خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات

نقد مشاوره ی غیر حرفه ای اقای دلیجه که منتشر کردن

سلام... من فایل صوتی مشاوره ای رو که اقای دلیجه در انجمن منتشر کردن (اینجا)گوش کردم و اون رو تاحدی دچار مشکل میبینم...(چه از نظر حرفه ی مشاوره ای و چه از نظر کیفیت فایل)...
      نکته: همه ی ما باید انسان های انتقاد پذیری باشیم و اگر هم نقد درستی بر کارمون وارد شد،اون رو با کمال میل بپذیریم و اگرهم نقد غیر منصفانه ای به کارمون وارد شد،خیلی منطقی به اون پاسخ بدیم... و اما:....
      نکته: اینی که یه فردی رتبه ی خوبی توی کنکور اورده باشه و یا توی یه درس قوی باشه،دلیلی نمیشه که بیاد و مشاور خوبی هم باشه..اگه اینطوری بود،هرساله رتبه های اول تا دهم هر رشته باید میومدن و مشاور میشن و بنابراین طی چندسال،کشور از مشاور کنکور اشباع میشه!!پس این کارو باید به اهل فن سپرد...

1_ ایشون فارغ التحصیل رشته ریاضی هستن...پس قاعدتا تجربه ی چندانی در رابطه مهمترین و تخصصی ترین درس رشته تجربی یعنی زیست ندارن..پس قاعدتا نمیتونن بیان و درباره اون اظهر نظر کنن و اونو یه درس حفظی نام بدن...دادن لقب حفظی بودن به زیست،یعنی این که این درس را مطابق درس دین و زندگی قرار دهیم!!! درحالیکه نگاهی به کنکور های اخیر،این موضوع رو به طور کامل نفی میکنه...و از طرفی،این که بیایم تخصصی ترین درس رشته تجربی رو این طور قلمداد کنیم،نوعی بی ارزش کردن کار بچه های تجربی هست و از تعصبی که ایشون روی رشته شون(ریاضی) دارن نشات میگیره..(این رقابت و کل کلی که بین بچه های ریاضی و تجربی هست)...پس بهتره درباره موضوعی که اطلاعات کافی نداریم اظهار نظر نکنیم...همان طور که حضرت علی میفرمایند که درباره چیزی که اطلاع نداری اظهار نظر نکن...

2_ایشون توی فایلی که منتشر کردن در یه فضایی هستن که مدام صدای باد و... میاد و ازطرفی میگن که من بدون هیچ گونه امادگی(میگه: من نه خودکار دارم، نه کاغذ دارم،نه... فقط تی شرت و شلوار و موبایل دارم!!!)دارم الان صحبت میکنم...خوب ایا این بی احترامی به شنونده ای که وقتش رو در اختیار شما گذاشته نیست؟که شما بدون هیچگونه امادگی و ... اقدام به ضبط مشاوره و انتشار اون در پربازدید ترین انجمن کنکوری میکنید؟در حالیکه مشاوران برتر امروز ایران،با استناد به ریز ترین نکات اماری اقدام به دادن مشاوره میکنند،شما اینگونه عمل میکنید؟شما میتوانستید در یک شرایط ایده آل از تجربیات خود و همچین با استناد به کنکور های اخیر مشاوره بدهید، نه اینگونه و با این کیفیت..دریک جایی هم گفته میشود 10،12 ثانیه صبر کنید!!و بعد صا به همین مدت قطع میشود و...!! که بی احترامی به شنونده و غیر حرفه ای بودن محض است...

3_یک سری موضوعات بدیهی و کلیشه ای گفته میشود و هیچگونه راهکار خوب و قابل تاملی ارائه نمیشود..به طور مثال، ایا کسی که کنکور دارد،نمیداند که باید مطالعه ی زیاد بکند و یا فیزیک نیاز به تکرار دارد و یا قرابت معنایی مفهومی است و...؟؟این ها مسائلی است که نا اشنا ترین فرد به کنکور هم از آن خبر دارد و یا حداقل با یک search ساده در همین انجمن میشد به آن دست یافت...

در پایان روی سخنم با شما کنکوری هاست.اینکه وقت ارزشمند خود را با مسایل بی ارزش تلف نکنید و مراقب باشید که در اشفته بازار کنکور ایران،افرادی هستند که میخواهند از آن سو استفاه کنند و برای خود شهرتی به دست اورند..ما باید هشیار باشیم..... یاعلی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adlin نمایش پست ها
      س
      3_یک سری موضوعات بدیهی و کلیشه ای گفته میشود و هیچگونه راهکار خوب و قابل تاملی ارائه نمیشود..به طور مثال، ایا کسی که کنکور دارد،نمیداند که باید مطالعه ی زیاد بکند و یا فیزیک نیاز به تکرار دارد و یا قرابت معنایی مفهومی است و...؟؟این ها مسائلی است که نا اشنا ترین فرد به کنکور هم از آن خبر دارد و یا حداقل با یک search ساده در همین انجمن میشد به آن دست یافت...
      درود
      بنده هم رشته تجربی هستم و با گزینه های 1 و 2 موافق !
      ولی گزینه 3 یک ایراد افراطی بود ! به هر حال این دوست عزیز رتبه برتر اومدند یک ریکورد از صداشون برای مشاوره گذاشتن و تمام ! یک سری گزینه هم گفتن که فقط مبحث زیست شناسیش مشکل داشت ( بقیه قابل تامل و اوکی !! )
      چشم ها را باید شست ! جوی دیگر باید دید
      درسته که شاید 1 ساعت وقت گذاشتید ( برای خودم وقت مهمه روی 13 ساعت پای کتابام ! ) ولی خوب گزینه هایی یادآوری شد که ارزش این رو داشت که ادم باز گوششون بده !
      در نهایت بیاید یه دانشجو و یک رتبه برتر رو به هر حال با کسی که کشته کار مشاوره است مقایسه کنید
      همونطور که قبلا هم گفتم ! نکات رو بگیریم ( از هر مشاور ) بهتر از اینه که بگیم همه چیز رو از یک مشاور یاد بگیریم و بپرسیم !
      موفق باشید
      امید به آینده را هیچ گاه از دست نده، چون نمی دانی فردا برایت چه به ارمغان خواهد آورد.

If you wanna know me simply click here to see my personal site

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کاری ندارم . من نه طرف مهندس دلیجه هستم و نه میشناسمشون ولی ایراداتی که گرفتید خیلی بیخود بود. شاید زیست یک درس حفظی نباشه ولی حفظ کردن یکی از اصول زیسته . رتبه های برتر جوری زیست رو از بر کردن و حفظ کردن که اگر شماره صفحه هم بهشون بگی بلد هستن میدونن این متن کجا بود اون کجا بود و... بعد این ها رو به هم ربط میدادن خلاصه ترکیبی کار میکردن و تست میزدن. زیست به حفظیات خیلی وابسته هستش مخصوصا قید ها ولی نباید یک درس صرفا حفظی بهش نگاه کرد. و بعد این که شما میگید که فیزیک با تکرار حل میشه یا قرابت مفهومیه که موضوعات کلیشه ای هستند و به قول شما حتی افراد نا اشنا به کنکور هم میدونن فراموش نکنین که خیلی افراد به جای این کارا میرن سی دی اموزشی یا هزارتا کتاب میگیرن درصورتی که به قول شما به همون حرف های کلیشه ای عمل کنن کتاب درسی به علاوه یک کتاب کمک اموزشی استاندارد و بعد تمرین و تمرین انجام بدن مشکلشون حل میشه. مشکل اینه که نمیشه کوه رو یک روزه فتح کرد باید پله پله رفت بعضیا زودتر و جدی تر شروع کردن بعضیا نه...

خلاضه حرف همه ی مشاور ها یکیه تمرین و درس خوندن. حتی بهترین مشاور هم قرار نیست چیز جدیدی بگه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام... من فایل صوتی مشاوره ای رو که اقای دلیجه در انجمن منتشر کردن (اینجا)گوش کردم و اون رو تاحدی دچار مشکل میبینم...(چه از نظر حرفه ی مشاوره ای و چه از نظر کیفیت فایل)...
      نکته: همه ی ما باید انسان های انتقاد پذیری باشیم و اگر هم نقد درستی بر کارمون وارد شد،اون رو با کمال میل بپذیریم و اگرهم نقد غیر منصفانه ای به کارمون وارد شد،خیلی منطقی به اون پاسخ بدیم... و اما:....
      نکته: اینی که یه فردی رتبه ی خوبی توی کنکور اورده باشه و یا توی یه درس قوی باشه،دلیلی نمیشه که بیاد و مشاور خوبی هم باشه..اگه اینطوری بود،هرساله رتبه های اول تا دهم هر رشته باید میومدن و مشاور میشن و بنابراین طی چندسال،کشور از مشاور کنکور اشباع میشه!!پس این کارو باید به اهل فن سپرد...

1_ ایشون فارغ التحصیل رشته ریاضی هستن...پس قاعدتا تجربه ی چندانی در رابطه مهمترین و تخصصی ترین درس رشته تجربی یعنی زیست ندارن..پس قاعدتا نمیتونن بیان و درباره اون اظهر نظر کنن و اونو یه درس حفظی نام بدن...دادن لقب حفظی بودن به زیست،یعنی این که این درس را مطابق درس دین و زندگی قرار دهیم!!! درحالیکه نگاهی به کنکور های اخیر،این موضوع رو به طور کامل نفی میکنه...و از طرفی،این که بیایم تخصصی ترین درس رشته تجربی رو این طور قلمداد کنیم،نوعی بی ارزش کردن کار بچه های تجربی هست و از تعصبی که ایشون روی رشته شون(ریاضی) دارن نشات میگیره..(این رقابت و کل کلی که بین بچه های ریاضی و تجربی هست)...پس بهتره درباره موضوعی که اطلاعات کافی نداریم اظهار نظر نکنیم...همان طور که حضرت علی میفرمایند که درباره چیزی که اطلاع نداری اظهار نظر نکن...

2_ایشون توی فایلی که منتشر کردن در یه فضایی هستن که مدام صدای باد و... میاد و ازطرفی میگن که من بدون هیچ گونه امادگی(میگه: من نه خودکار دارم، نه کاغذ دارم،نه... فقط تی شرت و شلوار و موبایل دارم!!!)دارم الان صحبت میکنم...خوب ایا این بی احترامی به شنونده ای که وقتش رو در اختیار شما گذاشته نیست؟که شما بدون هیچگونه امادگی و ... اقدام به ضبط مشاوره و انتشار اون در پربازدید ترین انجمن کنکوری میکنید؟در حالیکه مشاوران برتر امروز ایران،با استناد به ریز ترین نکات اماری اقدام به دادن مشاوره میکنند،شما اینگونه عمل میکنید؟شما میتوانستید در یک شرایط ایده آل از تجربیات خود و همچین با استناد به کنکور های اخیر مشاوره بدهید، نه اینگونه و با این کیفیت..دریک جایی هم گفته میشود 10،12 ثانیه صبر کنید!!و بعد صا به همین مدت قطع میشود و...!! که بی احترامی به شنونده و غیر حرفه ای بودن محض است...

در پایان روی سخنم با شما کنکوری هاست.اینکه وقت ارزشمند خود را با مسایل بی ارزش تلف نکنید و مراقب باشید که در اشفته بازار کنکور ایران،افرادی هستند که میخواهند از آن سو استفاه کنند و برای خود شهرتی به دست اورند..ما باید هشیار باشیم..... یاعلی
      اقا پسر نکن این کارارو کارت خوب نیست ..
      حالا هر چقدم روش برنامه ریزیشون از نظر شما مشکل داشته باشه نباید راجع به ایشون اینجوری حرف بزنی....انگار ازشون طلبکاریم!
      این اقا نه پسر خاله منه! نه زیاد میشناسمشون ولی بنده خدا لطف کرده ب صورت رایگان یه فایله صوتی برنامه ریزی گذاشته تا کنکوریا ازش استفاده کنن بالاخره ادم بی سوادی ک نیستن رتبه 200 بودن ! ..
      خوب نیست ادم کسی رو تخریب کنه ....

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      1- امروز ظهر دوست دیگری این موضوع را مطرح کرد و پاسخ بنده این بود.
      0000.jpg
      وحتی معذرت خواستم که بنده تخصص زیست ندارم.برید اینجا نظرات را بخونید.
      2-
      صدای باد و... را قبول دارم ولی من به ظاهر اهمیت نمیدم و پیام های دریافتی موبایلم هم این امر را نشان میده که 180 پیام دریافت شد که تشکر کرده اند.اصل کار باطن و محتوای کارهاست.به هر ال اگر کیفیت صدا مشکل داشت بنده معذرت میخوام و درفایل صوتی هم معذرت خواستم چون اولین بارم بود ومن خب 23 سالم هست به تجربه نیاز دارم.
      3- جواب داده شد.
      به نظرم وقتی یک فایل صوتی گذاشته میشه خود کنکوری ها میتوانند قضاوت کنند و نیازی نیست شعور بچه ها را تقویت کنیم.
      خب عزیز من من قاری قرآن بودم و دینی و عربیم هم خوب هست.
      فیزیک هم کنکور 80 زدم.
      زبان هم تافل و جی آر ای و.. دارم آماده میشم.
      احساس میکنم به اندازه ی کافی بر دروس کنکور تسلط دارم و فقط بحث یک درس(ریاضی) نیست.
      سابقه ی مشاوره وتدریس های بنده 4 سال می باشد و معنقدم و همه معتقدیم سابقه ی کار در یک زمینه مهمتر از تحصیلات آکادمیک آن رشته هستوبطور مثال آقای رهبر مدیر این سایت مهندس مکانیک هست ولی از خیلی از مهندسین کامپوتر کارش را خوب بلده.
      رشته ی تحصیلی بنده نیز دروس مدیریتی و روانشانسی و.. نیز بحث میشه لطفا تحقیق کنید
      ویرایش توسط hamed2357 : 14 دی 1393 در ساعت 00:58

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      1- امروز ظهر دوست دیگری این موضوع را مطرح کرد و پاسخ بنده این بود.
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 0000.jpg
مشاهده: 247
حجم: 19.3 کیلو بایت
      وحتی معذرت خواستم که بنده تخصص زیست ندارم.برید اینجا نظرات را بخونید.
      2-
      صدای باد و... را قبول دارم ولی من به ظاهر اهمیت نمیدم و پیام های دریافتی موبایلم هم این امر را نشان میده که 180 پیام دریافت شد که تشکر کرده اند.اصل کار باطن و محتوای کارهاست.به هر ال اگر کیفیت صدا مشکل داشت بنده معذرت میخوام و درفایل صوتی هم معذرت خواستم چون اولین بارم بود ومن خب 23 سالم هست به تجربه نیاز دارم.
      3- جواب داده شد.
      به نظرم وقتی یک فایل صوتی گذاشته میشه خود کنکوری ها میتوانند قضاوت کنند و نیازی نیست شعور بچه ها را تقویت کنیم.
      خب عزیز من من قاری قرآن بودم و دینی و عربیم هم خوب هست.
      فیزیک هم کنکور 80 زدم.
      زبان هم تافل و جی آر ای و.. دارم آماده میشم.
      احساس میکنم به اندازه ی کافی بر دروس کنکور تسلط دارم و فقط بحث یک درس(ریاضی) نیست.
      سابقه ی مشاوره وتدریس های بنده 4 سال می باشد و معنقدم و همه معتقدیم سابقه ی کار در یک زمینه مهمتر از تحصیلات آکادمیک آن رشته هستوبطور مثال آقای رهبر مدیر این سایت مهندس مکانیک هست ولی از خیلی از مهندسین کامپوتر کارش را خوب بلده.
      رشته ی تحصیلی بنده نیز دروس مدیریتی و روانشانسی و.. نیز بحث میشه لطفا تحقیق کنید
      خواهشا بحث رو منحرف نکنین...بنده نه در این مقاله عذرخواهی کسی را خواستم و نه این که میخواستم شعور دوستان کنکوری رو تقویت کنم...چراکه برعکس، این شما هستین که با انتشار این فایل شعور بچه هارو به سخره گرفتین..که نمونه ی آن انجایی است که میگویید
      من نه خودکار دارم، نه کاغذ دارم،نه... فقط تی شرت و شلوار و موبایل دارم!!!..بر عکس من بر این عقیده هستم که چون شعور بچه ها بالاست،باید کاملا حرفه ای با آن های درمورد کنکور صحبت شود،نه در این وضعیت...نکته ی یگر اینکه شما گفتید روی گوشی شما 180 تا پیام تشکر امده پس این یعنی کارتان خوب بوده!!! نه خیر..به هیچ وجه اینطور نیست..در شبکه های اجتماعی به اصطلاح like و تشکر اصلا معیاری بر درست بودن مطلب نیست...ضمنا من به هیچ وجه توانایی های فردی شمارا زیر سوال نبردم..در نکته دوم من بر توانایی های شما صحه میزارم ولی این نکته رو هم یادآور میشم که هرکس که دارای دانش علمی است،صرفا مشاور خوبی نیست...در ضمن بهتر است به جای مایه گذاشتن از بقیه(مدیر سایت) پاسخی قانع کننده ارائه بدهیم و اینکه ضمن برطرف کردن اشکالات وارده،در جهت کیفیت گام برداریم...یا علی

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خواهشا بحث رو منحرف نکنین...بنده نه در این مقاله عذرخواهی کسی را خواستم و نه این که میخواستم شعور دوستان کنکوری رو تقویت کنم...چراکه برعکس، این شما هستین که با انتشار این فایل شعور بچه هارو به سخره گرفتین..که نمونه ی آن انجایی است که میگویید
      من نه خودکار دارم، نه کاغذ دارم،نه... فقط تی شرت و شلوار و موبایل دارم!!!..بر عکس من بر این عقیده هستم که چون شعور بچه ها بالاست،باید کاملا حرفه ای با آن های درمورد کنکور صحبت شود،نه در این وضعیت...نکته ی یگر اینکه شما گفتید روی گوشی شما 180 تا پیام تشکر امده پس این یعنی کارتان خوب بوده!!! نه خیر..به هیچ وجه اینطور نیست..در شبکه های اجتماعی به اصطلاح like و تشکر اصلا معیاری بر درست بودن مطلب نیست...ضمنا من به هیچ وجه توانایی های فردی شمارا زیر سوال نبردم..در نکته دوم من بر توانایی های شما صحه میزارم ولی این نکته رو هم یادآور میشم که هرکس که دارای دانش علمی است،صرفا مشاور خوبی نیست...در ضمن بهتر است به جای مایه گذاشتن از بقیه(مدیر سایت) پاسخی قانع کننده ارائه بدهیم و اینکه ضمن برطرف کردن اشکالات وارده،در جهت کیفیت گام برداریم...یا علی
      با اینکه میدونم حذف میشه ولی باز هم مینویسم !

گوش کن دوست خوبم ! شاعر میگه :

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ی ماست ؛ آنچه البته به جایی نرسد فریادست !

پس فایده نداره ! اینجا هر کی پول میده حمایت میشه !

جناب آقای دلیجه ! اگر شما راست میگید که رتبه ی 225 کنکور رو اوردید و فارغ التحصیل رشته ی صنایع دانشگاه امیر کبیر هستید
      لطفا در یک تاپیک جداگانه تصاویر فارغ التحصیلی و تصاویری با پرینت اسکرین از کارنامه ی خود گرفته و قرار دهید !

در ضمن در تاپیک اصلی خودتون گفتم (و اونجا همه دیدند که شعور شما چقد بالاست) لطفا در مباحثی که به شما مربوط نمیشه (مشاوره) ورود نفرمایید

1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      آقا ایشون نیومده بگه که بهترین مشاوره درحد توانشون و درحد کمک یه فایل گذاشتن جای تشکرتونه.خب شما میخواستی گوش نمیدادی دیگه این کارا لازم نبود

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HaMeD.DeljoO نمایش پست ها
      با اینکه میدونم حذف میشه ولی باز هم مینویسم !

گوش کن دوست خوبم ! شاعر میگه :

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ی ماست ؛ آنچه البته به جایی نرسد فریادست !

پس فایده نداره ! اینجا هر کی پول میده حمایت میشه !

جناب آقای دلیجه ! اگر شما راست میگید که رتبه ی 225 کنکور رو اوردید و فارغ التحصیل رشته ی صنایع دانشگاه امیر کبیر هستید
      لطفا در یک تاپیک جداگانه تصاویر فارغ التحصیلی و تصاویری با پرینت اسکرین از کارنامه ی خود گرفته و قرار دهید !

در ضمن در تاپیک اصلی خودتون گفتم (و اونجا همه دیدند که شعور شما چقد بالاست) لطفا در مباحثی که به شما مربوط نمیشه (مشاوره) ورود نفرمایید

مرحله به مرحله سایت دانشگاه امیرکبیر aut.ac.ir
      بعدش تو دانشکده ها برو دانشکده مهندسی صنایع و سیستم های مدیریت
      که میرسی اینجا کلیک
      سپس منوی بالا قسمت افراد برید
      دانشجویان کارشناسی
      شماره دانشجویی من 8825021 هست.گرایشم هم تحلیل سیستم هست همینطور که پروفایل اینجا میبینید.
      این مطمین ترین راه از سایت امیرکبیر هست. عکس را میشه فوتوشاپ کرد.اونا را هم خواستید بعدا عکسشو میذارم.
      88 هم به معنای سال ورود هست
      اسمم را هم جلوش میاره *حامد دلیجه*
      0123333.jpg
      ویرایش توسط hamed2357 : 14 دی 1393 در ساعت 01:30

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2759 نمایش پست ها
      آقا ایشون نیومده بگه که بهترین مشاوره درحد توانشون و درحد کمک یه فایل گذاشتن جای تشکرتونه.خب شما میخواستی گوش نمیدادی دیگه این کارا لازم نبود
      افرین دقیقا
      من ک واقعا ناراحت شدم از رفتار بعضیا ...
      بنده خدا اومد ثواب کنه کباب شد!

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شاداب.. نمایش پست ها
      افرین دقیقا
      من ک واقعا ناراحت شدم از رفتار بعضیا ...
      بنده خدا اومد ثواب کنه کباب شد!
      در بعضی موارد آدم فک میکنه داره ثواب میکنه در حالی که فقط داره کباب میکنه

برای شما متاسفم که عقلتون به چشمتونه و نمیخواید واقعیاتو ببینید

اگه میخواید با جناب مهندس بیشتر اشنا بشید تو پ.خ منتظرم البته اگه تا اون موقع اخراج نشده باشم !

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      الکی مثلا من عاشقشم

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      که میرسی
      اینجا کلیک
      دانشجویان کارشناسی
      شماره دانشجویی من 8825021 هست.گرایشم هم تحلیل سیستم هست همینطور که پروفایل اینجا میبینید.
      این مطمین ترین راه از سایت امیرکبیر هست. عکس را میشه فوتوشاپ کرد.اونا را هم خواستید بعدا عکسشو میذارم.
      ویرایش توسط hamed2357 : 14 دی 1393 در ساعت 01:25

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      که میرسی اینجا کلیک
      دانشجویان کارشناسی
      %D8%B5%D8%B5.jpg

تایید شد

منتظر کارنامتون هم هستم !

الکی مثلا من عاشقشم

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      پرتال دانشجویان و فارغ التنحصیلان پلی تکنیک تهران
      https://portal.aut.ac.ir/aportal/
      که شرمنده نمیتونم رمز و.. شو بدم ولی منوهای مختلفی داره توش که یکی رتبه ی مارو نوشته.
      رتبه ی من 225 می باشد که با خطاهایی هنگام ورود رتبه یخورده بالامیره (اگه دانشجوی امیرکبیر باشید متوجه میشید سهمیه ایها و پولی ها را اضافه میکنه که 245زده)

هر سوال ریاضی هم عشقت میکشه زنگ بزن موبایلم حال میکنی با جواب من تا بیشتر مطمین بشی
      من میرم کار دارم.
      fdfed.jpg
      ویرایش توسط hamed2357 : 14 دی 1393 در ساعت 01:44

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من وارد جزییات نمیشم اما به طور کلی در مورد یکی از موضوعات بحث شده میخوام صحبت کنم و این که ایشون خودشون رتبه برتر کنکور بودن و کنکورو با موفقیت پشت سر گذاشتن این نشونه ی خیلی خوبیه برای مشاور بودن (نه لزوما ) . هر چه که باشه بهتر از کسی هست که بخاطر تبلیغات کذایی و باندبازی و مافیا بازی کنکور ایران اسم مشاور رو یدک میکشه و از هر دانش آموز کلی پول میگیره حال اون که فوق دیپلم دانشگاه آزاد رو هم به زور گرفته! متاسفانه کنکور ایران راه درستی رو نرفته . یه نگاه به کنکور ترکیه یا چین بندازین اونجا مشاورا و مدرسای کنکوریشون همه دانشجو ها و رتبه های برتر کنکورشون ان نه مثل ایران که هر کی اومده اسم استاد و مشاور و ... بسه به خودش. یه نگاه به آموزشگاه های کنکوری تهران و مشاورینشون بندازین متوجه حرف بنده میشوید

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)