خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

کدوم کتاب دیفرانسیل و ریاضی پایه؟؟

سلام بچه ها.من بین این4تا کتاب دیفرانسیل و ریاضی پایه موندم و نمی دونم کدومو استفاده کنم وکدوم مناسبه و منو آماده کنکور میکنه؟خواهشا اگه شما استفاده می کنید یا کردید وتجربیاتی دارید راهنمایی کنید.باتشکر.این 4 کتاب عبارتند از:1.کتاب دیفرانسیل و ریاضی پایه الگو 2.دیف و ریاضی پایه میکروبانک گاج 3.دیف نقره ای گاج 4.دیف و ریاضی پایه مهروماه

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اول از همه تخته سیاه بهتره مخصوصن برا پیش 2
      ولی از بین کتابایی که خودت نوشتی از همه بهتر
      1-الگو
      2-مهر و ماه
      گاج رو کلن ول کن کتابای تخصصیش به درد نمیخوره
      آیا تو چنان که می نمایی ​، تنگی!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه نیاز به آموزشو اینا نداشته باشین به نظر من از دیف و ریاضی پایه اندیشه فائق استفاده کنید. گاج نقره ای هم برای دیف عالیه. ولی اگه تک تک بخواین بگیرین گاجو خوب نیس حجمش زیاد میشه...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Thanks

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه دانش آموز متوسط به بالایی هستید الگو خوبه من که حسابانش رو دارم خیلی هم راضیم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheilp نمایش پست ها
      سلام بچه ها.من بین این4تا کتاب دیفرانسیل و ریاضی پایه موندم و نمی دونم کدومو استفاده کنم وکدوم مناسبه و منو آماده کنکور میکنه؟خواهشا اگه شما استفاده می کنید یا کردید وتجربیاتی دارید راهنمایی کنید.باتشکر.این 4 کتاب عبارتند از:1.کتاب دیفرانسیل و ریاضی پایه الگو 2.دیف و ریاضی پایه میکروبانک گاج 3.دیف نقره ای گاج 4.دیف و ریاضی پایه مهروماه
      تو اینایی که اسم بردی قطعا الگو از همه بهتره(البته الگو دو تا کتاب داره:یکی آموزشه جلد سفید دیف۱ جدا دیف۲ جدا تالیف اسلامی-اجلالی...یکی تسته و خلاصه درس داره دیف و ریاضی پایه با هم که دو جلده تالیف۴نفره)ولی در کل تخته سیاه محمد مهربان مخصوصا دیف۲ش عالیه...گاج نقره ای دیفرانسیلش مفتم نمی ارزه...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین به نظرم واسه مجانب و پیوستگی و دیف 2 تخته سیاه بینظیره ولی در بین این منابع که گفتی الگو خوبه البته من تستای زماندارمو از کتاب جدید فار می زنم عالیه ولی فقط تسته

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم انديشه فائق دارم راضيم...

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      من واسه دیفرانسیل از نقره ای گاج خوندم.
      عالی بود
      پیش سوالاتشو اکثرشو جواب دادم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گاج نقره ای

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاج رو که کلا حذفش کن مزخزفه(خودم یه مدت از دوستم گرفتم دیدمش)
      ولی ریاضی پایه و دیف 1 و 2 تخته سیاه محمد مهربان فوق العادست خیلی خوبه
      اگهه هم تخته سیاهو نخواستی نشر الگو

12. Top | #12
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2435 نمایش پست ها
      تو اینایی که اسم بردی قطعا الگو از همه بهتره(البته الگو دو تا کتاب داره:یکی آموزشه جلد سفید دیف۱ جدا دیف۲ جدا تالیف اسلامی-اجلالی...یکی تسته و خلاصه درس داره دیف و ریاضی پایه با هم که دو جلده تالیف۴نفره)ولی در کل تخته سیاه محمد مهربان مخصوصا دیف۲ش عالیه...گاج نقره ای دیفرانسیلش مفتم نمی ارزه...
      شما دیفرانسیل جدید خوشخوان رو دیدید؟
      در کل از بین الگو جدید و گاج و تخته سیاه و کتاب آزمون جدید فار و خوشخوان جدید، اگه بخوایم دو کتاب رو برای ترم دوم (مشتق و انتگرال) کار کنیم کدومو شما پیشنهاد میدید؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.hny نمایش پست ها
      شما دیفرانسیل جدید خوشخوان رو دیدید؟
      در کل از بین الگو جدید و گاج و تخته سیاه و کتاب آزمون جدید فار و خوشخوان جدید، اگه بخوایم دو کتاب رو برای ترم دوم (مشتق و انتگرال) کار کنیم کدومو شما پیشنهاد میدید؟
      اول تخته سیاه-دوم الگوی جدید-خوشخوان رو هنوز ندیدم...حتما میبینم اطلاع میدم خوبه یا نه...تا فردا بهتون خبر میدم ولی تخته سیاه دیف۲ش حرف نداره و الگوی جدید هم تازه نوشته شده و تالیف جدیده البته گاج داره یه کتابی میزنه به اسم خط ویژه دیفرانسیل که هنوز نیومده ولی خط ویژه هاش رو که دیدم مثلا خط ویژه تحلیلیش سوالای کنکورای داخل و خارج رو کامل بررسی کرده و موشکافی تمارین کتاب درسی و سوالای شبیه سازی شده کنکورا و ایده های نو....البته هنوز نیومده و اواخر بهمن میاد...اون برای جمع بندی عالیه....شما ۲کتاب رو نمیرسی بزنی...بنظرم تخته سیاه یا الگوی جدید یا خوشخوان جدید یکیشو بگیر کنارش وایسا خط ویژه بیادش اونو برای مرور کار کن...اینجوری بهتره تا اینکه۲تا کتاب۴۰۰صفحه ای رو کار کنی....موفق باشی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheilp نمایش پست ها
      ریاضی پایه رمزینه از همه بهتره

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2435 نمایش پست ها
      اول تخته سیاه-دوم الگوی جدید-خوشخوان رو هنوز ندیدم...حتما میبینم اطلاع میدم خوبه یا نه...تا فردا بهتون خبر میدم ولی تخته سیاه دیف۲ش حرف نداره و الگوی جدید هم تازه نوشته شده و تالیف جدیده البته گاج داره یه کتابی میزنه به اسم خط ویژه دیفرانسیل که هنوز نیومده ولی خط ویژه هاش رو که دیدم مثلا خط ویژه تحلیلیش سوالای کنکورای داخل و خارج رو کامل بررسی کرده و موشکافی تمارین کتاب درسی و سوالای شبیه سازی شده کنکورا و ایده های نو....البته هنوز نیومده و اواخر بهمن میاد...اون برای جمع بندی عالیه....شما ۲کتاب رو نمیرسی بزنی...بنظرم تخته سیاه یا الگوی جدید یا خوشخوان جدید یکیشو بگیر کنارش وایسا خط ویژه بیادش اونو برای مرور کار کن...اینجوری بهتره تا اینکه۲تا کتاب۴۰۰صفحه ای رو کار کنی....موفق باشی
      ممنون. اگه دیدید خوشخوان رو بهم یکی از بین خوشخوان و الگو و تخته سیاه به عنوان حرف آخر بگید که دیگه همونو کار کنم. ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)