خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

از دیپلم فنی به کنکور سراسری...

من چند سال پیش دیپلم فنی گرفتم و امسال می خوام تجربی کنکور بدم؛خواستم ببینم به چه شکل می تونم بیام برای سراسری! فقط باید پیش بگیرم؟ مدرک پیش باید قبل از کنکور اماده باشه یا نه تا شهریور هم اگه طول کشید مشکلی ایجاد نمی کنه!

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prantose نمایش پست ها
      من چند سال پیش دیپلم فنی گرفتم و امسال می خوام تجربی کنکور بدم؛خواستم ببینم به چه شکل می تونم بیام برای سراسری! فقط باید پیش بگیرم؟ مدرک پیش باید قبل از کنکور اماده باشه یا نه تا شهریور هم اگه طول کشید مشکلی ایجاد نمی کنه!
      باید مدرک پیش داشته باشید. موردی نداره . فقط تا پایان شهریور باید از پیش دانشگاهی فارغ التحصیل بشید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با تشکر؛ولی اگه دفترچه راهنمای ثبت نام رو مطالعه کنید نوشته کسانی که دیپلم فنی دارند به شرطی می توانند ثبت نام کنند که مدرک پیش دانشگاهی رو داشته باشن در غیر این صورت تخلف محسوب می شه(یعنی همین الان).برداشت من اشتباهه؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prantose نمایش پست ها
      با تشکر؛ولی اگه دفترچه راهنمای ثبت نام رو مطالعه کنید نوشته کسانی که دیپلم فنی دارند به شرطی می توانند ثبت نام کنند که مدرک پیش دانشگاهی رو داشته باشن در غیر این صورت تخلف محسوب می شه(یعنی همین الان).برداشت من اشتباهه؟
      شما باید نهایتا مدرک پیش رو تا تاریخ 30 شهریور اخذ کنید
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن