خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 95
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب بود مرسی

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من تازه ثبت نام کردم نمیدونم درسته که اینجا بنویسم یا نه واقعا هم خیلی گیج شدم سوالم اینه که من میرم سوم و میخوام داروسازی تهران قبول شم اما متاسفانه ارادم خیلی ضعیفه چی کار کنم ؟بازم ببخشید جای درستی سوال نکردم

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بچه ها وقتی یکی میگه من توی ایام مدرسه، هفتگی 45ساعت درس میخوندم یعنی روزی چقدر میخونده ؟؟
      با توجه به اینکه پیش 3روزش تعطیل هستیم و 4روزش میریم مدرسه ...

4. Top | #64
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عاااااااااااااااااااااااا االی بود.مرسی

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مصاحبه برتر های پارسال رو می خوندم اکثرشون گفته بودن ما از سال 2-3 شروع کردیم به اینکه به ی باوری از خودمون برسیم.میگفتن واسه هر درس شاید 5-6 نوع خوندن رو امتحان کردن تا بفهمم با کدوم روش بازده شون می ره بالا!

*looking for..
      **in niz bogzarad

6. Top | #66
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      با سلام دوستان گل
      میتونید به من برنامه تحصیلی بدید که بتونم تو رشته مورد علاقه خودم تضمینی قبول شم؟

7. Top | #67
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون عالی بود
      بااین مقاله دربرنامه ریزی ام دقت بیشتری میکنم

8. Top | #68
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان یک کمک به من بکنید برای رشته تجربی
      قضیه از این قرار است که من می خواهم روزی فقط 4 کتاب بخوانم حالا بگویید که در دو روز 8 کتاب را چگونه تقسیم کنم یعنی صبح تا ظهر کدوم کتاب ها و عصر تا شب کدوم کتاب ها را بخوانم که بهترین کیفیت را بگیرم؟
      و برای این کتاب ها یعنی 4 کتاب در روز 20 تست برای ان مبحث چطور است؟ برای دو روز بعد که همان کتاب ها است 10 تست برای یاداوری و در اخر هفته کل مباحثی را که خوانده ام را یک ازمون جامع از مباحث خوانده شده در هفته را از خود بگیرم؟
      در اخر برای هز کتاب در روز دو تا دو ساعت و نیم به صورت مفید بخوانم کفایت می کند و در طول سال ساعات مطالعه را افزایش می دهم به قول معروف اهسته و پیوسته به درس خواندن ادامه دهم
      بابت جواب پیشاپیش سپاسگزارم

9. Top | #69
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اولا که باید ازمون ازمایشی بری .بعدش یه روز مثلا ریاضی معارف شیمی زبان روز بعد فیزیک ادبیات زیست عربی این میتونه اساس برنامت باشه حلا بتونی زیستو هرروز بخونی که چه بهتر

10. Top | #70
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون خوب بود

11. Top | #71
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خیلی خوب بود...
      من خودم سال سومم و خیلی جدی میخوام واسه کنکور درس بخونم اما تو برنامه ریزی گیج میشم .....نمیدونم باید از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12. Top | #72
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط الی 1377 نمایش پست ها
      سلام خیلی خوب بود...
      من خودم سال سومم و خیلی جدی میخوام واسه کنکور درس بخونم اما تو برنامه ریزی گیج میشم .....نمیدونم باید از کجا شروع کنم لطفا راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      دو بخش رو مد نظر بگیر ...
      1- مرور دروس سالهای گذشته و تثبیت
      2- مطالعه ی دروس جدید
      و در نهایت تثبیت هر دو بخش و افزایش تسلط

هدفت رو مشخص کن ... ساعاتی که بیشترین بازدهی رو میتونی داشته باشی ... دروس رو با توجه به مدرسه ، آزمونهای آزمایشی و میزان اهمیت ، میزان قوت و ضعف خودتون در هر درس و ... بصورت هفتگی ماهانه و ... تو برنامه قرار بده ...

سعی کردم مختصر باشه... توضیحات بیشتر رو میتونید تو سایت ببینید... موفق باشید
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

13. Top | #73
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliWw نمایش پست ها
      دوستان گرامی میخواستم چند تا مطلب بهتون بگم که شاید این مطالب باعث بشه اینقدر وقت الکی صرف خوندن برنامه های به ظاهر مشاوره ای نشید...
      1-برنامه ی هر فرد مخصوصه خودشه و این درست نیست که کسی ازش تقلید بکنه...شاید یکی بتونه 6 یا 7 ساعت درس بخونه و یکی دیگه نتونه...خوب عقل در اینجا حکم میکنه به این برنامه بی توجهی بکنیم.
      2-از شما دوست خوبم درخواست دارم به جای اینکه مقلدی باشید کمی سعی کنید مثل خودتون باشید...
      چون هیچکس مثل تو ، خودتو نمیشناسه...
      پس به جای اینکه ساعت ها وقت الکی صرف مشاوره بکنی یه دفتر برنامه ریزی بردار و با شناخت نقاط قوت و ضعفت شروع به برنامه ریزی کن و با ثبت ساعات مطالعت با اشتباهات گذشتت مقابله کن ...

کاملا موافقم بهترین مشاور برای هرکس خودشه

14. Top | #74
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلامم ببخشید می خواستم بدونم من در هفته چند ساعت اختصاصی بخونم کاری الان به عمومی ندارم ..
      سوم دبیرستانم اگر می شه بگید در هفته چقد فیزیک (خوب) شیمی (عالی) حسابان (خیلی ضعیف ) جبر (خوب) هندسه (خوب) بخونم ؟ بیشتر درس نامه بخونم یا تست بزنم ؟؟
      اگر می شه بگید واقعا نمی دونم چجوری درس بخونم :yahoo (19):

15. Top | #75
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

دو ماهی از سال تحصیلی گذشته تا حالا هیچ درسی رو به صورت نکته دار و تست زدن نخوندم میخوام امسال که سومم سوم رو توی سال تحصیلی به طور کامل بخونم و تست بزنم .

به نظرتون چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم کمکم کنید :yahoo (19):

راستی سوم تجربی هستم
      کدامین پل؟
      در کجای دنیا ؟
      شکسته شده که هیچکس
      به خانه آرزوهایش نمیرسد؟

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)