خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

* کارگاه شروعی دوباره از بهمن *

وقتی اسم نیمه دوم سال میاد ی عده قند تو دلشون آب میشه که دارن قدم به قدم به آخر جاده کنکور و مقصدشون یعنی رفتن به یک دانشگاه و رشته خوب می رسند و یک عده نمی تونن از اون به راحتی دست بکشن و دل بکنند و دائم درگیر گذشته باقی مانده اند و منفعل و بی روح و خیلی بی رحمانه دارن به گذران زمان هایی که می تونن ازش نهایت استفاده ببرن نگاه می کنن ؛ به نظرم برای عده ای معدود که پیش تر در موردشون صحبت کردیم که می تونن تغییر کنند و از هیچ همه بسازند ، حتی در 5 ماه باقی مانده ، دنبال علت و توجیح گشتن معنایی نداره و آنها فقط هدف شون اینه که خوده گمشده شون پیدا کنن و در واقع هم چیزی از این زیباتر نیست که تولدی دوباره شکل بگیره و طرفی که شما باشی بتونی وضع خودت سر و سامون بدی .

اگر چه به عنوان مشاور همه ساله مثل یک سیکل بحث و کار تکراری داریم ولی این موقع های سال به شخصه دلم تالاپ تولوپ نامنظم میزنه ؛ نمیدونم چرا ... شاید چون لحظاتی رو دارم دوباره با بچه هایی تجربه می کنم که خیلی هاشون پتانسبل سرشار هستند و خوشحالم که تو اول بسم الله و یا علی گفتنه باهاشون همراه شدم ؛ ممکنه چون این موقع های سال حاصل دست رنج بعضی ها در کارنامه آزمون ها و یا پیامک ها انرژی بخشی می بینم و خودم ی کوچولو در اون موقعیت بزرگ سهیم می دونم . شاید هم از طرفی با مصادف شدن تعطیلات کلاس دانشگاه و هرسال مسافرت بین دوترم استادی که مرسوم هم هست ، اواخر دی و اوایل بهمن رو دوست دارم .
      مثل همیشه ، عزیز جان های من ، خیلی خاص و فوق العاده تاکید دارم که این بازه زمانی رو جدی بگیرین و با تلاش بیشتر تمام ظرفیت باک سوخت خودتون پر کنید که انشالله تا آخر راه ترمز بریده و یک تنه برین جلو .

به قول بزرگی خاص بودن همین جاها معنی میده ، و گرنه در فصل راحتی ها ، هر پرنده و چرنده ای هم چه چه میزنن .
      اما به قدر بضاعت خودم براتون کارگاهی تدارک دیدم که هم به درد طیف تازه کارمون میخوره و هم به درد بچه های برتر .
      یکی از مهمترین سوالات داخل کلاس هام اینه که در نیمه دوم سال چجوری برنامه آزمون شخصی سازی کنیم ؟برنامه آزمونی که متاسفانه برای سطوح خاص طیف بندی نشده و پیشنهادات بودجه بندی برای همه مثل هم هست ؛ در صورتی که خیر و صلاح توده های مختلف داوطلبان کنکور ۹۴ از اینجا به بعد تا حدودی از هم فاصله گرفتند ، باهم متفاوت هست.

و در این کارگاه پاسخ به چند سوال مهم ؟

آیا باید با برنامه آزمون کلا فاصله گرفت اگه میخوایم از اول (صفر) شروع کنیم ؟
      آیا اگر تا حالا ترازهای خوبی داریم باید با برنامه آزمون کندی که جمع بندی به تعویق میندازه همگام بشیم ؟
      بومی کردن یا شخصی سازی برنامه کلی آزمون ها در نیمه دوم سال چجوری انجام میشه و چقدر دست شما برای تغییر بازه ؟
      حذف دائم و موقت مطالب چه فرقی دارن و اصلا گزینشی مطالعه کردن یعنی چی ؟
      اون باکس بندی و ترتیب و اولویت به برنامه هایی که در فایل صوتی ۱۲ دی و ۲۰ دی خدمت شما عرض کردم ،چقدر و کجاها میشه با برنامه کلاس و آزمون آزمایشی مطابقت داد ؟

دریافت کارگاه آموزشی ، مشاوره دبیرستان فرهنگ تهران ؛ شروع قدرتمند نیمسال دوم سال تحصیلی کنکوریها ۹۴

صوت کارگاه مشاوره دانلود کنید

بعدش هم این ویدئو کلیپ از اینجا ببین
      از آرشیو گل های پایین همایش ها و مقالات دی و بهمن ۹۲ و ۹۱ رو هم ببین . برای سال ها قبل هست ولی چون براش کلی انرژی گذاشتم هنوز هم مثل سنگک سنتی پای تنور ، داغ و تازه اس

هر گل (مثل خودت) نماینده یک پست هست
      1.

2.

3.

4.

5.

6.

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام استاد ميگم برنامه روزانه چند كتابي بايد باشه يكي يا چند تا؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام استاد فوق العاده!

باز هم ممنونم ازتون!

دانلود با حجم 5 مگ بدون افت کیفیت برای دوستانی که احیانا مشکل اینترنتی دارن!

dll.png

4. Top | #4
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از شما . بهتره در نیمسال دوم با افزایش کمیت و کیفیتی که انتظار میره کم کم داوطلبان تنوع درس خودشون بالا ببرن و سعی کن لا به لا مطالعه روی بخش ها قبلی و با پشتیبانه همه جانبه روی اکثریت درس ها با حب تست دوره ای ؛ قبلی ها رو هم پوشش بدن
      نظر من اینه که در هر دو روز همه جنس دروس کار بشن
      و البته برای فارغ التحصیلان اگر با مدلی که در کارگاه های 12 و 20 دی بیان کردم کار کنن می تونن هر روز همه درس ها در شرایطی با حفظ کیفیت قرار بدن

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون من طبق برنامه كانون پيش ميرم از مهر هم شروع كردم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      بچه ها واقعا کسی که خوب نخونده و تازه جدی شروع کرده تو رشته رتجربی چه رتبه ای می تونه بیاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا این سوال نمیخواد تموم بشه!!!!! باور بفرمایید جوابش برای هزار بار تو انجمن داده شده!
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن