست انتقاد نیست . خورد کردن شخصیت افراده. طرف این راهو انتخاب کرده حالا هرچه زشت و هرچه ناپاک باشه باز انتخابش اینه حالا شما تا ابد الدهر راجب گلشیفته حرف بزنید مشکلات اقتصادی و سی.یا .سی و رو ول کنید بچسبید به این دختره به هر حال سوژه خوبیه از دستش نباس داد ...
      خوبه دیگه مردم وقتی اینجور چیزا رو میبینن گلوشونو پاره میکنن اونوقت اونوقت اینهمه فقر و بیکاری و تورم صد جور مشکلات رو مهم نمیگیرن. عزیز اصلش اینه که مشکلات اصلی جامعه حل بشه نه قضایایی از این قبیل
      منم دارم همین حرفو میزنم دیگه ، اما میگم این حرف شما که حالا همه چیز حل شده که رفتید سراغ این !! یه جور فرار رو به جلوئه و نتیجش میشه همین که بحث های مهم سی یا سی و اقتصادی مطرح نشه ، چون در این صورت اگه شما بیای در مورد اختلاس حرف بزنی ، من میتونم بیام بگم ، نه !! مگه مشکل تولید ناخالص داخلی حل شده که رفتی دنبال حل اختلاس ؟!!

در ثانی ، چرا فکر میکنی مشکلات فرهنگی و اجتمائی اهمیت کمتری از مسائل سیاسی و اقتصادی دارند ؟!! تمام این موارد به هم وابسته هستن و از هم تاثیر میگرین و به نظر من مشکل امروز ملت ما فکری _ فرهنگیه به جای سیاسی و اقتصادی ؛
      راجب عقده ها هم بگم که یه نگاهی به جامعه ما بنداز دوباره از دید دخترا و پسرایی که تو خفگان بزرگ میشن[
      منم منظورم جامعه خودمون بود ، یعنی داشتم میگفتن رفتار کسانی مثل گلشیفته یا شاهین ن ج ف ی بازتابی از جامعه خفقان زده ماست ؛
      ویرایش توسط Putin : 01 بهمن 1393 در ساعت 22:47

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

تکذیب شده این !

لطفا تصحیحش کن .

آقای فرهانی همچین نوشته ای رو تکذیب کرد .

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinabeskut نمایش پست ها

تکذیب شده این !

لطفا تصحیحش کن .

آقای فرهانی همچین نوشته ای رو تکذیب کرد .
      خوب سینا جان،این خبر داره تکذیب میکنه دیگه!
      میگه:صفحه ای در فیس بوک ندارم...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عزیزم شاهین نجفی رپ انتقادی میخونه ربطی نداره به رفتار گلی‎:d

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Johnny Depp نمایش پست ها
      خوب سینا جان،این خبر داره تکذیب میکنه دیگه!
      میگه:صفحه ای در فیس بوک ندارم...

خخخخ

آقا واقعا ببخشید .... اینقد اینو تو صفحات اجتماعی دیدم دیگه خسته شدم

اصن متن رو نخوندم و اظهار نظر کردم ....... منو عفو کن

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinabeskut نمایش پست ها
      خخخخ

آقا واقعا ببخشید .... اینقد اینو تو صفحات اجتماعی دیدم دیگه خسته شدم

اصن متن رو نخوندم و اظهار نظر کردم ....... منو عفو کن
      خواهش میشود...
      اگه یادت باشه قبلا خبری در این مورد دادم!
      خواستم جبران کنم،تا ملت خیالشون راحت بشه!

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عزیزم شاهین نجفی رپ انتقادی میخونه ربطی نداره به رفتار گلی‎:d
      چه جالب !! من فکر میکردم شاهین نجفی بافتنی میبافه و پولش رو به سازمان ترک اعتیاد کمک میکنه !!

منظورم شکستن تابو ها بود دوست عزیز ، حتی مخملباف هم میشه در زمینه سینما توی این زمینه(شکستن تابو) صاحب مقام دونست !!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Putin نمایش پست ها
      چه جالب !! من فکر میکردم شاهین نجفی بافتنی میبافه و پولش رو به سازمان ترک اعتیاد کمک میکنه !!

منظورم شکستن تابو ها بود دوست عزیز ، حتی مخملباف هم میشه در زمینه سینما توی این زمینه(شکستن تابو) صاحب مقام دونست !!
      اولا که هار هور هیر
      یجوری میگی شاهین و گلشیفته انگار کارشون خیلی شبیه به همه. اینجوری باید کارهای یاس و حسین ابلیس و هیچکس و ... رو هم نوعی شکستن تابو بدونی
      درحالی که تو جامعه ی اسلامی هم انتقاد مجازه ، منتها تو ایران این چیزا معنی ندارن.
      ولی کار گلشیفته رو قبول دارم نوعی شکستن تابو باشه ولی اینکه بیای منتقدان رو با هر کسی مقایسه کنی چرت اند پرتی بیش نخواهی گفت!

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اولا که هار هور هیر
      یجوری میگی شاهین و گلشیفته انگار کارشون خیلی شبیه به همه. اینجوری باید کارهای یاس و حسین ابلیس و هیچکس و ... رو هم نوعی شکستن تابو بدونی
      درحالی که تو جامعه ی اسلامی هم انتقاد مجازه ، منتها تو ایران این چیزا معنی ندارن.
      ولی کار گلشیفته رو قبول دارم نوعی شکستن تابو باشه ولی اینکه بیای منتقدان رو با هر کسی مقایسه کنی چرت اند پرتی بیش نخواهی گفت!
      والا تا جایی که من میدونم حصین یا هیچکس تا حالا نیومدن به ائمه شیعیان توهینی کنن ،

یا مثلا مثل شاهین نجفی کاوری بسازن که به امام رضا توهینی بشه !!

من اصلا نمیخوام کار شاهین نجفی رو نقد بکنم ، اما میخوام بگم اینطوری توهین سابقه نداشته و یه جو شکستن تابو محسوب میشه ،

حالا اگر خنده هاتون تموم شد ، یکم از اون نمکت بی زحمت رو خیار ما هم بریز :yahoo (3):

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)