خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فقط کتاب روسعی میکنم خوب بخونم البته برخلاف نظر خیلی ها ولی الان بااینکه خیلی نخوندم بااین روش ازمون60میزنم

2. Top | #17
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ب نظرمنم گاج رو خوب بخونی کافیه...

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      من فقط کتاب رو خوندم تست هم نزدم
      90 شدم
      هیچی دیگه الان دارم واسه مرور الگو میخونم

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      عالی بود... موثرترین چیزی بود که تاحالا خونده بودم، پر از اطلاعاتی که هیچ چیز راجبشون نمیدونستم. دقیقن همون چیزی که واسه شرو بهش نیاز داشتم.

چنتا سوال داشتم اگه ممکنه راهنماییم کنید:
      ● از متن اینجور برداشت کردم که سه تا دین و زندگی داریم. سال سوم سال قبلش و پیش دانشگاهی. درسته؟ فقط سه تان؟
      ● بند (ز )، دونستن کلمات مترادف، من ادبیاتم به ترز ناباورانه ای نابوده. درجه سختی کلمات مترادف در چ حدیه؟ توی ی کتاب تست به کلمات مترادف اشاره میشه؟
      ● امروز از خوندن درسی که هرگز توی کل دوره دبیرستان ن سر کلاسش رفتم ن بیشتر از 10 ساعت توی هر سالی که داشتمش خوندمش لزت بردم. تا روز کنکور هر روز میخونمش ولی میخام بدونم متوسط زمانی که به سطح مطلوب میشه رسید چقدره؟ اگه روزی 1 ساعت بخونمش بیشتر از 3 ماه طول میکشه که هر سه کتاب رو ی دور مطالعه کنم؟
      ● چند درصد بزنمش که متوسط عمل کرده باشم؟ چند درصد میشه خوب؟
      ● سوال راجبه مفاهیم و متن کتاب رو توی کدوم تاپیک باید بپرسم؟
      ● امروز 6 ماه از نظراتی که توی تاپیک دیدم گزشته؟ الانم همون کتابهای کمک درسی و تست خوبن؟ میشه ی بار واضح بگین چ کتابی خوبه؟ از چ کتابی بیشتر نتیجه گرفتن غیر از کتاب درسی؟
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 28 آبان 1394 در ساعت 09:08

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LeftBehind نمایش پست ها
      عالی بود... موثرترین چیزی بود که تاحالا خونده بودم، پر از اطلاعاتی که هیچ چیز راجبشون نمیدونستم. دقیقن همون چیزی که واسه شرو بهش نیاز داشتم.

چنتا سوال داشتم اگه ممکنه راهنماییم کنید:
      ● از متن اینجور برداشت کردم که سه تا دین و زندگی داریم. سال سوم سال قبلش و پیش دانشگاهی. درسته؟ فقط سه تان؟
      ● بند (ز )، دونستن کلمات مترادف، من ادبیاتم به ترز ناباورانه ای نابوده. درجه سختی کلمات مترادف در چ حدیه؟ توی ی کتاب تست به کلمات مترادف اشاره میشه؟
      ● امروز از خوندن درسی که هرگز توی کل دوره دبیرستان ن سر کلاسش رفتم ن بیشتر از 10 ساعت توی هر سالی که داشتمش خوندمش لزت بردم. تا روز کنکور هر روز میخونمش ولی میخام بدونم متوسط زمانی که به سطح مطلوب میشه رسید چقدره؟ اگه روزی 1 ساعت بخونمش بیشتر از 3 ماه طول میکشه که هر سه کتاب رو ی دور مطالعه کنم؟
      ● چند درصد بزنمش که متوسط عمل کرده باشم؟ چند درصد میشه خوب؟
      ● سوال راجبه مفاهیم و متن کتاب رو توی کدوم تاپیک باید بپرسم؟
      ● امروز 6 ماه از نظراتی که توی تاپیک دیدم گزشته؟ الانم همون کتابهای کمک درسی و تست خوبن؟ میشه ی بار واضح بگین چ کتابی خوبه؟ از چ کتابی بیشتر نتیجه گرفتن غیر از کتاب درسی؟
      -سلام..بله درسته سه تا کتا داریم: دین و زندگی دوم سوم و پیش
      -کلمات مترادف در سطح معارف کنکو به جلد دوم گاج نقره ای ضمیمه شدند...
      -فرد به فرد بستگی داره... نمیشه قسم خورد که تو سه ماه تموم میشه ولی شما بخون تموم نشد تو 5 ماه بخون
      -کسی که میخواد رشته ی خوب قبول شه درصد زیر 40 یا 50 یکمی تو کارنامه بد قواره هستش
      درصد ایده آل بالای 70 الی 80 هستش ... البته بستگی داره به کجا میخواین برسین! میتونید کارنامه های سال قبلو رو نگاه کنید
      -بهترین منبع که خودم باش تو ازمونای قلمچی که از کنکور سخت تره 90 میزنم : گاج نقره ای+جلد پاسخ

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      ببخشید ی سوال احمقانه دیگه هم داشتم.
      فعلا کتاب تست ندارم. قبلا هم هیچ تستی ندیدم. شماره ایه و سوره رو هم باید حفظ باشم. فردا پسفردا که ی کتاب خریدم سوال بیخود نمیپرسم.
      @magicboy
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      تو درس دین و زندگی حفظ آیات خیلی میتونه کمک کنه
      [SIGPIC][/SIGPIC]

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببخشید ی سوال احمقانه دیگه هم داشتم.
      فعلا کتاب تست ندارم. قبلا هم هیچ تستی ندیدم. شماره ایه و سوره رو هم باید حفظ باشم. فردا پسفردا که ی کتاب خریدم سوال بیخود نمیپرسم.
      @magicboy
      سلام داش این حرفا چیه
      منم سوال فیزیکی ازت دارم به موقش میپرسم ازت
      نه شماره ی آیه مهم نیست اصلا
      معنی و مفهوم آیه مهمه و این که با متن درس ارتباطش بدی
      مولفا سعی کردن متن درس رو منطقی تالیف کنن واسه همین به مشکل زیاد بر نمیخوری..
      ولی شماره ی آیه اصلا مهم نیست

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      گفتی سه تا کتاب داریم درست؟ چیزی ک من دارم میخونم دینی و زندگی پیش دانشگاهیه. به طرز عجیبی استدلالی به نظر میرسه. کاملا حسش میکنم. از یه ایه کلی چیز نیجه میگیره که ی جور نظام علت و معلومی دارن. ینی به فرض صحیح بودن ایه، اون مفاهیم همه نتیجه مشین. کمی پیچیده و نسبتا جالبه.
      میخام بدونم اون دو تا کتاب دیگه هم همینطورن؟ فک کنگ تستهای دین و زندگی تست باشن... سخت و شبیه به هم گاهی. درسته؟ گفتی دین و زندگی سال دوم و سومم هم ب پیچیدگی پیش دانشگاهیه؟

@magicboy
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      گفتی سه تا کتاب داریم درست؟ چیزی ک من دارم میخونم دینی و زندگی پیش دانشگاهیه. به طرز عجیبی استدلالی به نظر میرسه. کاملا حسش میکنم. از یه ایه کلی چیز نیجه میگیره که ی جور نظام علت و معلومی دارن. ینی به فرض صحیح بودن ایه، اون مفاهیم همه نتیجه مشین. کمی پیچیده و نسبتا جالبه.
      میخام بدونم اون دو تا کتاب دیگه هم همینطورن؟ فک کنگ تستهای دین و زندگی تست باشن... سخت و شبیه به هم گاهی. درسته؟ گفتی دین و زندگی سال دوم و سومم هم ب پیچیدگی پیش دانشگاهیه؟

@magicboy
      دوم و پیش استدلایه ولی سوم بیشتر سرنوشت اماما تا امام زمانه ... بیشتر حفظیه
      اگه گاج گرفتی تستای تالیفی نزن سراسری و سنجش رو از اخر به اول(اسون به سخت) بزن
      خیلی درس زود بازدهیه و ضریبشم بالاست نیاز به تمرین زیاد هم نداره ولی مرور لازمه

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید وسط بحثتون میپرم.من نمیتونم ایه ها رو همه حفظ کنم اخه قاطی میکنم.برا همین همیشه زیر کلمات کلیدش خط میکشم و از رو اون سوالو حل میکنم.خوب نیس؟

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      دوم و پیش استدلایه ولی سوم بیشتر سرنوشت اماما تا امام زمانه ... بیشتر حفظیه
      اگه گاج گرفتی تستای تالیفی نزن سراسری و سنجش رو از اخر به اول(اسون به سخت) بزن
      خیلی درس زود بازدهیه و ضریبشم بالاست نیاز به تمرین زیاد هم نداره ولی مرور لازمه
      کتاب خریدن رو خیلی دوست دارم. ولی هنوزفرصت نکردم. اخه اینجا امروز جمعه س. پریروز شرو کردم به خوندن دینی.
      پسر خالم ی میکرد گاج سال 89 واسم اورد. ی کتاب سفید رنگ بزرگه 580 صفحه ایه. همونه؟ اگه همونه فردا میخرمش، نمیخام با مس دادن کتاب خاطراتشو از دست بدم. ولی فک کنم تو گفتی کوچیکه! ی توصیحی میدی؟ میگم این متن کتاب رو کوپی کرده. فک میکنی خوندن کتاب حافظه تصویری بهتری ایجاد میکنه؟ اگه یکیه دیگه کتاب رو باز نکنم. بدم میاد از چند منبعی بودن.

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کتاب خریدن رو خیلی دوست دارم. ولی هنوزفرصت نکردم. اخه اینجا امروز جمعه س. پریروز شرو کردم به خوندن دینی.
      پسر خالم ی میکرد گاج سال 89 واسم اورد. ی کتاب سفید رنگ بزرگه 580 صفحه ایه. همونه؟ اگه همونه فردا میخرمش، نمیخام با مس دادن کتاب خاطراتشو از دست بدم. ولی فک کنم تو گفتی کوچیکه! ی توصیحی میدی؟ میگم این متن کتاب رو کوپی کرده. فک میکنی خوندن کتاب حافظه تصویری بهتری ایجاد میکنه؟ اگه یکیه دیگه کتاب رو باز نکنم. بدم میاد از چند منبعی بودن.
      نه اون نیست... اینه :

2-3469.jpg

اصن اینقد معروفه هر کتاب فروشی بری بگی دینی نقره ای گاج رو میخوام همینو میده
      جلد دوش رو هم بگیر
      مولف : زهرا سمیعی عارف

جلد اول 600 صفحه
      جلد دوم 320 صفحه
      ویرایش توسط magicboy : 29 آبان 1394 در ساعت 11:59

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      به طرز عجیب عریبی مفهومیه کتاب دینی.
      توی درس هستی بخشی با واژه "نیاز" نشون میده جهان پدید اورنده ای داره، پدید اورنده ای که خودش بی نیاز باید باشه وگرنه پدیده س ن پیدی اورنده.توی درس دو با همون واژه نشون میده خدا یگانه س. اگه بپزیریم پدید اورنده نباید نیاز مند باشه پس باید بپزیریم خدا باید یگانه باشه وگرنه نیازمنده و پدیده نه پدیداورنده.
      من قبلا فک میکردم منطق فقط توی ریاضیاته. استدلال فقط توی ریاضیاته. ولی الان میبینم ی کتاب دینی استدلالهای عمیقی میکنه.
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 30 آبان 1394 در ساعت 06:39

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      عاقا این ک دهن مارو صاف کرد! کجا درس زود بازده ایه! چقت سخته!!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)