خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      با یه برنامه ریزی تمیز و منظم ب دوتاش میرسی تا 9 درس بخون بعد اس بده بعضی موقع میتونه کمکت هم بکنه بهت امید بده :yahoo (4)::yahoo (4):
      چـشـم چـشـم بـی ابـرو , قـشـنـگـی حتی بـی مـو
      درد داری مـیـدونـم , درد و بــلــات بـه جــونــم
      واسه سلامتیشون دعا کنید

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.j نمایش پست ها
      با یه برنامه ریزی تمیز و منظم ب دوتاش میرسی تا 9 درس بخون بعد اس بده بعضی موقع میتونه کمکت هم بکنه بهت امید بده :yahoo (4)::yahoo (4):
      دقیقا موافقم...البته خوش بختانه هیچ موقع رو ساعت مطالعم تاثیر منفی نداشته
      چه خندون چه گریون داره میگذره عمرا
      خودت رو نرنجون به کامت باشه دنیا

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط karim04 نمایش پست ها
      سلام دوستان...... امسال که یعنی سال سرنوشت ساز من هست خیلی اتفاقا داره برام میفته..و تو این مدت روحیات خیلی عجیبی پیدا کردم..... مثلا اگه با یه نفر بحثم بشه دیگه از فکرش نمیرم بیرون حتی موقع درس خوندن فکرش میاد سراغم و نمیذاره تمرکز داشته باشم.. دو سال پیش به طور اتفاقی یه نفر وارد زندگیم شد...الان بودنش برام عذاب شده ولی میدونم اگه بخوام تو این برهه از زمان ترکش کنم مشکلاتم هزار برابر میشه و دیگه کلا زندگیم نابود میشه نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین
      ﻫﻤﻮﻧﺠﻮﺭﻱ ﻛﻪ ﺧﻴﺎﻡ ﺟﻮﻥ ﻣﻴﻜﻪ:
      ﺑﺮﺧﻴﺰ ﻭ ﻣﺨﻮﺭ ﻏﻢ ﺟﻬﺎﻥ ﻛﺬﺭﺍﻥ ﺑﻨﺸﻴﻦ ﻭ ﺩﻣﻲ ﺑﻪ ﺷﺎﺩﻣﺎﻧﻲ ﻛﺬﺭﺍﻥ ﺩﺭ ﻃﺒﻊ ﺟﻬﺎﻥ ﺍﻛﺮ ﻭﻓﺎﻳﻲ ﺑﻮﺩﻱ ﻧﻮﺑﺖ ﺑﻪ ﺗﻮ ﺧﻮﺩ ﻧﻴﺎﻣﺪﻱ ﺩﻛﺮﺍﻥ!
      ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺍﻳﻦ ﺑﻴﺖ ﺑﻬﻢ ﺍﺭﺍﻣﺶ ﻣﻴﺪﻩ! ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﻴﺨﻴﺎﻝ! ﻫﻤﻤﻮﻥ ﻣﻴﻤﻴﺮﻳﻢ ﺍﻗﺎ! ﺧﻴﻴﻴﻠﻲ ﺯﻭﻭﻭﻭﺩ ﻛﻨﻜﻮﺭ ﻣﻴﺪﻳﻢ ﻣﻴﺮﻳﻢ ﺩﺍﻧﺸﻜﺎﻩ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻣﻴﻜﺘﻴﻢ ﺑﺠﻪ ﺩﺍﺭ ﻣﻴﺸﻴﻢ ﻭ ﻣﻴﻤﻴﺮﻳﻢ!!! ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ ﺭﺑﻄﻲ ﻧﺪﺍﺷﺖ ﺍﻣﺎ ﺍﻳﻦ ﻛﻨﻜﻮﺭﻡ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﻣﻴﻜﺬﺭﻩ ﻏﻢ ﻣﺨﻮﺭ!!!

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah Melody نمایش پست ها
      ﻫﻤﻮﻧﺠﻮﺭﻱ ﻛﻪ ﺧﻴﺎﻡ ﺟﻮﻥ ﻣﻴﻜﻪ:
      ﺑﺮﺧﻴﺰ ﻭ ﻣﺨﻮﺭ ﻏﻢ ﺟﻬﺎﻥ ﻛﺬﺭﺍﻥ ﺑﻨﺸﻴﻦ ﻭ ﺩﻣﻲ ﺑﻪ ﺷﺎﺩﻣﺎﻧﻲ ﻛﺬﺭﺍﻥ ﺩﺭ ﻃﺒﻊ ﺟﻬﺎﻥ ﺍﻛﺮ ﻭﻓﺎﻳﻲ ﺑﻮﺩﻱ ﻧﻮﺑﺖ ﺑﻪ ﺗﻮ ﺧﻮﺩ ﻧﻴﺎﻣﺪﻱ ﺩﻛﺮﺍﻥ!
      ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺍﻳﻦ ﺑﻴﺖ ﺑﻬﻢ ﺍﺭﺍﻣﺶ ﻣﻴﺪﻩ! ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﻴﺨﻴﺎﻝ! ﻫﻤﻤﻮﻥ ﻣﻴﻤﻴﺮﻳﻢ ﺍﻗﺎ! ﺧﻴﻴﻴﻠﻲ ﺯﻭﻭﻭﻭﺩ ﻛﻨﻜﻮﺭ ﻣﻴﺪﻳﻢ ﻣﻴﺮﻳﻢ ﺩﺍﻧﺸﻜﺎﻩ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻣﻴﻜﺘﻴﻢ ﺑﺠﻪ ﺩﺍﺭ ﻣﻴﺸﻴﻢ ﻭ ﻣﻴﻤﻴﺮﻳﻢ!!! ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ ﺭﺑﻄﻲ ﻧﺪﺍﺷﺖ ﺍﻣﺎ ﺍﻳﻦ ﻛﻨﻜﻮﺭﻡ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﻣﻴﻜﺬﺭﻩ ﻏﻢ ﻣﺨﻮﺭ!!!
      اینم یه حرفی
      چه خندون چه گریون داره میگذره عمرا
      خودت رو نرنجون به کامت باشه دنیا

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن