خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question یک سوال خیلی مهم

سلام،یه سوال دارم،میشه با این درصد ها دانشگاه شریف(الکترونیک یا نرم افزار)را بیارم.

ریاضی:80 تا 100

فیزیک :60 تا 80

شیمی:40 تا 70

انگلیسی :90 تا 100

بقیه هم :0(بله درست حدس زدید،صفر درصد!!!!)

راستش توی ریاضیات کمی هندسه رو مشکل دارم که میترسم رتبم رو بکشه پایین تر و کلا ریاضی رو کار میکنم.
      عمومی هم اصلا تا حالا واسه کنکور نخوندم و نمی تونم حفظشون کنم.
      حالا درکل میتونم توی این دو رشته توی دانشگاه های سراسری ممتاز مثل شریف و تهران و امیرکبیر و صنعتی اصفهان (من اهل اصفهانم) قبول بشم(فقط روزانه)، که مجبور نباشم روی عمومی وقت بگذارم،نگید که بهتره هیچ درسی رو حذف کنید،میدونم ولی واقعا واقعا .....حفظیاتم بده.
      ممنون میشم اگه بهم بگید با این حدود درصد ها، حالا ده درصد بالا و پایین،این دو تا رشته رو توی کدوم دانشگاه ها میتونم بیارم.
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همه تو اختصاصیا مشکل دارن تو هم تو عمومیا
      نمیتونی قبول شی
      حداقل دین و زندگی و ادبیات رو بخون

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah_73 نمایش پست ها
      سلام،یه سوال دارم،میشه با این درصد ها دانشگاه شریف(الکترونیک یا نرم افزار)را بیارم.

ریاضی:80 تا 100

فیزیک :60 تا 80

شیمی:40 تا 70

انگلیسی :90 تا 100

بقیه هم :0(بله درست حدس زدید،صفر درصد!!!!)

راستش توی ریاضیات کمی هندسه رو مشکل دارم که میترسم رتبم رو بکشه پایین تر و کلا ریاضی رو کار میکنم.
      عمومی هم اصلا تا حالا واسه کنکور نخوندم و نمی تونم حفظشون کنم.
      حالا درکل میتونم توی این دو رشته توی دانشگاه های سراسری ممتاز مثل شریف و تهران و امیرکبیر و صنعتی اصفهان (من اهل اصفهانم) قبول بشم(فقط روزانه)، که مجبور نباشم روی عمومی وقت بگذارم،نگید که بهتره هیچ درسی رو حذف کنید،میدونم ولی واقعا واقعا .....حفظیاتم بده.
      ممنون میشم اگه بهم بگید با این حدود درصد ها، حالا ده درصد بالا و پایین،این دو تا رشته رو توی کدوم دانشگاه ها میتونم بیارم.
      ممنون
      باید درصد تمام درساتون بالا باشه.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Unhappy حیف شد

ببخشید توی این حدود درصد کجاها میتونم قبول شم،صنعتی اصفهان میتونم؟؟؟؟یعنی دیگه بیخیال شریف شم،چون نمیخوام خودمو گول بزنم میدونم نمی تونم عمومی بالای ده درصد بزنم،اگه این درصد ها رو یکی 10 درصد هم بالاتر بزنم( )شانسی واسه شریف ندارم؟؟؟

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah_73 نمایش پست ها
      ببخشید توی این حدود درصد کجاها میتونم قبول شم،صنعتی اصفهان میتونم؟؟؟؟یعنی دیگه بیخیال شریف شم،چون نمیخوام خودمو گول بزنم میدونم نمی تونم عمومی بالای ده درصد بزنم،اگه این درصد ها رو یکی 10 درصد هم بالاتر بزنم( )شانسی واسه شریف ندارم؟؟؟
      متاسفانه نمیشه شریف قبول شد مگر اینکه به کل همه چی عوض بشه و شانس به شما رو بیاره.
      در هر حال با این درصدا به راحتی دانشگاه صنعتی اصفهان قبول میشید
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییتون،حتی اگه همه رو صد بزنم بجز ادبیات و عربی و دینی(که عمرا بتونم)بازم جواب منفی است!!!!!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن