خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

پرفروش ترین فیلم های 2014+تصاویر

1. «ترنسفورمرز: عصر نابودی» با فروش 1.09 میلیارد دلار

این فیلم که چهارمین فیلم از مجموعه «ترنسفورمرز» یا «تبدیل شوندگان» است به کارگردانی مایکل بی با بازی مارک والبرگ، فیلم پرفروش شماره یک سال 2014 است.این فیلم در عین حال تنها فیلم سال است که از مرز یک میلیارد دلار فروش عبور کرده است.

2. «محافظان کهکشان» با فروش 772.3 میلیون دلار

جیمز گان وقتی تصمیم به ساخت این فیلم گرفت، تصمیمی پر ریسک گرفت تا فیلمی برای مارول بسازد اما موفقیت این فیلم موجب شد تا او اعلام کند مردم نیاز به کمی رنگ، طنز و تفریح دارند.

3.«شریر»؛ 757.8 میلیون دلار

آنجلینا جولی در این فیلم در نقش یک موجود شریر ظاهر شده است. این فیلم که برداشتی از سیندرلا برای کمپانی دیسنی است، پرفروش ترین فیلم جولی شده است.

4.«مردان ایکس: روزهای آینده گذشته»؛ 746 میلیون دلار

این فیلم با گروه بازیگران قوی شامل هیو جکمن، جیمز مک آوی، مایکل فاسبندر، جنیفر لارنس، هال بری و الن پیج به کارگردانی برایان سینگر ساخته شده است.

5.«کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان»؛ 714.1 میلیون دلار

مارول بار دیگر به سراغ فیلم موفق سال 2011 یعنی «کاپیتان آمریکا: اولین انتقامجو» رفت و با ساخت ادامه ای بر آن، کریس اوانز را به دنیای مدرن آورد. این فیلم پرفروش ترین فیلم افتتاح شده در آوریل در همه سال ها لقب گرفت و قرار است ادامه آن در ماه می 2016 اکران شود.

6. «اسپایدر من شگفت انگیز 2»؛ 709 میلیون دلار

این فیلم ادامه کمپانی سونی بر فیلم قبلی با همین نام با بازی اندرو گارفیلد است. فیلم بعدی این مجموعه در سال 2018 اکران می شود.

7. «طلوع سیاره میمون ها»؛ 708.3 میلیون دلار

اندی سرکیس بار دیگر نقش خودش را در ادامه فیلم «سیاره میمون ها» سال 2011 ایفا کرد. این فیلم هم در باکس آفیس موفق بود و هم تحسین منتقدها را برانگیخت و قرار است ادامه آن سال 2016 اکران شود.

8. «بازی های گرسنگی: زاغ مقلد» قسمت اول: تا آخرین روز سال فروش 671.9 میلیون دلار

جنیفر لارنس بار دیگر برای بازی در نقش یک قهرمان زن در سومین فیلم از مجموع «بازی های گرسنگی» تحسین شد. با این حال این فیلم موفق نشد تا فروش 864.9 میلیون دلاری فیلم اول را با عنوان «گرفتن آتش» تکرار کند. قسمت دوم «زاغ مقلد» نوامبر 2015 اکران می شود.

9. «بین ستاره ای»؛ 641.3 میلیون دلار

کریستوفر نولان با ساخت یک اسطوره فضایی با بازی متیو مک کاناهی در نقش مردی که به ماموریتی برای نجات بشریت فرستاده می شود، بار دیگر پرفروش شد. این فیلم عنوان چهارمین فیلم تاریخ را پیدا کرد که در سینماهای مجهز به سیستم آیمکس از فروش 100 میلیون دلار عبور کرده اند.

10. «چطور اژدهای خود را تربیت کنید 2»؛ 618.9 میلیون دلار

این انیمیشن از کمپانی دریم وکرز که ادامه ای بر قسمت اول آن است، در داخل آمریکا نتوانست فروش قسمت اول را تکرار کند.در حالی که قسمت اول 217 میلیون دلار فروخته بود، قسمت دوم تنها 177 میلیون دلار فروش کرد اما این فیلم در بازار جهانی موفق شد تا 441.9 میلیون دلار فروش کند، در حالی که قسمت اول آن 277 میلیون دلار فروخته بود.بیشترین استقبال از این فیلم در چین صورت گرفت و 65.1 میلیون دلار در این سرزمین فروش داشت.

11.«هابیت: نبرد پنج ارتش»؛ 588.6 میلیون دلار

آخرین قسمت از سه گانه «هابیت» پیتر جکسون که از آغاز ماه دسامبر راهی پرده ها شد و فروش آن هنوز ادامه دارد هنوز می تواند به فروشی قوی در طول سال جدید امیدوار باشد.این فیلم در دو هفته فروش داخلی اش در راس باکس آفیس ایستاد و بیش از 183 میلیون دلار فروش کرد.

12. «گودزیلا»؛ 525 میلیون دلار

این فیلم که 16 ماه می وارد سینماهای آمریکا شد و نقدهای مثبت زیادی هم گرفت، بازسازی مجدد «گودزیلا» است که در بازار داخلی بیش از 200 میلیون دلار فروخت.

13. «ریو 2»؛ 498.8 میلیون دلار

با وجود دریافت نقدهای مثبت و منفی، «ریو دو» محصول استودیو بلو اسکای که 11 آوریل برای اولین بار اکران شد در اولین آخر هفته، فروشی 39 میلیون دلاری را ثبت کرد و در مجموع در آمریکا 131.5 میلیون دلار فروخت.این انیمیشن با صدای جسی آیزنبرگ، آن هاتاوی و جیمی فاکس در بازار جهانی 367.2 میلیون دلار فروخت.

14. «لاک پشت های نینجای نوجوان جهش یافته»؛ 477.2 میلیون دلار

این فیلم 8 آگوست راهی سینماها شد و در اولین آخر هفته اکرانش 65 میلیون دلار فروخت و در بازار داخلی فروشی 191.2 میلیون دلاری را ثبت کرد.

15.«فیلم لگو»؛ 468.1 میلیون دلار

محصول کمپانی برداران وارنر که اولین بار در هفتم فوریه اکران شد، فروشی باورنکردنی داشت و در اولین آخر هفته اکرانش 69 میلیون دلار فروخت و چهار هفته پرفروش ترین فیلم باکس آفیس ماند.

16. «لوسی»؛ 458.9 میلیون دلار

فیلمی که فیلمنامه و کارگردانی اش برعهده لوک بسون فرانسوی بود با بازی اسکارلت جوهاسنون با استقبال مخاطبان روبه رو شد. این فیلم تنها در آمریکا 332.2 میلیون دلار فروش کرد.

17. «لبه فردا»؛ 369.2 میلیون دلار

تام کروز با فیلم علمی-تخیلی اش که تابستان اکران و با تحسین منتقدان روبه روشد، در اولین آخر هفته نمایشش تنها 28 میلیون دلار فروش کرد و در نهایت در بازار داخلی آمریکا 100.2 میلیون دلار فروخت.

18.«نوح»؛ 362.6 میلیون دلار

فیلم اسطوره ای مذهبی دارن آرنوفسکی که با بودجه 125 میلیون دلاری ساخته شد و تقریبا نقدهای مثبتی هم دریافت کرد، در اولین آخر هفته اکرانش، فروشی 43.7 میلیون دلاری را تجربه کرد. راسل کرو بازیگر اول این فیلم بود. این فیلم در کشورهای مسلمان تحریم شد.

19. «دختر رفته»؛ 356.5 میلیون دلار

فیلم اقتباسی کمپانی فاکس از کتابی به همین نام نوشته جیلیان فلین به مدت 10 هفته در آمریکا در راس باکس آفیس ایستاد. بن افلک و رزاموند پایک به کارگردانی دیوید فینچر با این فیلم، پرفروش ترین فیلم آمریکا در ماه اکتبر بودند.

20. «ماز رانر»؛ 339.8 میلیون دلار

این فیلم از کمپانی فاکس در اولین آخر هفته نمایشش در ماه سپتامبر فروشی 32.5 میلیون دلاری را تجربه کرد. ادامه این فیلم قرار است سپتامبر 2015 اکران شود.

سینماخبر
      ویرایش توسط Lawyer : 15 بهمن 1393 در ساعت 21:53

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون ... بعد امتحانا 2 هفته تعطیلیم ... حتما اینارو میبینیم

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      لاک پشتهای نینجا + کاپیتان آمریکا دیدم....:yahoo (1):
      بگو دل را که گرد غم نگردد
      اَزیرا غم به خوردن کم نگردد
      «مولانا»

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو فیلم نوح چرا پسره نوح نجات یافت؟؟؟؟
      اینو بر چ اساسی ساختن!!!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      من که نگاش نکردم...
      ولی دست آمریکایی ها باشه همین میشه دیگه!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LfbbfoK نمایش پست ها
      تو فیلم نوح چرا پسره نوح نجات یافت؟؟؟؟
      اینو بر چ اساسی ساختن!!!
      بدترین صفات ممکن برای نوح و خانواده اش بکار بردن !

مزخرف ترین فیلم امسال بوده تو شخصیت پردازی .

نوح مست میکرد ؟ نوه ی نوح از ازدواج دختر و پسرش بوده ؟ و ....

کاردان این فیلم بعد از نوح میخواد بره زندگی حضرت داوود بسازه !

خدا به اون فیلم رحم کنه ))

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      خخخخخ
      جالبه،نوح مست بکنه...
      هالیوود سیاستش تو همه فیلما اینه...
      موسی روهم میگن اینجوری...پسر خدارو که خودم دیدم اونم مثل اینا...

ولی من جلوه های ویژه رو ببینم کافیه!خخخ

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      اکثرشو دیدم
      نگهبانان کهکشان و ماز رانر(maze runner) لگو عالین

10. Top | #10

Na-Omid
      نمایش مشخصات

من این دو تا فیلمو دیدم ...عالی بودن بخصوص میمونا

جونی نیست
      انگار نوری نیست

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      up

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فقط ریو 2 رو دیدم
      تازه اونم ب لطف شبکه hd خودمون
      چه حس بدیههه
      از دنیا عقب افتادیم
      ببین کنکور با آدم چی کار میکنه
      -_____-
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من شماره 1-3-5-6-7-11-12-14-و 20 رو دیدم مرد عنکبوتی بیشتر به دلم نشست به خاطر مخاطب خاص مرد عنکبوتی خیلی خوشگل بود ولی حیف شد مرد کسایی که دیدنش میدونن من چی میگم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TIGER نمایش پست ها
      من شماره 1-3-5-6-7-11-12-14-و 20 رو دیدم مرد عنکبوتی بیشتر به دلم نشست به خاطر مخاطب خاص مرد عنکبوتی خیلی خوشگل بود ولی حیف شد مرد کسایی که دیدنش میدونن من چی میگم
      واقعا هدفت از اینکه لو دادی میمیره چی بود؟؟؟؟؟
      گند زدی تو فیلم
      ندیدمش هنوز
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsane-IN نمایش پست ها
      واقعا هدفت از اینکه لو دادی میمیره چی بود؟؟؟؟؟
      گند زدی تو فیلم
      ندیدمش هنوز
      باور کن نمی دونستم ندیدیش هنوز
      ولی اگه اهل فیلم هستی مثل من یهم خصوصی بده تا یه چند تا فیلم بهت معرفی کنم که توی تمام عمرم که 10 ها هزار فیلم دیدم اینا بهترین هاش بوده میری تو فضا باهاشون اگه دوست داری بهم خ بده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)