خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

فرصــــــــــتـــــ نــــابــرابــــــر

سلام به همگی...میخواستم بگم که اسم برنامه ی فرصت برابر رو باید بزارن فرصت نابرابر....اخه اصلا عدالت توی کنکور برگزار نمیشه....همین برنامه هم با موسسه افبا که اتفاقا خوشنویسان هم توی همون موسسه مشاور ارشدشونه خودتون قضاوت کنین فقط میان تبلیغ میکنن و فقط به فکر جیب خودشونن نه ایجاد فرصت برابری واسه ما...فرصت زمانی برابره که همه چی برابر باشه!!!!بعدم همین موسسه نگاه کنین هر درسشو خدا تومن گزاشته واسه فروش اگه دم از عدالت میزنه پس باید فرصتی رو فراهم کنه تا اونی هم که تو روستا هست بتونه از این فرصت استفاده کنه...یا نصف برنامه ی فرصت برابر صرف تبلیغ قلم چی میشه...کلا تو این کنکور به نظر من کسی که پول داره و میتونه از معلم های خصوصی و امکانات ویژه استفاده کنه موفقه و به قول معروف بلیط جایگاه vip باید داشته باشی واسه این کنکور...وگرنه این ها همش کشکه و جنبه ی شعاری داره که دل ملت رو خوش کردنه که با تکیه بر کتاب درسی میشه تو کنکور موفق شد...اره شاید یه عده ی معدودی بودن که این مدلی قبول شدن ولی دیگهشمل کنکورای جدید نمیشه فقط با تکیه بر کتاب درسی به جایی رسید و فقط باید پول خرج کنی...اونی هم که پول نداره باید بدبختی بکشه یا اراده ی خیلی فولادین داشته باشه که بتونه جایی قبول شه یا چند سال از عمر گران بهاش رو صرف کنکوری کنه که عایا تهش قبول میشه یا نه ولی کسی که پول داره با بهترین دبیرا کلاس میگیره تضمینی و قبول هم میشه...خلاصه که تو کشور و مملکت ما هیچ فرصتی برابر نیست به نظر من...از جمله کنکور....ما شهید دادیم که کشور عدالت رو اجرا کنه ولی با این سهمیه بندی ها و با این اختلاس های چند هزار میلیاردی و با کلی چیزای دیگه واقعا داریم خون اون شهیدا رو هم پایمال میکنیم....کجای اسلام گفته این کارا فرصت برابره !!!!نظر شما چیه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من با ی قسمتی از صحبتاتون کاملا مخالفم
      اینکه میگید" تو کنکور هرکس پول داره و میتونه معلم خصوصی بگیره موفقه"رو اصلا قبول ندارم بیشتر کسایی ک رتبه اوردن تو فقر و کمبود بودن من اینارو با چشم دیدم الکی حرف نمیزنم واقعا تعجب میکنم!چطور این حرفارومیزنید!!!!!
      درضمن خیلیا هم میشناسم ک کلی امکانات دارن اما یا استفاده نمیکنن یا .......
      کاش میشد تمام این حرفا و بهونه هارو رو بزاریم کنار و فقط رو خوندن تمرکز کنیم ....
      یا معدل رو بهونه میکنیم ...یا ناعادلانه بودن کنکور ...یا.........................ناراحت نشید ...... همه رو میگم حتی خودم که از همه بد ترم و معدلم بالاست اما تا الان ی کلمه نخوندم ..................:yahoo (2):
      ویرایش توسط shadab shariati : 18 دی 1393 در ساعت 02:34 دلیل: ی چیزای دیگه یادم افتاد!!:<)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیزم
      خیلیا هم بودن با تمام امکاناتو اینا قبول نشدن...پس پول مهم نیس،شما هم بجای غصه خوردن و غر زدن پاشید درستونو بخونید، خب معلومه کسی با کتاب درسی خوندن قبول نمیشه حالا برای یه هدفی باید هزینه ای هم بده دیگه، این دی وی دی های آفبا هم بزرگش کردن ولی خدایی بالاتر از کتاب چیزی نداره شما که شیرازی شمارتو برام پ خ کن تا بهت بدم ببینی چین..

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      با معلم چیزی شدن ارزش و افتخاری نداره مهم اینه که با دست خالی تو شرایط بد به جایی برسی...

یادت باشه همیشه فقر مادر اختراع هست !

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      البته این هم که گفتم فقط باید پول داشته باشی اغراق بود ولی اونایی که پولدارن و امکانات بهتری دارن مسلما مسیر هموارتری رو طی میکنن تا ما....وگرنه این هم درسته که واقعا اون چیزی لذت داره که با سختی به دست بیاد...ولی در کل فرصت برابری به نظر من وجود نداره!!!و عدالت اصلا برقرار نمیشه توی خیلی از مسایل

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من ویرایش کردم دوباره بخونین بیزحمت

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اره خوندم صحبتاتو...درسته اینا شاید همش حرف باشه یا بهونه باشه یا....ولی حرف دل خیلی از بچه هاس خداییش.....ادم حرف دلش رو این جا نزنه بره به کی بگه........نمیدونم دیگه خسته شدم خودمم نه راه فراریه نه میشه کاری کرد فقط میشه درس خوند اونم که هی تنبلی میکنیم یا....:yahoo (2):

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      اره خوندم صحبتاتو...درسته اینا شاید همش حرف باشه یا بهونه باشه یا....ولی حرف دل خیلی از بچه هاس خداییش.....ادم حرف دلش رو این جا نزنه بره به کی بگه........نمیدونم دیگه خسته شدم خودمم نه راه فراریه نه میشه کاری کرد فقط میشه درس خوند اونم که هی تنبلی میکنیم یا....:yahoo (2):
      تنبلی رو خوب اومدی
      پشت کنکور موندن ب نظرم همت واراده قوی وانگیزه زیاد میخواد......کار هرکسی نیست .....

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شاداب.. نمایش پست ها
      تنبلی رو خوب اومدی
      پشت کنکور موندن ب نظرم همت واراده قوی وانگیزه زیاد میخواد......کار هرکسی نیست .....
      هه پس انگیزه ی من خیلی زیاده چون امسال سومین باره که میخوام کنکور بدم خخخخ....تازه اینو در خودم میبینم که امسال اگهن شد بازم بشینم پشت کنکور...انگیزه رو داری....خخخ...ولی در کل به نظر من حتی ادم 4 سالم پشت کنکور بمونه یه جای عالی قبول شه ارزشش رو داره تا یه جای بیخودی قبول شه بره لیسانسش رو بگیره و بیاد و دوباره بخواد از لحاظ بیکاری به فکر کنکور دادن بیفتههههه:yahoo (4):

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      هه پس انگیزه ی من خیلی زیاده چون امسال سومین باره که میخوام کنکور بدم خخخخ....تازه اینو در خودم میبینم که امسال اگهن شد بازم بشینم پشت کنکور...انگیزه رو داری....خخخ...ولی در کل به نظر من حتی ادم 4 سالم پشت کنکور بمونه یه جای عالی قبول شه ارزشش رو داره تا یه جای بیخودی قبول شه بره لیسانسش رو بگیره و بیاد و دوباره بخواد از لحاظ بیکاری به فکر کنکور دادن بیفتههههه:yahoo (4):
      خوش ب حالت چ انگیزه ای داری(ماشالا...!)
      من ک سال دوممه داغون شدم همش افسرده م دیگه نمیتونم از الان تسلیم شدم شاید برم پرتو پزشکی ازاد بدون کنکور ثبت نام کنم :yahoo (2):

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام به همه عزیزان
      دومین روزمو دارم تو دومین تاپیک میگذرونم
      و از این جهت که پیش شما هستم واقعا خرسندم...
      جهت اطلاع دوست عزیزمون باید بگم
      دی وی دی های آفبا آنچنان گرون نیست
      که بگیم ناعدالتیه
      تو روستا والا از ما پول دار ترن..
      یه گوسفندشون میارزه به اسباب وسائل اتاق من

:yahoo (3):

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دیگه نه از اینور بیفتید نه از اونور !
      یه رفاه نسبی برای موفقیت لازمه !
      آدمی که تو فقر به جایی برسه الان خیلی کمه و از اون طرف هم نمیشه گفت هر کی پولداره موفق تره
      ولی میشه گفت حالت دوم بیشتره
      اما نکته ای که هست طرف الان وضعش خوب نیست ولی برای بچش بهترین کتابها رو میخره و حتی حاضره واسش خصوصی بگیره
      کم پیدا میشه کسی که به فرزندش اهمیت نده... خیلی چیزا تغییر کرده

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.karaj نمایش پست ها
      سلام به همه عزیزان
      دومین روزمو دارم تو دومین تاپیک میگذرونم
      و از این جهت که پیش شما هستم واقعا خرسندم...
      جهت اطلاع دوست عزیزمون باید بگم
      دی وی دی های آفبا آنچنان گرون نیست
      که بگیم ناعدالتیه
      تو روستا والا از ما پول دار ترن..
      یه گوسفندشون میارزه به اسباب وسائل اتاق من

:yahoo (3):
      سلام....ما هم خرسند شدیم...ایشالا 120 سالگیتونو تو همین انجمن جشن بگیریمخخخخ
      اره والا گوسفنده رو خوب اومدی....کاش ما هم گوسفند داشتیم هاهاهاها

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنون جناب ....
      انشاالله جشن قبولی دکتری شما و قبولی دندون پزشکی من...

پس گوسفندرو شمام نمیتونی بگیری؟؟؟؟
      همدردیم پ....

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برادر من جای این همه غر وغر بشین بخون حرفم شعار نیست دیدم که میگم خیلی ها از این بچه هایی که کلاس کنکورو ..... میرفتن مالی نشده درسته بحثی که شما گفتی فقط در مورد کنکور نیست جامعه ی جهانی داره سعی میکنه حکومتی تشکیل بده بر مبنای حکومت علی ..عدالت علی
      علاوه بر معلم کنکوری که شما گفتی چن وقت پیش تو همین انجمن ی تاپیک دیدم به اسم چ هنر داری ماشالله همه بچه ها از هر انگشتشون ی هنر میباره اما من روستایی چی بی هنر!!ی سر برو برنامه های دوستانه ی استان خراسانو ببین گریت میگیره
      بی عدالتی تو یران تنها نیس ی عده از گشنگی میمیرن ی عده هم برعکس!! به هر حال دنیاتو خودت میسازی با تلاش خودت. بحث جانبازی هم که گفتی اسلامو همچین افرادی سرپا نگه داشتن خودتو بزار جای اون حاضری پدرتو از دست بدی سهمیه بگیری ؟؟
      پایان
      ویرایش توسط likeastatue : 18 دی 1393 در ساعت 22:32 دلیل: برداشت ناصحیح :)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن