خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      هم دم خروس هم قسم حضرت عباس هر دو رو باور داشته باش

دوست عزیز با گفتن من که میشه یا نمیشه هیچی عوض نمیشه

بعدشم خیلی بستگی داره اینکه شما رتبه ی خوب به چه رتبه ای میگین ی رقم؟؟دو رقم ؟؟؟سه رقم؟؟؟4رقم و....بر حسب توانایی و باور هر کس فرق داره

شما امسال رو بخون حالا یا رتبه خوبه ای که میگی رو میاری یا نیوردی فوقش علمت بیشتر شده سال دیگه راحتتر به اون رتبه خوبه برسی

زندگی بی مکث جریان داره....

2. Top | #17
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      انسان چند نقطه ضعف داره که از موفقیت دورش میکنه:
      1- زود جو گیر میشه ولی بعد دو روز جو میخوابه شما هم بی انگیزه میشه.
      2- حافظه انسان مثل شارژ گوشی کم کم پر میشه و ره چند ساله رو نمیشه چند ماه رفت
      فرق اونایی که زود شروع کردن با شما مثل همون مثال شارژ میمونه اونا پر شدن ولی شما هنوز در حال شارژید.
      3-به حاشیه علاقه دارد! یعنی شما کنکور داری ولی میری متفرقه در مورد دست خطو تخصص و چه میدونم از این حرفا صحبت میکنی در حالی که این تایم میتونست صرف درس بشه نه مسائل متفرقه
      4- انگیزه میخواد حتی اگر واهی باشه! حرف مشاور مهم نیست برنامه ریزیاش مهم نیست فقط مهمه بهتون انگیزه بده و در آخر برخلاف چیزی که تصور کرده بودین به کوهی از شسکت ها میرسید و شوکه میشین.
      اگر مشاور باهاتون صادق باشه شما زود عوضش میکنید میگید این روحیم رو خراب میکنه در حالی که همیشه گفتن دوست آدم همیشه نقطه ضعف هایی که ممکن ازشو ضرر بیبنه به آدم میگه در حالی که دشمنت اونا رو میپوشونه و با جمله " فقط بخون کاری نداشته باش حتما موفق میشی" از سد مشکلات ردت میکنه و به اقیانوس مشکلات میرسوندت هم تایمت رفته هم موضوعاتی که باید بخونی رو نخوندی و فقط غرق در این جمله بودی که " هیچ چیز مهم نیست فقط بخون!" ولی این اشتباهه فقط بخون اصلا به شما کمکی نمیکنه شما باید واقعیت رو در نظر بگیرید وقتی مشاور صادقانه میگه از این راه نمیشه یا اینطوری بخونی به جایی نمیرسی ناراحت نمیشی و ازش میخوای که راه کار بهت نشون بده.
      5-فقط نیمه پر لیوان رو میبینید و این اشتباه اون نیمه خالی برنده رقابت رو تعیین میکنه از لیوان سالم آب کم نمیشه ولی اگر جا داشته باشه بازم میشه توش آب ریخت این لیوان مغز شماست طبق مثال شما فقط روی چند درصدی که خوندید مانور میدید مثل این میمونه که غلظت آب زیاد بشه ولی آیا اگه غلظت زیاد شد حجم هم اضافه میشه؟ فکر اون قسمت خالی هم باشین.
      6- اگه تا این شماره موارد رو خوندی به وضوح میشه دید که نصف روز رو تو نت ول میگردی و ان اراجیفی که من مینویسم رو میخونی و این مورد نقطه ضعف شماست! کنکور یعنی کتاب های درسی نه اینترنت! شما کتابو تموم کن بعد بیا در حاشیه.
      7- مودب باشید

این مورد رو هم در نظر بگیرید: من رقیب شمام و شما رقیب منید! همه در انجمن اینطورین پس به حرف هر آدمی گوش ندین البته به غیر از من. با تشکور

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با خوندن تمام نظرات دوستان،کلی انرژی گرفتم!مررررررسسسسسی!
      اما یه سوالی ذهنمو مشغول کرده!
      برای من که تا به حال به اون تراز دلخواهم توی قلمچی نرسیدم،پیش یک رو درست و حسابی جمع وجورش نکردم و پایه رو هم که کلا به امون خدا ولش کردم،باید چیکار کنم!؟!؟ کدوم کارالان توی این شرایط و وقت سال،اولویت داره!
      لطفا یه راهنمایی ای بهم بدید.
      در مــــدرســه از نشاطــمان كم كردند.
      از فرصت ارتباطمان كم كردند.
      هروقت به هم ع♥ش♥قتعارف كرديم.
      از نمره انظباطمان كم كردند.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza241 نمایش پست ها
      با خوندن تمام نظرات دوستان،کلی انرژی گرفتم!مررررررسسسسسی!
      اما یه سوالی ذهنمو مشغول کرده!
      برای من که تا به حال به اون تراز دلخواهم توی قلمچی نرسیدم،پیش یک رو درست و حسابی جمع وجورش نکردم و پایه رو هم که کلا به امون خدا ولش کردم،باید چیکار کنم!؟!؟ کدوم کارالان توی این شرایط و وقت سال،اولویت داره!
      لطفا یه راهنمایی ای بهم بدید.
      وضعیت منم مثله شماست منتها نا امیدم به رتبه زیر 3000 هم راضیم ولی امیدی ندارم وقتی به چیزی امید نداری تلاش براش خیلی سخته عین یک بازی میمونه که داری تماشا میکنی اونو ومیبینی که داری گیم اور میشی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تابستون بعد اعلام نتایج مدام به این فکر میکردم که اگه حتی از عید به بعد به قصد کشت میخوندم میرسیدم به خواستم...الان که دو ماهم جلوتر از عیده بخوایم میشه...فقط کافیه بخوایم و بخووووووووووونیم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sunny نمایش پست ها
      من تابستون بعد اعلام نتایج مدام به این فکر میکردم که اگه حتی از عید به بعد به قصد کشت میخوندم میرسیدم به خواستم...الان که دو ماهم جلوتر از عیده بخوایم میشه...فقط کافیه بخوایم و بخووووووووووونیم
      اره بابا..یه پسرو اورده بودن تو فرصت برابر که تو 120 روز سه رقمی اورده بود....
      فقط باید واقعا شرو کنیم دیگه ...

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sunny نمایش پست ها
      منم همینطور

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      شما اگه رشته تون تجربیه، بهتره که بیشترین وقتتون رو بذارین رو درس زیست و شیمی. اگه این درسارو بالای 70 بزنین (که تو این مدت باقی مونده میشه به این درصدا رسید،) شما مطمئنا رتبه خوبی میارین. تو درس ریاضی و فیزیک هم انتخابی بخونین. فصلایی که سوال زیادی ازش طرح میشه و راحت تره، مث پیش2 فیزیک و چن تا از فصلای فیزیک پایه. و از ریاضی هم توابع و حد و مشتق و انتگرال و آمار و احتمال و بعضی مباحث که ساده ان و احتمال طرح سوال ازشون بیشتره. عمومی هم که بین 50-60 بزنین، مطمئنا رشته های علوم پزشکی قبولین. سعی کنین با برنامه بخونین. یه دفتر یادداشت بردارین و جملات مهم و نکات تستی رو توش یادداشت کنین و هرشب مرور کنین، محاله مباحثی که خوندین، تو کنکور یادتون بره. بازم تاکید میکنم، رو زیست و شیمی بیشتر سرمایه گذاری کنین. انشالا موفق میشید
      در ضمن خودتون رو با هیچ کس قیاس نکنین، خصوصا رتبه برترای سال قبل

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن