خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Question کتابفروشی در تبریز

ببخشید نمیدونستم سوالم رو توی کدوم بخش باید میذاشتم پیشاپیش معذرت میخوام... میشه چند تا کتابفروشی که کتاب های دست دوم رومیخرن توی تبریز بهم معرفی کنین؟/ترجیحا توی منطقه آبرسان باشه...راستی کتاب ها رو به قیمت خوبی میخرن؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      ببخشید نمیدونستم سوالم رو توی کدوم بخش باید میذاشتم پیشاپیش معذرت میخوام... میشه چند تا کتابفروشی که کتاب های دست دوم رومیخرن توی تبریز بهم معرفی کنین؟/ترجیحا توی منطقه آبرسان باشه...راستی کتاب ها رو به قیمت خوبی میخرن؟؟
      ببخشید من اهل تبریز نیستم ولی تو شهر ما (چون برای خرید بعضی کتاب هابهشون سر زدم ودیدم که کسایی برای فروش میارن) کتاب های سال قبل به نصف قیمت میخرن ومال 2 یا 3 سال قبلتر رو به یک سوم قیمت پشت جلد.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      ببخشید من اهل تبریز نیستم ولی تو شهر ما (چون برای خرید بعضی کتاب هابهشون سر زدم ودیدم که کسایی برای فروش میارن) کتاب های سال قبل به نصف قیمت میخرن ومال 2 یا 3 سال قبلتر رو به یک سوم قیمت پشت جلد.
      ببخشید یه سوال دیگه..کتاب اگه یه کوچولو خط خوردگی داشته باشه بازم میخرن یا حتما باید کاملا تمیز باشه؟؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه مفت ميخرن ازت. حداکثر بيست درصد پشت جلد ازت ميخرن.
      ميتوني همينجا تاپيک بزني و بفروشي. البته الان کسي ازت نميخره بذار مهر ماه سال بعد. يا اينکه تو کاغذ بنويس بزن جلوي چند تا مدرسه...
      ولي اگه خواستي بفروشي باغ گلستان هس يکيم از سمت باغ گلستان به سمت چارراه شهناز(پنجاه متر تقريبا) يه کتاب فروشي هس اونم با انصافهوليهمون طور که گفتم همشون حد اکثر بيست درصد پشت جلد ميخرن ازت.
      تو آبرسان نديدم فک نکنم باشه.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید یه سوال دیگه..کتاب اگه یه کوچولو خط خوردگی داشته باشه بازم میخرن یا حتما باید کاملا تمیز باشه؟؟
      خط خطيم باشه ميخرن. ولي من باشم اين کارو نميکنم.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به خط خوردگیش نه ,ولی خب مسلما اگه کتاب پاره باشه که غیر قابل استفاده باشه نمیخرن.

فقط به سال چاپ وقیمت پشت جلد نگاه میکنن.

از کتاب فروشی هایی که داخل شهرتون هستن بپرسین مطمینم ادرسش رو دارن مال منم همین طور شد.

فقط وقتی کتابفروشی رو پیدا کردین برای بار اول بدون کتاب برین وصحبت کنین ,اگه دیدین تو این موقع سال خرید دارن با کتاب ها برین تا بیهوده تو زحمت نیفتین

7. Top | #7
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ابرسـآن فرهیختگـآن هستش ! تقریباروبروی فروزش ! کتاب کهنه میفروشه !

من برای رسیدن به آرامش،
      تنها به تکرار اسم تو بسنده خواهم کرد .

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلاموالا تو تبريز خريدار نيس كسي بيدا كردين حتما اينجا بكيدمن به همه جاهايي كه دوستان كفتن رفتم يا كيلويي ميخرن يا هزار تومن و......اكر ميشه ليست خصوصي كنيد شايد لازم داشته باشم بعضياش روياحق

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه قیمت خوبی موقع خرید براتون نمیدن.یه زمانی فقط آقا رحیم و مشد علی بود ولی بعدا اونقد این کتابهای کنکور بازارشون برا اونها سود داشت که الان بیشتر از کتاب فروشی های تبریز کتاب دست دوم فروشی وجود داره اونهم با عرض پوزش 98% شون خیلی پر رو هستند.سخت بتونید باهاشون معامله ی خوبی داشته باشین.من همشونو میشناسم.
      به نظرم همین جا لیست بذارین و عکسشونو بذارین خیلی بهتره.لااقل به هر قیمتی بفروشین دست اول به مصرف کننده میدین.این خیلی عالیه تا اینکه بیان از شما نهایت 30% بر میداره تازه هزار تا منت هم میذاره.چون میدونه شما بار اولتونه و اگه یه خورده چوب کاری کنه شما خجالتی میشین و کم میارین و دیگه هیچی یه حالی میشین میگی تو رو خدا یکی بیاد این کتابها رو از دستم بگیره.خیلی از انصاف دورند.هیچوقت هم نصف قیمت ازتون بر نمیدارن.موفق باشین

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      میشه کتاب ها رو لیست کنید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poshtiban.c905 نمایش پست ها
      سلام
      میشه کتاب ها رو لیست کنید
      فکر نکنم به درد بخوره چون بیشترشون تشریحی هستن که پارسال برای امتحان نهایی خریده بودم

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فکر نکنم به درد بخوره چون بیشترشون تشریحی هستن که پارسال برای امتحان نهایی خریده بودم
      پس از همين الان بذارشون واسه فروش.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام ،
      چرا نمیرید گولوستان باغی ؟؟
      :yahoo (4):
      اونجا کلی باجه هست که کتاب های دست دو میخرن ،
      یا نرسیده به گولوستان باغی کتابفروشی فروهر هست ،
      اونجا هم میخرن .. به قیمت 40 درصد روی جلد
      موفق باشین

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Al I نمایش پست ها
      سلام ،
      چرا نمیرید گولوستان باغی ؟؟
      :yahoo (4):
      اونجا کلی باجه هست که کتاب های دست دو میخرن ،
      یا نرسیده به گولوستان باغی کتابفروشی فروهر هست ،
      اونجا هم میخرن .. به قیمت 40 درصد روی جلد
      موفق باشین
      کلا گیج شدم..یکی میگه فوقش بیست درصد قیمت اصلیش بر میدارن شما هم که میگین چهل درصد...بالاخره نفهمیدم آخرش:yahoo (21):

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلا گیج شدم..یکی میگه فوقش بیست درصد قیمت اصلیش بر میدارن شما هم که میگین چهل درصد...بالاخره نفهمیدم آخرش:yahoo (21):
      اصولا کتابفروشی هاییکه کتاب دست دو میخرن ، به قیمت چهل درصد روی جلد از شما میخرن و به قیمت پنجاه درصدش میفروشن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)