خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

طریقه درست مطالعه حرکت در دو بعد

سلام.من سال چهارم هستم...برا فصل اول فیزیک پیش چی کار کنم؟خیلی هم تست میزنم ولی تا یه کم تست میپیچه دیگه نمیدونم باید چیکار کنم؟؟تو آزمونها بیشترین درصدی که فیزیک پیش فصل اول میزنم 30درصده........چرا اینقدر تنوع داره...چطور بخونمش ؟راهنماییم کنید..ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از دی وی دی اگه استفاده می کردید خیلی خوب میشد.چون باید کامل برات باز بشه این فصل تا هر سوالی دیدی بتونی حلش کنی.اینا هم خیلی گسترده هست 2 فصل اول پیش 1

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadreza8 نمایش پست ها
      سلام.من سال چهارم هستم...برا فصل اول فیزیک پیش چی کار کنم؟خیلی هم تست میزنم ولی تا یه کم تست میپیچه دیگه نمیدونم باید چیکار کنم؟؟تو آزمونها بیشترین درصدی که فیزیک پیش فصل اول میزنم 30درصده........چرا اینقدر تنوع داره...چطور بخونمش ؟راهنماییم کنید..ممنون
      سلام.
      خوب این فصل بسیار اهمیت داره. دلیل اهمیتش هم تنوعی هست که میتونه داشته باشه.
      ببینید شما ابتدا باید فصل 2 از فیزیک سال دوم رو خوب بخونید . بعد فصل 1 پیش رو بخونید. سعی کنید ذهنتون رو زیاد نپیچونید و با رسم یک شکل یا نوشتن خلاصه ای از داده ها و خواسته های سوال ، فرمولها و روش های لازم رو پیدا کنید.
      این فصل تمرین زیاد و مکرر میخواد. تمرین بهترین روش یادگیری این فصل هست. وقت بیشتری رو بهش اختصاص بدید و سعی کنید روش حل سوالات مختلف رو ابتدا حدس بزنید و بعد از حل و یادگرفتن اون تست ، روش حل دقیقش رو یادداشت وو بطور مکرر مرور کنید.
      موفق باشید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن