خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

چگونه در سوالات زیست قلم چی موفق شویم ؟

سلام به همه من مشکل اساسی که با سوالات قلم چی دارم خیلی ریز میبینم همه چی رو

مثلا اگر جایی یه کلمه رو انداخته باشن و من اونو غلط میگیرم در حالی که درست گرفتن تو پاسخ نامه

کسی میتونه کمکی کنه به من ؟

کلا در مورد موفقیت در سوالات قلم چی !

مرسی

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من قلمچی داره به سمت چرت شدن پیش میره اونم با شتاب 1000 متر بر مجذور ثانیه !

اگه تو قلمچی موفق نیستی 2 راهکار برات دارم !

اول اینکه آزمون های سنجش و گزینه 2 رو دانلود کن و خودتو محک بزن و ببین بازم همین مشکلو داری یا نه

دوم اینکه همون سوالات قلمچی رو تو خونه حل کن و ببین مشکل آزمون برات تکرار میشه یا خیر ؟

در ضمن اگه خیلی ریز بینی ، این یک حسنه که خیلیا ندارن ! فقط سر هر آزمون بنا رو به این بزار که هر چی نوشته شده درسته و این تویی که داری اشتباه میبینی یا اشتباه برداشت میکنی حتی اگه در حقیقت اشتباهی وجود داشته باشه !

یا حــــق
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

ویرایش توسط HaMeD.DeljoO : 20 دی 1393 در ساعت 11:35 دلیل: شتاب رو نوشتم شتا :|

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مشکل من هم بود پارسال . جدیدا" خدا رو شکر زیستم پیشرفت کرد و 80-70 میزنم .
      یه درصدیش رو بذار به حساب چرت بودن سوالات ولی نه خیلی زیاد . درسته که مشابه کنکور نیستن . هیچ چیزی نیست .
      من هم آزمونای گزینه دو شرکت می کنم هم سنجش هم کانون ، بهت اطمینان میدم که سوالات سنجش و گزینه 2 در حدِ کنکور هم نیستن ، چه برسه فراتر از اون !
      خودِ علی کرامت هم توی یکی از جزوه هاش گفته بود هدف ما از سوالات زیست کانون به غیر از آزمون ها جامع آموزش خوندن زیست هست بیشتر نه سنجش .
      اینکه بهت یاد بده چطور کتاب رو بخونی و به چه نکاتی بیشتر توجه کنی .
      با این حال برای بالا بردن در صدت راهکارهای ساده ای وجود داره .
      منبعت استاندارد باشه . گاج ، الگو ، کانون . خصوصا اگه وقت داری الگو رو کار کن .
      سوالات آزمون های غیر حضوری رو از دست نده و حتما حل کن . تیپ سوالات کانون میفتن دستت .
      هر چقدر میتونی بیشتر تست بزن .
      ساده و شاید معمولی به نظر میرسن ولی مطمئن باش اثرش رو خواهی دید .
      قبل از آزمون حتما زیست رو مرور کن ، حتما " .
      به راهِ بادیه رفتن به از نشستنِ باطل

اگر مُراد نیابم ، به قدر وُسع بکوشم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط veteran نمایش پست ها
      مشکل من هم بود پارسال . جدیدا" خدا رو شکر زیستم پیشرفت کرد و 80-70 میزنم .
      یه درصدیش رو بذار به حساب چرت بودن سوالات ولی نه خیلی زیاد . درسته که مشابه کنکور نیستن . هیچ چیزی نیست .
      من هم آزمونای گزینه دو شرکت می کنم هم سنجش هم کانون ، بهت اطمینان میدم که سوالات سنجش و گزینه 2 در حدِ کنکور هم نیستن ، چه برسه فراتر از اون !
      خودِ علی کرامت هم توی یکی از جزوه هاش گفته بود هدف ما از سوالات زیست کانون به غیر از آزمون ها جامع آموزش خوندن زیست هست بیشتر نه سنجش .
      اینکه بهت یاد بده چطور کتاب رو بخونی و به چه نکاتی بیشتر توجه کنی .
      با این حال برای بالا بردن در صدت راهکارهای ساده ای وجود داره .
      منبعت استاندارد باشه . گاج ، الگو ، کانون . خصوصا اگه وقت داری الگو رو کار کن .
      سوالات آزمون های غیر حضوری رو از دست نده و حتما حل کن . تیپ سوالات کانون میفتن دستت .
      هر چقدر میتونی بیشتر تست بزن .
      ساده و شاید معمولی به نظر میرسن ولی مطمئن باش اثرش رو خواهی دید .
      قبل از آزمون حتما زیست رو مرور کن ، حتما " .

بنده الگو دارم و خیلی سبز ولی با الگو خیلی سازگارم

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واسه جواب دادن ب تست شما دو تا رآه حل داري يكي پيدا كردن جواب درست يكي هم رد گزينه هاي غلط
      شما حتمن تا ميبيني گزينه مثه متن كتاب نيست جواب ميدي ..... اما هيچ وقت نبايد تا خوندن همه گزينه ها جواب بدي
      ب نظرم واسه بالا زدن زيست حداقل روزي 3 ساعت بايد زيست خوند با تست

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو
      ویرایش توسط Arman_b100 : 20 دی 1393 در ساعت 18:49

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_b100 نمایش پست ها
      واسه جواب دادن ب تست شما دو تا رآه حل داري يكي پيدا كردن جواب درست يكي هم رد گزينه هاي غلط
      شما حتمن تا ميبيني گزينه مثه متن كتاب نيست جواب ميدي ..... اما هيچ وقت نبايد تا خوندن همه گزينه ها جواب بدي
      ب نظرم واسه بالا زنده زيست حداقل روزي 3 ساعت بايد زيست خوند با تست

روزی 3ساعت؟؟؟؟؟؟بعد ماچطور به برنامه مدرسمون برسیم؟؟؟؟

واسه یک دانش آموز روزی چندساعت؟؟؟؟روزی 1.30خوبه؟؟؟؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DokToR zAhRa نمایش پست ها
      روزی 3ساعت؟؟؟؟؟؟بعد ماچطور به برنامه مدرسمون برسیم؟؟؟؟

واسه یک دانش آموز روزی چندساعت؟؟؟؟روزی 1.30خوبه؟؟؟؟
      قبول دارم 3 ساعت واسه دانش آموز سخته واسه بقیه درسا....
      ولی هرچی بیشتر بخونی بهتره... دیگه حداقل دوساعت...

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوندن از روی کتاب باشه؟ اخه خود کتابو بخوام بخونم 2 ساعت تمامه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم این مشکل رو دارم اما نه شدید

از وقتی شروع شد که الگو رو گرفتم ، تو یه سری تستا گیره الکی داده آدمو شکاک میکنه ، همه جاهم خوب نیست ، ولی باز به سطح بالای سوالاش میرزه ..

اگه شک میکنی یعنی مطلب رو کامل بلد نیستی ، راهشم فقط تست زیاد

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      عاغا من که بعد از چند سال تجربه ی کنکور دادن واقعا به این نتیجه رسیدم که برخلاف خیلی از دوستان که پییشنهاد میدن تست زیاد بزنین ولی زیست تنها راهش اینه که فقط کتابو بخونی...در واقع باید 3 کتاب زیست رو توی یه بازه ی زمانی مشخص تمومش کنی و بعد با هوش و زکاوت خودت از روی هر 3 کتاب ترکیبی کار کنی...صد البته که در کنارش بنده فقط زدن تست استاندارد رو توصیه میکنم...شما 50 تست استاندارد بزنی و به همونا مسلط بشی بهتر از اینه که بخوای 200 تا تست تالیفی بزنی و هیچی هم دستگیرت نشه..من که خودم امسال نمیخوام ریسک کنم دیگه..پارسال ترسیدم 3 تا کتاب خیلی سبزو کامل خوندم و تست هاشم زدم ولی اصلا وقت نکردم مرور کنم و حتی جملات کتاب درسی هم یادم رفته بود و زیستو 30 درصد بیشتر نزدم تو کنکور چون خیلی کلی خونی کرده بودم...عاغا جان نمیخواد بترسی فقط کتاب و سوالای کنکورو بخون..وقتی شما وققتت رو بزاری رو کتاب و 100 دور خود کتابو بخونی تا قشنگ مسلط بشی خیلی بهتر از اینه که بخوای حجم بالایی تست بزنی و نزدیکای کنکور که میشه حتی نتونی مرور کنی...مطمئن باش اگه سوال بخوان سخت و ترکیبی بدن شما اگه 100 تا کتاب تست هم حل کنی بازم نمیتونی به اون سوال جواب بدی ...در کل باید سه کتابو بخونی و در کنارش کامل تست های کنکورشو حل کنی..اون موقع هم دید ترکیبی و هم دید طراح میاد دستت که چجوری باید زیست بخونی!!!موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ParsaYousefi نمایش پست ها
      سلام به همه من مشکل اساسی که با سوالات قلم چی دارم خیلی ریز میبینم همه چی رو

مثلا اگر جایی یه کلمه رو انداخته باشن و من اونو غلط میگیرم در حالی که درست گرفتن تو پاسخ نامه

کسی میتونه کمکی کنه به من ؟

کلا در مورد موفقیت در سوالات قلم چی !

مرسی
      در نا امیدی بسی امید است .. پایاشن شب سیه سپید است ... درصد زیست : 84
      ویرایش توسط ParsaYousefi : 21 شهریور 1394 در ساعت 22:30

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)