خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 44
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question انصراف از روزانه پس از 3سال برابره با محرومیت از کنکور؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام... من دانشجوی سال سوم فیزیک روزانه هستم ولی الان میخوام انصراف بدم و دوباره کنکور بدم آیا اینکار باعث میشه از کنکور92 محروم بشم؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sogol نمایش پست ها
      سلام... من دانشجوی سال سوم فیزیک روزانه هستم ولی الان میخوام انصراف بدم و دوباره کنکور بدم آیا اینکار باعث میشه از کنکور92 محروم بشم؟؟
      بله شما نه تنها از کنکور 92 محرومید بلکه اگه خدمت سربازی داشته باشید تا پایان خدمت مجاز به شرکت دوباره در کنکور سراسری نیستید ولی آزاد میتونید
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سلام
      با احترام به نظر کوروش خان باید بگم که نه شما از کنکور 92محروم نیستید!!!من فردی رو میشناسم که ورودی 89رشته ی روانشناسی روزانه بود پارسال انصراف داد و در کنکور 91شرکت کرد _در حال حاضر دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی هست
      کلا قبولی در رشته ی روزانه فقط ((به مدت یکسال))محرومیت فرد رو در پی داره!

از طرفی سوگل نام دختر هست و خدمت سربازی که ......!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [

سلاااااااااااااااام ممنونم از کورش خان ولی واقعیتش جوابشون خیلی ترسوندم چون شک داشتم در این مورد واز شمام کمال تشکر رو دارم آقا پارسای عزیز که منو از نگرانی در آوردین
      بله خدمت سربازی هم ربطی به من نداره خدارو شکر
      بازم ممنون

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [

سلاااااااااااااااام ممنونم از کورش خان ولی واقعیتش جوابشون خیلی ترسوندم چون شک داشتم در این مورد واز شمام کمال تشکر رو دارم آقا پارسای عزیز که منو از نگرانی در آوردین
      بازم ممنون
      دوست عزیز اونی که من گفتم قانونه حالا شاید دوستان تونسته باشن بنحوی و با پارتی کاری کنن امیدوارم شمام کارتون درست شه ..در مورد سربازیم ما کلی حرف میزنیم تا اگر کسیم پسر بود مشکلی داشت دوباره سوالشو طرح نکنه

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [

بازم ممنون
      دوست عزیز اونی که من گفتم قانونه حالا شاید دوستان تونسته باشن بنحوی و با پارتی کاری کنن امیدوارم شمام کارتون درست شه ..در مورد سربازیم ما کلی حرف میزنیم تا اگر کسیم پسر بود مشکلی داشت دوباره سوالشو طرح نکنه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا کوروش گرامی میشه متن این قانونی فرمودین رو برای اطلاع بیشتر ما کامل بنویسید؟؟!!
      دوستی که گفتم ورودی 89بوده و پارسال انصراف داد و در کنکور 91شرکت کرد و الان دانشجوی علوم آزمایشگاهی ست بدون هیچ گونه پارتی بازی و بر اساس قانون ایکارو انجام داد!و همینطور یکی دیگر از دوستان که ورودی 89برق روزانه بود امسال انصراف دادو برای کنکور 92رشتهی تجربی میخونه و میخواد در کنکور 92شرکت کنه....
      از طرفی در دفترچه کنکور هم نوشته شده که قبولی در یکی از رشته های روزانه فقط به مدت یکسال محرومیت فرد رو در پی داره!!
      ویرایش توسط Parsa : 27 آبان 1391 در ساعت 15:31

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جناب مشاور حرف کوروس خانو تایید میکنن؟؟ پس من باید چیکار کننم؟ به هر جام سر میزنم درست مث اینجا نظرها متفاوته........................

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . ضمن تشکر از همه دوستانی که در این بحث شرکت کردند . جناب کوروش اطلاعاتشون در این زمینه بالاست و همیشه پاسخگوی اینگونه سوالات دوستان بوده اند.
      همچنین ممکن هست که شخصی که پارسای عزیز گفتن تونسته باشه شرکت کنه اما بطور کلی و طبق قوانین ، نمیتونید شرکت کنید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما بر اساس کدوم قانون میگیید که کاربر سوگل نمیتونه در کنکور شرکت کنه؟؟!!!!!!میشه این قانونی که میگید رو بنویسید لطفا؟؟
      من ی حرفی زدم گفتم تو (((دفترچه کنکور )))نوشته قبولی در یکی از رشته های وزانه به مدت یکسال محرومیت فرد رو در پی داره_از شما میخوام این قانون رو که ازش حرف میزنید کامل شرح بدیدو منبعش رو بگید
      با احترام بسیار بسیار زیاد و تشکر فراوان

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa نمایش پست ها
      شما بر اساس کدوم قانون میگیید که کاربر سوگل نمیتونه در کنکور شرکت کنه؟؟!!!!!!میشه این قانونی که میگید رو بنویسید لطفا؟؟
      من ی حرفی زدم گفتم تو (((دفترچه کنکور )))نوشته قبولی در یکی از رشته های وزانه به مدت یکسال محرومیت فرد رو در پی داره_از شما میخوام این قانون رو که ازش حرف میزنید کامل شرح بدیدو منبعش رو بگید
      با احترام بسیار بسیار زیاد و تشکر فراوان
      ببین دوست گرامی ما اینجا تربچه نیستم شما خودتونم میگید تو دفترچه نوشته یکسال محروم...من اینجا اعلام میکنم هرکسی فقط یه بار میتونه از سهمیه روزانه استفاده کنه و در صورت اخراج و انصراف از دانشگاه روزانه حق شرکت در آزمون سال بعد رو نداره...شما سوگل خانمم کار زیادی سختی ندارین اگه به حرف منو مشاور عزیز یا آقای پارسا اطمینان ندارین برین از سایت دانشگاهتون آیین نامه آموزشی رو دانلود کنید و یا برین از مسئول آموزشتون بپرسین ایشون کامل شرایط رو به شما میگن...امیدوارم کارتون درست شه و بتونید شرکت کنید...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون اگه اخراجی یا انصرافی نباشه و مرخصی بگیره چی؟میتونه شرکت کنه؟آخه دوستانی که مثال زدم پارتی بازی نکردن!!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa نمایش پست ها
      ممنون اگه اخراجی یا انصرافی نباشه و مرخصی بگیره چی؟میتونه شرکت کنه؟آخه دوستانی که مثال زدم پارتی بازی نکردن!!
      خیر مرخصی م نمیشه...در مورد دوستاتونم بگم اینها احتمالا تبصره یی چیزی شاملشون شده...تو ایران همه کار شدنیه من اینو گفتم قانون سازمان سنجش حتی کسایی که انصراف میدن دیگه برای همیشه از اون رشته محروم میشن...

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koruosh khan نمایش پست ها
      خیر مرخصی م نمیشه...در مورد دوستاتونم بگم اینها احتمالا تبصره یی چیزی شاملشون شده...تو ایران همه کار شدنیه من اینو گفتم قانون سازمان سنجش حتی کسایی که انصراف میدن دیگه برای همیشه از اون رشته محروم میشن...
      شما با این سایتم برین گفتم شاید بشه تحت شرایطی بتوان شرکت کرد...ولی اونی که منو مشاور عزیز عرض کردیم قانونش بود
      MehrNews.com - Iran, world, political, sport, economic news and headlines

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koruosh khan نمایش پست ها
      شما با این سایتم برین گفتم شاید بشه تحت شرایطی بتوان شرکت کرد...ولی اونی که منو مشاور عزیز عرض کردیم قانونش بود
      MehrNews.com - Iran, world, political, sport, economic news and headlines
      شاید برای سال 92 هم قانونی باشه...متن زیر تو پرسش و پاسخ بچه ها با دکتر توکلی مشاور عالی سازمان سنجش کشور هستش
      سوال: با سلام، اگر کسی کنکور 90 روزانه قبول شده باشد در کنکور 91 می تواند شرکت کند؟ در کنکور 92 چطور؟
      جواب از دکتر توکلی:
      اگر در کنکور 90 قبول شده باشید حتی با انصراف قطعی از تحصیل حق شرکت در کنکور 91 را نداشته و برای کنکور 92 اگر شرایط آن را داشته باشید می توانید شرکت کنید البته به دلیل اینکه شما در دوره روزانه قبول شدید نمی توانید در کنکور 91 شرکت کنید اما اگر در دوره شبانه یا دوره های دیگر قبول شده بودید می توانید

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)